Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κρατα δυναμεις και μαρουλι για το 22ρι ξανθο και γραψε εντυπώσεις και πληροφοριες

Η ξανθιά είναι πολύ δυνατή.Πρέπει να δω πώς θα το οργανώσω βέβαια γιατί θα λείπει το Νοέμβριο.
Το Νοέμβριο θα φέρω Αθήνα τη Ρωσίδα μοντέλο με τα 1000 ευρώ δωράκι ή την 22χρονη Ουκρανή με 800 ευρώ εκτός αν προκύψει κάτι καλύτερο.Βλέποντας και κάνοντας είναι η φάση.Εναλλακτικά μπορώ να πάω Χάρκοβο να γαμήσω αυτή με κανά 200άρι τη μέρα το πολύ.

Q45EdF.jpg


NwfgFm.jpg


Γενικά δεν κολλάω.Το καλό είναι εχθρός του καλύτερου.Αυτά που σκας στη μία τα στερείς από την άλλη.
Οι άλλοι κολλάνε με μια γκόμενα,δεν έχουν το abudance mentality.
Αν μετανιώσω θα γαμήσω και αυτή που απέρριψα προηγουμένως.Ο σπόνσορας έχει πάντα το πάνω χέρι,το μοναστήρι να είναι καλά.
Τις γκόμενες που δείχνω όπως την ξανθιά κτλ αν της φέρεις Μύκονο ή Σαντορίνη και σκάσεις 500-1000 ευρώ ημερησίως για πεντάστερο ή βίλα,τις γαμάς και χωρίς δωράκι αλλά το έξοδο ξεφεύγει πολύ.
Χοντρικά δηλαδή ή πας επί τόπου και σκας 200-300 ευρώ σε δωράκι ημερησίως ή τις καλείς Γερμανία ή Αθήνα και σκας 800-1500 ευρώ σε δωράκι για τριήμερο ή τις φέρνεις Μύκονο,Σαντορίνη και σκας 3000 ευρώ για τριήμερο συνολικά έξοδα.Κάπως έτσι αν και υπάρχουν πολλές διαβαθμίσεις αλλά χοντρικά τόσο κοστίζουν τα οχτάρια εννιάρια.
Είναι πολλές που το κάνουν αυτό και Ανατολικές και Δυτικές έχει τεράστια ποικιλία,διαλέγεις τις γκόμενες που γουστάρεις εσύ.
Εμένα ας πούμε μου αρέσουν οι 20χρονες με ποδάρεςλεπτές άνω του 185.Αυτό μπορώ να το βρω αν θέλω.Αλλος έχει άλλα γούστα,μπορεί να θέλει κωλάρα ή πολύ ωραίο πρόσωπο ή γκόμενα βυζαρού κτλ.

Γενικά σα σπόνσορας φτύνεις άπειρες γκόμενες,σε παρακαλάνε 100 για να γαμήσεις τη μία που είναι η τυχερή.Εχεις το πάνω χέρι από όλες τις απόψεις,πραγματικός άρχων.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικώς είναι πολύ ωραία τα σπονσοριλίκια αν έχεις το αναγκαίο μαρούλι,αυτοί που κριτικάρουν απλά δεν το έχουν κάνει ποτέ.Είναι να το ξεκινήσεις,μετά γίνεται κανονική έξη,σαν εξάρτηση από το μουνί.
Δεν μπορείς ούτε καν να διαννοηθείς την κατάντια που θα ξεπέσεις χωρίς τα σπονσοριλίκια,πόσο θα υποβαθμιστείς.Είναι να μην το ξεκινήσεις,αλλά οι γκόμενες σε βάζουν σε αυτό,κανείς δε γεννιέται σπόνσορας,αυτές μας μαθαίνουνε.
Απλά η κοινωνία επειδή θέλει να παντρευτείς σου κάνει social conditioning και δε σου λέει την αλήθεια για τις γυναίκες.Γιατί αν ήξερες τι παίζει δε θα παντρευόσουν ποτέ.Ούτε η μάνα σου σου λέει την αλήθεια φυσικά αφού υπάρχει γυναικεία αλληλεγγύη και θέλει να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά.
Την αλήθεια στη λένε μόνο γκόμενες που έχεις γαμήσει και δεν ενδιαφέρονται πια για εσένα ενώ ακόμα για κάποιο λόγο τις γαμάς οπότε δεν τις νοιάζει αν θα  γαμήσεις και άλλες,δεν τις ζημιώνει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά οι περισσότεροι το βλέπουν κάπως έτσι.
Εσύ είσαι μαλάκας σπόνσορας,εγώ έχω αξία,οι γκόμενες με γουστάρουνε για την προσωπικότητά μου,το λέγειν μου την εμφάνιση,οπότε δε χρειάζεται να πληρώσω.Επιπλέον εγώ ερωτεύομαι σφόδρα,αυτές που έχεις μόνο για πούτσο εγώ τις καψουρεύομαι και για να δείξω την αγάπη μου και τον έρωτα δε θα αφήσω ποτέ να πλησιάσει το γκομενάκι ένας μαλάκας σαν εσένα.
Περίπου αυτός είναι ο ελαττωματικός τρόπος που σκέφτονται.Ενώ αν δεν κολλάς με την εκάστοτε και δεν πιέζεις η γκόμενα σκέφτεται τι υπεράρχοντας είναι αυτός.Αντί να με πρήξει με έρωτες και μαλακίες μου αφήνει απόλυτη ελευθερία.Εχει τεράστια κλάση το άτομο δεν κολλάει όπως οι άλλοι.Νιώθω ελεύθερη,άνετη γουστάρω μαζί του δεν περιορίζομαι ούτε καταπιέζομαι.
Προφανώς θα έχει επιλογές,κάτι πρέπει να κάνω για να δείξω οτι είμαι ισάξιά του να τον κρατήσω.
Ενώ ο ερωτύλος πιάνει τα αρχίδια του αφού γίνεται κολλιτσίδας και καταπιεστικός,κτητικός.Ενώ το άτομο νομίζει οτι γαμεί και δέρνει αφού ψαρώνει τον ανταγωνισμό με στενό κορσέ,μαρκάρισμα και διεκδίκηση της γκόμενας.
Εχει και σχέση με τη νοοτροπία των Ελληνίδων,περιμένουν τα ερωτικά,τους καψούρηδες τους σφιχτούς εναγκαλισμούς που τις ανεβάζουνε και όχι τους ψυχρούς,ρεαλιστές σπόνσορες κτλ.
Κάπως έτσι είναι στο παίγνιο.Μπερδεύονται γενικώς φοβερά οι γκόμενες.Δεν ξέρουν τι να διαλέξουν από το ζαχαροπλαστείο με τις ψωλές.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Την αλήθεια στη λένε μόνο γκόμενες που έχεις γαμήσει και δεν ενδιαφέρονται πια για εσένα ενώ ακόμα για κάποιο λόγο τις γαμάς οπότε δεν τις νοιάζει αν θα  γαμήσεις και άλλες,δεν τις ζημιώνει.

Διαβαστε καλα και βαλτε το καλα μεσα στο μυαλο σας αυτο που εγραψε ο κμαν εδω. Εχει μεγαλη σοφια και αληθεια μεσα του. Οποιος το καταλαβει, θα σωσει τη ζωη του. Δωρεαν γνωση για χρηση και προστασια κερασε ο ανθρωπος.

Μου αρεσει κιολας που αρκετοι τον κραζετε κιολας και θεωρειτε τον εαυτο σας ανωτερο. Ο ανθρωπος αυτο που εγραψε, για να το γνωριζεις παει να πει οτι εχεις ζησει πραγματα με γυναικες, δεν μπορεις να το γνωριζεις αλλιως αυτο.

Κμαν, στο εχω πει οτι στα πιο πολλα και ειδικα στη μεθοδο σου, δεν συμφωνω. Δεν μπορω να αρνηθω ομως την αληθεια οταν γραφεις κατι καλο οπως αυτο εδω.

Μπραβο φιλε, να εχεις παντα υγεια.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχω μπλέξει με τα σπονσοριλίκια.Δεν ξέρω ποια να πρωτοεπιλέξω.Παίζει μια Ουκρανέζα,μια Ρωσίδα,μια Πολωνέζα και μία Τσέχα σπονσορέτ.
Η Πολωνέζα όμως 18χρονη έρχεται τζάμπα Αθήνα,οπότε μάλλον σε αυτή θα καταλήξω.Εχω και άλλες στα σκαριά.Ακόμα και Ελληνίδες βρήκα.Τρελλή φάση το σπόνσορινγκ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και εκεί που έλεγα όλα καλά,μπουκάρει ξαφνικά μια Λευκορρωσίς.Μπερδέψαμε τα μπούτια μας που λένε.Για να δούμε πώς θα οργανώσω την κατάσταση.
Τελικά μάλλον τη Λευκορρωσίδα θα διαλέξω.Μου πέταξε κάτι κωλάρες στη μάπα,διέλυσε τον ανταγωνισμό.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Και εκεί που έλεγα όλα καλά,μπουκάρει ξαφνικά μια Λευκορρωσίς.Μπερδέψαμε τα μπούτια μας που λένε.Για να δούμε πώς θα οργανώσω την κατάσταση.

Πήγαινε για κατούρημα και ξαναπέσε για ύπνο. Το πρωΐ, όταν σηκωθείς θα είναι όλα εντάξει και τακτοποιημένα.  :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δε βάζω φωτό από το θήραμα για να μην εξεγερθούν οι πάντες.Οποιος όμως θέλει να κονιαστεί και να πάρει μεζέ με φίλες κτλ,ευπρόσδεκτος.Θα σκάσω Αθήνα σε δυο βδομάδες.
Η 25χρονη Λευκορρωσίς ζητάει μια χιλιάρα για μια βδομάδα,δεν είναι άσχημο ποσό.Κρυφά ταλέντα οι Belarus,το έχουν με το σπόνσορινγκ.26χρονη Η Ρωσσίς πρώην μοντέλο θέλει μια χιλιάρα το διήμερο και η Ουκρανέζα μια 800άρα το τριήμερο.Η Πολωνέζα έρχεται τζαμπέ και η Τσέχα δεν έχει ακόμα θέσει τους όρους για ύψος από δωράκι.
Καλύτερη επιλογή φαίνεται συνολικά η Λευκορρωσίς.Θα βάλω όμως και τις άλλες στη σειρά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε μία βδομάδα φέρνω  Λευκορρωσίδα οχτάρι στην Αθήνα.

oHRYWc.jpg


DCUr47.jpg


Κανόνισα και το δεύτερο σπονσοριλίκι για το Δεκέμβριο με εννιάρι.

MeEhgk.jpg
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μου την έπεσε μια μουνάρα αεροσυνοδός σήμερα από Φρανκφούρτη για σπόνσορινγκ.
Καλά δεν υπάρχει αυτό.Ολες διψάνε για Balkan πέος.Απογειώνεσαι.

Εδώ τα μηνύματα με τη Λευκορρωσίδα οχτάρι που έρχεται σε μία εβδομάδα.

l12dJ4.jpg


vQYT7Y.jpg


Εδώ το επόμενο σπονσοριλίκι του Δεκεμβρίου με το εννιάρι.

ZJx4oj.jpg


Εχω ποστάρει φωτό από όλες τις παραπάνω.Μιλάμε για ανωτερότητα του άρχοντος,τεράστια αφθονία θηράματος.Γινόμαστε ανάρπαστοι,δεν μπορείς να τις ικανοποιήσεις όλες,ακόρεστες.
Χρειάζεται απλώς σταθερό cash flow για να εξασφαλίζεται το pussy flow.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε τρεις μέρες καταφθάνει η Λευκορρωσίς Αθήνα.Για να δούμε πώς θα παίξει η φάση.
Εντωμεταξύ και οι λοιπές με έχουν ξεμουφλιάσει.100 ευρώ έστειλα αυτό το μήνα στη μία Ρωσίδα,50 στην Πολωνέζα,250 στην Ουκρανέζα και τώρα θέλει και η άλλη Ρωσίδα το μέρισμά της.
Σόρρυ πώς να ανταποκριθώ?Οταν η Λευκορρωσίς ζητάει 1000 ευρώ δωράκι στην κατσιά?Και έχω να σκάω και έξοδα αεροπορικού δικού μου και της γκόμενας συν έξοδα κυκλοφορίας ήτοι 200 ευρώ ημερησίως?
Είναι όλες αδίστακτες,δεν καταννοούν τις αδυναμίες του άρχοντος.Πρέπει να φάνε όλες,προσπαθούμε για equal opportunity στη μάσα.
Πόσο κωλόφαρδοι είναι οι πουστέ και οι αυνάνες Mgtow που έχουν απαρνηθεί το μουνί και κάνουν περιουσίες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Σε τρεις μέρες καταφθάνει η Λευκορρωσίς Αθήνα.Για να δούμε πώς θα παίξει η φάση.

Πόσο κωλόφαρδοι είναι οι πουστέ και οι αυνάνες Mgtow που έχουν απαρνηθεί το μουνί και κάνουν περιουσίες.

Χαχα
Προσφατα αφιχθεις απο φιλιπινες το μονο που εχω να πω ειναι πως ελιωσα στα γαμησια μεχρι που βαρεθηκα.
Ενω οταν γυρισα ειχα κ διημερο μαραθωνιο με την πορτογαλα.

Και ολα αυτα χωρις τα αρπακτικα απο πανω μου.

Δεν σου φταινε οι mgtow αν οι γκομενες εχουν τιμοκαταλογο για σενα
-10€ η καλημερα
-20€ το διωρο chating μεσω messenger
-10€ κάθε φορα που σε λεει "μωρο μου"
-1000€ να σε επισκεφτει τριημερο
-κτλ

Αξιοπρεπεια μηδεν.

Συμφωνω οτι εμφανισιακα ειναι 1-2 κλικ καλυτερες αλλα οσο ανεβαινει ο πηχυς στην εμφανιση τοσο πεφτει στην ποιοτητα.
Επισης οι ωραιες οχταρια ειναι για φωτογραφιες, τα εξαροεφταρια για γουστοζικο κ ανωμαλο σεξ ενω οι χοντρες ειναι μονο για μαγειρεμα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και άλλη μουναρα Ουκρανή προτίθεται να έρθει Ελλάδα.Πρός το παρόν καταφτάνει η Λευκορρωσιδα τη Δευτερα.Θελει να βγάλει επαγγελματικές φωτό στο διαμέρισμά μου με μαγιό και εσώρουχα.Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Περιμένει και η Πολωνέζα να ταΐστεί,κυριολεκτικώς και μεταφορικώς.
Απλώνουμε τα δίχτυα μας στο μπλοκ όπως η κομμουνιστική αράχνη.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άμα κάνεις εκπτώσεις σε φυλή,ηλικία,ύψος,βάρος,εμφάνιση εννοείται ότι γαμάς πολύ φτηνότερα.Το έχουμε γράψει πολλές φορές.
Εδώ λέμε τι ποσά παίζουν για τις λευκές μοντελοειδεις με τέλειες αναλογίες,αυτές που θελουν όλοι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Άμα κάνεις εκπτώσεις σε φυλή,ηλικία,ύψος,βάρος,εμφάνιση εννοείται ότι γαμάς πολύ φτηνότερα.Το έχουμε γράψει πολλές φορές.
Εδώ λέμε τι ποσά παίζουν για τις λευκές μοντελοειδεις με τέλειες αναλογίες,αυτές που θελουν όλοι.

Μην παίρνεις όρκο. Δεν βλέπεις πόσοι πάνε ασία και πηδάνε ;;;
Εδώ ασία πάω μόνο με τη γυναίκα μου.
Δεν υπάρχει καμία εκεί που να γούσταρα να πηδήξω. Αδιανόητο .

Άλλοι γαμάνε γριές, χοντρές .... άστα να πάει στο διάολο ......
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μην παίρνεις όρκο. Δεν βλέπεις πόσοι πάνε ασία και πηδάνε ;;;
Εδώ ασία πάω μόνο με τη γυναίκα μου.
Δεν υπάρχει καμία εκεί που να γούσταρα να πηδήξω. Αδιανόητο .

Άλλοι γαμάνε γριές, χοντρές .... άστα να πάει στο διάολο ......

Αυτό λέμε.Αμα πας σε κοντή,χοντρή,ηλικιωμένη κίτρινη,θα γαμήσεις τζάμπα.Εδω μιλάμε για στάνταρτς.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κμαν, μαζεψε κανα φραγκο να στησεις κατι δικο σου να βγαζεις ενα καλο εισοδημα και ασε τις μαλακιες γιατι ετσι οπως πας δεν θα εχεις λεφτα ουτε στο διαδικτυο να εχεις προσβαση.

Δεν θα εισαι παντα δυνατος να εργαζεσαι τοσες ωρες, σκεψου το μελλον σου που ερχεται καλπαζοντας. Εξασφαλισε τον εαυτο σου πρωτα απο ολα και ναι, παιζε και με τα μουνια μετα πιο δυνατα αφου θα εχεις καλυτερο εισοδημα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom