Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
1.δεν απαντησες στην ερωτηση μου.
θα κατεβω αθηνα σε λιγες μερες, και θελω να περασω πριν βγεις στην παρανομια.
2.εδω ειχανε για πολλα χρονια διαφορα εργοστασια, βυρσοδεψια στην περιοχη φιξ αν την ξερεις (στα χειμερινα κλαμπ ).
για χρονια ειχανε αποφασεις για να φυγουν, περνανε αναστολες, τους εκοβαν το ρευμα (με παρακαλια και συντονισμενες ενεργειες το ξανασυνδεανε),λειτουργησαν ακομη και παρανομα.
εσεις τωρα λογω του ιδιαιτερου του επαγγελματος σας θα τυχετε λιγοτερης ανοχης.
3.χιλιαδες ευρω σε τι;
1.Ειναι πολυ ευκολο να με βρεις..
2.Αλλο το ενα...αλλο το αλλο..Ειναι αλλη περιπτωση το "κεντρο διασκεδασης"..με το "κεντρο εξυπηρετησης"
3.χιλιαδες ευρω...ναι...οπως το ακους...τους δικηγορους ρωτα..οι οποιοι "συγκεκριμενοι"...απο μας εχουν φτιαχτει..
Και ερωτω...
Γιατι σημερα γινανε λαμογια και δεν ηρθανε στο υπουργειο?
Ελα μου ντε...παρε το αυγο και κουρευτο..!!!!
Εδω παει αυτο που λενε..."Της πουτανας τα λεφτα ολοι τα θελουνε...την πουτανα κανενας"
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
1.Ειναι πολυ ευκολο να με βρεις..
2.Αλλο το ενα...αλλο το αλλο..Ειναι αλλη περιπτωση το "κεντρο διασκεδασης"..με το "κεντρο εξυπηρετησης"
3.χιλιαδες ευρω...ναι...οπως το ακους...τους δικηγορους ρωτα..οι οποιοι "συγκεκριμενοι"...απο μας εχουν φτιαχτει..
Και ερωτω...
Γιατι σημερα γινανε λαμογια και δεν ηρθανε στο υπουργειο?
Ελα μου ντε...παρε το αυγο και κουρευτο..!!!!
Εδω παει αυτο που λενε..."Της πουτανας τα λεφτα ολοι τα θελουνε...την πουτανα κανενας"
αυτο που συμβαινει και προβαλλεται συνεχεια ειναι οτι οι δικηγοροι σε περιπτωσεις δημοσιοτητας ειναι διπλα στους πελατες τους και μπροστα στις καμερες.
αλλωστε δεν υπαρχει καλη και κακη δημοσιοτητα στη συγκεκριμενη περιπτωση.
μαλλον ηταν θεμα κακης οργανωσης και οχι ελλειψης διαθεσης τους να παρασταθουν μαζι σας.
νομιζω υπαρχει καποιο θεμα σχετικο με το σπιτι που δουλευεις;
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κατερίνα έλα λίγο τσάτ άν θες να σε ρωτήσω κάτι?
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οταν θα φερεστε στους πελατες σας σωστα οπως το καθε μαγαζι που πουλαει οτιδηποτε
οταν θα εχετε τουλαχιστο τις απαιτουμενες γνωσεις για να υπερασπηστητε των δικαιοματων σας
οταν θα μαθαιτε να οργανωνεστε και να μην ειστε κατινοπαρεες
οταν το συλογικο σας οργανο παψει να ειναι καφενειο
οταν απαιτησετε η ιδιες σας μεσα απο το χωρο σας να παψουν να υπαρχουν τα "αδηλώτα" και επικυνδυνα μπουρδελα και τα παρακλαδια τους

τοτε ισως σας ακουσουν

η ευρωπη δεν ειναι μακραν μπροστα γιατι εκει οι κυβερνησεις ειναι ποιο καλες η προοδευτικες, αλλα γιατι οι πολιτες τους ειναι εξυπνοτερο και ποιο οργανωμενοι!

μπανανια ειναι το συλογικο σας οργανο - μπανανια και το εδω κρατος
καλα κρασια και μια φετα με ελια!

 

Επισκέπτης
και στην πατρα που τα κλεισαν τα ξανανοιξαν μετα απο λιγο γιατι πηγαν οι βιασμοι συννεφο..μια πατρινια φιλη μου μου το πε χτες δε το ξερα...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Αυτήν την ιστορία των βιασμών δεν μπορώ να την πιστέψω. Πόσοι από εμάς θα πάμε να βιάσουμε αν μας κλεισουνε τα σπιτια?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και στην πατρα που τα κλεισαν τα ξανανοιξαν μετα απο λιγο γιατι πηγαν οι βιασμοι συννεφο..μια πατρινια φιλη μου μου το πε χτες δε το ξερα...
Αυτό είναι το πιο σαθρό επιχείρημα που μπορεί να επικαλεστεί κάποιος, δικαστικά και εξωδικαστικά.
Δηλαδή επειδή δεν μπορούμε να κόψουμε τη διακίνηση των σκληρών ναρκωτικών να επιτρέψουμε ελεύθερα τα μαλακά.
Το γεγονός ότι θα ευδοκιμήσει η παράνομη πορνεία ( χωρίς εξετάσεις, χωρίς ασφάλεια)και το τράφικινγκ αποτελεί ένα επιχείρημα.
Δεν νομίζω πάντως ότι προβάλλουν με επικοινωνιακό τρόπο το ζήτημα
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι το πιο σαθρό επιχείρημα που μπορεί να επικαλεστεί κάποιος, δικαστικά και εξωδικαστικά.
Δηλαδή επειδή δεν μπορούμε να κόψουμε τη διακίνηση των σκληρών ναρκωτικών να επιτρέψουμε ελεύθερα τα μαλακά.
Το γεγονός ότι θα ευδοκιμήσει η παράνομη πορνεία ( χωρίς εξετάσεις, χωρίς ασφάλεια)και το τράφικινγκ αποτελεί ένα επιχείρημα.
Δεν νομίζω πάντως ότι προβάλλουν με επικοινωνιακό τρόπο το ζήτημα
αυτο λεω ρε συ ,τωρα με τις λεξεις θα παιζουμε?πεστο ''θα ευδοκιμησει η παρανομη πορνεια''πες το οπως θες αλλα τα γεγονοτα μετρανε και η ουσια ειναι η ιδια
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και στην πατρα που τα κλεισαν τα ξανανοιξαν μετα απο λιγο γιατι πηγαν οι βιασμοι συννεφο..μια πατρινια φιλη μου μου το πε χτες δε το ξερα...
αν ειναι ετσι αυτο ηταν η προφαση...ας τα πανε σε τιποτα βουνα αν θελουν να ναι τυπικοι και να ναι μακρια απο σχολεια και εκκλησιες η σε εθνικες οδους...παραεξω...παντως ολη η ιστορια γινεται οπως εχουμε χιλιογραψει για τα φραγκα που ειναι πολλα και ειναι αφορολογητα...
 

Επισκέπτης
τα γεγονοτα μετρανε παντως,αυτο στην πατρα ειναι χειροπιαστη αποδειξη,τι αλλο θες δηλαδη.το οτι αυξηθηκαν κατα κορον οι βιασμοι δεν ειναι αποδειξη οτι οι οικοι κρατανε μια ισορροπια?εξαλλου η νομιμη πορνεια τους πειραξε τους μπετοβλακες,εδω οι τιμες ειναι στο θεο και αυτοι καιγοτανε πως θα κλεισουν το μπουρδελλο που στην τελικη ειναι μια ξεκαθαρη συναλλαγη απ τη μια και απ την αλλη βγαζουν και τοσα λεφτα οι ιδιοι οι του κρατους.ας κανουν τη μαλακια να τα κλεισουν ολα ,που δε γινεται με καμμια παναγια,και να δεις μετα τι θα γινει με τις παρανομες και τους νταβαδες και τους βιασμους
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτο λεω ρε συ ,τωρα με τις λεξεις θα παιζουμε?πεστο ''θα ευδοκιμησει η παρανομη πορνεια''πες το οπως θες αλλα τα γεγονοτα μετρανε και η ουσια ειναι η ιδια
η παράνομη πορνεία είναι το ίδιο πράγμα με το θα βγαίνει έξω ο κάθε γκαυλωμένος αλλοδαπός και μη και θα επιτίθεται σε περαστικές στο δρόμο;
Αν και με αυτά που βλέπω στο δρόμο.....
 

Επισκέπτης
αν ειναι ετσι αυτο ηταν η προφαση...ας τα πανε σε τιποτα βουνα αν θελουν να ναι τυπικοι και να ναι μακρια απο σχολεια και εκκλησιες η σε εθνικες οδους...παραεξω...παντως ολη η ιστορια γινεται οπως εχουμε χιλιογραψει για τα φραγκα που ειναι πολλα και ειναι αφορολογητα...
ε μα αυτο ειναι ρε συναγωνιστη...21 χρονια το ιδιο πραμα τωρα,λες να κλεισουν και να χασουν οι διαφοροι τα εκατομμυρια?...και δεν ειναι σκυλιτσης να κλεισουν την τρουμπα...
 

Επισκέπτης
η παράνομη πορνεία είναι το ίδιο πράγμα με το θα βγαίνει έξω ο κάθε γκαυλωμένος αλλοδαπός και μη και θα επιτίθεται σε περαστικές στο δρόμο;
Αν και με αυτά που βλέπω στο δρόμο.....
βρε συναγωνιστη που ζεις?εδω και με τους οικους οι βιασμοι ειναι στα υψη με δουλευεις τωρα?αμα τους κλεισουν τι λες να γινει?τις παρανομες να τις μαζεψουν καμμια αντιρρηση αλλα οι νομιμες τους φταινε?που στο κατω κατω τους τα παιρνουν κιολας?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τα γεγονοτα μετρανε παντως,αυτο στην πατρα ειναι χειροπιαστη αποδειξη,τι αλλο θες δηλαδη.το οτι αυξηθηκαν κατα κορον οι βιασμοι δεν ειναι αποδειξη οτι οι οικοι κρατανε μια ισορροπια?εξαλλου η νομιμη πορνεια τους πειραξε τους μπετοβλακες,εδω οι τιμες ειναι στο θεο και αυτοι καιγοτανε πως θα κλεισουν το μπουρδελλο που στην τελικη ειναι μια ξεκαθαρη συναλλαγη απ τη μια και απ την αλλη βγαζουν και τοσα λεφτα οι ιδιοι οι του κρατους.ας κανουν τη μαλακια να τα κλεισουν ολα ,που δε γινεται με καμμια παναγια,και να δεις μετα τι θα γινει με τις παρανομες και τους νταβαδες και τους βιασμους
για να σου θυμήσω σε τι κράτος ζούμε και κατά πόσο οι άνθρωποι λειτουργούν με οικονομοτεχνικά κριτήρια και με ΄βαση τη λαική βούληση:
¨Οταν ήταν σε έξαρση τα παράνομα φρουτάκια, τι έκανα οι άνθρωποι; απαγόρευσαν κάθε μορφή ηλεκτρονικού παιχνιδιού.¨Εκλεισαν δηλαδή τα παλιά μαγαζιά με παιχνίδια, υπήρχε πρόβλημα με τα ίντερνετ καφέ και τα παράνομα φρουτάδικα λειτουργούσαν όλα κανονικά σε κάθε γωνία.
Δηλαδή αντί να τα ελέγξουν αυτά καθ εαυτά και να βρουν τρόπο να φορολογήσουν τα τεράστια μάυρ ακέρδη τους έκλεισαν μαγαζιά που λειτουργούσαν νόμιμα και δεν έιχαν καμία σχέση με το αντικείμενο
 

Επισκέπτης
για να σου θυμήσω σε τι κράτος ζούμε και κατά πόσο οι άνθρωποι λειτουργούν με οικονομοτεχνικά κριτήρια και με ΄βαση τη λαική βούληση:
¨Οταν ήταν σε έξαρση τα παράνομα φρουτάκια, τι έκανα οι άνθρωποι; απαγόρευσαν κάθε μορφή ηλεκτρονικού παιχνιδιού.¨Εκλεισαν δηλαδή τα παλιά μαγαζιά με παιχνίδια, υπήρχε πρόβλημα με τα ίντερνετ καφέ και τα παράνομα φρουτάδικα λειτουργούσαν όλα κανονικά σε κάθε γωνία.
Δηλαδή αντί να τα ελέγξουν αυτά καθ εαυτά και να βρουν τρόπο να φορολογήσουν τα τεράστια μάυρ ακέρδη τους έκλεισαν μαγαζιά που λειτουργούσαν νόμιμα και δεν έιχαν καμία σχέση με το αντικείμενο
ε το ιδιο λεμε,για να τελειωνουμε η ιστορια παει πολλλα χρονια και δε κλεινουν τα σπιτια,μαλακιες ειναι αυτα για σπασιμο και λεφτα
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βρε συναγωνιστη που ζεις?εδω και με τους οικους οι βιασμοι ειναι στα υψη με δουλευεις τωρα?αμα τους κλεισουν τι λες να γινει?τις παρανομες να τις μαζεψουν καμμια αντιρρηση αλλα οι νομιμες τους φταινε?που στο κατω κατω τους τα παιρνουν κιολας?
δεν έχεις καταλάβει ότι δεν είμαι υπέρ του κλεισίματος αλλά ίσα ίσα το αντίθετο.
Απλά έχουμε φτάσει σε τέτοι σημείο κυβερνητικής ανικάνότητας, γι αυτό έγραψα και το παραπάνω παράδειγμα, που λέμε ότι αν κλείσουν τα μπουρδέλα θα βγαίνει ο κάθε ανώμαλος έξω και θα επιτίθεται-βιάζει ανεξέλεγκτα.
Αν ισχύει αυτό ας το κλείσουμε το μαγαζί ( το κράτος εννοώ)
 

Επισκέπτης
δεν έχεις καταλάβει ότι δεν είμαι υπέρ του κλεισίματος αλλά ίσα ίσα το αντίθετο.
Απλά έχουμε φτάσει σε τέτοι σημείο κυβερνητικής ανικάνότητας, γι αυτό έγραψα και το παραπάνω παράδειγμα, που λέμε ότι αν κλείσουν τα μπουρδέλα θα βγαίνει ο κάθε ανώμαλος έξω και θα επιτίθεται-βιάζει ανεξέλεγκτα.
Αν ισχύει αυτό ας το κλείσουμε το μαγαζί ( το κράτος εννοώ)
κι εγω σου ειπα οτι συμφωνω μαζι σου δες πιο πανω...ειναι ασκοπο να συνεχισουμε να λεμε τα ιδια και τα ιδια.εδω θα μαστε θεου θελοντος και θα δουμε.αν και ειπαμε,να κλεισουν ολα δεν υπαρχει περιπτωση,εδω ανοιγουν κι αλλα ρε συ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ε μα αυτο ειναι ρε συναγωνιστη...21 χρονια το ιδιο πραμα τωρα,λες να κλεισουν και να χασουν οι διαφοροι τα εκατομμυρια?...και δεν ειναι σκυλιτσης να κλεισουν την τρουμπα...
δεν εκλεισε η τρουμπα λογω σκυλιτση...αλλοι ηταν οι λογοι ουσιαστικα...επειδη ειμαι απο πειραια και ξερω γιατι εχω γνωστους που ειχαν και εχουν μαγαζια εκει τα ξερω απο πρωτο χερι...αλλα μη βγουμε off topic...παντως η  ουσια ειναι η ιδια παντου...αυτο το γαμημενοο μπουρδελοκρατος που το χρυσοπληρωνουμε θελει παραπανω λεφτα....απο παντου...και απ τα μπουρδελα...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κι εγω σου ειπα οτι συμφωνω μαζι σου δες πιο πανω...ειναι ασκοπο να συνεχισουμε να λεμε τα ιδια και τα ιδια.εδω θα μαστε θεου θελοντος και θα δουμε.αν και ειπαμε,να κλεισουν ολα δεν υπαρχει περιπτωση,εδω ανοιγουν κι αλλα ρε συ... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν το ξέρω το θέμα αλλά από τα λεγόμενα της Κατερίνας κατάλαβα ότι το θέμα δεν είναι στάσιμο αλλά το κυνηγάνε οι αρχές.
 

Επισκέπτης
δεν το ξέρω το θέμα αλλά από τα λεγόμενα της Κατερίνας κατάλαβα ότι το θέμα δεν είναι στάσιμο αλλά το κυνηγάνε οι αρχές.
ε παντα το κυνηγουσανε οι αρχες,ξεχασε να στο πει αυτο η κατερινα?ολους τους τσατσους να ρωτησεις αυτο θα σου πουνε ,οτι η ιστορια τραβαει χρονια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom