Νέα

Σφράγισμα Oίκων Aνοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αλλα πολυ πλακα ειχε αυτο με τα ''νομιμα''σπιτια που ειπαν οτι θα παραμεινουν ανοιχτα και οτι θα σταματησουν να την πεφτουν στις δηλωμενες...ρε ειναι κρετινοι οι τυποι,λες και δεν ξερουνε τι γινεται και το οτι απ ολα τα σπιτια της αθηνας αντε τα 10 να ναι με χαρτια και πολλα βαζω...
 

Επισκέπτης
συν το οτι τις αδηλωτες τις εχουν αμολημενες στο δρομο και καθε βραδυ πιανουν οσες τους καπνισει και οι υπολοιπες αλωνιζουν...και φυσικα οι μπατσοι στα μπορδελλα γαμανε τσαμπα ετσι...δεν κοιταμε εκει που δεν εχουμε να φαμε,η αναμορφωση των μπορδελλων μας μαρανε...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
παντως η ιστορια επαναλαμβανεται...εδω και 20 χρονια...οποτε το να σφραγιστουν μονιμα ειναι λιγο απιθανο παιδια...μπορει να ειναι κλεφτες και κωλοκρατος αλλα τις συνεπειες του να κλεισουν ολα τα σπιτια της αθηνας(!)τις γνωριζουν...

Σιγουρα δεν θα κλεισουν γιατι ειναι απο τα μονα τοσο κερδοφορα ενναλακτικα φορολογισιμα...........γι'αυτη τη χωρα που δεν εχει πηγες εσοδων....

Αυτοι ειναι ικανοι να πουλησουν και τη μανα τους!
 

Επισκέπτης
τι να κλεισουν ρε συ,θα χανες εσυ ποσα εκαττομυρια ετσι για πλακα??εξαλλου λες να θελουν να γεμισουν τα πεζοδρομια νταβαδες και πουτανες και να αυξηθουν οι βιασμοι οσο δεν παιρνει?κλεφτες ειναι οχι ηλιθιοι
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τι εχει μεινει αφορολογητο?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.870
Πόντοι
6.925
Ο αγοραίος έρωτας είναι σαν την υγρασία. Αν την εμποδίσεις και την φράξεις να βγεί από το δάπεδο θα σου βγει από τον τοίχο. Δεν εξαφανίζεται.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Kατερίνα ποια είναι η κοπέλα????
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
καβλααααααααααααααααααααααααα :jerking: :jerking:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Κατερίνα έγινε τίποτα σοβαρό σήμερα απο την συγκέντρωση?
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερίνα έγινε τίποτα σοβαρό σήμερα απο την συγκέντρωση?
Τ Ι Π Ο Τ Α ....
Μας δουλευουν ασυστολα...μας κοροιδευουν...
Δεν ξερω που θα βγει αυτο το χαλι ρε παιδια..
Ειναι δυσκολος και ο κλαδοε ο δικος μας...
Ολος ο κοσμακης κατεβαινει στους δρομους να φωναξει για τα δικαιωματα του..
Εμας ομως..μας εχουνε πολυ για τον π...ο
Κατι πιο ουσιαστικο πρεπει να γινει..
Αλλιως...δεν μας βλεπω καλα..!!!
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αμα δειτε και δεν μπαινω στο σαιτ..μην ανησυχειτε..
Σε κανενα κρατητηριο θα ειμαι..
Να φερετε κανενα τσιγαρο βρε μονο...μη με ξεχασετε...!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Τ Ι Π Ο Τ Α ....
Μας δουλευουν ασυστολα...μας κοροιδευουν...
Δεν ξερω που θα βγει αυτο το χαλι ρε παιδια..
Ειναι δυσκολος και ο κλαδοε ο δικος μας...
Ολος ο κοσμακης κατεβαινει στους δρομους να φωναξει για τα δικαιωματα του..
Εμας ομως..μας εχουνε πολυ για τον π...ο
Κατι πιο ουσιαστικο πρεπει να γινει..
Αλλιως...δεν μας βλεπω καλα..!!!
τελικα ισχυει η χρονικη διορια που εδωσαν,για το κλεισιμο των σπιτιων?η απλα θα αιωρειται αυτος ο παραλογος νομος που ισχυει τωρα?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τ Ι Π Ο Τ Α ....
Μας δουλευουν ασυστολα...μας κοροιδευουν...
Δεν ξερω που θα βγει αυτο το χαλι ρε παιδια..
Ειναι δυσκολος και ο κλαδοε ο δικος μας...
Ολος ο κοσμακης κατεβαινει στους δρομους να φωναξει για τα δικαιωματα του..
Εμας ομως..μας εχουνε πολυ για τον π...ο
Κατι πιο ουσιαστικο πρεπει να γινει..
Αλλιως...δεν μας βλεπω καλα..!!!
με βαση τα οσα συμβαινουν η κυβερνωντες δεν δειχνουν να συγκινουνται απεναντι στα δικαια/αδικα αιτηματα οποιασδηποτε κοινωνικης ομαδας.
τα καλο πιο προοδευτικοι σε σχεση με τα αστικα δικαστηρια.
σε καθε περιπτωση κουραγιο στον αγωνα σας, υπαρχουν πολλα σοβαροτερα θεματα που πρεπει να ασχοληθουν πρωτα, περα απο τετοια θεματα που ειναι για το θεαθηναι
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
με βαση τα οσα συμβαινουν η κυβερνωντες δεν δειχνουν να συγκινουνται απεναντι στα δικαια/αδικα αιτηματα οποιασδηποτε κοινωνικης ομαδας.
τα καλο πιο προοδευτικοι σε σχεση με τα αστικα δικαστηρια.
σε καθε περιπτωση κουραγιο στον αγωνα σας, υπαρχουν πολλα σοβαροτερα θεματα που πρεπει να ασχοληθουν πρωτα, περα απο τετοια θεματα που ειναι για το θεαθηναι
Εχεις δικιο..αλλα κυνηγωντας την νομιμη πορνεια..αυτοματως το "σοβαρο" και "σεβασμιο"κρατος μας(<---μη χεσω)..ανοιγει διαπλατα τις πορτες και τα παραθυρα στην παραπορνεια,που αυτη συνοδευεται με ολα τα επακολουθα..προσφεροντας το εισητηριο σε ολους για τα αφροδισια,
τις σοβαρες αρρωστειες...και ας μην αναφερουμε την χαρα που θα κανουν οι νταβατζηδες...!!!
Ετσι...με ολα αυτα...θα μπορουσαμε να χαρακτηρισουμε την δημοσια υγεια "Θεαθηναι"?????
Αν ειναι ετσι..τοτε εγω...και καθε σαν εμενα..
γιατι να καθομαι να με τρυπανε καθε λιγο και λιγακι να μου παιρνουν αιμα?
γιατι να ανοιγω τα ποδια μου στον καθε γιατρουδακο για να μου κανει ληψη κολπικου εκκριματος?
γιατι να πληρωνω Ι.Κ.Α.?
γιατι να πληρωνω εφορια?
γιατι να πληρωνω ενοικιο στο μερος που εξασκω το επαγγελμα μου?(ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ)
Το ιδιο το κρατος μου εδωσε ενα "κολοχαρτο"που μου επιτρεπει να ασκω νομιμα αυτο το επαγγελμα...και συγχρονως μου απαγορευει να το εξασκω στον συγκεκριμενο χωρο...αλλα και οπουδηποτε..
Τι να το κανω?
Να σκουπισω τον ποπο μου μ'αυτο?
Ρε δε γαμιομαστε λεω εγω?????
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Αμα εκτος απο τα δηλωμενα μπουρδελα κλεισουν και τα υπολοιπα ( ΙΚΑ ΟΑΕΕ ΕΦΟΡΙΑ ) τοτε μαζι τους. Αλλα οχι στις διακρισεις τυπου κλεινω τα ξενα και αφηνω τα δικα μου. :tickedoff:
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις δικιο..αλλα κυνηγωντας την νομιμη πορνεια..αυτοματως το "σοβαρο" και "σεβασμιο"κρατος μας(<---μη χεσω)..ανοιγει διαπλατα τις πορτες και τα παραθυρα στην παραπορνεια,που αυτη συνοδευεται με ολα τα επακολουθα..προσφεροντας το εισητηριο σε ολους για τα αφροδισια,
τις σοβαρες αρρωστειες...και ας μην αναφερουμε την χαρα που θα κανουν οι νταβατζηδες...!!!
Ετσι...με ολα αυτα...θα μπορουσαμε να χαρακτηρισουμε την δημοσια υγεια "Θεαθηναι"?????
Αν ειναι ετσι..τοτε εγω...και καθε σαν εμενα..
γιατι να καθομαι να με τρυπανε καθε λιγο και λιγακι να μου παιρνουν αιμα?
γιατι να ανοιγω τα ποδια μου στον καθε γιατρουδακο για να μου κανει ληψη κολπικου εκκριματος?
γιατι να πληρωνω Ι.Κ.Α.?
γιατι να πληρωνω εφορια?
γιατι να πληρωνω ενοικιο στο μερος που εξασκω το επαγγελμα μου?(ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ)
Το ιδιο το κρατος μου εδωσε ενα "κολοχαρτο"που μου επιτρεπει να ασκω νομιμα αυτο το επαγγελμα...και συγχρονως μου απαγορευει να το εξασκω στον συγκεκριμενο χωρο...αλλα και οπουδηποτε..
Τι να το κανω?
Να σκουπισω τον ποπο μου μ'αυτο?
Ρε δε γαμιομαστε λεω εγω?????


να διεκδικείς στα ίσια τα δικαιωματά σου και να μην κρύβεσαι με μαντήλες όποτε έχετε συγκέντρωση και να περιμένεις
από τις χειρουργημένες να βγάλουν το φίδι άπο τη τρύπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom