Νέα

Σου λέει η γυναίκα σου για τη φίλη της: «θέλεις να την πάρουμε μαζί;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως αντιδράς;

  • safe απάντηση "αστειεύσαι μωρό μου, άλλη γυναίκα στο κρεβάτι μας;"

  • απάντηση χαμηλού ρίσκου "αν εσένα σε φτιάχνει, μαζί σου"

  • απάντηση μεσαίου ρίσκου "σε έχω δει πως την κοιτάς και φτιάχνομαι στην ιδέα"

  • απάντηση υψηλού ρίσκου "από την πρώτη στιγμή ήθελα να σας πάρω μαζί"

  • το απορρίπτεις και της προτείνεις να βρείτε μαζί ενα call-girl για μια τέτοια φάση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Απαντηση : Δεν μου αρεσει να σε μοιραστω με αλλη. Σε θελω μονο για εμενα . Ειμαι ζηλιαρης
όχι απλά safe !!! souper safe .... αλλά πάλι, η φίλη είναι πολύ πολύ πολύ ..... πως να το πω :rockon:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.976
Like
12.352
Πόντοι
3.556
Ξημερώνει Κυριακή
μη μου λυπάσαι
Έιναι όμορφη η ζωή
να το θυμάσαι!!! Το πρόβλημα είναι ότι αύριο είναι Τετάρτη!
 

Pagnostos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
19
Πόντοι
0
Άμα την ξέρεις τη φίλη της και σου αρέσει προχωράς πάντα με ασφάλεια γιατί μπορεί να σε πήρε χαμπάρι ότι την γλυκοκοιτάξεις και θέλει επιβεαίωση.
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Αν στο πει, που δε νομίζω, ρώτησέ την έκπληκτος και συγκρατημένα ενοχλημένος, τί ακριβώς την καυλώνει σ' αυτή την ιδέα και στο πρότεινε. Αφού αυτή το πάει εκεί, αυτή να απαντήσει. Από το τί θα πει και πώς θα το πει μπορεί και να καταλάβεις αν σε ψαρεύει για να δει αν γουστάρεις την άλλη ή αν έχει μια σεξουαλικότητα άλλη από αυτή που νόμιζες. Σε κάθε περίπτωση να δεις πρώτα αν έχεις αφήσει ίχνη σε pc ή κινητό για το τί ψάχνεις στο ιντερνετ
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Πρέπει να βάλεις και άλλη απαντηση κυριε νηματοθετα στο κουίζ επάνω:
« α! Ευχαρίστως! που πάει η κουμπάρα, είναι στο δρόμο μας?»
θα γλυτώσεις τα χειροτερα.....
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Ψήφισα το 4, απλά δεν θα ζήσεις να μας διηγηθείς τι έγινε :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μπα.... με την γυναίκα μου / γκόμενά μου προτιμώ μόνοι.

Παρτούζα με άλλες!
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Δεν είμαι παντρεμένος οπωτε δεν έχω εμπειρία..Αλήθεια ποσό εύκολα μπαίνουν οι Ελληνίδες σε αυτή τη διαδικασία ως πουριτανές αλλά και πολύ υποκρίτριες που είναι?...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Η πιο safe απάντηση, που σου επιτρέπει να έχεις και τον έλεγχο ως προς τα πως θα εξελιχθεί η κατάσταση, είναι η αντερώτηση "πως προέκυψε τώρα αυτό;". Με ήρεμο ύφος και χωρίς να φαίνεσαι ότι πεθαίνεις να γίνει η φάση.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εμενα οταν μ το ειπε μια της ειπα

μωρο μου πρωτα να κανουμε παρτουζα με το φιλο μου και μετα με τη φιλη σου

σαν αντρας βαζω τα δικα σου θελω πρωτα

και μετα με διαολοστειλε και μ ειπε πως μου εκανε πλακα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
Θα εισαι πολυ τυχερος αν συμβει αυτο αλλα αν δεν κανει την ερωτηση δεν θα το μαθεις ποτε.
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Κάνε το τρίο μη μασάς από την στιγμή που στο πρότεινε.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Δεν είμαι παντρεμένος οπωτε δεν έχω εμπειρία..Αλήθεια ποσό εύκολα μπαίνουν οι Ελληνίδες σε αυτή τη διαδικασία ως πουριτανές αλλά και πολύ υποκρίτριες που είναι?...
υποκριτριες ειναι,πουριτανες οχι
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.768
Κριτικές
1
Like
5.765
Πόντοι
2.356
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
να τρως κερατο επειδη γουσταρει ψαλιδια τελικα!!!! μια δοκιμη θα σας "πεισει"
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Δεν είμαι παντρεμένος...Μου έχει τύχη όμως η εξής φάση.Ειμαι στο σπίτι της γκόμενας μου...κοιμωμουν στον καναπέ...Κάποια στιγμή χτυπάει το κουδούνι, ξυπνάω αλλά δεν ανοίγω τα μάτια..Υποδέχεται μια φίλη της που δεν την είχα ξαναδεί...Τη φέρνει στο σαλόνι..κάθονται η δίπλα μου...Αρχίζουν την κουβέντα..Μιλάνε και για μένα..Και που το ψώνισες το τέκνο ..και τι παιδαρας που είναι..Σε μια φάση εγώ απλονω ασυνεσθητα το χέρι μου,και αντί να χαϊδέψω το πόδι της γκόμενας μου,χαιδευω το πόδι της φίλη της..Αμέσως αυτή σε ένα ξέσπασμα της λέει,και δεν τον περνούμε και οι δυο μαζί...τότε η δικιά μου ξεσπάει σε ένα χαχανιτο που διχνει να συμφωνεί...αλλα η φάση τελείωσε εκεί...Γυναίκες έτοιμες για όλα..που σε πρώτη φάση υποκρίνονται...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Θα ήθελα μια γνώμη από τους συντοπίτες του bou, γιατί κάτι παίζει τον τελευταίο καιτό.

Δεν ξέρω πότε και αν θα σκάσει η ερώτηση :think:, αλλά όλο και προς τα εκεί πάει το πράγμα και "φοβάμαι" (:2funny:λέμε τώρα) πως θα μπλέξουμε :think:
Aν στο προτείνει τελικά, θεώρεισαι σαν δεδομένο, ότι το έχει ήδη κάνει με την φίλη της και τον άντρα της (αν έχει άντρα) ή το έχει κάνει με την φίλη της και κάποιον άλλον άντρα (γκομενό της ή άσχετο). Ότι και και αν ισχύει, ο γάμος σου είναι τελειωμένος, οπότε δεν έχει νόημα η ερώτηση. Απλά αντιπρότεινε να βρείτε έναν δικηγόρο για συναινετικό διαζύγιο, μετά θα πηδάς ότι θέλεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom