Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
καλημερα παιδια.ειχα κλεισει με ερριετα&χθες μου λεει η υπευθηνη οτι σταματησε για δικους της λογους.κριμα&φαινοταν δυνατο.πιστευω καπου αλλου θα παει
επιβεβαιωνω ότι σταμάτησε και η εριετα και η Ρουλα και αρκετές κοπέλες είχαν θέμα Και τσακωμούς απο ότι έμαθα με την αφεντικινα...τους εκανε πέσιμο και το σδοε και έγινε χαμός πρόστιμα κτλ κτλ εξού και η άνοδος της τιμής στα 60€ για να βγάλουν τα σπασμένα...η αρπαχτή σε όλο της Το μεγαλείο μαύρο από μενα σε γραφεία Τέτοιου τύπου...έχουν μείνει κάνα δυο θεραπεύτριες αλλά και αυτές θα λακίσουν λογικά δεν είναι χαζες θέλουν να νιώσουν ασφάλεια ότι είναι σε σώστο γραφείο..μαύρο από μενα σε αρπακτικα σαν το vip Masaage..πάμε παρακάτω..

Η Ρούλα είναι η γνωστή γεματούλα πρώην Deluxe ? Ανεξαρτοποιήθηκε ή πήγε κάτω από άλλη, νέα "ομπρέλλα" ?

Και σε μενα ανεφεραν τηλεφωνικώς οτι σταματησε η Εριεττα. Μου ειπαν ακόμη ότι αύριο αρχίζουν δουλεια δύο νέες κοπέλλες.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
η Εριέττα τώρα που πήγε ξέρουμε;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
ραντεβου με την Αννα 2 απο vip, τα παντα ολα με +50. απο μασαζ παει πιο πολυ προς το αισθησιακο. απο εμφανιση οπως φαινεται στην φωτογραφια, ειναι μιλφ 40+-, εχει κατι το αρχοντικο απο κοντα στο στυλ της.

Καλό όμως είναι να αναφέρεις ότι είναι και γεματούλα γιατί σε πολλούς δεν αρέσουν οι γεματούλες και πρόσωπο αγγελικό και πανέμορφo.

Στα εξτρά είναι σκυλί του πολέμου αντέχει και σε πάει όπου θέλεις.......μου θυμίζει την Ήρα απο athens diva. Την Ήρα στην διάθεση για σεξ όχι στην εμφάνιση που δεν έχουν καμία σχέση.
Γεματουλα δεν θα την έλεγα εγω, έχει μεγάλη περιφέρεια λόγω σωματοδομης και λίγο στα μπούτια, αλλά σε σχέση με άλλες 40+ είναι μια χαρά. Ειδικά με πιο νταρντανες στυλ Σβετλανας, Στέλλας κλπ.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καποιοι που ξερουν τα εσωτερικα του καθε γραφειου και λεπτομεριες για τις κοπελες που πηγαν που τις βρισκεις με μαγευει...
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Λογικά δεν εννοείτε την ίδια Άννα 2 με αυτή που μου έχει στείλει στο viber το vip massage γιατί ειλικρινά ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.
Θέλω 100€ για να την αφήσω να μου κάνει μασάζ και μάλιστα μόνο πλάτη, μη γυρίσω!!!!

Απάντησε ο dem, άντε μιλάς και εσύ, λόγο σωματοδομής είναι!!!!
 

Sogoku(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Hello!! Τηλεφώνησα στο vip massage και η αφεντικινα στο τηλ μου είπε ότι οι κοπέλες οι καινούριες είναι μόνο για σοβαρό μασάζ τίποτα ερωτικό.ισχυει;γιατί εδώ αλλα διαβάζω. Ρώτησα αν προχωράει η κοπέλα γιατί έχω καεί από πολλα
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
ραντεβου με την Αννα 2 απο vip, τα παντα ολα με +50. απο μασαζ παει πιο πολυ προς το αισθησιακο. απο εμφανιση οπως φαινεται στην φωτογραφια, ειναι μιλφ 40+-, εχει κατι το αρχοντικο απο κοντα στο στυλ της.

Καλό όμως είναι να αναφέρεις ότι είναι και γεματούλα γιατί σε πολλούς δεν αρέσουν οι γεματούλες και πρόσωπο αγγελικό και πανέμορφo.

Στα εξτρά είναι σκυλί του πολέμου αντέχει και σε πάει όπου θέλεις.......μου θυμίζει την Ήρα απο athens diva. Την Ήρα στην διάθεση για σεξ όχι στην εμφάνιση που δεν έχουν καμία σχέση.
Γεματουλα δεν θα την έλεγα εγω, έχει μεγάλη περιφέρεια λόγω σωματοδομης και λίγο στα μπούτια, αλλά σε σχέση με άλλες 40+ είναι μια χαρά. Ειδικά με πιο νταρντανες στυλ Σβετλανας, Στέλλας κλπ.
φίλε σορρυ αλλά έβγαλες ρούχα να δεις τι κρύβεται ;; έχω δει άπειρες γυναίκες με τα παχακια κτλ αλλά αυτό είναι διαφορετικό υπάρχει θέμα χαλαρώσης μεγάλο
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
ραντεβου με την Αννα 2 απο vip, τα παντα ολα με +50. απο μασαζ παει πιο πολυ προς το αισθησιακο. απο εμφανιση οπως φαινεται στην φωτογραφια, ειναι μιλφ 40+-, εχει κατι το αρχοντικο απο κοντα στο στυλ της.

Καλό όμως είναι να αναφέρεις ότι είναι και γεματούλα γιατί σε πολλούς δεν αρέσουν οι γεματούλες και πρόσωπο αγγελικό και πανέμορφo.

Στα εξτρά είναι σκυλί του πολέμου αντέχει και σε πάει όπου θέλεις.......μου θυμίζει την Ήρα απο athens diva. Την Ήρα στην διάθεση για σεξ όχι στην εμφάνιση που δεν έχουν καμία σχέση.
Γεματουλα δεν θα την έλεγα εγω, έχει μεγάλη περιφέρεια λόγω σωματοδομης και λίγο στα μπούτια, αλλά σε σχέση με άλλες 40+ είναι μια χαρά. Ειδικά με πιο νταρντανες στυλ Σβετλανας, Στέλλας κλπ.
φίλε σορρυ αλλά έβγαλες ρούχα να δεις τι κρύβεται ;; έχω δει άπειρες γυναίκες με τα παχακια κτλ αλλά αυτό είναι διαφορετικό υπάρχει θέμα χαλαρώσης μεγάλο

Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι για αυτούς που θέλουν κάποια με πολύ όμορφο πρόσωπο, (εμένα μου αρέσει πάρα πολύ ιδίως αν φοράει και τα γυαλάκια της), και για όποιον θέλει να πάει δεύτερο γύρο, να κάνει ότι γούστα θέλει αλλα να μην τον ενδιαφέρει το σώμα.

Οσοι θέλουν μοντέλα μακριά.

Μασάζ κάνει αλλα δεν είναι το επαγγελματικό, είναι χάιδεμα καλό για προκαταρκτικό του 2ου γύρου.

Αυτά και ελπίζω να μην ξανα χρειαστεί να αναφερθώ, όποιος κατάλαβε...κατάλαβε.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
Λογικά δεν εννοείτε την ίδια Άννα 2 με αυτή που μου έχει στείλει στο viber το vip massage γιατί ειλικρινά ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.
Θέλω 100€ για να την αφήσω να μου κάνει μασάζ και μάλιστα μόνο πλάτη, μη γυρίσω!!!!
Την έχεις συναντήσει η απο την φώτο το λες?


Λογικά δεν εννοείτε την ίδια Άννα 2 με αυτή που μου έχει στείλει στο viber το vip massage γιατί ειλικρινά ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.
Θέλω 100€ για να την αφήσω να μου κάνει μασάζ και μάλιστα μόνο πλάτη, μη γυρίσω!!!!

Απάντησε ο dem, άντε μιλάς και εσύ, λόγο σωματοδομής είναι!!!!
Λίγο ειρωνικό αυτό, αλλα ότι και να πουμε γεματουλα δεν ειναι
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Νομίζω ήταν ξεκάθαρο το ποστ μου.

Είπα μόνο για τη φωτό στο viber!!!
 

Sogoku(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Μια απάντηση για το vip παιδιά αν κάνουν όλες κάτι ή υπάρχουν εξαιρέσεις
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
Από τις φώτο που στέλνουν τα γραφεία είναι από τις 2-3 καλύτερες. Αν λες την κοκκινομαλλα και όχι καμία άλλη.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Η Άννα 2 που μου έχουν στείλει εμένα είναι μεταξύ 40-50, ξανθιά και απλά δε βλέπεται...

Ίσως έχουν κάνει μαλακία οι άμπαλοι.
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Πήρα από yourmassage ένα πιπίνι 22 χρόνων να το χαζεύεις...ήμουν από τα πρώτα της ραντεβού αφού τώρα ξεκίνησε...αδύνατο κορμάκι κουκλάκι..μασαζ σχετικά καλο δεν είχε αντίρρηση να βγάλω τη πετσέτα ήταν χαμογελαστή και ωραίο τυπακι ..Για μας Τα γερόντια αυτά τα πιπίνια είναι βάλσαμο..ένας ονειροοοοο
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Γενικά το yourmassage είναι στα όχι. Η πετσέτα βγήκε παίχτηκε τίποτα πέρα από massage?
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Πήρα από yourmassage ένα πιπίνι 22 χρόνων να το χαζεύεις...ήμουν από τα πρώτα της ραντεβού αφού τώρα ξεκίνησε...αδύνατο κορμάκι κουκλάκι..μασαζ σχετικά καλο δεν είχε αντίρρηση να βγάλω τη πετσέτα ήταν χαμογελαστή και ωραίο τυπακι ..Για μας Τα γερόντια αυτά τα πιπίνια είναι βάλσαμο..ένας ονειροοοοο
Συναδελφε ποια κορασιδα ειναι αυτη?
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Πήρα από yourmassage ένα πιπίνι 22 χρόνων να το χαζεύεις...ήμουν από τα πρώτα της ραντεβού αφού τώρα ξεκίνησε...αδύνατο κορμάκι κουκλάκι..μασαζ σχετικά καλο δεν είχε αντίρρηση να βγάλω τη πετσέτα ήταν χαμογελαστή και ωραίο τυπακι ..Για μας Τα γερόντια αυτά τα πιπίνια είναι βάλσαμο..ένας ονειροοοοο

Φίλε συγχαρητήριά. προχθές έγινες μέλος και σήμερα μας έδωσες την καλύτερη πληροφορία και το γραφείο και χωρίς όνομα η κοπέλα που και καλά πείρες.

Φταίω εγω που θέλω να γράψω 50 φορές δεν υπάρχουν προμότορες εδώ????

Εντωμεταξύ αυτό το σοβαρό γραφείο έχει πάρει μεταγραφή την Λόλα απο το osmose, σε αυτό το γραφείο δεν θα δίνει μπριζόλα???

 

Sogoku(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά κι εγώ χθες έγινα μέλος αλλά παρακολουθουσα το φόρουμ για να ενημερώνομαι γίνεται και χωρίς εγγραφη γιατί βαριόμουν να κάνω αλλά είπα να γίνω κανονικό μέλος όπως παίρνω εγώ πληροφορίες να δίνω και σε άλλους
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
564
Like
828
Πόντοι
86
γεια σας παιδια.εχω παρει λολα απο osmosse μασαζ&κανει φουλ.ενδιαφερομαι για νανσυ απο βελβετ.αν ξερεις καποιος αν θελει να απαντησει.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι
γνωμη για Βανεσα απο Λουξ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom