Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Μόλις απείλησα με εξωση και άφησα τη γκομενα νηστική και διψασμενη για ώρες φεύγοντας απο το διαμέρισμα,άλλαξε συμπεριφορά.Ολο dear και  dear είναι,μες στη γλύκα.Θελει τώρα να την παω Λατιναδικο και βρήκε ένα κοντά που λέγεται Bueno.Βρέχει καταρρακτωδώς.
Να γαμησω αποκλείεται αλλα θα παω για τη φάση.

Z5u7lv.jpg


w4TRr6.jpg
το βαλκαν.  Χερι που ειναι;;
Κμαν κανονισε ναναι καμμια μουφα παλι κ σε παρε χαμπαρι ο πορδομιτσος την εκατσες  :happy:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κμαν, κοιτα μη κανεις καμια μαλακια και για να ρεφαρεις το ρεζιλικι πας και σκασεις κανα 2000αρο για να γαμησεις και ανεβασεις φωτο και καλα να μου τη πεις, δεν εχω θεμα μην εισαι χαζουλης. Κρατα τα λεφτα σου φιλε, μη κανεις τετοια μαλακια.

Καλυτερα να βγεις με τα αλλα τα κουτσαβακια και να φατε ολοι μαζι να μεγαλωσετε τις κοιλουμπες σας παρα να στα φαει το μουνετο για ενα γαμησι ωστε να κανεις τις ανατροπες σου.

Στο τελος, ουτε με ανατρεπομενο φορτηγο δεν θα μαζευεστε ετσι οπως θα εχετε γινει, ηδη σας κραζουν τα πορνιδια γ κατηγοριας. Εχετε πληρωσει και τρωτε ακυρο...φαντασου.

 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
851
Like
399
Πόντοι
26
 :respect: στον Kman. Μιλαμε με τετοια εμφανιση που εχει  :shit: πολυ λιγα τον χρεωνουν οι χαχλουσκες.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Εφταμισαρι ειναι.Σε φωτο προ τριετιας ήταν όντως μοντέλο,τώρα εχει πάρει κιλά.Βέβαια γυμνάζεται και εχει κάνει κωλαρα.
Η μαλακια ειναι να τη βλέπεις με τη νυχτικιά και να μην μπορείς να γαμησεις.Τρελαινεσαι.Μου είπε βασικά οτι δεν είμαι γυμνασμένος,γουστάρει τον αδερφό μου περισσότερο.
Για αυτό προτιμώ τις Ουκρανες που ειναι μισθοφοροι και αμα πέφτει το παραδακι δεν κοιτανε τίποτα άλλο.Οι Λευκορρωσιδες ειναι της ρομαντικής σχολής και μπλέκεις.
Το ιδιο ακριβώς ειναι και οι Σλοβακες σου σπάνε τα αρχίδια με τους ρομαντισμους ενω οι Τσεχες ειναι εκτελεστριες,μπαίνουν κατευθείαν στο ψητό.
τουλαχιστον εχεις ανεβει λεβελ..πολυ καλυτερη απο την σκιαχτρο-δοντου ουκρανη που μας ειχες ποσταρει.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
.  
Ξεμάτιασμα θέλει ο Αρχηγός
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
τουλαχιστον εχεις ανεβει λεβελ..πολυ καλυτερη απο την σκιαχτρο-δοντου ουκρανη που μας ειχες ποσταρει.
ναι οντως
Δευτερη φορα βλεπω φωτο απο κμαν με κατι οντως καβλωτικο
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Τυπε οταν ειναι 2 συνηθως πιανουν την παρλα κ εσυ πληρωνεις κρασια...
Και ξαφνικα φεύγουν χαιρετοντας δια χειραψιας.

Εγω δεν θα πηγαινα γιατι την πατησα στο παρελθον.

Τριολε πιθανοτητα 0,5%
Σεβαστή η άποψή σου αλλά θα το επιχειρήσω. Στη Μεγάλη Βρετάνια μένουν. Ή θα έχουν έρθει για κάποιον και έχουν ελεύθερο χρόνο ή γουστάρουν ή μπορεί να συμβαίνει κάτι ύποπτο. Θα το κρίνω στη πορεία της συνάντησης.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τουλαχιστον εχεις ανεβει λεβελ..πολυ καλυτερη απο την σκιαχτρο-δοντου ουκρανη που μας ειχες ποσταρει.

Τυπε δεσου καλα μη σου φυγει το κανονι που κουβαλας, θα εχουμε ανατροπες σε λιγο, τωρα ψηνει τη τιμη, το σκαει το 2000αρο για να του κατσει επιτελους και ανεβαζει φωτο για να μας τυφλωσει. :S :S :S
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
:2funny: :2funny: :2funny:

Οποιαδήποτε συσχέτιση των φωτογραφιών με την εξέλιξη του θέματος είναι  απολύτως συμπτωματική !!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • nav1.jpg
    nav1.jpg
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 20
  • depositphotos_84746118-stock-photo-the-wrecked-ship-thailand.jpg
    depositphotos_84746118-stock-photo-the-wrecked-ship-thailand.jpg
    72,5 KB · Εμφανίσεις: 27
  • KO__TA KSEPOYPOYLIASMENH-1.JPEG
    KO__TA KSEPOYPOYLIASMENH-1.JPEG
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 25

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Η κακια θα σας μεινει :spam:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Τυπε δεσου καλα μη σου φυγει το κανονι που κουβαλας, θα εχουμε ανατροπες σε λιγο, τωρα ψηνει τη τιμη, το σκαει το 2000αρο για να του κατσει επιτελους και ανεβαζει φωτο για να μας τυφλωσει. :S :S :S
η ανατροπη θα γινει την 6η προς 7η μερα ξημερωματα,αργει ακομα,για να μη χαθει το παραδακι..το κοριτσι εχει φοβηθει το πυρηνικο μπαλκαν πεος και το παει με τη ρεγουλα,απολαμβανει τα ουζακια της και θα το δωσει οταν πρεπει..
 

sirodoht

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
385
Κριτικές
4
Like
742
Πόντοι
361
Εγω δεν καταλαβαινω αυτη τη μαλακια με το σπονσορινγκ που λες.για ποιο λογο να πληρωνεις τοσα παρελκομενα και να μην  εχεις σιγουρο αποτελεσμα με γκομενοπουτανες που δεν ξερεις.ακομα κι αν σου κατσει εχει πλεον φανει οτι θα σου κανει πηδημα "ελα τελειωνε να φευγουμε".γνωμη μου,αρχισε τα call girls  και τα ct.εκει θα γαμας σιγουρα και με καποιες απο αυτες θα "ταιριαξεις" και για long dates και σε πιο καλες τιμες.
Σωστός!

Έχω την αίσθηση πεταμένα λεφτά
Και χαμένος χρόνος
Βεβαία γούστα είναι και όπως την βρίσκει ο καθένας
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Άνετα θα μπορούσε να βάζει τις φώτο και να λέει ότι την ξεκολιάζει κάθε μέρα.
Ποιος από εμάς θα παραδεχόταν δημόσια τέτοια ήτα?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
η ανατροπη θα γινει την 6η προς 7η μερα ξημερωματα,αργει ακομα,για να μη χαθει το παραδακι..το κοριτσι εχει φοβηθει το πυρηνικο μπαλκαν πεος και το παει με τη ρεγουλα,απολαμβανει τα ουζακια της και θα το δωσει οταν πρεπει..

Καλα το παει το μουνετο. Θα εχει ρουφηξει εως τοτε 2000 χαλαρα σε φαγητα ποτα ψωνια, τουλαχιστον 3-5 ψωλες απο φαγαδικα-λατιναδικα-χορευταδικα, θα παρει και το παραδακι για να του κατσει και να ανεβασει ο αφηνιασμενος τις φωτο της ανατροπης...
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Σωστός!

Έχω την αίσθηση πετάμενα λεφτά
Και χαμένος χρόνος
Βεβαία γούστα είναι και όπως την βρίσκει ο καθένας
τι να την κανεις 7 μερες μια αγνωστη γκομενα που δεν σε γουσταρει?να την βλεπεις να χεζει και να ρευεται τα φαγητα που πληρωνεις?2-3 μερουλες ενα 500αρικακι μια χαρα θα ταν..θα του χε κατσει τωρα :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Σεβαστή η άποψή σου αλλά θα το επιχειρήσω. Στη Μεγάλη Βρετάνια μένουν. Ή θα έχουν έρθει για κάποιον και έχουν ελεύθερο χρόνο ή γουστάρουν ή μπορεί να συμβαίνει κάτι ύποπτο. Θα το κρίνω στη πορεία της συνάντησης.
Καλη τυχη.

Ενημερωσε μας για το πως πηγε
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
:2funny: :2funny: :2funny:

Οποιαδήποτε συσχέτιση των φωτογραφιών με την εξέλιξη του θέματος είναι  απολύτως συμπτωματική !!

:2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε εχεις δεθει καλα; Εισαι ετοιμος για οταν θα γινει η ανατροπη;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σεβαστή η άποψή σου αλλά θα το επιχειρήσω. Στη Μεγάλη Βρετάνια μένουν. Ή θα έχουν έρθει για κάποιον και έχουν ελεύθερο χρόνο ή γουστάρουν ή μπορεί να συμβαίνει κάτι ύποπτο. Θα το κρίνω στη πορεία της συνάντησης.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom