Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Διάλογος με Ρωσίδα σπονσορέτ πρώην μοντέλο.Προσφέρω 900 και ζητάει χιλιάρα για διήμερο Κολωνία.

i2JmzS.jpg


n3SDBN.jpg


geF7xx.jpg


tEiTqt.jpg


Μιλάμε για παγκοσμιοποίηση πλέον στο χώρο του σπόνσορινγκ.Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Πολωνέζες,Τσέχες της ίδιας εμφάνισης ζητάνε πάνω κάτω τα ίδια.
Μάλλον θα μείνω στις άνω του 180-185.Οι πιο κοντές έχουν εξωφρενικές απαιτήσεις,την έχουν δει χοντρά.
Ειδικά οι 175-178 με τα μοντελοειδή σώματα ζητάνε τα κέρατά τους.500άρα τη μέρα είναι το απόλυτο μίνιμουμ.Δεν υπάρχουν αυτά.Θα χρεοκωπήσουν τον πλανήτη.
Παλιά δηλαδή προ διετίας όλες οι Ουκρανές κάθονταν με μια διακοσάρα τη μέρα ή μια πεντακοσάρα το διήμερο.Τώρα πρακτικά έχουν διπλασιάσει τις απαιτήσεις τους.Οπότε με Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες κτλ ένα και το αυτό.

Εδώ διάλογος με Ουκρανέζα της ίδιας εμφάνισης.Συμβιβάζεται με κάτι λιγότερο 800 ευρώ το διήμερο.

OGP76m.jpg


ijyyAh.jpg


Δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ η Ουκρανέζα με τα 800 ευρώ το διήμερο.

7jhWAN.jpg


Ουκρανέζα που ζητάει χιλιάρα τη μέρα.

dtGuyP.jpg


uhzMfG.jpg


FIOsB8.jpg


iwUcX3.jpg


Καταλαβαίνετε γιατί οι Ρωσίδες υπερτερούν από τη σπονσορική προοπτική.
Πάντα ο άρχων καθορίζει την αξία των μουνέτων.Δεν είναι ποτέ το αντίστροφο.Παρουσιάζουν τα όπλα τους και διαλέγουμε θήραμα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάω Σάββατο Ντύσσελντορφ σε μια από τις Ρωσίδες που έδειξα να ρίξω κανάν πούτσο.Για να δούμε τι θα προκύψει.Εντωμεταξύ έχω προσφορές σε Φρανκφούρτη ακόμα και από δίδυμο Αμβουργέζες 20 χρονών 185..
Εχω και να τακτοποιήσω τις Ουκρανές,Ρωσίδες και Λευκορρωσίδες.Ολα με τη σειρά.Δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Περίπατος στη Μόσχα.




Γενικά ένα χαρακτηριστικό των σλαβικών πόλεων είναι οτι φαίνονται πολύ πιο γαμάτες τη νύχτα από ό,τι την ημέρα.Αυτό ισχύει και Τσεχία,Πολωνία,Ουκρανία.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Με ενδοιαφέρει να παίξω μπαλίτσα με τέτοια φάση...

Που,πως, τα βρίσκουμαι αυτά τα μωρά για να μιλήσουμε, να διαπραγματευτούμε, να κανονίσουμε?

ΚΜΑΝ και SAVIDIS, θα σας ήμουν ευγνώμων με τις συμβουλές σας και τις υποδείξεις σας!

Να στε καλά guys!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Πάω Σάββατο Ντύσσελντορφ σε μια από τις Ρωσίδες που έδειξα να ρίξω κανάν πούτσο.Για να δούμε τι θα προκύψει.Εντωμεταξύ έχω προσφορές σε Φρανκφούρτη ακόμα και από δίδυμο Αμβουργέζες 20 χρονών 185..
Εχω και να τακτοποιήσω τις Ουκρανές,Ρωσίδες και Λευκορρωσίδες.Ολα με τη σειρά.Δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.

Δώσε τα φώτα σου φίλτατε για την φάση, please!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δώσε τα φώτα σου φίλτατε για την φάση, please!!

Θα πάω αύριο Ντύσσελντορφ για πρώτη κρούση να δω τι παίζει.Το γκομενάκι είναι Ρωσίδα,20 ετών,της προσφέρω 200 ευρώ τη συνάντηση.

gxEmmT.jpg


Αμα δεν ξηγηθεί καλά θα πάω το άλλο ΣΚ Φρανκφούρτη ή Αμβούργο σε άλλες υποψήφιες σπονσορέτς,Γερμανίδες.

chpFIg.jpg


sWW599.jpg


Εχει πολύ πράμα εδώ.Αυτές που δείχνω είναι διαθέσιμες με 200 ευρώ τη μέρα δώρο συν έξοδα ραντεβού.
Αν και τα καλά είναι στο μπλοκ.
Αλλά ζητάνε 800-1000 ευρώ δωράκι για να έρθουν Γερμανία.
Γενικά έχει πολλές γκόμενες που ψάχνονται για σπόνσορινγκ,μοντέλα,φοιτήτριες,ακόμα και παντρεμένες,τα πάντα όλα.Ορεξη να έχεις και προπάντων μαρουλόφυλλα,είναι ακόρεστες οι άτιμες.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
εσυ Γερμανία ζεις?
Αυτή που μένει, βάλε με στο κλίμα...
Όταν λες έχει πολύ πράμα εδώ, τι εννοείς?
Ορεξη να έχεις και προπάντων μαρουλόφυλλα, έχουμε όρεξη...που τις βρίσκω, να παίξω μπάλα...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εσυ Γερμανία ζεις?
Αυτή που μένει, βάλε με στο κλίμα...

Εγώ μένω μια ώρα από Ντύσσελντορφ,απλά είμαι τόσο ψόφιος από την κούραση που συνήθως δεν πάω καν.Θα πάω όμως αύριο να ρίξω κανάν πούτσο.
Αν η γκόμενα κάνει βλακείες,έχω άλλες έτοιμες Φρανκφούρτη,Αμβούργο,Κολωνία και φυσικά Πολωνία κτλ.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Εγώ μένω μια ώρα από Ντύσσελντορφ,απλά είμαι τόσο ψόφιος από την κούραση που συνήθως δεν πάω καν.Θα πάω όμως αύριο να ρίξω κανάν πούτσο.
Αν η γκόμενα κάνει βλακείες,έχω άλλες έτοιμες Φρανκφούρτη,Αμβούργο,Κολωνία και φυσικά Πολωνία κτλ.

200 ευρώ για πόση ώρα θα δώσεις?

Ήμουν Γερμανία 5 μέρες...πολύ ΦΚΚ παίκτη μου...χαχα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Εγώ μένω μια ώρα από Ντύσσελντορφ,απλά είμαι τόσο ψόφιος από την κούραση που συνήθως δεν πάω καν.Θα πάω όμως αύριο να ρίξω κανάν πούτσο.
Αν η γκόμενα κάνει βλακείες,έχω άλλες έτοιμες Φρανκφούρτη,Αμβούργο,Κολωνία και φυσικά Πολωνία κτλ.

Αυτές απο Φρ.Αμ.Κολ. Πολ. πως τις βρίσκεις? Δώσε φώτα!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Δεν βλέπω να απαντάς μεσιέεεε!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ η νέα σπονσορέτ.Το απολύτως τέλειο υλικό,22 ετών,187 ύψος,μοντελοειδής κτλ,μορφωμένη,τα πάντα όλα.Αλλά κόστος σοβαρό.

boVHqI.jpg


Γενικά το άθλημα δεν είναι για λιπόψυχους και συμβατικούς μπαζογαμιάδες.
Μόνο Βαλκάνιοι υπερτσομπάνηδες μπορούν να αποδώσουν σε τέτοιο περιβάλλον προκλήσεων,τους λοιπούς τους τρώει η τεχνολογία.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.339
Πόντοι
7.636
Τα έχω γράψει πολλές φορές.

Τα έχεις γράψει πολλές φορές...??? που Κμαν?

Γτ δεν βοηθάς να παίξουμε και εμείς μπαλίτσα?

Μέσω ιντερνετ τις βρίσκεις? σε σάιτ? ή στο clyb που αναφέρεις κάποιες φόρες στην Ουκρανία?

Λογικά οι πληροφορίες που ζητάω δεν είναι τίποτα να ις δώσεις ...

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα έχεις γράψει πολλές φορές...??? που Κμαν?

Γτ δεν βοηθάς να παίξουμε και εμείς μπαλίτσα?

Μέσω ιντερνετ τις βρίσκεις? σε σάιτ? ή στο clyb που αναφέρεις κάποιες φόρες στην Ουκρανία?

Λογικά οι πληροφορίες που ζητάω δεν είναι τίποτα να ις δώσεις ...

Τι είστε εσείς?Συγκεντρώνεστε καθόλου?Οχι ρε πούστη μου,τα ίδια και τα ίδια.Γιατί είστε τόσο τεμπέληδες?Ολα έτοιμα τα θέλετε?Τόσο πολύ?

Γενικά χαρακτηριστικά σπονσορέτς στις σλαβικές χώρες.Ποιες γκόμενες γουστάρουν παραδάκι.
Στο κλαμπ.
1.Καλοντυμένες με ψηλοτάκουνα
2.Συνήθως βαθιά ντεκολτέ
3.Χορεύουν πολύ έντονα και αισθησιακά
4.Φοράνε ακριβά ρούχα,αξεσουάρ
5.Πολύ φτιαγμένες με κομμωτήριο,καλό μέικ απ,συνήθως τέλειο σώμα και ψηλές.Κλασσικά οχτάρια.
Ηλικία 23-30 ετών.
6.Μιλάνε αρκετά καλά αγγλικά.
7.Συνήθως έχουν μια δουλειά γραφείου με χαμηλό εισόδημα που δε δικαιολογεί τα έξοδά τους
8.Εχουν ταξιδέψει σε όλη τη δυτική Ευρώπη,ΗΠΑ και συχνά Τουρκία και Αραβία

Γενικά οι Ουκρανεζες είναι χυμαδιο και πρέπει να κάνεις σαφείς τις προθέσεις  σου και το deal από την αρχή δεν πρέπει να μπερδεύονται.Η ατάκα Greek kamaki do you like presents είναι πολύ ισχυρή μπαίνεις κατευθείαν στο ψητό.
Το πρόβλημα είναι ότι είναι απληστες και αχαριστες όπως οι γυναίκες γενικά.Τους κάνεις δώρο φόρεμα,θέλουν να τους αγοράσεις και εσώρουχα να τις πας σε ακριβό ρεστωραν να δώσεις και λεφτά για το νοίκι.Προσπαθουν για μάξιμουμ extraction ενω πρέπει να κρατάς τα funds για να γαμάς και άλλες.
Οποτε πρέπει να κάνεις μια σωστή εκτίμηση ποσο αξίζει η γκομενα.Με λιγότερα τη χάνεις,με περισσότερα χάνεις τις άλλες που θα γαμουσες παράλληλα.
Εδώ προσπάθησα να παρουσιάσω έναν τιμοκατάλογο αλλά είναι βασικά gut instinct να καταλάβεις ποσα πιάνει η γκομενα.(εννοείται στην Ουκρανία γιατί Ελλάδα με τους μουνοδουλους η αξία της εικοσαπλασιαζεται όπως εικοσαπλασιαζεται η δικη σου αξία όταν διασχισεις τα ουκρανικά σύνορα.

Είδη σπόνσορινγκ.
1.Πληρωμή με το μήνα.Είναι αυτό που θέλουν οι περισσότερες.Κόβεις μια ταρίφα π.χ. 200 ευρώ το μήνα.Βασικά είναι συνήθως όσο η τιμή ενοικίου στην πόλη τους αφού σπόνσορας=νοίκι για αυτές.
2.Πληρωμή ανάλογα με έκτακτες ανάγκες.Π.χ. η γκόμενα πρέπει να πάει κομμωτήριο,χρειάζεται καινούργια παπούτσια,παντελονάκι κτλ.Ακόμα και να πληρώσει ασφάλειες,οδοντίατρο κτλ.
3.Αγορά αξιόλογου δώρου σε κάθε συνάντηση.Π.χ. κινητό,άρωμα,κόσμημα,φόρεμα κτλ
4.Πληρωμή διακοπών σε Ελλάδα ή άλλο καλοκαιρινό προορισμό.Αεροπορικό γκόμενας,ξενοδοχείο,όλα τα έξοδα κτλ.

Παλιά οι Ελληνες αγόραζαν διαμέρισμα στη γκόμενα και έμπαιναν εγγυητές.Ετσι πλήρωναν τις δόσεις του δανείου και είχαν τη γκόμενα στο χέρι αφού άμα δεν πλήρωνε ο κύριος,έχανε το διαμέρισμα η γκόμενα.Ετσι υποχρεωνόταν σε δεκάχρονες πίπες.
Τώρα βέβαια αυτά είναι ξεπερασμένα συστήματα για τα μοντέρνα καμάκια που διαχειρίζονται χαρέμια από σπονσορέτς,απλωνόμενα και πληθυνόμενα.

Εδώ κλασσικό σάιτ για σπονσορέτς για όλα τα γούστα.Εχει 90 ευρώ μηνιαία συνδρομή αλλά αξίζει τον κόπο.Εχει μέσα Γερμανίδες,Πολωνέζες,Ρωσίδες ακόμα και Ελληνίδες που ψάχνονται για παραδάκι.


Μιλάμε σε βομβαρδίζουν με μηνύματα.Νιώθεις ημίθεος και βάλε.Να δούμε αν θα γαμήσω Ντύσσελντορφ και Κολωνία μουνάρες Γερμανίδες που ψάχνουν Βαλκάνιους.

Μιλάμε οι περισσότεροι πάσχουν από διαταρραχή προσοχής.Δε λέω είναι και η επίδραση των μαλακοπούστηδων bollocks που θέλουν συνέχεια να ουδετεροποιούν τα πράγματα.
Εδώ στο σάιτ το έχουμε ξεφτιλίσει.Γκόμενες με τιμές δίπλα δεν παρουσιάζονται ποτέ παγκοσμίως είναι τεράστια υπέρβαση αυτό που γίνεται,πρωτοπορία.
Ο Ελλην αγαπούλης είναι ο πρώτος που θα αντιδράσει φυσικά εντελώς δεδομένο,για να αποδείξει τον τεράστιό ερωτά του και τη διαφορά από τους υπόλοιπους μπας και γαμήσει φτηνά.
Το αντίθετο ακριβώς θα γίνει,τα έχουμε αναλύσει πλειστάκις.
Οι έξυπνοι μπορούν βέβαια να το παίξουν ερωτιάρηδες για να γαμήσουν φτηνότερα,μπορούν να προσπαθήσουν,είναι τεχνική που αποδίδει όπως και η δυσφήμηση του ανταγωνισμού.
Μπορούν να κάνουν και το λεγόμενο salt dating,να πείσουν τα μουνάκια οτι είναι πλούσιοι και καλά και θα τα χώσουν και μόλις γαμήσουν με παραμύθι να γίνουν Λούης.Είναι πρωτότυπα όλα αυτά,οι γκόμενες δεν τα ξέρουν,τρώνε όλοι μια χαρά κοροιδεύοντας τα αφελή μουνάκια που ονειρεύονται luxury lifestyle και λαγούς με πετραχήλια.
Και οι σπόνσορες που τα χώνουν δεν ξέρουν για το salt dating και τους αγαπούληδες,είναι καινούργια όλα αυτά,όσοι τα στάζουν είναι αφελείς απλώς.

Οι γκόμενες δεν έχουν ιδέα τι παίζει στα σπονσοριλίκια,δε συζητάνε μεταξύ τους και σε ειδικά φόρουμ και δεν ξέρουν τι στάζουν οι άντρες και πώς να ξεχωρίσουν αυτούς με παραδάκι από τα λαμόγια.Είναι τελείως χαζοκούδουνα,πιάνονται εύκολα κώτσο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ μια Σουηδέζα φεμινίστρια σπονσορέτ εξηγεί γιατί ο άντρας πρέπει πάντα να πληρώνει αντίθετα με ό,τι λένε οι βλαμμένες συμπατριώτισσές της.


Είναι περίπου το mindframe της σπονσορέτ στο Δυτικό κόσμο.Οι Σλάβες δε χρειάζεται να εξηγήσουν τα αυτοννόητα.




 

Επισκέπτης
Θα πάω αύριο Ντύσσελντορφ για πρώτη κρούση να δω τι παίζει.Το γκομενάκι είναι Ρωσίδα,20 ετών,της προσφέρω 200 ευρώ τη συνάντηση.

gxEmmT.jpg


Αμα δεν ξηγηθεί καλά θα πάω το άλλο ΣΚ Φρανκφούρτη ή Αμβούργο σε άλλες υποψήφιες σπονσορέτς,Γερμανίδες.


το εφαγες τελικα?

αν το 200ρι είναι για ένα ολοκληρο απόγευμα από εμφανιση και μονο αξιζει
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
το εφαγες τελικα?

αν το 200ρι είναι για ένα ολοκληρο απόγευμα από εμφανιση και μονο αξιζει

Δεν πήγα τελικά λόγω κόπωσης.Γενικά τα φτύνω εύκολα,θα πάω σε σπονσορέτς μόνο όταν έχω διακοπές.
Πρέπει να σκάσεις σε ξενοδοχείο συν μετακίνηση συν ρεστωράν.Δηλαδή 400 θα έβγαινε τελικά.
Γερμανία ρίχνεις ελαφρά επίπεδο,αυτές που δείχνω είναι περίπου το επίπεδο που πετυχαίνεις Γερμανία.Αμα περάσεις τα σύνορα,γαμάς καλύτερες όπως τις άλλες που έδειξα ή άμα τις φέρεις Γερμανία με 1000 ευρώ περίπου για δώρο.
Αλλά σε πολλούς αρέσει ο τύπος που έδειξα Γερμανία,εμένα μου αρέσουν τα άλογα άνω του 185.
 

Επισκέπτης
Δεν πήγα τελικά λόγω κόπωσης.Γενικά τα φτύνω εύκολα,θα πάω σε σπονσορέτς μόνο όταν έχω διακοπές.
Πρέπει να σκάσεις σε ξενοδοχείο συν μετακίνηση συν ρεστωράν.Δηλαδή 400 θα έβγαινε τελικά.
Γερμανία ρίχνεις ελαφρά επίπεδο,αυτές που δείχνω είναι περίπου το επίπεδο που πετυχαίνεις Γερμανία.Αμα περάσεις τα σύνορα,γαμάς καλύτερες όπως τις άλλες που έδειξα ή άμα τις φέρεις Γερμανία με 1000 ευρώ περίπου για δώρο.

κρατα δυναμεις και μαρουλι για το 22ρι ξανθο και γραψε εντυπώσεις και πληροφοριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom