Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Τυπε στις φιλιπινες ημουν ,τι να γαμουσα? Μεξικανες?

Γιατί δεν δοκίμασες να τις σπονσονάρεις ?? :grin: :grin: :grin:

Θα μεταμορφώνονταν αυτόματα σε ουκρανικά αρπακτικά !!! :grin: :grin:

Οχτάρια βρήκες τελικά?? :hi: :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εκεί είναι το θέμα μου !
Πας στις φιλιπίνες για να γαμήσεις ;;; Φιλιπινέζες ;;;;;;;;;;
ΕΛΕΟΣ.
Οκ τυπε.
Την αλλη φορά θα σε ρωτησω που να παω, τι να γαμησω.
Μην κανω κ του κεφαλιου μου...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Γιατί δεν δοκίμασες να τις σπονσονάρεις ?? :grin: :grin: :grin:

Θα μεταμορφώνονταν αυτόματα σε ουκρανικά αρπακτικά !!! :grin: :grin:

Οχτάρια βρήκες τελικά?? :hi: :hi:
Οκταρια μετρημένα στα δακτυλα του ενος χεριου.
Και το rating ειναι υποκειμενικο.
Αλλιως βλεπεις την γκομενα αν εχεις να πηδηξεις κανα τριμηνο κ αλλιως αν την πηδηξες πριν απο λιγο.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άφιξη Λευκορρωσιδας σήμερα Αθήνα.Οποιος θέλει να θαυμάσει τον άρχοντα και να κάνει χρήσιμα κονέ,ευπρόσδεκτος.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Άφιξη Λευκορρωσιδας σήμερα Αθήνα.Οποιος θέλει να θαυμάσει τον άρχοντα και να κάνει χρήσιμα κονέ,ευπρόσδεκτος.

Για δώσε λεπτομέρειες και σε εμας εάν θέλεις
 

bigbangtheory

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Γενικα εχω ακουσει πως ειναι ευκολα τα πραγματα στην ουκρανια αμα σε γουσταρει η κοπέλα ερχεται και σου μιλαει!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γενικα εχω ακουσει πως ειναι ευκολα τα πραγματα στην ουκρανια αμα σε γουσταρει η κοπέλα ερχεται και σου μιλαει!

Μια δοκιμη θα σε πεισει φιλε, καντο και γραψε μεσα απο το βιωμα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εννοώ άμα έχει φίλες που μπορεί μετά να φέρει.Θα δούμε τι θα παίξει.

Δεν συμφερει να παρουμε γκομενα μεσα απο το δικο σου καναλι ρε κμαν. Το εχεις καψει το θεμα. Σε εχουν κοψει για κοροιδο και σε αρμεγουν κανονικα και οποιος παρουσιαστει σε αυτες ως φιλος σου θα τον θεωρησουν και αυτον το ιδιο ανοητο.

Αστο, εχει και εδω δυνατα μουνια. Δεν χρειαζεται να φερουμε κατι απο εξω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν συμφερει να παρουμε γκομενα μεσα απο το δικο σου καναλι ρε κμαν. Το εχεις καψει το θεμα. Σε εχουν κοψει για κοροιδο και σε αρμεγουν κανονικα και οποιος παρουσιαστει σε αυτες ως φιλος σου θα τον θεωρησουν και αυτον το ιδιο ανοητο.

Αστο, εχει και εδω δυνατα μουνια. Δεν χρειαζεται να φερουμε κατι απο εξω.

Βάλε φωτό από τα δυνατά μουνιά που έχει εδώ.Θα βάλω και εγώ τη δικιά μου.
Σα γάτες που είστε θα έχετε στρατο από μουνιά να παρακαλάνε για τζάμπα γαμήσι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βάλε φωτό από τα δυνατά μουνιά που έχει εδώ.Θα βάλω και εγώ τη δικιά μου.
Σα γάτες που είστε θα έχετε στρατο από μουνιά να παρακαλάνε για τζάμπα γαμήσι.

Τωρα, περιμενε, αλλαζει ρουχα και μετα το μακιγιαζ θα αρχισει τις ποζες η πρωτη.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ακόμα δεν ήρθε και άρχισε να με ξεμουφλιαζει η Λευκορρωσις.Ποτα και χορός όλη την ώρα,τι γίνεται γαμω το φελεκι μου?Κάτι ξέρω και προτιμώ τις τριανταρες,οι μικρές σε λιώνουν,αστειρευτη ενέργεια.
Τρία ουισκια σε μια ώρα κατέβασε,τι κάνουν οι άτιμες?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ακόμα δεν ήρθε και άρχισε να με ξεμουφλιαζει η Λευκορρωσις.Ποτα και χορός όλη την ώρα,τι γίνεται γαμω το φελεκι μου?Κάτι ξέρω και προτιμώ τις τριανταρες,οι μικρές σε λιώνουν,αστειρευτη ενέργεια.
Τρία ουισκια σε μια ώρα κατέβασε,τι κάνουν οι άτιμες?

Σε περιπτωση που οντως ισχυει και υπαρχει κοπελα εκει μαζι σου αυτη τη στιγμη, εσυ φταις που συμβαινει αυτο που εγραψες κμαν.

Μαλλον δεν μπορεις να χειριστεις τη κατασταση μου φαινεται, δεν γαμας καλα και συνεχεια και  για αυτο πινει το κοριτσι να ξεχασει  αυτο που περναει.

Αν τη γαμουσες δυνατα συνεχεια, δεν θα ειχε ορεξη για ποτακια ουτε θα ειχε την ενεργεια που λες. Θα ειχε κουρνιασει και θα σου εκανε τη γατουλα περιμενοντας να σου ξανασηκωθει και να τον αρπαξει ξανα μεσα στο στομα της πριν αρχισεις παλι να τη σφυροκοπας.

Μαλλον...δεν γαμας φιλε και κακοπερνα το κοριτσι και προσπαθει με τα πιωματα να ξεχασει τη καταντια που ζει για να βγαλει λιγα χρηματα.

Ενδεχομενως αν γαμουσες καλα, μπορει και να μην σου επαιρνε και λεφτα.

Αν την ειχες βαλει κατω και εχυνε συνεχεια και ετρεμε απο καυλα και δεν ηξερε που πατα και που βρισκεται...παιζει να σου καθοταν εκει στο τσαμπα για καμια βδομαδα να ευχαριστηθει πουτσα.

Το εχεις το κοριτσι τωρα εκει αγαμητο και πινει το κακομοιρο να ξεχασει το δραμα που ζει...ντροπη ρε κμαν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Δε βάζω φωτό από το θήραμα για να μην εξεγερθούν οι πάντες.Οποιος όμως θέλει να κονιαστεί και να πάρει μεζέ με φίλες κτλ,ευπρόσδεκτος.Θα σκάσω Αθήνα σε δυο βδομάδες.
Η 25χρονη Λευκορρωσίς ζητάει μια χιλιάρα για μια βδομάδα,δεν είναι άσχημο ποσό.Κρυφά ταλέντα οι Belarus,το έχουν με το σπόνσορινγκ.26χρονη Η Ρωσσίς πρώην μοντέλο θέλει μια χιλιάρα το διήμερο και η Ουκρανέζα μια 800άρα το τριήμερο.Η Πολωνέζα έρχεται τζαμπέ και η Τσέχα δεν έχει ακόμα θέσει τους όρους για ύψος από δωράκι.
Καλύτερη επιλογή φαίνεται συνολικά η Λευκορρωσίς.Θα βάλω όμως και τις άλλες στη σειρά.
Σε πειραξε το κεμπαπ βραδυατικα!!!!?
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Εγώ αν είχα τη γκόμενα δε θα μου έμενε χρόνος να γράφω στο site kman2. Πάντως είμαι ενδιαφερόμενος για 1000 ευρώ την εβδομάδα για κάποια κρίνοντας βέβαια και τη ποιότητα της κοπέλας. Την Ουκρανή που πόσταρες στο άλλο θέμα, αυτή που είναι πάνω απο 1,80 δε θα τη συναντούσα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Εγώ αν είχα τη γκόμενα δε θα μου έμενε χρόνος να γράφω στο site kman2. Πάντως είμαι ενδιαφερόμενος για 1000 ευρώ την εβδομάδα για κάποια κρίνοντας βέβαια και τη ποιότητα της κοπέλας. Την Ουκρανή που πόσταρες στο άλλο θέμα, αυτή που είναι πάνω απο 1,80 δε θα τη συναντούσα.
με χιλια ερχονται πολλες ςν σου εδουν εμπιστοσυνη
Στονασχετο οχι
Η ερωτηση ειναι αξιζει να ξοδεψεισ 2000 για μια βδομαδα για ΜΙΑ μετρια γκομενα???
Για μενα ουτε κατα διάνοια
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μου έσπασε τα αρχιδια η γκομενα.Θελει σχέση και καλά.Πολυ σπαστικές οι Λευκορρωσιδες.
Εμφανισιακά καλή,δε με αφήνει ούτε φωτο να βγάλω.
Εδώ απο το μαγαζί χτες.

TO0TUz.jpg



Άμα συνεχίσει έτσι ούτε μισό παπαρι δε θα πάρει,όχι 1000 ευρώ.
Γενικά φοβερό αρχιδοπρηξιμο.Γκρίνια γιατί την πήγα με το λεωφορείο απο το αεροδρόμιο,γιατί δεν έχω παντόφλες για αυτή,γιατί δεν έχω κουζίνα και το χειρότερο ζήτησε να κοιμηθεί σε χωριστο κρεβάτι.
Αν δεν κάνει κάτι σήμερα να επανορθώσει παίρνει τον Πούλο μεγαλοπρεπως.Τζαμπα τα αεροπορικά που πλήρωσα.Στο εφεξής μόνο με Ουκρανες,Πολωνεζες θα ασχολούμαι,οι Λευκορωσιδες τρώνε Χ.
Η Πολωνεζα με ρώτησε αν η Λευκορρωσιδα έφερε σκύλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom