Νέα

Σου λέει η γυναίκα σου για τη φίλη της: «θέλεις να την πάρουμε μαζί;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως αντιδράς;

  • safe απάντηση "αστειεύσαι μωρό μου, άλλη γυναίκα στο κρεβάτι μας;"

  • απάντηση χαμηλού ρίσκου "αν εσένα σε φτιάχνει, μαζί σου"

  • απάντηση μεσαίου ρίσκου "σε έχω δει πως την κοιτάς και φτιάχνομαι στην ιδέα"

  • απάντηση υψηλού ρίσκου "από την πρώτη στιγμή ήθελα να σας πάρω μαζί"

  • το απορρίπτεις και της προτείνεις να βρείτε μαζί ενα call-girl για μια τέτοια φάση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
13
Like
2.006
Πόντοι
3.425
σορρυ φίλος αλλά εγώ είμαι γέρος και έχω άλλες απόψεις

αν σου έλεγε θέλω να με πάρεις με τον φίλο σου? θα συνέχιζες να το παίζεις Σουηδός?

αν υποθετικά το θέμα είναι υπαρκτό και δεν είναι για κάνουμε κουβέντα

η σύζυγος δεν κάνει για "σπίτι"
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
13
Like
2.006
Πόντοι
3.425
Δεν είμαι παντρεμένος...Μου έχει τύχη όμως η εξής φάση.Ειμαι στο σπίτι της γκόμενας μου...κοιμωμουν στον καναπέ...Κάποια στιγμή χτυπάει το κουδούνι, ξυπνάω αλλά δεν ανοίγω τα μάτια..Υποδέχεται μια φίλη της που δεν την είχα ξαναδεί...Τη φέρνει στο σαλόνι..κάθονται η δίπλα μου...Αρχίζουν την κουβέντα..Μιλάνε και για μένα..Και που το ψώνισες το τέκνο ..και τι παιδαρας που είναι..Σε μια φάση εγώ απλονω ασυνεσθητα το χέρι μου,και αντί να χαϊδέψω το πόδι της γκόμενας μου,χαιδευω το πόδι της φίλη της..Αμέσως αυτή σε ένα ξέσπασμα της λέει,και δεν τον περνούμε και οι δυο μαζί...τότε η δικιά μου ξεσπάει σε ένα χαχανιτο που διχνει να συμφωνεί...αλλα η φάση τελείωσε εκεί...Γυναίκες έτοιμες για όλα..που σε πρώτη φάση υποκρίνονται...
μάγκα , δεν ήταν έτοιμη η δικιά σου σε αντίθεση με την άλλη...
 

megalos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
160
Πόντοι
1
σορρυ φίλος αλλά εγώ είμαι γέρος και έχω άλλες απόψεις

αν σου έλεγε θέλω να με πάρεις με τον φίλο σου? θα συνέχιζες να το παίζεις Σουηδός?

αν υποθετικά το θέμα είναι υπαρκτό και δεν είναι για κάνουμε κουβέντα

η σύζυγος δεν κάνει για "σπίτι"
Υπάρχουν σπίτια και "σπίτια" :wink:
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
μάγκα , δεν ήταν έτοιμη η δικιά σου σε αντίθεση με την άλλη...
φίλε μου ναι ίσως...εκείνη τη στιγμή,να μην το είχε δει έτσι σε σχέση με μένα...γιατί το κιτσακιμου και τις παρτουζες της έκανε και τα λεσβιακα της ,και γενικός ήτανε πολύ προχω για την εποχή της...εγώ την είχα δει ερωτηλος και μονογαμικός μαζί της,αυτη όμως είχε γυρίσει πολλές σελίδες και δεν ειξερε πως να το χειρηστει...Με πέρναγε και κάποια χρόνια....Εγώ τότε ένας στερημένος επαρχιώτης και αυτή μια βγαλμένη Αθηναία...Και στο τέλος έχασα..Ενώ στο βάθος τα ειδια έψαχνα και 'γώ,αλλα περασσαν κάποια χρόνια να με καταλάβω..τέλος πάντων ...Ας είναι καλά..Της χρωστάω πολλά..
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom