Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ασε ρε μιμικο...περαστικος ησουνα...μου τα'πανε..και μη λες βλακειες...εδω μαζευτηκαν τοσες διμοιριες μαζι και η κλουβα..εσενα φοβηθηκαν?
Οταν κλεισαμε την Βασιλισσης Σοφιας πανω-κατω...που ησουνα?
Οταν κραζαμε τον Κ.Αλεξιου..ιδιαιτερο του Παυλοπουλου που ησουνα?
Οταν γδυθηκε η αλλη μες στη μεση του δρομου...γιατι ελειπες?

και τι να κατσω να κανω να ακουω τις απειλες απο μερικες κωλογριες ?
εγω ηρθα να σας στηριξω ... αλλα εσεις ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΤΕ... πολλες απο εσας ειστε αξιες της μοιρας σας...
εγω ειμαι επιστημονας και δεν δεχομαι να ακουω μαλακιες...



και να το κανω και ποιο λιανα ... εγω ειμαι επιστημονας και το χομπυ μου ειναι οι πουτανες... :grin:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ολα τα 'σπιτια' μαζι???  τι μπουρδελοτοπος θα ναι αυτος???
δεν γινεται αυτο ουτε με χουντα...
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
και τι να κατσω να κανω να ακουω τις απειλες απο μερικες κωλογριες ?
εγω ηρθα να σας στηριξω ... αλλα εσεις ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΤΕ... πολλες απο εσας ειστε αξιες της μοιρας σας...
εγω ειμαι επιστημονας και δεν δεχομαι να ακουω μαλακιες...


και να το κανω και ποιο λιανα ... εγω ειμαι επιστημονας και το χομπυ μου ειναι οι πουτανες... :grin:

επιστημονας λοιπον.... 
δεν εισαι ο μονος, μην το κανεις θεμα
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
το μπλουζάκι σίγουρα το φόραγες για διαφήμιση  :2funny:  έμ τι ήθελες να σου πουν και μπράβο???
έτσι κάνεις αγώνα εσύ ? με το μπλουζάκι του σαιτ????
είχες την εντύπωση πως θα σε υποστηρίξει κανείς από εδώ και μάλιστα αφιλοκερδώς???????????????
μα που ζεις????
Μηπως το επιασες αναποδα το νοημα?
Γιατι αυτο που λες..αισθανομαι ΕΓΩ ο μαλακας που εκανα διαφημιση σε ενα site αφιλοκερδως..
Ειμαι "παλια"εγω στην "πιατσα"..και δεν περιμενω απο κανενα site για να κανω διαφημιση...
Το εχω αποδειξει αλλωστε...πολλοι απο δω μεσα το ξερουν..
Δεν πρεπει να μιλας ετσι μεσα σε αυτο το site..που στο φιναλε-φιναλε...φιλοξενει το ΙΔΙΟ και τους 2 μας..
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πιστευω εσυ να γαμας με βασει την οικογενειακη κατασταση της καθε κοπελας...ετσι κι εγω δεν μου πεφτει λογος..αν καποια δεν φορεσε μαντηλι η οχι..
Ξερω τι κανω εγω μονο..και τι συνεπειες θα εχω..
Μην ακουω σαχλαμαρες..


ναι.άλλα με το να φοράς μαντήλι ενώ αλλες συναδελφοι σου βγαίνουν κανονικά ,αυτό δε σε τιμάει καθολου!
άν λοιπόν κάνεις ότι κάνεις μόνο για σένα τότε νοιάζεσαι για τη πάρτυ σου και όχι για το σύνολο του κλάδου σου.
με αυτή τη νοοτροπία μόνο χαμένοι βγαίνετε....




                                                                  [quote author=KATERINA69 link=topic=33448.msg603390#msg603390
Δεν πρεπει να μιλας ετσι μεσα σε αυτο το site..που στο φιναλε-φιναλε...φιλοξενει το ΙΔΙΟ και τους 2 μας..
[/quote]


γιατί απάγορευετε????
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πολλες δεν τις συμφερει η υπαρξη αυτου του σαϊτ διοτι τις αναγκαζει να παψουν καπου να ειναι ξεπετες μεσα στα δωματια...  :grin:

και πολλες επισης επειδη δεν γνωριζουν πως να διαφημιστουν μεσα απο αυτο και να παρουν και εκεινες κομματι της πιτας...  ;)
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
και τι να κατσω να κανω να ακουω τις απειλες απο μερικες κωλογριες ?
εγω ηρθα να σας στηριξω ... αλλα εσεις ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΤΕ... πολλες απο εσας ειστε αξιες της μοιρας σας...
εγω ειμαι επιστημονας και δεν δεχομαι να ακουω μαλακιες...



και να το κανω και ποιο λιανα ... εγω ειμαι επιστημονας και το χομπυ μου ειναι οι πουτανες... :grin:
Καλα...δεν σε ειπαμε και "καμπουρη"
Αλλωστε με το ζορι..δεν γινεται τιποτα..
Γεια σου βρε μιμικο επιστημονα..ριξε κι ενα για μενα...γιατι σημερα συγχιστηκα με ολη αυτην την ταλαιπωρια..!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ελα ρε mimiko,μια χαρα σου μιλαει  η κοπελα,ριξε λιγο νερο στο κρασι σου,χαιρετω και την κατερινα που την ξερω απο φυλης 200 τοσο κοντα στην αγ μελετιου,στο υπογειο,α ρε κατερινακι
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ελα ρε mimiko,μια χαρα σου μιλαει  η κοπελα,ριξε λιγο νερο στο κρασι σου,χαιρετω και την κατερινα που την ξερω απο φυλης 200 τοσο κοντα στην αγ μελετιου,στο υπογειο,α ρε κατερινακι

βρε την κατερινα την αγαπαω και την εκτιμω ... για χαρη της αλλωστε σημερα πηγα... το ομολογω αυτο...
αλλα δυστυχως πηγα πριν φθασει εκεινη... και οι περιστασεις με αναγκασαν να απομακρυνθω διοτι με φεραν σε δυσκολη θεση... και θα με εξαναγκαζαν να φερθω αναρμοστα... σε μερικες...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
τωρα μιλας ωραια,σαν πραγματικος επιστημονας :rockon:
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βρε την κατερινα την αγαπαω και την εκτιμω ... για χαρη της αλλωστε σημερα πηγα... το ομολογω αυτο...
αλλα δυστυχως πηγα πριν φθασει εκεινη... και οι περιστασεις με αναγκασαν να απομακρυνθω διοτι με φεραν σε δυσκολη θεση...

και που πήγες ? τι έγινε ? το μπελά σου πήγες να βρείς.......
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ναι.άλλα με το να φοράς μαντήλι ενώ αλλες συναδελφοι σου βγαίνουν κανονικά ,αυτό δε σε τιμάει καθολου!
άν λοιπόν κάνεις ότι κάνεις μόνο για σένα τότε νοιάζεσαι για τη πάρτυ σου και όχι για το σύνολο του κλάδου σου.
με αυτή τη νοοτροπία μόνο χαμένοι βγαίνετε....




                                                                  [quote author=KATERINA69 link=topic=33448.msg603390#msg603390
Δεν πρεπει να μιλας ετσι μεσα σε αυτο το site..που στο φιναλε-φιναλε...φιλοξενει το ΙΔΙΟ και τους 2 μας..



γιατί απάγορευετε????
Oχι..δεν απαγορευεται..Αλλα αν συνεχισεις να σκεφτεσαι και να μιλας ετσι...το μονο που μπορεις να καταφερεις ειναι να προσθεσεις αλλο ενα αστερακι και να γινεις "προχωρημενος"...χαχαχχααχ...!!!
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Oχι..δεν απαγορευεται..Αλλα αν συνεχισεις να σκεφτεσαι και να μιλας ετσι...το μονο που μπορεις να καταφερεις ειναι να προσθεσεις αλλο ενα αστερακι και να γινεις "προχωρημενος"...χαχαχχααχ...!!!

το πως σκέφτομαι και μιλάω είναι θέμα που αφορά μόνο εμένα.
όσο για το αστεράκι .....είχα μια φαγούρα ξέρεις για αυτό.....
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ελα ρε mimiko,μια χαρα σου μιλαει  η κοπελα,ριξε λιγο νερο στο κρασι σου,χαιρετω και την κατερινα που την ξερω απο φυλης 200 τοσο κοντα στην αγ μελετιου,στο υπογειο,α ρε κατερινακι
Τι λες βρε θηριο?
Με θυμασαι απο εκει?
Ρεπατζου ημουν ακομα τοτε..και μετα την εκανα για επαρχιες..
Εεεεε...ρε πως περναει ο καιρος...!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μου απαγορευες να φευγω απο την ιδια πλευρα του κρεβατιου με σενα για να μη χαλασει το προξενιο :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λες βρε θηριο?
Με θυμασαι απο εκει?
Ρεπατζου ημουν ακομα τοτε..και μετα την εκανα για επαρχιες..
Εεεεε...ρε πως περναει ο καιρος...!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
βρε την κατερινα την αγαπαω και την εκτιμω ... για χαρη της αλλωστε σημερα πηγα... το ομολογω αυτο...
αλλα δυστυχως πηγα πριν φθασει εκεινη... και οι περιστασεις με αναγκασαν να απομακρυνθω διοτι με φεραν σε δυσκολη θεση... και θα με εξαναγκαζαν να φερθω αναρμοστα... σε μερικες...
Κι εγω σ'αγαπαω βρε...δεν εχω κι αλλο κοτοπουλακι για παρεουλα...
Για ν'αγαπας σωστα τον φιλο σου...πρεπει να του τα χωνεις κι ολας...
Μιμικοκοτοπουλο μουουουουουουουουουου... :smitten: :smitten: :smitten:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Oχι..δεν απαγορευεται..Αλλα αν συνεχισεις να σκεφτεσαι και να μιλας ετσι...το μονο που μπορεις να καταφερεις ειναι να προσθεσεις αλλο ενα αστερακι και να γινεις "προχωρημενος"...χαχαχχααχ...!!!
προς το παρον που βρισκεται το "σπιτι" που δουλευεις;
σε ποια περιοχη ειναι;
να ελεξγω το χωροταξικο θελω.
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
προς το παρον που βρισκεται το "σπιτι" που δουλευεις;
σε ποια περιοχη ειναι;
να ελεξγω το χωροταξικο θελω.
Αχ ματακια μου...το ιδιο εκανε και η αρμοδια υπηρεσια..
Εχω παρει ηδη την πρωτη εντολη σφραγισης..η οποια ανακληθηκε με ασφαλιστικα μετρα χωρις ομως να σημαινει οτι δεν θα μου ξαναερθει...
Για του λογου το αληθες...υπαρχουν "σπιτια"που μεχρι στιγμης..εχουν μαζεψει πανω απο 5 σφραγισεις..!!
Και ολες αυτες οι διαδικασιες...μεταφραζονται...σε χιλιαδες ευρω..
Ο νοων..νοητω...!!!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αχ ματακια μου...το ιδιο εκανε και η αρμοδια υπηρεσια..
Εχω παρει ηδη την πρωτη εντολη σφραγισης..η οποια ανακληθηκε με ασφαλιστικα μετρα χωρις ομως να σημαινει οτι δεν θα μου ξαναερθει...
Για του λογου το αληθες...υπαρχουν "σπιτια"που μεχρι στιγμης..εχουν μαζεψει πανω απο 5 σφραγισεις..!!
Και ολες αυτες οι διαδικασιες...μεταφραζονται...σε χιλιαδες ευρω..
Ο νοων..νοητω...!!!
1.δεν απαντησες στην ερωτηση μου.
θα κατεβω αθηνα σε λιγες μερες, και θελω να περασω πριν βγεις στην παρανομια.
2.εδω ειχανε για πολλα χρονια διαφορα εργοστασια, βυρσοδεψια στην περιοχη φιξ αν την ξερεις (στα χειμερινα κλαμπ ).
για χρονια ειχανε αποφασεις για να φυγουν, περνανε αναστολες, τους εκοβαν το ρευμα (με παρακαλια και συντονισμενες ενεργειες το ξανασυνδεανε),λειτουργησαν ακομη και παρανομα.
εσεις τωρα λογω του ιδιαιτερου του επαγγελματος σας θα τυχετε λιγοτερης ανοχης.
3.χιλιαδες ευρω σε τι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom