Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Κρυφτείτε στα υπόγεια το βράδυ, ψάξτε για κάνα καταφύγιο..

Προβλέπεται ομοβροντία βαλκανικών πυραύλων  :headbaning2:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.748
Πόντοι
216
και να της πει το καλοκαιρι οτι την θελει παρεα για διακοπες στο αλντεμαρ στην κυλληνη απλα  πιο πριν πρεπει να κανει κανα μεροκαματο στις φραουλες στη νεα μανωλαδα  :tooth:
Έτσι θα την πάει στη Μανωλάδα.
Πρώτα όμως πρέπει να της σπάσει το κινητό και να κάψει την κάρτα για να μην την εντοπίσει ο Ρώσος νταβάς από το λοκέϊσο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Κριμα ρε φιλε, σε λυπαμαι γιατι κατα βαθος εισαι καλο παιδι αλλα μεγαλο κοροιδο.

Μ αρεσει που κρινεις τους mgtow

Στο ξαναπα πως εισαι ατμ με ποδια. Καμμια περηφανεια.
Ξεφτιλισε την ,ταπεινωσε την.

Εσυ βεβαια νοιωθεις παλι ικανοποιηση γιατι αυτο που σε νοιαζει σε πρωτη φαση ειναι η προβολη ,οι φωτογραφιες κ ο θαυμασμός (αν υπαρχει)  οσων βρισκοντε στο μαγαζι κ σε δευτερη φαση ή τριτη φαση το καλο σεξ.

Δες πως ξεφτιλιζουν οι mgtow τις καργιολες
 

Συνημμένα

  • 20190113_095455.jpg
    20190113_095455.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 63
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικά ειναι απλό.Αν δεν κάτσει σήμερα,αύριο παίρνει τον πούλο.Θα την στείλω σε κανα μπορδελοξενοδοχειο της Αγιου Κωνσταντίνου.
Εντωμεταξύ η τύπισσα ειναι και ψιλοεπώνυμη,εμφανίζεται τηλεόραση Ρωσία,Λευκορρωσια θα κατανευριασει.
Θα δώσω όμως ένα μάθημα βαλκανικης υπεροχης,αγρίας καταστάσεως.Θα φάει βέβαια ο Έλληνας κράξιμο στα social media αλλα στα αρχιδια μας.
Έχω πετάξει αρκετές γκομενες έξω,δεν είναι η πρώτη φορά.Η μεγαλύτερη δυστυχία της γκομενας ειναι να απομακρυνθεί απο το  Balkan πεος.Νομιζουν οτι είναι ασφαλείς λόγω κανονισμων,white knights κτλ αλκα κάνουν λάθος.Την πραγματικότητα την καθοριζουμε εμείς,οι επιλογές είναι συγκεκριμένες.Η τρομπόνι ή τον πούλο.Δεν υπάρχουν ενδιαμεσες επιλογές.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Εγω δεν καταλαβαινω αυτη τη μαλακια με το σπονσορινγκ που λες.για ποιο λογο να πληρωνεις τοσα παρελκομενα και να μην  εχεις σιγουρο αποτελεσμα με γκομενοπουτανες που δεν ξερεις.ακομα κι αν σου κατσει εχει πλεον φανει οτι θα σου κανει πηδημα "ελα τελειωνε να φευγουμε".γνωμη μου,αρχισε τα call girls  και τα ct.εκει θα γαμας σιγουρα και με καποιες απο αυτες θα "ταιριαξεις" και για long dates και σε πιο καλες τιμες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
ς.Θα φάει βέβαια ο Έλληνας κράξιμο στα social media αλλα στα αρχιδια μας.

Κανενα προβλημα. Ισα ισα αυτο ειναι καλο.

Οι αντρες θα καταλαβουν πως εκανε μαλακια. Δεν ειναι λογικο ο αλλος να πληρωνει τα παντα κ να πεταει την αλλην εξω. Κατι παιχτηκε....

Οι γυναικες θα καταλαβουν πως δεν παιζουμε. Ή μπουτσα  ή δρομο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγω δεν καταλαβαινω αυτη τη μαλακια με το σπονσορινγκ που λες.για ποιο λογο να πληρωνεις τοσα παρελκομενα και να μην  εχεις σιγουρο αποτελεσμα με γκομενοπουτανες που δεν ξερεις.ακομα κι αν σου κατσει εχει πλεον φανει οτι θα σου κανει πηδημα "ελα τελειωνε να φευγουμε".γνωμη μου,αρχισε τα call girls  και τα ct.εκει θα γαμας σιγουρα και με καποιες απο αυτες θα "ταιριαξεις" και για long dates και σε πιο καλες τιμες.

Το σπονσορινγκ έχει νόημα.Λες στην αλλη,σου δίνω τόσα για μια βδομάδα,δέχεται.
Αν δε γαμησεις,δε θα δει λεφτά η γκομενα.Αυτό εννοείται.
Απλα εχει πολλές χαζές με ψευδαισθήσεις οτι ο άλλος θα πληρώνει μόνο για παρέα κτλ.
Εχει και τέτοιους βέβαια.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Το σπονσορινγκ έχει νόημα.Λες στην αλλη,σου δίνω τόσα για μια βδομάδα,δέχεται.
Αν δε γαμησεις,δε θα δει λεφτά η γκομενα.Αυτό εννοείται.
Απλα εχει πολλές χαζές με ψευδαισθήσεις οτι ο άλλος θα πληρώνει μόνο για παρέα κτλ.
Εχει και τέτοιους βέβαια.
Το κανεις και με πουτανες αυτο,ποιος ο λογος να ρισκαρεις να μη γαμησεις?τι νοημα εχει?εκτος κι αν ψαχνεις κατι παραπανω απο αυτες..ειχα γνωρισει ct στο παρελθον που μετα απο καποιες συναντησεις που χαμε κανει την επερνα για 3 μερες με οσα επερνε για 3 ωρες,εγγυημενο κορυφαιο πηδημα και πολυ καλη επικοινωνια,περνουσε η ωρα ευχαριστα μαζι της.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικά πολλή μαλακία στη νεα γενιά.Τους έχουν γαμησει τα social media,Η γκομενα αύριο τρώει σουτ.Την τσάκωσα να στέλνει μηνύματα σε Ισπανο που μάλλον την πήδηξε Μαγιόρκα λίγο πριν έρθει.
Απο εδω και πέρα κομμένες οι Λευκορρωσιδες.Η μαλακία τους πάει σύννεφο,δεν αντέχω να ακούω μπούρδες.
Κατηγορουσαμε τις Ουκρανες για απατεωνισσες αλλά οι Ουκρανες πηδιούνται με το καλημέρα,δεν μπλέκεις με σκατά.
Απο εδω και πέρα θα ασχολούμαι μόνο με Ουκρανες,Πολωνεζες και Τσεχες.Ρωσιδες,Λευκορρωσιδες,Σλοβακες,Βαλτικες κομμένες.
Και το ήξερα ο πουστης,πάντα έτσι ήταν,για αυτό δεν ξαναπατησα Λευκορωσία απο το 2011.Ηλθον,ειδον και απηλθον.Το ιδιο και Σλοβακία,τα ίδια χάλια.
Όσο και να εχει χαλάσει η Ουκρανία,παραμένει υπερδυναμη.Οσο σκέφτομαι οτι αντί να καλέσω την Ουκρανη 176 ή την 180,κάλεσα την άχρηστη,τραβάω τα βυζιά μου.
Στο εφεξής θα τις τεστάρω πρώτα σε videocall.
Θα ασχοληθώ και λίγο με Δυτικές,εχει πολλές στα πέριξ,Ντυσσελντορφ,Κολωνία,Φρανκφούρτη και σε κυνηγάνε.
Τη μικρή μου ήρθε να την μπουνιδιασω σήμερα,με φλομωσε στη μαλακία.Της λέω στα αρχίδια μου τι λες,εγώ δε λέω τίποτα,απλα παίρνεις τον πούλο απο το σπίτι.
Έχασα 600 ευρώ απο την όλη ιστορία σε αεροπορικά,έξοδα,σε δυο βδομάδες επανέρχομαι δριμυτερος με την Ουκρανη.Θα τη φέρω Γερμανία όμως.
 

UltiMo_

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
τζάμπα περιμέναμε οι οπαδοί σου να μας βγάλεις το σεντόνι στο μπαλκόνι.
τζάμπα χάσαμε τον ύπνο μας.

giphy.gif


άκυρο μάγκες. πάμε για ύπνο. δε θα γαμήσει απόψε
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Α ρε κμαν...τωρα σου φταιει η καταγωγη της κοπελας και τα social media...

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχει αλλάξει απλά το τοπίο.Παλιά ήτανε εντελώς δεδομένο ότι όποια ερχότανε να μείνει μαζί σου,τον έτρωγε.Τώρα άλλαξε.
Πρέπει όλα να τα θέσεις επί τάπητος πριν έρθει η γκόμενα αλλά μετά διατρέχεις κίνδυνο να σε ραπορτάρουνε κτλ.
Εγώ αυτή τη μαλακία δεν την καταλαβαίνω.Αφού δεν έχεις σκοπό για σεξ,τότε γιατί έρχεσαι?Πώς είναι δυνατόν να σου δώσει ο άλλος λεφτά,δώρα κτλ?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
δεν την βγαζεις στο κλαρι με κανα 100αρι να τα μοιραστειτε,να βγαλεις και εσυ την ζημια να χορτασει πουτσα και ευρω κι αυτη?..νομιζω ευκολα θα βρεθουνε 10-15 μελη να στηριξουνε..εχει κωλαρα..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μπα,αυτή εχει σπονσορες παντού.Παίζουν σε πολλά ταμπλω οι τύπισσες,έχουν επιλογές για αυτό ανεβάζουν τον αμανέ.
Λένε και κάτι απίστευτες μαλακιες,θέλω μονιμη σχέση κτλ.Γενικα ψευδονται συνεχώς στη μάπα σου.
Της λέω για τον Ισπανο,μου λέει με καμακωναν δυο Ισπανοί κάθε ώρα στη Μαγιόρκα,50 το τριήμερο κτλ.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εγώ αυτή τη μαλακία δεν την καταλαβαίνω.Αφού δεν έχεις σκοπό για σεξ,τότε γιατί έρχεσαι?Πώς είναι δυνατόν να σου δώσει ο άλλος λεφτά,δώρα κτλ?

Πως φαίνεται ότι ο άνθρωπος είναι ένας αγαθιάρης στην πραγματικότητα, άσχετος από γυναίκες, όπως όλοι όσοι πάνε μόνο με πουτάνες (αλλά το βαφτίζουν ποικιλοτρόπως σπόνσορινγκ κι αρχιδια)
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχει αλλάξει απλά το τοπίο.Παλιά ήτανε εντελώς δεδομένο ότι όποια ερχότανε να μείνει μαζί σου,τον έτρωγε.Τώρα άλλαξε.
Πρέπει όλα να τα θέσεις επί τάπητος πριν έρθει η γκόμενα αλλά μετά διατρέχεις κίνδυνο να σε ραπορτάρουνε κτλ.
Εγώ αυτή τη μαλακία δεν την καταλαβαίνω.Αφού δεν έχεις σκοπό για σεξ,τότε γιατί έρχεσαι?Πώς είναι δυνατόν να σου δώσει ο άλλος λεφτά,δώρα κτλ?

Μη το συνεχιζεις κμαν, εχεις αδικο 1000% ρε φιλε. Γνωριζες πολυ καλα οτι δεν σε γουσταρει η γκομενα απο πριν ερθει εδω. Εδωσες ασκοπα λεφτα για να ερθει και εχωσες τα μουτρα σου κατω να σε κερναει απαξιωση-ασεβεια-ειρωνεια-ξεφτιλικι, κοροιδιλικι και ποιος ξερει ποσα αλλα σκηνικα παιχτηκαν που ντρεπεσαι να γραψεις για να μη γινεις ρεζιλι εντελως. Ξερεις τι εννοω, πολυ καλα. Δεν τα γραφω αλλα μη συνεχιζεις να γραφεις ακυρες εντελως απο καθε αποψη μαλακιες ρε φιλε.

Απο τη στιγμη που φερνεις καποια με αυτη τη συμφωνια οτι θα σου δωσω τοσα λεφτα, εχεις χασει το παιχνιδι απο την αρχη.

Εχεις δηλωσει απο την αρχη "ειμαι τελειωμενος αμπαλος τρολακιας που βλεπω μουνι μονο επι πληρωμη και σε ταινιες" και η γκομενα σε χαμπαριαζει απο τη πρωτη στιγμη και απλα ερχεται μετα και σου ξηγιεται ταπεινωση και ξεφτιλικια. Και καλα κανει, εσυ της εχεις δωσει το δικαιωμα.

Θα μπορουσες να πεις, ελα εδω να περασουμε καλα να γουσταρουμε, σου κανω εγω τα εξοδα και τελος. Αντρικα. Δεν παρακαλας. Οταν μιλας για λεφτα στο χερι, δηλωνεις αμπαλος και παρακαλας. Οταν απλα καλυπτεις τα εξοδα του να ερθει η κοπελα, εισαι αντρας. Εαν ερθει, θα ερθει επειδη γουσταρει. Εσυ με τις μαλακιες που κανεις και με αυτες που μπλεκεις, καλα να παθεις ρε κμαν. Δεν βαζεις μυαλο. Γουσταρεις ξεφτιλικι.

Κοψε τις μαλακιες για αφηνιασμενους κυνηγους και λοιπες παπαριες φιλε, γελανε και τα πληκτρα.

Γινε αντρας, φερσου σαν αντρας, γαμα οτι γαμας και κρατα το για παρτη σου και μη μας ζαλιζεις τα αρχιδια με ψυχασθενικιες γ κατηγοριας γυναικες που ακομα και αυτες σου γαμανε τη ψυχη κατω στο πατωμα και σου ξεσκιζουν τον αντρισμο (οτι εχει απομεινει μετα απο τοσα ξεφτιλικια και ταπεινωσεις).

Δεν φτουρας, τσαμπα το χρημα που χανεται. Αλλος θα ειχε στησει δικη του δουλεια να βγαζει γερο μεροκαματο και οχι να δουλευει σαν σκλαβος για να του τα τρωνε οι γυπες.

Στο ειπα, απο εκει ξεκινα. Φτιαξε τα οικονομικα σου πρωτα, τη ποιοτητα ζωης σου. Κοιτα τη τσεπη σου πρωτα, την υγεια σου, την εμφανιση σου. Τα μουνια ερχονται μετα απο ολα αυτα.

Δεν ασχολουμαι αλλο με τη παρτη σου, δεν αξιζεις. Εαν δεν αλλαξεις τακτικη να γινεις ανθρωπος και να φερεσαι αντρικα, δεν αξιζεις το χρονο μου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πως φαίνεται ότι ο άνθρωπος είναι ένας αγαθιάρης στην πραγματικότητα, άσχετος από γυναίκες, όπως όλοι όσοι πάνε μόνο με πουτάνες (αλλά το βαφτίζουν ποικιλοτρόπως σπόνσορινγκ κι αρχιδια)

:hi: :hi: :hi:

Ειναι καλοψυχος και προσπαθησα μεσω πμ να τον βοηθησω αρχικα να φτιαξει τα οικονομικα του αλλα ηταν αρνητικος-εγωιστης. Ας κατσει εκει να του γαμανε τη ψυχη οι τελειωμενες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom