Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
χαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
πριν λιγο περασα απο Λ. Καραγιάννη και ηταν μια Αλεξανδρα απο Ουκρανία. Ψηλή μελαχροινη . Ρωτησα για τη Σόνια και μου είπε η τσατσα ότι πολλοι πελάτες ρωτάνε για τη Σόνια αλλά δεν ξέρει που είναι.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Σονια τουλαχιστον ακομα δεν κανει ακαποτο.Την εχω πιεσει και δελεασει με αρκετα ευρω!Απο την δικη μου εμπειρια το βλεπω χλωμο!Δεν αποκλειω βεβαια τιποτα για το μελλον.Σερνει αρκετα χρονακια πανω της και ισως θελει να κερδισει τον ανταγωνισμο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Η Σονια τουλαχιστον ακομα δεν κανει ακαποτο.Την εχω πιεσει και δελεασει με αρκετα ευρω!Απο την δικη μου εμπειρια το βλεπω χλωμο!Δεν αποκλειω βεβαια τιποτα για το μελλον.Σερνει αρκετα χρονακια πανω της και ισως θελει να κερδισει τον ανταγωνισμο!

Η Σόνια δεν δελεάζεται με εξτρα λεφτά.
Δεν έχει ανάγκη να κερδίσει τον ανταγωνισμο, δεν νομίζω να την ενδιαφέρει αυτό.
Για αυτό το λόγο και δουλέυει πλεον 10-15 ημέρες τον μήνα το πολύ και τις υπόλοιπες αράζει...και όλο το σαιτ την ψάχνει
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Οποτε συναδελφε συμφωνουμε.Δεν υπαρχει λογος λοιπον για την ιδια να κανει ακαποτα .ουτε ανταγωνισμος ουτε τα χρηματα.
 

Επισκέπτης
Μαλλων θα μας κανει το χατηρι και θα επιστρεψει το κοριτσι το ΣΚ. :rockon:
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παπαρια ακαποτο κανει η σονια ισως καποια στιγμη αμα πεσουν οι μετοχες της προς το παρον το αποκλειω.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
τελικά έχει επιστρέψει στη θεση της η κοπέλα μας?
 

Επισκέπτης
Μαλλων θα κανουμαι πολυ καιρο να την ξαναδουμαι. :headbang:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
παπαρια ακαποτο κανει η σονια ισως καποια στιγμη αμα πεσουν οι μετοχες της προς το παρον το αποκλειω.
Άντε πάλι τα ίδια με τη Σόνια που δεν κάνει ακάποτο. Μην επιμένετε . ΚΑΝΕΙ ακάποτο. Κάνει σε κολλητό μου φίλο. Πώς θα γίνει τώρα. Αν βλέπετε κάποιους να το αρνούνται στο φόρουμ είναι πολύ απλά γιατί τους λέει, να μην το πούνε πιο έξω και της ζητάνε όλοι. Απλά τα πράγματα. Πείτε της την άλλη φορά «Σε ένα φίλο μου έμαθα ότι κάνεις» και ελάτε μετά να μου πείτε. Και φίλε Αρχιδούλη ΔΕΝ είναι θέμα χρημάτων.
 
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άντε πάλι τα ίδια με τη Σόνια που δεν κάνει ακάποτο. Μην επιμένετε . ΚΑΝΕΙ ακάποτο. Κάνει σε κολλητό μου φίλο. Πώς θα γίνει τώρα. Αν βλέπετε κάποιους να το αρνούνται στο φόρουμ είναι πολύ απλά γιατί τους λέει, να μην το πούνε πιο έξω και της ζητάνε όλοι. Απλά τα πράγματα. Πείτε της την άλλη φορά «Σε ένα φίλο μου έμαθα ότι κάνεις» και ελάτε μετά να μου πείτε. Και φίλε Αρχιδούλη ΔΕΝ είναι θέμα χρημάτων.
 

Αυτό που έγραψες τώρα είναι εξυπνάδα??? Για να μην το λέει έχει το λόγο της! Να της πουν την άλλη φορά ότι το κάνεις σε φίλο του Germaon που το είπε φόρα παρτίδα στο bourdela???
 

Επισκέπτης
Καλα φιλε germaon ζητατo το Φεβρουαριο που θα την ξαναδεις.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Άντε πάλι τα ίδια με τη Σόνια που δεν κάνει ακάποτο. Μην επιμένετε . ΚΑΝΕΙ ακάποτο. Κάνει σε κολλητό μου φίλο. Πώς θα γίνει τώρα. Αν βλέπετε κάποιους να το αρνούνται στο φόρουμ είναι πολύ απλά γιατί τους λέει, να μην το πούνε πιο έξω και της ζητάνε όλοι. Απλά τα πράγματα. Πείτε της την άλλη φορά «Σε ένα φίλο μου έμαθα ότι κάνεις» και ελάτε μετά να μου πείτε. Και φίλε Αρχιδούλη ΔΕΝ είναι θέμα χρημάτων.
 
Στα πολιτικοιδεολογικα γιναμε μπιλιες  :grin: Εδω θα συμφωνησω ομως μαζι σου γιατι την κοπελλα την ξερω χρονια απο τοτε που ητανε στο μπουρδελο της Διδυμου.Οι παλιοτεροι μονο θα ξερουν.Γι'αυτους που την γνωρισανε απο στουντιο δεν προτιθομαι να ανοιξω συζητηση.Μετα πηρε σειρα τα στουντιο της Δροσοπουλου, της Λελας Καραγιαννη και της Πιπινου.Τωρα για το ακαπωτο ισχυει κανονικα.Ειμουνα πελατης της σταθερος και το ειχε κανει και σε μενα.Μετα απο αρκετες φορες και εφοσον σε κοψει καθαρο το κανει.Οπως και κωλο δινει σε καποιον που θα την σπονσοραρει αρκετες φορες.Οταν της μιλησα στα Ρωσικα για κωλο εκει εμεινε ξερη.Παροτι δεν ειναι Ρωσιδα αλλα γνωριζει οπως ειναι φυσικο Ρωσικα αλλαξε η συμπεριφορα της.Την κομπλαρα φαινεται που εχω και Ρωσικη καταγωγη και ποιος λογαριαζει τι σκεφτηκε με το μυαλο της.Τωρα με τον ντορο που γινεται στο σαϊτ με το ονομα της ειναι λιγο χλωμο να κανει ακαπωτο και να δωσει κωλο.Ενημερωνονται απο τους ανθωπους τους και κρατανε τις επιφυλαξεις τους.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
απο δευτερα πρωι κανονικα λελας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom