Νέα

Σκυφτούλης - Πράκτορας της Ε.Υ.Π.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΕΘΝΙΚΟΣ STAR!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Μεγάλε για πρότεινέ μας εσύ που να κάνουμε αντίσταση;


δεν εχω τετοιο σκοπο φιλε μου και δεν ειμαι αρμοδιος να σου πω που να κανεις και γιατι να κανεις αντισταση..
 

Επισκέπτης
αυτη ειναι η πολιτικη σου θεση?
Παραθετω το ερωτημα του Εθνικου Σταρ οχι για να απαντησω σε αυτον,αλλα στους υπολοιπους(Παπια,straight κλπ).

Φιλοι μου ο Εθνικος Σταρ δεν κανει μια πολιτικη,αλλα μια ρουφιανολογικη και συνομωσιολογικη ερωτηση.

Ο Σκυφτουλης και η ευρυτερη εξωκοινοβουλευτικη αριστερα ειναι,λεει,ενεργουμενα της Ασφαλειας και της ΕΥΠ γιατι το ειπε,λεει,ο Βελοπουλος στην Βουλη.Αποδειξη για αυτο ενα απροσδιοριστο και νεφελωδες και αναποδεικτο σκηνικο οπου ο Σκυφτουλης γαμωσταυριζε κατι μπατσους αλλα μετα κατι εγινε κτλ.

Απο κοντα και ο ΣΤΡ(ΠΒ)Αιβαλιωτης(αλλος απατεωνας αυτος...)να παιζει το ενα-δυο με τον ομογαλακτο Σουρλα οτι η ΕΥΠ εχει ανθρωπους παντου-στην Βουλη,στα κομματα,στις τραπεζες και πιθανως στα περιπτερα(κλασσικοι ρουφιανοι των μπατσων οι περιπτεραδες,αρα ειναι ΕΥΠατζηδες).

Τιποτε απο αυτα δεν αποδεικνυεται και ακομη και αν ειναι αληθεια(λεμε τωρα...)δεν θα ειχε πραγματικα σημασια.Ο στοχος τετοιων γελοιων αποκαλυψεων δεν ειναι αυτος,να αποκαλυφθει η αληθεια,αλλα να γινει τζερτζελο και να δηλητηριαστουν συνειδησεις.Αφου δεν εχουμε καμμια πολιτικη να αντιταξουμε ας ριξουμε το μελανι και ας την κανουμε οπως οι σουπιες.

Συμμετεχοντας λοιπον στην παραπανω γελοιοτητα και προσπαθωντας να βρειτε την"αληθεια"απλα παιζετε το γελοιο τους παιχνιδι:Tου Εθνικου(τρομαρα του)Σταρ,του αστειου Βελοπουλου και του φυγοστρατου Αιβαλιωτη(τι εγινε αυτη η ψυχη,πηρε απολυτηριο?).

Ο Αριων επαιξε αυτο το παιχνιδι,σιγονταρωντας στην πρακτορολογια αλλα δεν θα πλακωθω ΤΩΡΑ με τον Αριωνα και μεσα σε ΑΥΤΟ το thread γιατι ετσι γουσταρει ο Εθνικο-Βελοπουλο-Αιβαλιωτικο-εσμος.
Μεγάλε για πρότεινέ μας εσύ που να κάνουμε αντίσταση;
δεν εχω τετοιο σκοπο φιλε μου και δεν ειμαι αρμοδιος να σου πω που να κανεις και γιατι να κανεις αντισταση..
Και γιατι δεν μας λες κοπελλα μου ποιος ειναι ο σκοπος σου?
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Παραθετω το ερωτημα του Εθνικου Σταρ οχι για να απαντησω σε αυτον,αλλα στους υπολοιπους(Παπια,straight κλπ).

Φιλοι μου ο Εθνικος Σταρ δεν κανει μια πολιτικη,αλλα μια ρουφιανολογικη και συνομωσιολογικη ερωτηση.

Ο Σκυφτουλης και η ευρυτερη εξωκοινοβουλευτικη αριστερα ειναι,λεει,ενεργουμενα της Ασφαλειας και της ΕΥΠ γιατι το ειπε,λεει,ο Βελοπουλος στην Βουλη.Αποδειξη για αυτο ενα απροσδιοριστο και νεφελωδες και αναποδεικτο σκηνικο οπου ο Σκυφτουλης γαμωσταυριζε κατι μπατσους αλλα μετα κατι εγινε κτλ.

Απο κοντα και ο ΣΤΡ(ΠΒ)Αιβαλιωτης(αλλος απατεωνας αυτος...)να παιζει το ενα-δυο με τον ομογαλακτο Σουρλα οτι η ΕΥΠ εχει ανθρωπους παντου-στην Βουλη,στα κομματα,στις τραπεζες και πιθανως στα περιπτερα(κλασσικοι ρουφιανοι των μπατσων οι περιπτεραδες,αρα ειναι ΕΥΠατζηδες).

Τιποτε απο αυτα δεν αποδεικνυεται και ακομη και αν ειναι αληθεια(λεμε τωρα...)δεν θα ειχε πραγματικα σημασια.Ο στοχος τετοιων γελοιων αποκαλυψεων δεν ειναι αυτος,να αποκαλυφθει η αληθεια,αλλα να γινει τζερτζελο και να δηλητηριαστουν συνειδησεις.Αφου δεν εχουμε καμμια πολιτικη να αντιταξουμε ας ριξουμε το μελανι και ας την κανουμε οπως οι σουπιες.

Συμμετεχοντας λοιπον στην παραπανω γελοιοτητα και προσπαθωντας να βρειτε την"αληθεια"απλα παιζετε το γελοιο τους παιχνιδι:Tου Εθνικου(τρομαρα του)Σταρ,του αστειου Βελοπουλου και του φυγοστρατου Αιβαλιωτη(τι εγινε αυτη η ψυχη,πηρε απολυτηριο?).

Ο Αριων επαιξε αυτο το παιχνιδι,σιγονταρωντας στην πρακτορολογια αλλα δεν θα πλακωθω ΤΩΡΑ με τον Αριωνα και μεσα σε ΑΥΤΟ το thread γιατι ετσι γουσταρει ο Εθνικο-Βελοπουλο-Αιβαλιωτικο-εσμος.Και γιατι δεν μας λες κοπελλα μου ποιος ειναι ο σκοπος σου?
Σύντροφε μπράβο καλά του τα λές. Έχουνε πάρει πολύ αέρα τα φασισταριά εδώ μέσα από όλες τις απόψεις και πρέπει να τους τον κόψουμε λίγο το βήχα, κι εννοώ ασφαλώς, με ιδέες και επιχειρήματα. Όχι ότι αυτοί καταλαβαίνουν από τέτοια, αλλά  τουλάχιστον για τους υπόλοιπους πιτσιρικάδες που διαβάζουν τους κρετινισμούς τους. 
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Συμμετεχοντας λοιπον στην παραπανω γελοιοτητα και προσπαθωντας να βρειτε την"αληθεια"απλα παιζετε το γελοιο τους παιχνιδι:Tου Εθνικου(τρομαρα του)Σταρ,του αστειου Βελοπουλου και του φυγοστρατου Αιβαλιωτη(τι εγινε αυτη η ψυχη,πηρε απολυτηριο?).

Ο Αριων επαιξε αυτο το παιχνιδι,σιγονταρωντας στην πρακτορολογια αλλα δεν θα πλακωθω ΤΩΡΑ με τον Αριωνα και μεσα σε ΑΥΤΟ το thread γιατι ετσι γουσταρει ο Εθνικο-Βελοπουλο-Αιβαλιωτικο-εσμος.Και γιατι δεν μας λες κοπελλα μου ποιος ειναι ο σκοπος σου?


μου θυμιζεις λιγο την φυλλαδα τοιχου της ΟΑΚΚΕ εδω..... :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Δεν εχω σχεση με ΟΑΚΚΕ απλα εχω βγαλει μονο το Λυκειο,αλλοι θα ηταν καλυτεροι απο μενα και θα τα γραφαν πιο σωστα και γλαφυρα.Στο κατω της γραφης ανωνυμα και στο Internet ειμαστε,δεν διεκδικω κανα Πουλιτζερ.Σε ρωτησα κατι ομως και δεν μου απαντησες,γιατι?
δεν εχω τετοιο σκοπο φιλε μου και δεν ειμαι αρμοδιος να σου πω που να κανεις και γιατι να κανεις αντισταση..
Και γιατι δεν μας λες κοπελλα μου ποιος ειναι ο σκοπος σου?
[youtube=425,350]OAlHsp8zLQE&feature=related[/youtube]
Παλιες καλες εποχες,η Αντριανα και η Γεωργια παιζουν ξυλο,λιγο πριν ενταχθουν στο ΛΑΟΣ παρεα με την Αθηνη και τον Αιβαλιωτη.Για να ξερουμε και με τι ειδους ατομα τους κανουμε την χαρη και συνομιλουμε μαζι τους,δηλαδη...
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Τιποτε απο αυτα δεν αποδεικνυεται και ακομη και αν ειναι αληθεια(λεμε τωρα...)δεν θα ειχε πραγματικα σημασια.





αρα λοιπον δε σε απασχολει η αληθεια του θεματος αυτου...
και ομως εχει σημασια γιατι μεσα απο το χαφιεδισμο του σκυφτουλη αποκαλυπτονται αρκετα γεγονοτα ικανα να αποτρεψουν
οσους σκοπευουν να μυηθουν στο κλαμπ των απλυτων ...
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
καποιο σοβαρο επιχειρημα εχεις να αντιπαραθεσεις για το χαφιεδακο σου?
 

Επισκέπτης
καποιο σοβαρο επιχειρημα εχεις να αντιπαραθεσεις για το χαφιεδακο σου?
Παραθετω αντεπιχειρηματα σε επιχειρηματα,και οχι σε ρουφιανολογιες και θεωριες συνομωσιας.Και τον Σκυφτουλη δεν τον ξερω και ουτε τον εχω δει ποτε μου.

Μεχρι τοτε καθε ειδους συζητηση μαζι σου,και ειδικα μεσα σε αυτο το thread,διακοπτεται.
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Παραθετω αντεπιχειρηματα σε επιχειρηματα,και οχι σε ρουφιανολογιες και θεωριες συνομωσιας.Και τον Σκυφτουλη δεν τον ξερω και ουτε τον εχω δει ποτε μου.

Μεχρι τοτε καθε ειδους συζητηση μαζι σου,και ειδικα μεσα σε αυτο το thread,διακοπτεται.


δεν αμφεβαλα ποτε για τον τροπο με τον οποιο διαχειριζεστε τις αποκαλυψεις που λειτουργουν εις βαρος του παρακρατους
σας.....  απολυτα και με δημοκρατικες διαδικασιες


ευγε  τυφλα ναχει ο πατακος.. :jerking:
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τι εχεις να πεις για αυτο?τι σχεση μπορει να εχει ο βλασοπουλος με το σκυφτουλη?
μιλα ανοιχτα..
εσύ τον ξέρεις?




edit Vrikolakas: Παρακαλώ να γράφετε με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες σύμφωνα με τους κανόνες του forum.Ευχαριστώ.
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
προσωπικα οχι...δε θελω επαφες με τετοια ατομα :tickedoff:



α και πουσαι.. γραφε ελληνικα .
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
για να ανοιγω αυτο το θεμα εσυ τι λες?? :idiot:

για διαβασε τη πρωτη σελιδα καλα
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
αν ηξερες δεν θα με ρωταγες που κολαει ο βλασσοπουλος με τον σκυφτουλη
το ιδιο πραγμα ειναι και αυτος
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
οταν λες οτι ειναι το ιδιο πραμα? τι εννοεις?
φοβασαι να μιλησεις?
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
το 95 εκλεισε τους αναρχικους στο πολυτεχνειο και τους φακελωσαν ολους οι αστυνομικοι την αλλη μερα οταν εκαναν εισβολη και 504 συλληψεις
ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
καποιο σοβαρο επιχειρημα εχεις να αντιπαραθεσεις για το χαφιεδακο σου?

Απο που αποδείχτηκε οτι είναι "χαφιεδάκος;
Επειδή το είπε κάπου ένας ανυπόληπτος τύπος, ο οποίος τυγχάνει βουλευτής;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ, άρα ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ να θεωρείς την παπαριά που είπε ο Βελόπουλος οτι ισχύει.
Και το ξέρεις, λασπολογείς συνειδητά.

Όπως βλέπεις, χρησιμοποιώ τις ΔΙΚΕΣ ΣΟΤ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ και τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ, που είναι πολύ βρώμικη.
Άσε που ακόμα να απαντήσεις:
ΠΡΟΣ ΤΙ Η ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΠΙΛΩΣΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ:
ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom