Νέα

Σου λέει η γυναίκα σου για τη φίλη της: «θέλεις να την πάρουμε μαζί;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως αντιδράς;

  • safe απάντηση "αστειεύσαι μωρό μου, άλλη γυναίκα στο κρεβάτι μας;"

  • απάντηση χαμηλού ρίσκου "αν εσένα σε φτιάχνει, μαζί σου"

  • απάντηση μεσαίου ρίσκου "σε έχω δει πως την κοιτάς και φτιάχνομαι στην ιδέα"

  • απάντηση υψηλού ρίσκου "από την πρώτη στιγμή ήθελα να σας πάρω μαζί"

  • το απορρίπτεις και της προτείνεις να βρείτε μαζί ενα call-girl για μια τέτοια φάση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.825
Πόντοι
20.686
Αν σου το προτεινει αυτο,ψαξε και λιγο το κεφαλι σου μηπως εχει τιποτε εξοχες... :tooth:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
Πολλες τσοντες βλεπεις τυπε :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Κάνε το τρίο μη μασάς από την στιγμή που στο πρότεινε.
δεν το πρότεινε ακόμα .... περιμένω να δω, γιατί προς τα εκεί το πάει
απλά δεν ξανοίγομαι γιατι αν εχω καταλάβει λάθος .................................................................................. :headbang: :new_shocked:
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
δεν το πρότεινε ακόμα .... περιμένω να δω, γιατί προς τα εκεί το πάει
απλά δεν ξανοίγομαι γιατι αν εχω καταλάβει λάθος .................................................................................. :headbang: :new_shocked:
Παντόφλα εχει
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
στην ελληνική νοοτροπία δύσκολα στέκουν τέτοιες καταστάσεις.
μπορεί όντως η γυναίκα (εντός γάμου αναφέρομαι) να το σκεφτεί, να πιστέψει ότι το θέλει, αλλά όταν φτάσει η ώρα και γίνει είναι πολύ πιθανό να δημιουργηθούν προβλήματα.
κατά τη διάρκεια ή μετά.
προβλήματα που θα παραμείνουν εφ όρου ζωής όσο κι αν κουκουλώνονται.
εννοείται ότι υπάρχουν και ζευγάρια που η νοοτροπία τους το επιτρέπει. αλλά θεωρώ ότι είναι λίγα (πάντα για ελλάδα μιλάω

Τι να φοβηθείς από μια παντόφλα;; .... το τσόκαρο είναι το πρόβλημα (βαρύ και ξύλινο) χαχαχαχαχαχα
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Aν στο προτείνει τελικά, θεώρεισαι σαν δεδομένο, ότι το έχει ήδη κάνει με την φίλη της και τον άντρα της (αν έχει άντρα) ή το έχει κάνει με την φίλη της και κάποιον άλλον άντρα (γκομενό της ή άσχετο). Ότι και και αν ισχύει, ο γάμος σου είναι τελειωμένος, οπότε δεν έχει νόημα η ερώτηση. Απλά αντιπρότεινε να βρείτε έναν δικηγόρο για συναινετικό διαζύγιο, μετά θα πηδάς ότι θέλεις.
Το παραπήγες μακριά ... δεν ξερω τι μπορεί να έχει κάνει παλαιότερα, ούτε μπορώ (όπως και κανένας άλλωστε) να ελέγχω την καθημερινότητά της, όπως και εκείνη την δική μου.
Εμπιστευόμαστε και προχωράμε. Με εικασίες μόνο, δεν διαλύεις το σπίτι σου (γνώμη μου)
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.449
Like
2.479
Πόντοι
456
και πες πως λες ναι. και προχωράτε το τριολέ
αν αύριο μεθαυριο σου πει το ιδιο για φίλο και όχι φίλη, θα εχεις θέμα?
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
στην ελληνική νοοτροπία δύσκολα στέκουν τέτοιες καταστάσεις.
μπορεί όντως η γυναίκα (εντός γάμου αναφέρομαι) να το σκεφτεί, να πιστέψει ότι το θέλει, αλλά όταν φτάσει η ώρα και γίνει είναι πολύ πιθανό να δημιουργηθούν προβλήματα.
κατά τη διάρκεια ή μετά.
προβλήματα που θα παραμείνουν εφ όρου ζωής όσο κι αν κουκουλώνονται.
εννοείται ότι υπάρχουν και ζευγάρια που η νοοτροπία τους το επιτρέπει. αλλά θεωρώ ότι είναι λίγα (πάντα για ελλάδα μιλάω).
Η αλήθεια είναι πως όταν κλείνει η πόρτα της κρεβατοκάμαρας όλα "είναι εντάξει", αρκεί να συμφωνούν και οι δυο (όπως λέει και ο Ασκητής). Ο λόγος που δεν της έχω κάνει εγώ κάποια αναφορά, είναι γιατί δεν μπορώ να είμαι σίγουρος και μπορεί να δημιουργηθεί θέμα από το πουθενά.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...το θεμα ειναι αν οντως το θελει η το κανει για να σε ψαρωσει....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
συνεπώς μην ανοίγεις τον ασκό του Αιόλου...
γιατι ρε? και στις 2 περιπτωσεις δικια της προταση ηταν. επειδη ειπε ναι στην γυναικα πρεπει να πει ναι και στον αντρα? απο κι ως που?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυπε προτεινε της το εσυ.

αυτη ως γυναικα μπορει να κωλωνει περισσοτερο. την βγαζεις απο την δυσκολη θεση.

στην τελικη μια σκηνη ζηλοτυπιας παραπανω να φας σιγα τ αβγα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.449
Like
2.479
Πόντοι
456
γιατι ρε? και στις 2 περιπτωσεις δικια της προταση ηταν. επειδη ειπε ναι στην γυναικα πρεπει να πει ναι και στον αντρα? απο κι ως που?
Δεν είπα ότι το είπε. Ρώτησα αν θα του άρεσε αν του το έλεγε. Ίσως δεν κατάλαβες το πνεύμα μου
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
τυπε προτεινε της το εσυ.

αυτη ως γυναικα μπορει να κωλωνει περισσοτερο. την βγαζεις απο την δυσκολη θεση.

στην τελικη μια σκηνη ζηλοτυπιας παραπανω να φας σιγα τ αβγα
θα μπορούσε να γίνει ετσι ... απλώς προτιμώ να παραμείνω αποδέκτης της πρότασης, μιας και που όπως είπα και πιό πάνω ακόμα είναι μια υποψία. Πάντως αν το θέλει δεν θα κολώσει να μου το πει. Με έχει εκπλήξει θετικά πολλές φορές από την αρχή της σχέσης μας ?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Το παραπήγες μακριά ... δεν ξερω τι μπορεί να έχει κάνει παλαιότερα, ούτε μπορώ (όπως και κανένας άλλωστε) να ελέγχω την καθημερινότητά της, όπως και εκείνη την δική μου.
Εμπιστευόμαστε και προχωράμε. Με εικασίες μόνο, δεν διαλύεις το σπίτι σου (γνώμη μου)
Αν το έκανε, το έκανε πρόσφατα, όχι παλιότερα. Εσύ μιλάς με εικασίες (για αυτό άνοιξες και το θέμα άλλωστε). Η δική μου άποψη έχει να κάνει μόνο με το αν στο προτείνει τελικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom