Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Απο τη στιγμη που φερνεις καποια με αυτη τη συμφωνια οτι θα σου δωσω τοσα λεφτα, εχεις χασει το παιχνιδι απο την αρχη.

Εχεις δηλωσει απο την αρχη "ειμαι τελειωμενος αμπαλος τρολακιας που βλεπω μουνι μονο επι πληρωμη και σε ταινιες" και η γκομενα σε χαμπαριαζει απο τη πρωτη στιγμη και απλα ερχεται μετα και σου ξηγιεται ταπεινωση και ξεφτιλικια. Και καλα κανει, εσυ της εχεις δωσει το δικαιωμα.

Θα μπορουσες να πεις, ελα εδω να περασουμε καλα να γουσταρουμε, σου κανω εγω τα εξοδα και τελος. Αντρικα. Δεν παρακαλας. Οταν μιλας για λεφτα στο χερι, δηλωνεις αμπαλος και παρακαλας. Οταν απλα καλυπτεις τα εξοδα του να ερθει η κοπελα, εισαι αντρας. Εαν ερθει, θα ερθει επειδη γουσταρει.

Κοψε τις μαλακιες για αφηνιασμενους κυνηγους και λοιπες παπαριες φιλε, γελανε και τα πληκτρα.

Γινε αντρας, φερσου σαν αντρας, γαμα οτι γαμας και κρατα το για παρτη σου και μη μας ζαλιζεις τα αρχιδια με ψυχασθενικιες γ κατηγοριας γυναικες που ακομα και αυτες σου γαμανε τη ψυχη κατω στο πατωμα

Δεν φτουρας, τσαμπα το χρημα που χανεται. Αλλος θα ειχε στησει δικη του δουλεια να βγαζει γερο μεροκαματο και οχι να δουλευει σαν σκλαβος για να του τα τρωνε οι γυπες.

Στο ειπα, απο εκει ξεκινα. Φτιαξε τα οικονομικα σου πρωτα, τη ποιοτητα ζωης σου. Κοιτα τη τσεπη σου πρωτα, την υγεια σου, την εμφανιση σου. Τα μουνια ερχονται μετα απο ολα αυτα.
:thumbsup:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Μπα,αυτή εχει σπονσορες παντού.Παίζουν σε πολλά ταμπλω οι τύπισσες,έχουν επιλογές για αυτό ανεβάζουν τον αμανέ.
Λένε και κάτι απίστευτες μαλακιες,θέλω μονιμη σχέση κτλ.Γενικα ψευδονται συνεχώς στη μάπα σου.
Της λέω για τον Ισπανο,μου λέει με καμακωναν δυο Ισπανοί κάθε ώρα στη Μαγιόρκα,50 το τριήμερο κτλ.
ο καθε χυστης απο την εξτρεμαδουρα μπορει το καλοκαιρι να μην της ειχε αφησει τρυπα για τρυπα αγαμητη με δωρο το πολυ το εισιτηριο.και αφου τις ξερεις αυτες οτι παιζουν παντου, κανεις την μεγιστη  μαλακια που δεν ξηγεσαι απο την αρχη,θα σου δωσω τοσα αλλα θα σε παρω απο παντου αλλιως κατσε σπιτι σου.ασχετα που με και αυτο διαφωνω γιατι σου ειναι παντελως αγνωστη οσο αναφορα το πως γαμιεται..το σπονσοριλικι οπως το λες εσυ απευθυνεται σε αλλους τυπους,μεγαλοεπιχερηματιες, σειχιδες, κτλ που χρησιμοποιουν ολες αυτες οχι για πηδημα μονο αλλα και για συνοδεια η πριβε παρτυ κτλ.και παλι εχουν τα κονε τους και δεν τις ψαχνουν στα σοσιαλ.δεν σε εχω κοψει να θες να επιδεικνυεσαι απλα ισως πιστευεις οτι οταν την κυκλοφορησεις μπορεις να την βγαλεις γκομενα?δεν ξερω.μαλλον σου λειπει και η παρεα με τοσες ωρες δουλειας σε μια ξενη χωρα,και καπου το μπερδευεις με τις πουτανες.γνωμη μου,ασχολεισου με sugar dady περιπτωσεις,θα σου ρθει πιο φτηνα.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Μη το συνεχιζεις κμαν, εχεις αδικο 1000% ρε φιλε. Γνωριζες πολυ καλα οτι δεν σε γουσταρει η γκομενα απο πριν ερθει εδω. Εδωσες ασκοπα λεφτα για να ερθει και εχωσες τα μουτρα σου κατω να σε κερναει απαξιωση-ασεβεια-ειρωνεια-ξεφτιλικι, κοροιδιλικι και ποιος ξερει ποσα αλλα σκηνικα παιχτηκαν που ντρεπεσαι να γραψεις για να μη γινεις ρεζιλι εντελως. Ξερεις τι εννοω, πολυ καλα. Δεν τα γραφω αλλα μη συνεχιζεις να γραφεις ακυρες εντελως απο καθε αποψη μαλακιες ρε φιλε.

Απο τη στιγμη που φερνεις καποια με αυτη τη συμφωνια οτι θα σου δωσω τοσα λεφτα, εχεις χασει το παιχνιδι απο την αρχη.

Εχεις δηλωσει απο την αρχη "ειμαι τελειωμενος αμπαλος τρολακιας που βλεπω μουνι μονο επι πληρωμη και σε ταινιες" και η γκομενα σε χαμπαριαζει απο τη πρωτη στιγμη και απλα ερχεται μετα και σου ξηγιεται ταπεινωση και ξεφτιλικια. Και καλα κανει, εσυ της εχεις δωσει το δικαιωμα.

Θα μπορουσες να πεις, ελα εδω να περασουμε καλα να γουσταρουμε, σου κανω εγω τα εξοδα και τελος. Αντρικα. Δεν παρακαλας. Οταν μιλας για λεφτα στο χερι, δηλωνεις αμπαλος και παρακαλας. Οταν απλα καλυπτεις τα εξοδα του να ερθει η κοπελα, εισαι αντρας. Εαν ερθει, θα ερθει επειδη γουσταρει. Εσυ με τις μαλακιες που κανεις και με αυτες που μπλεκεις, καλα να παθεις ρε κμαν. Δεν βαζεις μυαλο. Γουσταρεις ξεφτιλικι.

καλα τα λες αλλα δεν εχεις καταλαβει ποιος ειναι ο κμαν..ολα αυτα δεν εχουν καμμια εφαρμογη σε αυτον.πως να της πει δηλαδη αμα γουσταρεις ελα να περασουμε καλα?τι να γουσταρει αυτη δηλαδη?η καθε wannabe σταρλετιτσα δεχεται καθημερινα τετοια μηνυματα εκατονταδες και απο πιο νεους και φραγκατους και ωραιους και οτι θες.για να το κανεις αυτο απο το νετ σε αγνωστες, στις ηλικιες που θελει να γαμαει ο κμαν πρεπει να εισαι ο μαρλον μπραντο η αλεν ντελον στα 35 και να φυσας και καποιο μαρουλι..ενας αντρας σαν τον κμαν κοντα στα 50 που θελει να γαμαει μεχρι 25 χρονων γυναικες,ο μονος δρομος ειναι μονο με λεφτα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ενας αντρας σαν τον κμαν κοντα στα 50 που θελει να γαμαει μεχρι 25 χρονων γυναικες, ο μονος δρομος ειναι μονο με λεφτα
Επομενως δεν κανει κατι παραπανω απο εναν συνταξιουχο που συνουσιαζεται με νεαρες ιεροδουλες με χρηματικο ανταλλαγμα. Αρα μην το παιζει καμακι των 7 ηπειρων και των 7 θαλασσων, αφου ειναι εξτρα πληρωτικος, και όχι με την μαγκια του.  :sunglasses:
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Αν κατάλαβα καλά το Sugar Daddy προσπαθεί κάνει μέχρι εκεί που φτάνει το πορτοφόλι του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κάτι μου λέει ότι θα έρθει η απόλυτη ανατροπή
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
καλα τα λες αλλα δεν εχεις καταλαβει ποιος ειναι ο κμαν..ολα αυτα δεν εχουν καμμια εφαρμογη σε αυτον.πως να της πει δηλαδη αμα γουσταρεις ελα να περασουμε καλα?τι να γουσταρει αυτη δηλαδη?η καθε wannabe σταρλετιτσα δεχεται καθημερινα τετοια μηνυματα εκατονταδες και απο πιο νεους και φραγκατους και ωραιους και οτι θες.για να το κανεις αυτο απο το νετ σε αγνωστες, στις ηλικιες που θελει να γαμαει ο κμαν πρεπει να εισαι ο μαρλον μπραντο η αλεν ντελον στα 35 και να φυσας και καποιο μαρουλι..ενας αντρας σαν τον κμαν κοντα στα 50 που θελει να γαμαει μεχρι 25 χρονων γυναικες,ο μονος δρομος ειναι μονο με λεφτα.

Υπαρχει και αλλος τροπος φιλε στο να μη χρειαζεται καν να μπαινει σε αυτη τη διαδικασια, αλλα δεν ηθελε να ακουσει, ηταν αρνητικος.

Πρεπει να πουμε για ακομα μια φορα τα αυτονοητα.

Οταν εχεις μια δικη σου δουλεια, εχεις βαλει το νερο στο αυλακι, ντυνεσαι σωστα, φερεσαι αντρικα ολα τα αλλα ερχονται μονα τους.

Οταν εισαι αποτυχημενος κακομοιρος σκλαβος, ντυνεσαι σκατα, δεν προσεχεις το σωμα σου και εισαι πλαδαρο πλασματακι, δεν εχεις αντρισμο στο τροπο ζωης σου, εισαι υποτακτικος, παρακαλας μεσω χρηματων τη καθε γαμιολα, εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας που προσπαθεις να καλυψεις με γελοιους τροπους και το παιζεις και μαγκας οταν σε πλησιαζει ενας ανθρωπος στο να σε βοηθησει, τοτε εισαι αξιος του οτι και να σου ερθει στο κεφαλι.

Αν ειχε την ελαχιστη νοημοσυνη, θα μιλουσε ομορφα, θα δεχοταν να μιλησουμε τηλεφωνικα και να κανονισουμε συναντηση, να μιλησουμε, να δουμε τι θα μπορουσε να κανει ως ξεκινημα και να αλλαζε τη ζωη του προς το καλυτερο.

Δηλαδη, ερχομαι να σε βοηθησω, να σου δωσω μια ευκαιρια και εσυ μου το παιζεις μαγκιες και μου ζητας να κανω αρρωστημενες μαλακιες να ανεβαζω φωτο και παπαριες λες και ειμαι κανα κομπλεξικο μαλακισμενο που προσπαθει μεσα απο αυτο να ακουσει τα μπραβο και να παρει αξια.

Ειναι τοσο χαζος, θα μπορουσε ολα αυτα, να ειχε φερθει σωστα, ανθρωπινα και να τα εβλεπε απο κοντα οπως αλλωστε τα εχουν δει αλλα μελη. Οταν πουλας μαγκια, απλα σε αφηνει ο αλλος στη μιζερια σου και στο να μιλας μονος σου. Δεν εχουν ολη την αναγκη για να αποδειξουν κατι. Ξερουν τι ειναι και τι ζωη κανουν, δεν περιμενουν τα μπραβο απο εναν χ ανθρωπο πισω απο μια οθονη. Στα αρχιδια τους, ζουν αυτο που ζουν και δεν τους απασχολει αν εσυ πιστευεις ή οχι. Στη πουτσα τους.

Αυτος εχει επικεντρωθει σε αυτο, εχει τοσα πολλα κομπλεξ και εσωτερικες πιεσεις και αντιφασεις που αναπνεει μεσα απο αυτο. Να το παιζει αρχηγος, αφηνιασμενος πιθηκος και οτι αλλη μαλακια σκεφτει να γραψει μεσα στη τραγικοτητα που ζει.

Μεσα σε ολο αυτο, δεχεται και "επιθεσεις" απο αλλα καψουλια, χειροτερα απο αυτον. Τουλαχιστον ο κμαν ειναι σκυλι του πολεμου στο θεμα δουλεια και ειναι ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ. Οι αλλοι που του τη πεφτουν, εχουν κακια και μισος για τον κμαν χωρις να τους εχει ενοχλησει. Αυτο δειχνει το ποσο πιο ψυχικα αρρωστοι ειναι. Καψουλακια δυνατα, φουρνελα. Μπαμ μπουμ παντου σε ολα τα νηματα. Ψυχανωμαλαρες, δυνατοι παιχτες στα κουμπια. Με τις χουφτες. Και τη πεφτουν στον κμαν. Γιατι; Γιατι ο ιδιος τους εχει δωσει δικαιωμα με αυτα που κανει και γραφει για να τους το παιξει αρχηγος και αφηνιασμενος πιθηκος.

Μια καλη αρχη θα ειναι να φτιαξει τα οικονομικα του. Με τοσα που πεταει, θα ειχε στησει κατι και θα εβγαζε ενα καλο μεροκαματο ξεκουραστα. Μετα την υγεια του, το σωμα του, το ντυσιμο του και να μιλησει καποιες ωρες με εναν ανθρωπο που ξερει το παιχνιδι, να κατσει να ακουσει. Να βγαλει το σκασμο που λεει τις μαλακιες που λεει και να ακουσει, να δει απο κοντα, να μαθει.

Το κεφαλι του το ξερο τα φταιει ολα. Μαγκια, εγωισμος, αρνητισμος.

Κατσε εκει τωρα φουκαριαρη να δουλευεις σαν το σκυλι 1000 ωρες να στα τρωνε οι γυπες και να γινεσαι ρεζιλι, να μη βλεπεις ουτε τι χρωμα εχει το μουνι τους.

Ο εγωισμος σου θα σε φαει, η μαγκια σου. Εισαι αξιος για το οτι τραβας και οτι θα τραβηξεις αν δεν γινεις ανθρωπος συντομα. Ο τοιχος ερχεται γοργα, στο εχω ξαναπει κμαν, δεν θα εχεις παντα κουραγια να γαμιεσαι στη δουλεια. Μετα να σε δω τι θα κανεις.

Σκεψου τον εαυτο σου, γραψε στα αρχιδια σου τι σου λεει το καθε καψουλι και φτιαξε τον εαυτο σου, σε ολα τα επιπεδα.

Επειδη ειναι σιγουρο οτι δεν θα τα κανεις και απλα θα συνεχισεις να γραφεις τις μαλακιες σου μαζι με τα αλλα καψουλια, στα αρχιδια μου. Πειτε τα μονοι σας. Εγω ως ανθρωπος, στα ειπα για ακομα μια φορα μηπως και ακουσεις και αγαπησεις τον εαυτο σου.  
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Επομενως δεν κανει κατι παραπανω απο εναν συνταξιουχο που συνουσιαζεται με νεαρες ιεροδουλες με χρηματικο ανταλλαγμα. Αρα μην το παιζει καμακι των 7 ηπειρων και των 7 θαλασσων, αφου ειναι εξτρα πληρωτικος, και όχι με την μαγκια του.  :sunglasses:

Αφηνιασμενος κυνηγος....τι αλλο θα ακουσουμε....κυνηγος ο επι πληρωμη τυπος...και ενω πληρωσε δεν γαμησε ποτε.

Καμακι...ο τυπος απλα χαλαει τη πιατσα για τους επομενους αμπαλους, ανεβαζει απλα τις τιμες...χαχαχαχα

Οσο για τον συνταξιουχο, εχει κατι τυπους που γαμανε κατι 45αρες αερα...και χωρις να πληρωνουν, μακαρι να ηταν σαν αυτους, ουτε με κυαλια δεν τους βλεπει.

Αν κανει το αστειο και βρεθει αναμεσα τους και τους πει την αληθεια για το τι μαλακιες κανει, θα τον κερνανε φαπες με τις μαγκουρες εως να ζητησει ελεος και δεν θα του δινουν εως να στρωσει χαρακτηρα.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Επομενως δεν κανει κατι παραπανω απο εναν συνταξιουχο που συνουσιαζεται με νεαρες ιεροδουλες με χρηματικο ανταλλαγμα. Αρα μην το παιζει καμακι των 7 ηπειρων και των 7 θαλασσων, αφου ειναι εξτρα πληρωτικος, και όχι με την μαγκια του.  :sunglasses:
εμενα δεν με ενδιαφερει να του χαλασω το ονειρο :grin:  απλα του γραψα μια "τεχνικη" συμβουλη πανω στη θεωρια του.αλλωστε την αληθεια την ξερει καλυτερα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Αν κατάλαβα καλά το Sugar Daddy προσπαθεί κάνει μέχρι εκεί που φτάνει το πορτοφόλι του.

Γατάκια, για να μαθαίνετε.

Sugar daddy είναι ένας μεγαλυτερος σε ηλικία άνδρας που συντηρεί (πληρώνει ρούχα, νοίκια, γυμναστήριο) μία αρκετά νεότερη γυναίκα σε στυλ "σχέσης", μένουν στην ίδια πόλη, συναντιούνται κάπως συχνά, τέλος πάντων γνωρίζονται κάπως. Ο,τι είναι και το (πραγματικό) σπόνσορινγκ που παραπέμπει πάλι σε κάποιου είδους σχέση, απλά το sugar daddy παραπέμπει στην διαφορά ηλικίας.

Αυτός ο sugar daddy όσο να είναι κάτι γλείφει και παίρνει και GFE σεξ γατί όσο να είναι η οικειότητα καβλώνει την γυναίκα και στα δίνει όλα.

Τώρα μία γυναίκα που προσγειώνεται σε ένα αεροδρόμιο και πάει να συανντήσει έναν αγνωστο άνδρα για μια εβδομάδα, τι ψυχολογία να έχει, εξάλλου καταλαβαίνουν και αυτές τι είδους άνδρες καταλήγουν σε όλα αυτά τα ανατολικά νυμφοπορνίδια, χαζές δεν είναι.

Οι νορμάλ άνδρες βρίσκουν (έστω ανατολικές) στην πόλη τους και βολεύονται, δεν κάνουν τις "επιχειρήσεις αερομεταφοράς" του kmal.

Το να μοιράζεις χιλιάρικα (με αμφιλεγόμενο αποτέλεσμα) σε εισιτήρια και να αλλάζεις πουτάνα κάθε βδομάδα για να έχεις ψευδαίσθηση "κατάκτησης" "υπερπέουλα" και τα σχετικά είναι sugar malakopitouras.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Πρεπει να πουμε για ακομα μια φορα τα αυτονοητα.
Οταν εχεις μια δικη σου δουλεια, εχεις βαλει το νερο στο αυλακι, ντυνεσαι σωστα, φερεσαι αντρικα ολα τα αλλα ερχονται μονα τους.
Οταν εισαι πλαδαρο πλασματακι, δεν εχεις αντρισμο στο τροπο ζωης σου, εισαι υποτακτικος, παρακαλας μεσω χρηματων τη καθε γαμιολα, εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας που προσπαθεις να καλυψεις με γελοιους τροπους και το παιζεις και μαγκας οταν σε πλησιαζει ενας ανθρωπος στο να σε βοηθησει, τοτε εισαι αξιος του οτι και να σου ερθει στο κεφαλι.
Αν ειχε την ελαχιστη νοημοσυνη, θα μιλουσε ομορφα, θα δεχοταν να μιλησουμε τηλεφωνικα και να κανονισουμε συναντηση, να μιλησουμε, να δουμε τι θα μπορουσε να κανει ως ξεκινημα και να αλλαζε τη ζωη του προς το καλυτερο.
Οταν πουλας μαγκια, απλα σε αφηνει ο αλλος στη μιζερια σου και στο να μιλας μονος σου. Δεν εχουν ολη την αναγκη για να αποδειξουν κατι. Ξερουν τι ειναι και τι ζωη κανουν, δεν περιμενουν τα μπραβο απο εναν χ ανθρωπο πισω απο μια οθονη. Στα αρχιδια τους, ζουν αυτο που ζουν και δεν τους απασχολει αν εσυ πιστευεις ή οχι.
 Αυτος εχει επικεντρωθει σε αυτο, εχει εσωτερικες πιεσεις και αντιφασεις που αναπνεει μεσα απο αυτο. Να το παιζει αρχηγος, αφηνιασμενος πιθηκος και οτι αλλη μαλακια σκεφτει να γραψει
Μεσα σε ολο αυτο, δεχεται και "επιθεσεις" απο αλλα καψουλια, χειροτερα απο αυτον. Τουλαχιστον ο κμαν ειναι σκυλι του πολεμου στο θεμα δουλεια και ειναι ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ. Οι αλλοι που του τη πεφτουν, εχουν κακια
 Μια καλη αρχη θα ειναι να φτιαξει τα οικονομικα του. Με τοσα που πεταει, θα ειχε στησει κατι και θα εβγαζε ενα καλο μεροκαματο ξεκουραστα. Μετα την υγεια του, το σωμα του, το ντυσιμο του και να μιλησει καποιες ωρες με εναν ανθρωπο που ξερει το παιχνιδι, να κατσει να ακουσει. Να βγαλει το σκασμο που λεει τις μαλακιες που λεει και να ακουσει, να δει απο κοντα, να μαθει.
Το κεφαλι του το ξερο τα φταιει ολα. Μαγκια, εγωισμος, αρνητισμος.
Κατσε εκει τωρα φουκαριαρη να δουλευεις σαν το σκυλι 1000 ωρες να στα τρωνε οι γυπες και να γινεσαι ρεζιλι, να μη βλεπεις ουτε τι χρωμα εχει το μουνι τους.
Ο εγωισμος σου θα σε φαει, η μαγκια σου. Εισαι αξιος για το οτι τραβας και οτι θα τραβηξεις αν δεν γινεις ανθρωπος συντομα. Ο τοιχος ερχεται γοργα, στο εχω ξαναπει κμαν, δεν θα εχεις παντα κουραγια να γαμιεσαι στη δουλεια. Μετα να σε δω τι θα κανεις.
:thumbsup:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γατάκια, για να μαθαίνετε.

Sugar daddy είναι ένας μεγαλυτερος σε ηλικία άνδρας που συντηρεί (πληρώνει ρούχα, νοίκια, γυμναστήριο) μία αρκετά νεότερη γυναίκα σε στυλ "σχέσης", μένουν στην ίδια πόλη, συναντιούνται κάπως συχνά, τέλος πάντων γνωρίζονται κάπως. Ο,τι είναι και το (πραγματικό) σπόνσορινγκ που παραπέμπει πάλι σε κάποιου είδους σχέση, απλά το sugar daddy παραπέμπει στην διαφορά ηλικίας.

Αυτός ο sugar daddy όσο να είναι κάτι γλείφει και παίρνει και GFE σεξ γατί όσο να είναι η οικειότητα καβλώνει την γυναίκα και στα δίνει όλα.

Τώρα μία γυναίκα που προσγειώνεται σε ένα αεροδρόμιο και πάει να συανντήσει έναν αγνωστο άνδρα για μια εβδομάδα, τι ψυχολογία να έχει, εξάλλου καταλαβαίνουν και αυτές τι είδους άνδρες καταλήγουν σε όλα αυτά τα ανατολικά νυμφοπορνίδια, χαζές δεν είναι.

Οι νορμάλ άνδρες βρίσκουν (έστω ανατολικές) στην πόλη τους και βολεύονται, δεν κάνουν τις "επιχειρήσεις αερομεταφοράς" του kmal.

Το να μοιράζεις χιλιάρικα (με αμφιλεγόμενο αποτέλεσμα) σε εισιτήρια και να αλλάζεις πουτάνα κάθε βδομάδα για να έχεις ψευδαίσθηση "κατάκτησης" "υπερπέουλα" και τα σχετικά είναι sugar malakopitouras.

:hi: :hi: :hi:
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Kman2 βοήθησέμε σε κάτι. Εγώ συνδέθηκα με κάποια που δεν μου ζητάει χρήματα για συνάντηση με sex παρά μόνο να πληρώσω το γεύμα αύριο στη Μεγάλη Βρετάνια hotel εκείνης και τη φίλη της έχοντας μετά great time. Είναι να φοβάμαι μήπως έχουν τίποτα?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μόλις απείλησα με εξωση και άφησα τη γκομενα νηστική και διψασμενη για ώρες φεύγοντας απο το διαμέρισμα,άλλαξε συμπεριφορά.Ολο dear και  dear είναι,μες στη γλύκα.Θελει τώρα να την παω Λατιναδικο και βρήκε ένα κοντά που λέγεται Bueno.Βρέχει καταρρακτωδώς.
Να γαμησω αποκλείεται αλλα θα παω για τη φάση.

Z5u7lv.jpg


w4TRr6.jpg


 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman2 βοήθησέμε σε κάτι. Εγώ συνδέθηκα με κάποια που δεν μου ζητάει χρήματα για συνάντηση με sex παρά μόνο να πληρώσω το γεύμα αύριο στη Μεγάλη Βρετάνια hotel εκείνης και τη φίλη της έχοντας μετά great time. Είναι να φοβάμαι μήπως έχουν τίποτα?

Μουφα.Γενικα Ελλάδα το έχουν σκατεψει το σύστημα και στο σπονσοριλικι.Εσκορτς που παριστανουν τις σπονσορέτς κτλ.
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Δεν είναι μούφα. Μου είπε ότι είναι νύμφο. Δε θέλει χρήματα. Δε ξέρω τη θα παιχτεί με τη φίλη της. Δε ξεκαθάρισα αν θα είναι και αυτή μαζί. Μήπως με φωτογραφίζει η άλλη? Ισως μπορεί να συμμετέχει? Δε ξέρω.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Να γαμησω αποκλείεται αλλα θα παω για τη φάση.

Εισαι αδιορθωτος ρε κμαν.

Γουσταρω στο λατιναδικο να γαμηθει απο κανα παιχτη, να τον πηγαινει στο σπιτι και να σε πετανε εξω στη βροχη ως ενοχλητικο.

Ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις τη λυση και σε αυτο, θα κανεις ανταποκριση μεσα στη βροχη, αφηνιασμενος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom