Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
αυτό σε μάρανε εσένα, όποιος διαφωνεί ή δε τον πάρουν τα δάκρυα με τον καημό της Τσάτσως είναι μπάτσος  :idiot:

είναι και λίγα τα σπίτια πια, θα ξεμείνουμε και θα μας πιάσει άγχος δε θα βρίσκει ο κοσμάκης να εκτονώνεται  :2funny:
Κι εγώ απορώ με κάποιον σαν εσένα που έχει αυτή την άποψη..γιατί έκανες τον κόπο και συμμετέχεις σ'αυτό το θρεντ..
Από ένα χιλιόμετρο μακριά φαίνεσαι "άκυρος"...
Εσύ που δουλεύεις?
Σε σωφρονιστικό ίδρυμα?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Καλημερα, Κατερινα αληθευει οτι οι περισσοτεροι οικοι δεν εχουν αδεια?
Αυτο συνεπαγεται με οτι καποια κοριτσια μπορει να μην εχουν χαρτια ή να μην περνανε καθολου απο υγειονομικο??

 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
εγω δεν καταλαβαινω οσοι διαφωνουν με τις κοπελες γιατι πρεπει να ειναι μπατσοι ή σωφρονιστικοι υοαλληλοι????? στα θρεντ υπαρχει και ο διαλογος αλλα και ο αντιλογος. απλα πραγματα.....
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Eπισης ειναι και η Ελληνικη κοινωνια συντηριτικη,παντου συντηριτικοι μαλακες-αγαμητοι.
Εβλεπα μια εκπομπη και λεγαν για τους λαθρομεταναστες,βλεπεις εχει γινει μοδα και ο αλλος πηγε την κουβεντα στα μπουρδελα και λεει οτι υποβαθμιζουν τις περιοχες και αλλες τετοιες παπαριες.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε Κατερινα καντε και κανενα δωρακι στα στρουμφακια και τοτε δεν θα σας κλεινουν.Δεν το ξερεις το συστημα πως δουλευει ??? Ολοι τα παιρνουν. ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ  ΕΛΛΑΔΑ  ενα απεραντο μπουρδελο εισαι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κι εγώ απορώ με κάποιον σαν εσένα που έχει αυτή την άποψη..γιατί έκανες τον κόπο και συμμετέχεις σ'αυτό το θρεντ..
Από ένα χιλιόμετρο μακριά φαίνεσαι "άκυρος"...
Εσύ που δουλεύεις?
Σε σωφρονιστικό ίδρυμα?

ε καλά ήμουν σίγουρος ότι κάτι τέτοιο θα΄λεγες  :2funny:

όχι κοπελιά, ιδιωτικός υπάλληλος είμαι σόρρυ που στο χαλάω
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Ρε Κατερινα καντε και κανενα δωρακι στα στρουμφακια και τοτε δεν θα σας κλεινουν.Δεν το ξερεις το συστημα πως δουλευει ??? Ολοι τα παιρνουν. ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ   ΕΛΛΑΔΑ   ενα απεραντο μπουρδελο εισαι.
Νομιζω πως οι οικοι ανοχης ανηκουν στην δικαιοδοσια του δημου. Οποτε και μιλαμε για δημοτικομπατσους (χελωνες)  ;)
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Καλημερα, Κατερινα αληθευει οτι οι περισσοτεροι οικοι δεν εχουν αδεια?
Αυτο συνεπαγεται με οτι καποια κοριτσια μπορει να μην εχουν χαρτια ή να μην περνανε καθολου απο υγειονομικο??
Κaterina οποτε μπορεις απαντησε μου στα παραπανω  :rolleyes:

Και συγκεκριμενα εχω ακουσει απο ανθρωπο που ειναι στα πραγματα οτι μονο 2 σπιτια εχουν αδεια λειτουργιας!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Κaterina οποτε μπορεις απαντησε μου στα παραπανω  :rolleyes:

Και συγκεκριμενα εχω ακουσει απο ανθρωπο που ειναι στα πραγματα οτι μονο 2 σπιτια εχουν αδεια λειτουργιας!
ε αφου εχεις ρωτησει ανθρωπο που ειναι στα πραγματα τι θες τη γνωμη της???????
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
ε αφου εχεις ρωτησει ανθρωπο που ειναι στα πραγματα τι θες τη γνωμη της???????
να εξακριβωσω...ειναι καλο να ακους και τις 2 πλευρες ;)

μ αφορα κυριως το δευτερο σκελος της ερωτησης για λογους υγειηνης
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
να εξακριβωσω...ειναι καλο να ακους και τις 2 πλευρες ;)
ωραια. και σου επαληθευει αυτο που λες. μετα???? το αποτελεσμα ποιο θα ειναι?????? (να ξερεις οτι εαν σου απαντησει θα πεσουν να την φανε παντως)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους... πράγματι οι περισσότεροι οίκοι ανοχής δεν έχουν άδεια, αυτό όμως δεν οφείλεται σε αυτούς αλλά στον μαλακισμένο νόμο που ισχύει από το 1900 και κάτι ψιλά ... ο οποίος επιβάλλει

(1) να είναι σε μονοκατοικία (ας πούμε θεμιτό)
(2) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από σχολεία, νηπιαγωγεία, φροντιστήρια, παιδικές χαρές κλπ (αντε ας το πάρει το ποτάμι)
(3) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από εκκλησίες (βρε δεν πάνε στον διάολο λέω εγώ)
(4) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από δημόσιες υπηρεσίες, ευκτήριους οίκους, γηροκομεία (και πως στο καλό θα βρόνε λίγο χαρά τα γεροντάκια) κλπ

αντε λοιπόν μάγκες αν μου βρείτε στο κέντρο της αθήνας κατάλληλο οίκημα με τις παραπάνω προδιαγραφές τρυπήστε μου την μύτη...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους... πράγματι οι περισσότεροι οίκοι ανοχής δεν έχουν άδεια, αυτό όμως δεν οφείλεται σε αυτούς αλλά στον μαλακισμένο νόμο που ισχύει από το 1900 και κάτι ψιλά ... ο οποίος επιβάλλει

(1) να είναι σε μονοκατοικία (ας πούμε θεμιτό)
(2) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από σχολεία, νηπιαγωγεία, φροντιστήρια, παιδικές χαρές κλπ (αντε ας το πάρει το ποτάμι)
(3) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από εκκλησίες (βρε δεν πάνε στον διάολο λέω εγώ)
(4) να απέχει συγκεκριμένη απόσταση από δημόσιες υπηρεσίες, ευκτήριους οίκους, γηροκομεία (και πως στο καλό θα βρόνε λίγο χαρά τα γεροντάκια) κλπ

αντε λοιπόν μάγκες αν μου βρείτε στο κέντρο της αθήνας κατάλληλο οίκημα με τις παραπάνω προδιαγραφές τρυπήστε μου την μύτη...
σε αυτα που λες φιλε εχεις δικιο. OMΩΣ εαν δεν εχουν αδεια λειτουργιας σημαινει οτι:

1. οι εργαζομενες δεν παιρνανε απο ιατρικο ελεγχο

2. και γενικα οι κανονες υγιεινης εφαρμοζονται αναλογα με το σκεπτικο τη καθε πατρωνας
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
ωραια. και σου επαληθευει αυτο που λες. μετα???? το αποτελεσμα ποιο θα ειναι?????? (να ξερεις οτι εαν σου απαντησει θα πεσουν να την φανε παντως)
προσωπικα μειωνω τις επισκεψεις γιατι δεν παιζω με το πουλι μου ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κατερίνα τα πράγματα είναι απλά.
1.
παντού στην Ελλάδα τα ίδια γίνονται. Δεν αποτελείτε εξαίρεση επειδη είστε μπουρδέλα.
2.
Ακόμα και να θελήσεις να κάνεις εσύ ή κάποιοι άλλοι αλλαγή το σύστημα θα σε πολεμήσει στο δεκαπλάσσιο.
Οχι γιατί έχει κάτι μαζί σου. Αλλά γιατί πολύ απλά αυτοί που μαζεύονται σαν τα μυρμηγκόπουλα έξω από τα σπίτια να γαμήσουν, μόλις το πράγμα αποκτά δημοσιότητα μεταρρύθμισης γίνονται οι πιο μεγάλοι επικριτές και δήμιοί σας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σε αυτα που λες φιλε εχεις δικιο. OMΩΣ εαν δεν εχουν αδεια λειτουργιας σημαινει οτι:

1. οι εργαζομενες δεν παιρνανε απο ιατρικο ελεγχο

2. και γενικα οι κανονες υγιεινης εφαρμοζονται αναλογα με το σκεπτικο τη καθε πατρωνας
σωστή παρατήρηση
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
είμαστε αιώνες πίσω.. δυστυχώς στην ελλάδα η πορνεία (που σε μερικές χώρες είναι ένα καθόλα νόμιμο και σεβαστό επάγγελμα) θεωρείτε ακόμη από το  νομοθετικό πλαίσιο συνηφασμένη με την παρανομία. Θυμάμαι μία φάση στην περιοχή με τα κόκκινα φανάρια στο Αμστερνταμ που συνέβει περίπου στις 10 η ώρα το πρωί.. η κοπέλλα μπαίνει στο μαγαζί της και εμφανίζεται στην βιτρινα.. δίπλα η είσοδος του τριώροφου από την οποία βγαίνει μία ηλικιωμένη κυρία με ένα μικρό (περίπου 5 χρόνων) .. η κυρία με το μικρό χτυπάνε το τζάμι και η κοπέλλα βγαίνεθι έξω , χαιρετιούνται συζητάνε κάτι φιλικά και η ηλικιωμένη κυρία φεύγει με τον μικρό...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
σε αυτα που λες φιλε εχεις δικιο. OMΩΣ εαν δεν εχουν αδεια λειτουργιας σημαινει οτι:

1. οι εργαζομενες δεν παιρνανε απο ιατρικο ελεγχο

2. και γενικα οι κανονες υγιεινης εφαρμοζονται αναλογα με το σκεπτικο τη καθε πατρωνας
Αυτο πιστευω οτι ειναι και το ΚΥΡΙΟ μελημα του καθε επισκεπτη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom