Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Aσε ρε φιλε την ψαχνω μηνες τωρα...Εχει γλυψει ολα τα αρχιδια της Αθηνας 2 και 3 φορες και τα δικα μου ουτε μια...
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια ολοι αυριο στην ρωσικη πρεσβεια!εμεις θα κανουμε πορεια για την σονια και αφηστε τους αλλους που κοπτονται για την δημοκρατια να πανε στην πλατεια μαβιλη!!!!!!!!!!!!!!θα δωσουμε μαλιστα και ψηφισμα οπου θα απαιτουμε την αμεση εγκατασταση της εν λογω κυριας σε ενα στουντιακο χωρο οπου θα μπορει να μας γλυφει τα παπαρια ακομη και σε τζακουζι!!!!!!!!!!!!!!
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Kαλόοό.. Αρκε;i το το τζακούζι να μην είναι σαν αυτό με τον Eddie Murphy???LOL
LOL
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικα επιβεβαιωνονται αυτοι που λενε οτι υπαρχει κριση στις σχεσεις Σόνιας ? Ντάριας . (οτι δηλαδη η Σονια εχει γινει...Τούρκος με την Νταρια για τα εξτρα    προγραμματα της). Μολις ηρθε στην Πιπινου η Ντάρια , την εκανε η Σονια με ελαφρα πηδηματακια, οπως ειχε γινει και στη Λελας. Παντως αφου η Σονια δεν ειναι ουτε στη Λελας, ουτε στην Πιπίνου , λογικά θα ειναι στην Αριστομενους ,γιατι ως γνωστον , το αφεντικο της εχει μονο αυτα τα 3 σπιτια ... Οποιος εχει ανιχνευσει το χωρο ας μας ενημερωσει...(φιλε kinky30 σε σενα ελπιζουμε... :helpplea:)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
τα φωτα θα τα βρεις στο thread "που είναι η Ντάρια;"
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Τελικα επιβεβαιωνονται αυτοι που λενε οτι υπαρχει κριση στις σχεσεις Σόνιας ? Ντάριας . (οτι δηλαδη η Σονια εχει γινει...Τούρκος με την Νταρια για τα εξτρα    προγραμματα της). Μολις ηρθε στην Πιπινου η Ντάρια , την εκανε η Σονια με ελαφρα πηδηματακια, οπως ειχε γινει και στη Λελας. Παντως αφου η Σονια δεν ειναι ουτε στη Λελας, ουτε στην Πιπίνου , λογικά θα ειναι στην Αριστομενους ,γιατι ως γνωστον , το αφεντικο της εχει μονο αυτα τα 3 σπιτια ... Οποιος εχει ανιχνευσει το χωρο ας μας ενημερωσει...(φιλε kinky30 σε σενα ελπιζουμε... :helpplea:)
Αν ειναι αυτος ο λογος που εφυγε η Σονια, η λυση ειναι απλή... :rolleyes:
Νταρια ετοιμασου για κλωτσιδια... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Τσακώνονται οι ΠΑΣΠίτες με τους ΔΑΠίτες,Τσακώνονται η Original 21 με τον Ντέμη,Τσακώνονται οι ΠΑΟΚτζήδες μεταξύ τους.Τώρα τσακώνονται και οι Πόρνες μεταξύ τους!!!!Μάλλον πάμε για εμφύλιο!!!!!!!!!!!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Aσε ρε φιλε την ψαχνω μηνες τωρα...Εχει γλυψει ολα τα αρχιδια της Αθηνας 2 και 3 φορες και τα δικα μου ουτε μια...
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να σαι καλα ρε φιλε με κανες και γελασα.

καλη τυχη στο ψαξιμο γιατι τ'αξιζει το γκομενακι!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Ποιά εξτρα προγράμματα ρε παιδιά, κάποιος να δώσει τα φώτα του να μάθουμε κι εμείς

Φίλε μου καλημέρα...

για να μην κάθεσαι να ψάχνεις σε 8 σελίδες που είναι το thread "που είναι η Νταρια;", ενδεικτικά σου παραθέτω τα παρακάτω αποσπάσματα...

« Απάντηση #44 στις: 03/10/06, 19:07 »  από arxidoulis
Γλυψιμο αρχιδι τρελο οπως επισης και κορμο του πεους πριν βαλει το σκουφακι!69 βαζοντας ολη την γλωσσα αναμεσα στα ροζ μουνοχειλακια της!Ολες τις στασεις ακουραστα με τρελο παθος που ουτε η Σονια προσωπικα δεν την ξεπερνα!οταν την ειχα στα τεσσερα ειχε σκυψει μπροστα ολο το σωμα της για να μου δειχνει το δαχτυλο που εβαζε στην σφικτη κωλοτρυπιδα της.Αργησα να χυσω και αφου με εβγαλε το σκουφακι μου τον επαιξε λιγο και εχυσα με ισπανικη στα στητα βυζακια της!

« Απάντηση #58 στις: 10/10/06, 23:11 » από kostas17781
Ποιος ειπε οτι η Νταρια δεν κανει ακαποτο΄.αν δωσεις καλο ποσο ολα τα κανει.εμενα μολις της ειπα για 300 ευρω για κουλουρι μοθ ειπε να τον δω απο κοντα και αν δεν ειναι μεγαλος ΟΚ.Τη γαμησα με 2 καποτες κουλουρι και μοθ εκανε μια ποδομαλακια .χυσιμο στο κουλουρι και μετα ποδομαλακια τσιμπουκι και χυσιμο στομα -μεσα- και καταποση.Τα πηρε τα 300 με την αξια της

« Απάντηση #77 στις: 02/11/06, 21:09 » από arxidoulis
Το προγραμμα λοιπον αλλαξε και εχει ως εξης/
Απλο 50 ευρω
Γυμνο τσιμπουκι η αλλιως ακαποτο +20 ευρω
Πρωκτικο + 50 ευρω (οχι σε χαρισματικα πεη)
Ολα στο στομα +50 ευρω
Καποια αλλα εξτρα οπως μου ειπε ειναι θεμα διαπραγματευσης.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Φίλος και συναγωνιστής που πέρασε χτες (πρωί και βράδυ) από Πιπίνου, με ενημέρωσε ότι δεν δούλευε καμιά από τις Νταρια ? Σονια... 
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στην Αριστομενους  72 ψαξατε ρε παιδια? Ειναι το ιδιο σπιτι με την Πιπινου αλλα στην διπλα εισοδο στον πρωτο οροφο. Αφου δεν ειναι Λελας και Πιπινου αναγκαστικα θα ειναι εκει γιατι μονο αυτα τα 3 σπιτια εχει το αφεντικο της
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Στην Αριστομενους  72 ψαξατε ρε παιδια? Ειναι το ιδιο σπιτι με την Πιπινου αλλα στην διπλα εισοδο στον πρωτο οροφο. Αφου δεν ειναι Λελας και Πιπινου αναγκαστικα θα ειναι εκει γιατι μονο αυτα τα 3 σπιτια εχει το αφεντικο της

Δυστυχώς Φίλε μου ούτε στο Αριστομένους 72 ήταν... όπως είπε η «κυρία της υποδοχής» στο φίλο και συναγωνιστή, τη Σόνια την επισκέφτηκαν οι «Ρώσοι»... 

για τη Νταρια δεν έμαθε τίποτα... 

:'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια εμαθα που ειναι η σονια!!!!!!!!!!αλλα για να σας πω θα πρεπει να μου υποσχεθειτε κατι.........οτι δεν θα της πειραξετε ξανα την κωλοτρυπιδα.......εχει ενοχληθει αφανταστα απο την συμπεριφορα ορισμενων πελατων με συνεπεια να μην θελει να εμφανιστει για το που ειναι!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ααα vaso, ωστε εχεις παρε-δωσε και με την Σονια εε ?

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
παιδια εμαθα που ειναι η σονια!!!!!!!!!!αλλα για να σας πω θα πρεπει να μου υποσχεθειτε κατι.........οτι δεν θα της πειραξετε ξανα την κωλοτρυπιδα.......εχει ενοχληθει αφανταστα απο την συμπεριφορα ορισμενων πελατων με συνεπεια να μην θελει να εμφανιστει για το που ειναι!!!!!!!!!!!!!!!
Ρε Βασο δεν ειναι ωρα για αστεια... :jerking: :jerking:
Πού ειναι η Σονια?...
Εγω το "την επισκεφτηκαν οι Ρώσοι" το εξελαβα ως χτυπημα της μαφιας. Φοβηθηκα μην τη σκοτωσανε ή τιποτα τετοιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom