Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βέβαια υπάρχει και τρελος ανταγωνισμός μεταξύ των γυναικών για τους λίγους κασερατους.Κανουν τόση προσπάθεια να βελτιωσουν την εμφάνισή τους που τα στάνταρτς σου εκτινασσονται σε γελοιωδως υψηλό επίπεδο.Εχουν ανέβει πολύ οι Ουκρανες εμφανισιακά κυρίως λόγω καλύτερης διατροφής,ντυσίματος,γυμνασης.Το ίδιο βέβαια και οι Ουκρανοι άντρες,έχουν ανέβει πολύ.
Είναι βέβαια ο λαός ευνοημενος γενετικά,οι Ουκρανες έχουν ωραία γονίδια.Πρέπει να είναι η κοιτίδα των Σλαβων,δεν εξηγείται τέτοιο επίπεδο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά το πρόβλημα είναι οτι αυτές που το παίζουν σπονσορέτς και καλά στο seeking ρωτάνε πόσα δίνεις με το καλημέρα και αν πεις 200 ευρώ ή λιγότερα τη συνάντηση,απαντάνε 150 ευρώ για μία ώρα στο διαμέρισμά σου και 200 γκρίβνυα το ταξί.Οπότε άνθρακες ο θησαυρός δεν πρόκειται για σπονσορέτς,sugar babes που λένε αλλά απλές σεμι προς.
Το σκαμάρισμα αποκτά άλλες διαστάσεις Ουκρανία,κάνουν πολλά κόλπα οι γκόμενες.
Επέστρεψα στα πάτρια εδάφη θα δείξω φωτός να πάρετε πρέφα τι παίζει το 2019.
Η καλύτερη λύση μένει το άγριο παραδοσιακό daygame,το κλασσικό μουνοκυνήγι.
Πλέον ασχολούμαι μόνο με σπονσορέτς,γνήσια sugar babes,όχι επαγγελματίες ή σεμιπρος γκόμενες δηλαδή που κάνουν αρπαχτές.Πρέπει κάπως να φιλτράρεις.Αν τα χώσεις σε σεμιπρος κτλ χάνεις τη δύναμη πυρός και αδυνατείς να χτυπήσεις σπονσορέτς,πράγμα απαράδεκτο.Εχει αυξηθεί και ο ανταγωνισμός σημαντικά,παρόλο που συχνά βλέπεις ακόμα μπάμιες,χοντρούς,KFC τύπους ή ασπρομάλληδες με μουνάρες.
Οι άλλοι ξένοι χάζευαν βασικά με εμένα,εγώ είχα τα πιο τρελλά mismatch.Ερχονταν και με ρωτούσαν πώς το κάνω αυτό κτλ.Πλέον έχουν νέα συστήματα,στέλνουν φίλες τους να καμακώσουν τη γκόμενά σου για πάρτη τους οπότε πρέπει να προσέχεις.Η σου πασάρουν τη γκόμενά τους για να γαμήσουν τη δική σου.Αυτό παίζει πολύ.
Γενικώς οι ξένοι διψάνε για γνώση,δεν πιάνουν εύκολα τα βαλκανικά στάνταρτς επιβολής.
Κίεβο έχει πολύ πράμα,είναι πραγματική σεξόπολις.Είναι όμως για άτομα άνω του μετρίου και του μέσου όρου εμφανισιακά και εισοδηματικά πλέον,δε γαμάει ο πάσα ένας,ο συνήθης ξένος βλακάκος εκτός αν είναι φορτωμένος και τα χώνει.
Τα βασικά ζητήματα είναι η διασπορά των funds,η ισχύς πυρός και η διαχείριση του χαρεμιού.Χρειάζεται μικρομάνατζμεντ σε όλα χωρίς να χάνεις τη γενική εικόνα και τη στρατηγική.Αλλά ευκαιρίες απεριόριστες,άμα γυρίσεις γερμανικό κόσμο παθαίνεις κατάθλιψη με το πόσο περιορισμένα είναι εδώ τα πράγματα με τους νόμους,κανόνες,αίσθημα δικαίου και διαδικασίες που δε σου επιτρέπουν να γαμήσεις.
Ευτυχώς έχει και εδώ Γερμανία πολλές Σλάβες που σκέφτονται out of the box και γυρίζουν το παίγνιο.Αμα ήταν μόνο Γερμανίδες και Μεσογειακές η μοίρα του άγαμου ξένου θα ήταν το πουλόφωνο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρακτικά δηλαδή το game μέχρι το 2017 και τη φρι βίζα για ΕΕ που γάμησε τα πάντα ήταν:
1.Μπαίνω στο μάμπα δύο εβδομάδες προ αφίξεως και ξεψαχνίζω αυτές που λένε chotsiu naiti sponsora(σεμι προς που κάνουν αρπαχτές εκτός από το κύριο κανονικό επάγγελμα,υπήρχαν χιλιάδες στο Κίεβο που καθημερινά ανανεώνονταν)
2.Διαλέγω αυτές της αρεσκείας μου π.χ. οχτάρια κάτω των 25 ετών,175 και άνω,λεπτές με βυζάρες κτλ
3.Μένω χρονικό διάστημα με τον κανόνα διά 500 ευρώ.Δηλαδή αν έχω 1500 ευρώ μένω 3 μέρες.Αν έχω 2000 ευρώ μένω 4 μέρες.Πάντα πρέπει να διαθέτω 500 ευρώ ημερησίως.
4.Κάνω μία προσφορά στις γκόμενες που θέλω που να μην μπορούν να αρνηθούν.Πρακτικά 200 ευρώ τη μέρα.Καμία δεν πρόκειται να αρνηθεί αυτό το ποσό μέχρι το 2017,είναι πολύ καλή προσφορά πέουλα.
5.Οσες δεν προλαβαίνω να γαμήσω στο ένα ταξίδι,τις γαμάω στο επόμενο.Αν μία μου αρέσει πολύ την κρατάω και τη γαμάω και στο επόμενο ταξίδι με τα μισά λεφτά.
6.Αν έχω χρόνο και καύλες επισκέπτομαι και τα κλαμπ για πλάκα μήπως και βρω άλλες σεμιπρος,αφού το 90% των κοννέ έχουν ήδη γίνει μέσω ίντερνετ.
Αυτό ήταν το σύνηθες game το 2014-2017 μετά την έναρξη του πολέμου.Από τότε όμως άλλαξαν άρδην τα πράγματα λόγω της φρι βίζας που επιβλήθηκε τον Ιούνιο 2017.Μιλάμε για milestone.
Εκτοτε το game έχει αλλάξει με εντελώς νέα στρατηγική.Μιλάμε για υπερπέουλες που επιδιώκουν μεγιστοποίηση των αποτελεσμάτων με βάση τη ρεαλιστική κατάσταση.
Οι συνήθεις καυλείς που είχαν κολλήσει στην ευκολία του 2014-2017 αντιμετωπίζουν τώρα απροσδόκητες δυσκολίες και βρίζουν συνέχεια.Μπορείτε να δείτε τη γκρίνια στο ISG.


Το θέμα είναι η προσαρμογή στη νέα κατάσταση αν και πιστεύω ο Βαλκάνιος γυπαετός δε θίγεται ποτέ από τις κοινωνικοοικονομικές εξελίξεις απλά αντί να σκίσει δεξιά πάει και χυμάει λίγο πιο αριστερά.Είναι απλώς αλλαγή θέασης όχι μεταβολή παιγνίου.Η υπεροχή μας είναι αδιαμφισβήτητη.
Εμείς επιβάλλουμε πάντα τα στάνταρτς και όχι οι άλλοι πουτσιφλέκες.Εγραφα αναλυτικά για τα σπονσοριλίκια ανατολική Ευρώπη στο φόρουμ του roosh το 2013 προ πενταετίας και όλοι βρίζανε οτι δεν είναι έτσι,.Τώρα πλέον έχουν κλάσει αφού διαπιστώνουν οτι τα πράγματα είναι όπως τα περιέγραψα.Γίνονται ηθικοδιδάσκαλοι,φιλόσοφοι και μοναχοί.



Πέντε χρόνια μπροστά.Πώς να μην κλάσουν?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπική Ουκρανέζα σπονσορέτ.Αυτή ζητάει 1000 ευρώ τη μέρα για να έρθει Γερμανία με πληρωμένα αεροπορικά.Προσέφερα 1000 ευρώ για 2 μέρες και αρνήθηκε.
Εχουν ξεφύγει οι κάργιες.Γαμώ τη φρι βίζα τους γαμώ.

iwUcX3.jpg


g6AWOU.jpg


q3MPoT.jpg


b43EVm.jpg


uhzMfG.jpg


FIOsB8.jpg


FXmCCr.jpg


dtGuyP.jpg


WGrgoy.jpg
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά παλιά δηλαδή προ διετίας έφερνες χαλαρά γκόμενες με 500 ευρώ δωράκι για τριήμερο,τώρα ζητάνε τα χιλιάρικα στην ψύχρα,έχουν πλέον διπλασιάσει ή τριπλασιάσει τις απαιτήσεις τους.
Αν φέρεις από επαρχία είναι λίγο καλύτερα δέχονται και με πεντακοσάρικο αλλά δεν είναι τόσο εμφανίσιμες όσο οι γκόμενες από Κίεβο,Μόσχα.
Εχω φάει φρίκη με τα ποσά που ζητάνε,είναι κοινωνική αδικία να χέζουν οι τύποι στο Ντουμπάι τα μοντέλα του ίνσταγκραμ και εμείς οι άρχοντες Βαλκάνιοι να αρκούμαστε στις απλές Πολωνέζες.Δεν είναι δυνατόν αυτό το ξεφτιλίκι πρέπει να αναδιοργανωθούμε να τους μπουκώσουμε τους τύπους.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σπονσορέτς και σπόνσορες στη Γερμανία.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή η γκόμενα μου ζήτησε 1500 ευρώ δωράκι για ΠΣΚ Γερμανία.

Yc2F0q.jpg


bWma1V.jpg


DxcaPo.jpg


Δε μας χέζεις ρε Νταλάρα?Πάνε καλά οι γκόμενες?
Παλιά δηλαδή προ διετίας τέτοιες καθάριζες με 500 ευρώ το ΠΣΚ,μας γάμησε η φρι βίζα,δεν υπάρχουν αυτά.
Ακόμα και οι Ρωσίδες είναι πιο λογικές που λέει ο λόγος.

Αυτή ζητάει 800 ευρώ για ΠΣΚ.Πιο σοβαρή επιλογή.

8HMFxl.jpg


TaC309.jpg


HAuLhl.jpg


Για να δούμε πώς θα οργανώσω τους πούτσους.Με αεροπορικά,ξενοδοχεία,ρεστωράν θα φτάσει σίγουρα τα 1600 ευρώ το ΠΣΚ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά πλέον δεν πολυδιαφέρουν οι απαιτήσεις των σπονσορέτς.Είτε Ουκρανή είτε Ρωσίδα είτε Λευκορρωσίδα ή Πολωνέζα τα ίδια περίπου ζητάνε για το ίδιο επίπεδο εμφάνισης.
Οι πολύ ωραίες είναι άπιαστες,ζητάνε χοντρά πακέτα και έχουν απαιτήσεις,συνεπώς παίζει τρελός ανταγωνισμός από σπόνσορες έχουν μπει χοντρά πορτοφόλια στο παιχνίδι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ βλέπουμε συζητήσεις για τα ποσά που παίζουν στο σπονσορινγκ.Οι πιο πολλές ζητάνε 2 έως 4 χιλιάρικα το μήνα απο τους σπονσορες.



Γενικά ένα 10% απο τις γκόμενες κάποια στιγμή σπονσοραρονται και οι ωραίες σχεδόν όλες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάντως με 500-1000 ευρώ δωράκι φέρνεις αρκετές Γερμανία ή Ελλάδα.Ηδη έχω ετοιμες μερικές Ρωσίδες,Ουκρανες και Λευκορρωσιδες.
Η πλάκα είναι οτι εχει και πολλές ανατολικες εδω Γερμανία που ασκουν το σπορ,ζητάνε γύρω στα 200 ευρώ τη συνάντηση αλλά δεν έχω κάνει ακόμα arrangement.
Νομίζω η καλύτερη λύση είναι να φέρεις γκομενα Γερμανία για ΣΚ,ούτε άδειες χάνεις ούτε τίποτα και εχει πολλές μοντελοειδεις στο σπονσορινγκ.
Αυτοί που έχουν πολλά γκαφρα πρέπει να γαμανε αβέρτα,έχουν μπει και Ελληνίδες ακόμα στο κόλπο.
Δυο χιλιάρικα διαθέσιμα μηνιαιως χρειάζεσαι βασικά και έχεις μοντελάκια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πάντως με 500-1000 ευρώ δωράκι φέρνεις αρκετές Γερμανία ή Ελλάδα.Ηδη έχω ετοιμες μερικές Ρωσίδες,Ουκρανες και Λευκορρωσιδες.
Η πλάκα είναι οτι εχει και πολλές ανατολικες εδω Γερμανία που ασκουν το σπορ,ζητάνε γύρω στα 200 ευρώ τη συνάντηση αλλά δεν έχω κάνει ακόμα arrangement.
Νομίζω η καλύτερη λύση είναι να φέρεις γκομενα Γερμανία για ΣΚ,ούτε άδειες χάνεις ούτε τίποτα και εχει πολλές μοντελοειδεις στο σπονσορινγκ.
Αυτοί που έχουν πολλά γκαφρα πρέπει να γαμανε αβέρτα,έχουν μπει και Ελληνίδες ακόμα στο κόλπο.
Δυο χιλιάρικα διαθέσιμα μηνιαιως χρειάζεσαι βασικά και έχεις μοντελάκια.

Υπαρχει πιο απλος τροπος στο να σε ψαχνουν αυτες να θελουν να ειναι μαζι σου, χωρις να τις πληρωνεις. Αν θελεις να μαθεις στειλε πμ, θα στο κανω δωρο.

Ετσι και γιατι σε βλεπω και ταλαιπωριεσαι, προβληματιζεσαι, αγχωνεσαι με τα δεδομενα-στατιστικες-μελετες-συνθηκες-ηθη εθιμα κτλπ.

Δωρεαν, δεν θα σε χρεωσω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Υπαρχει πιο απλος τροπος στο να σε ψαχνουν αυτες να θελουν να ειναι μαζι σου, χωρις να τις πληρωνεις. Αν θελεις να μαθεις στειλε πμ, θα στο κανω δωρο.

Ετσι και γιατι σε βλεπω και ταλαιπωριεσαι, προβληματιζεσαι, αγχωνεσαι με τα δεδομενα-στατιστικες-μελετες-συνθηκες-ηθη εθιμα κτλπ.

Δωρεαν, δεν θα σε χρεωσω.

Καλύτερα να ποστάρεις μερικές φωτό από όσες έψαξαν και ... σε βρήκαν.
Εγώ δείχνω τι ψάρια πιάνεις με το σπόνσορινγκ και το δόλωμα όλα,ακριβώς τι ζητάνε και τι κάνουνε λεπτομερειακά.
Από θεωρητικολόγους μπουχτίσαμε.Τίποτα στο δια ταύτα έχετε να πείτε?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλύτερα να ποστάρεις μερικές φωτό από όσες έψαξαν και ... σε βρήκαν.
Εγώ δείχνω τι ψάρια πιάνεις με το σπόνσορινγκ και το δόλωμα όλα,ακριβώς τι ζητάνε και τι κάνουνε λεπτομερειακά.
Από θεωρητικολόγους μπουχτίσαμε.Τίποτα στο δια ταύτα έχετε να πείτε?

Αστο, καλη συνεχεια σε αυτο που κανεις.

Ειναι δυνατον να ποσταρω φωτο απο κοπελες που εχω βγει μαζι τους; Μηπως θελεις να ανεβαζω και φωτο-βιντεο απο αυτα που καναμε μετα; Ειναι δυνατον;

Ακομα  και να μη σεβομουν τις κοπελες με το να ποσταρω τις φωτο τους εν αγνοια τους, τι νοημα θα ειχε; Δεν εχω την αναγκη να σου αποδειξω κατι, δεν πουλαω κατι ουτε προσπαθω να σε πεισω σε κατι.

Θες να συνεχισεις να παιζεις μπαλα οπως παιζεις με το σκας λεφτα; Συνεχισε, δεν προκειται να στο χαλασω. Αφου σου αρεσει να παιζεις ετσι, παιξε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αστο, καλη συνεχεια σε αυτο που κανεις.

Ειναι δυνατον να ποσταρω φωτο απο κοπελες που εχω βγει μαζι τους; Μηπως θελεις να ανεβαζω και φωτο-βιντεο απο αυτα που καναμε μετα; Ειναι δυνατον;

Ακομα  και να μη σεβομουν τις κοπελες με το να ποσταρω τις φωτο τους εν αγνοια τους, τι νοημα θα ειχε; Δεν εχω την αναγκη να σου αποδειξω κατι, δεν πουλαω κατι ουτε προσπαθω να σε πεισω σε κατι.

Θες να συνεχισεις να παιζεις μπαλα οπως παιζεις με το σκας λεφτα; Συνεχισε, δεν προκειται να στο χαλασω. Αφου σου αρεσει να παιζεις ετσι, παιξε.

Φυσικά πρέπει να ποστάρεις αφού ισχυρίζεσαι οτι γαμάς ποιότητα.Εγώ ποστάρω αυτές που έχω από σπόνσορινγκ.Οπότε πρέπει να μπορεί να γίνει σύγκριση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φυσικά πρέπει να ποστάρεις αφού ισχυρίζεσαι οτι γαμάς ποιότητα.Εγώ ποστάρω αυτές που έχω από σπόνσορινγκ.Οπότε πρέπει να μπορεί να γίνει σύγκριση.

Να κανω συγκριση, για ποιο λογο; Να δουμε ποιος γαμαει καλυτερα μουνια; Δεν εχω αναγκη απο κατι τετοιο. Ο καθενας οτι γαμαει, οτι εχει, γαμαει και εχει για τον εαυτο του οχι για να κανει διαφημιση. Ουτε και προκειται να ανεβασω φωτο απο τις κοπελες που βγαινω μαζι τους, αν δεν καταλαβαινεις το γιατι...αστο.

Καλη συνεχεια κμαν, ευχομαι να εχεις παντα υγεια και λεφτα για να μπορεις να γαμας εστω και ετσι. Τουλαχιστον, ελπιζω να ειναι αληθεια τα οσα λες και δειχνεις και να γαμας οντως.

Για καποιον που δεν το εχει με τις γυναικες, ναι αυτο που κανεις ειναι μια λυση, οχι ομως η μοναδικη ή η καλυτερη. Ειναι λυση ομως, λυνει το προβλημα της αγαμιας που θα ειχες βυθιστει εαν δεν εκανες αυτο που κανεις.

ΥΓ: Στην Ελλαδα με πολυ πιο λιγα λεφτα θα γαμουσες ιδια ή και ανωτερα σε ομορφια μουνια, κρατα το αυτο, ψαχτο. Εχει εδω μεσα πολλα κοριτσια που με πολυ πιο λιγα θα περασεις καλυτερα απο το να τρεχεις εκει που τρεχεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Να κανω συγκριση, για ποιο λογο; Να δουμε ποιος γαμαει καλυτερα μουνια; Δεν εχω αναγκη απο κατι τετοιο. Ο καθενας οτι γαμαει, οτι εχει, γαμαει και εχει για τον εαυτο του οχι για να κανει διαφημιση. Ουτε και προκειται να ανεβασω φωτο απο τις κοπελες που βγαινω μαζι τους, αν δεν καταλαβαινεις το γιατι...αστο.

Καλη συνεχεια κμαν, ευχομαι να εχεις παντα υγεια και λεφτα για να μπορεις να γαμας εστω και ετσι. Τουλαχιστον, ελπιζω να ειναι αληθεια τα οσα λες και δειχνεις και να γαμας οντως.

Για καποιον που δεν το εχει με τις γυναικες, ναι αυτο που κανεις ειναι μια λυση, οχι ομως η μοναδικη ή η καλυτερη. Ειναι λυση ομως, λυνει το προβλημα της αγαμιας που θα ειχες βυθιστει εαν δεν εκανες αυτο που κανεις.

ΥΓ: Στην Ελλαδα με πολυ πιο λιγα λεφτα θα γαμουσες ιδια ή και ανωτερα σε ομορφια μουνια, κρατα το αυτο, ψαχτο. Εχει εδω μεσα πολλα κοριτσια που με πολυ πιο λιγα θα περασεις καλυτερα απο το να τρεχεις εκει που τρεχεις.
ρε νουμερο ακομα δεν ξερεις τι θελουν οι ελληνιδες και γραφεις σε θεματα μαλακιες.
υρθες να μας πεις για σπονσορινκ και φρι γκομενες χαχαχααχ αντε σαλτα ψυχανωμαλε.
μονο οι προβληματικοι λενε εχουν γκομενες,μοντελα και τετεια ενω δεν εχουν τιποτα.
μην μας δειξεις τις γκομενες απο σεβασμο χαχαχαχα α ρε τι καμοιμηρηδες
στην ελλαδα επρεπε να ερχομε.ευχομε να παραμεινετε χαζοι να σας γαμανε οι κυπριοι τις γυναικες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

Οντως στο ανατολικό μπλοκ ο άντρας δείχνει την αγάπη του με δώρα,λεφτά και παροχές.Μερικές Πολωνέζες βέβαια γουστάρουν επιπλέον ξυλίκι.
Αν δε δωρίζεις,δεν παρέχεις,θεωρείσαι τσίπης,υποάντρας,λαμόγιο και οτι δεν αγαπάς την κοπέλα αληθινά αλλά κοροιδεύεις και θες να γαμάς τζάμπα χωρίς ευθύνες.Είναι οι παραδοσιακοί ρόλοι που κυριαρχούν στο μπλοκ.
Αλλιώς μένουν οι χοντρές φεμινίστριες της Δύσης με τα τατού,τα πίρσιγνκ τα πράσινα μαλλιά και τα στραπ ονς να σε παρηγορήσουν.
 

AthensFinest

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Like
68
Πόντοι
0
Υπαρχει πιο απλος τροπος στο να σε ψαχνουν αυτες να θελουν να ειναι μαζι σου, χωρις να τις πληρωνεις. Αν θελεις να μαθεις στειλε πμ, θα στο κανω δωρο.

Ετσι και γιατι σε βλεπω και ταλαιπωριεσαι, προβληματιζεσαι, αγχωνεσαι με τα δεδομενα-στατιστικες-μελετες-συνθηκες-ηθη εθιμα κτλπ.

Δωρεαν, δεν θα σε χρεωσω.

Στείλε σε μένα  πμ αμα θες . Με ενδιαφέρει να ακούσω την γνώμη σου . Αν και φαντάζομαι τι εννοείς
 

karampelas74

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδι ουκρανια κιεβο η οδυσσο και σαν δευτερη επιλογη ρωσια αγια πετρουπολη παω καθαρα για σεξοτουρισμο δ3ν με ενδιαφερει να βγαλω γκομενα μπορει καποιος εμπειρος να με διαφωτισει που να ψαξω γυναικες που ειναι καλυτερα να παω απο αυτα τα 3 συμεια το πρωτο πραγμα που με απασχολει ειναι το χρηματικο τι τιμες παιζουν με γυναικες σαλον. επισιμανση δεν εχω ξαναπαει ποτε στην ζωη μου σε αυτες τις χωρες και γενικα ανατολικο μπλοκ η μονη μου εμπειρια μικρη ειναι ταυλανδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom