Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γενικά πάντως τα κορίτσια που συλαμβάνονται και έχουν άδεια δεν καταδικάζονται για τίποτε εφόσον το κατάστημα δεν είναι δικό τους...
και τότε γιατί πρέπει να συλλαμβάνονται διαρκώς;
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ωραία όλα αυτά.
στην ερώτηση δεν απάντησες και θα δεις τι σχέση έχει αυτό.....

ωραία λοιπόν αν νομίζεις ότι έχει σχέση .. ψηφίζω Νέα Δημοκρατία.. αντε να μου πείς τώρα τι σχέση έχει... (πάλι προβλέπω να πλακωνόμαστε χεχεχεχε)
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
H Oλλανδια εχει το μικροτερο ποσοστο χρησης σκληρων ναρκωτικων στην Ευρωπη.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
συλλαμβάνονται και κρατούνται μέχρι να διευκρινιστεί σε ποιόν ανήκει ο ευκτήριος οίκος.. (αυτή είναι η δικαολογία)

αααα μάλιστα.....
Τις προηγούμενες 100 φορές που συνελήφθησαν δε διευκρινίστηκε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ωραία λοιπόν αν νομίζεις ότι έχει σχέση .. ψηφίζω Νέα Δημοκρατία.. αντε να μου πείς τώρα τι σχέση έχει... (πάλι προβλέπω να πλακωνόμαστε χεχεχεχε)

πάμε λοιπόν γιατί έχω βαρεθεί να ακούω από έλληνες την ίδια παπαριά....

Ο νεοδημοκράτης που εντάσσεται σε ένα συντηρητικό κόμμα, τι ωραία είναι να μιλάει κοινωνικά απελευθερωμένα και να δηλώνει προοδευτικός.....και δεν είναι ιδεολογικός κωλοτούμπας...

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε ο δεδηλωμένος αριστερός προοδευτικός απαγορεύεται να εχει πλούτο και ευμάρεια......

Συμπέρασμα: ένας δεξιός δικαιούται και στον πλούτο και στην κοινωνικό πρόοδο.
Ενας αριστερός δεν δικαιούται στον πλούτο αλλά μόνο στην κοινωνική πρόοδο.

ΕΥΓΕ.

καταλήξαμε και σήμερα κάπου.
 

Επισκέπτης
συλλαμβάνονται και κρατούνται μέχρι να διευκρινιστεί σε ποιόν ανήκει ο ευκτήριος οίκος.. (αυτή είναι η δικαολογία)


    Και οχι μονο. Απλα τους ενδιαφερει ενας αριθμος των συληψεων,αν παρακολουθησατε τον κυριο μαρκογιαννακη ανεφερε αοριστα για το 2008 καποιες χιλιαδες συληψεων εκ των οποιων παρα μα παρα πολλες ηταν σε οικους ανοχης. Ομως ο αριθμος χρησιμοποιειται γενικα για λαθρομεταναστες κ.λ.π Η ευκολη δουλεια για να δικαιολογησουν τις υπηρεσιες που προσφερουν......χωρις να κουραζοντε.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πάμε λοιπόν γιατί έχω βαρεθεί να ακούω από έλληνες την ίδια παπαριά....

Ο νεοδημοκράτης που εντάσσεται σε ένα συντηρητικό κόμμα, τι ωραία είναι να μιλάει κοινωνικά απελευθερωμένα και να δηλώνει προοδευτικός.....και δεν είναι ιδεολογικός κωλοτούμπας...

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε ο δεδηλωμένος αριστερός προοδευτικός απαγορεύεται να εχει πλούτο και ευμάρεια......

Συμπέρασμα: ένας δεξιός δικαιούται και στον πλούτο και στην κοινωνικό πρόοδο.
Ενας αριστερός δεν δικαιούται στον πλούτο αλλά μόνο στην κοινωνική πρόοδο.

ΕΥΓΕ.

καταλήξαμε και σήμερα κάπου.


ρε μεγάλε για πες μου πως από τα λεγόμενα μου κατέληξες σε αυτά τα συμπεράσματα.. είμαι περίεργος να δώ τον συλλογισμό σου... ξεφεύγει από τα μαθηματικά που έχω σπουδάσει και είμαι περίεργος να καταλάβω το αξιωματικό πεδίο στο οποίο στηρίζεσαι..
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
    Και οχι μονο. Απλα τους ενδιαφερει ενας αριθμος των συληψεων,αν παρακολουθησατε τον κυριο μαρκογιαννακη ανεφερε αοριστα για το 2008 καποιες χιλιαδες συληψεων εκ των οποιων παρα μα παρα πολλες ηταν σε οικους ανοχης. Ομως ο αριθμος χρησιμοποιειται γενικα για λαθρομεταναστες κ.λ.π Η ευκολη δουλεια για να δικαιολογησουν τις υπηρεσιες που προσφερουν......χωρις να κουραζοντε.
προφανως σε παρανομους οικους χωρις αδεια. εκει που γινετε φοροδιαφυγη και ξεπλυμα μαυρου χρηματος. ετσι δεν ειναι???????
 

Επισκέπτης
προφανως σε παρανομους οικους χωρις αδεια. εκει που γινετε φοροδιαφυγη και ξεπλυμα μαυρου χρηματος. ετσι δεν ειναι???????


    Οταν ενα σπιτι εχει καταφυγει στο πρωτοδικειο και εχει κερδισει αναστολη του επιτρεπει ο νομος να λειτουργει κανονικα σαν να ειχε αδεια και κανεις μα και καμια δημοσια υπηρεσια δεν μπορει να το πειραξει ουτε ο δημος βεβαιως να το σφραγισει Εχουμε στα χερια μας το εγραφο απο το υπουργειο εσωτερικων που το αναφερει γιαυτο και ειναι παρανομες οι συληψεις και γιυτο αθωονομαστε στα δικαστηρια....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε μεγάλε για πες μου πως από τα λεγόμενα μου κατέληξες σε αυτά τα συμπεράσματα.. είμαι περίεργος να δώ τον συλλογισμό σου... ξεφεύγει από τα μαθηματικά που έχω σπουδάσει και είμαι περίεργος να καταλάβω το αξιωματικό πεδίο στο οποίο στηρίζεσαι..

προφανώς είσαι δεξιός που γουστάρει τις πουτάνες και τα σπιτάκια. Το δηλείς μόνος σου. και προφανώς ως δεξιός που γουστάρει τα σπιτάκια είσαι προοδευτικός με τις πουτάνες και το 3ο απ το πατρίς θρησκεία οικογένεια πάει περίπατο....

Αρα: τα καλα και συμφέροντα επιτρέπονται σε δεξιούς.
το αυτό όμως δεν ισχύει για αριστερούς.

Κοινώς με κάλυψες. Φωτιά και μπούρμπερη στους λαθρομετανάστες. Εκεί που γαμάω όμως είμαι κοινωνικά ευαίσθητος.
Και για να μην ξεχνιόμαστε:
Κατάσχεση στην περιουσία αυτών που δηλούν αριστεροί.

 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
    Οταν ενα σπιτι εχει καταφυγει στο πρωτοδικειο και εχει κερδισει αναστολη του επιτρεπει ο νομος να λειτουργει κανονικα σαν να ειχε αδεια και κανεις μα και καμια δημοσια υπηρεσια δεν μπορει να το πειραξει ουτε ο δημος βεβαιως να το σφραγισει Εχουμε στα χερια μας το εγραφο απο το υπουργειο εσωτερικων που το αναφερει γιαυτο και ειναι παρανομες οι συληψεις και γιυτο αθωονομαστε στα δικαστηρια....
καταλαβα. σαν και εμας με τα φρουτακια. αθωωνομαστε στα δικαστηρια αφου υπαρχει καταδικη της ελλαδας στην E.E.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λουκετο ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

[move]
index.php
[/move[/URL]]
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
να μπει απο ενα σε καθε οικο ανοχης,
καθως και καποτομηχανες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom