Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Ποιό το νόημα να ψάχνεις λαυράκια (με τις απαραίτητες φόλες που σίγουρα θα φας και πας κουβά) και να μη πας στα σίγουρα? Σε εξιταρει η πεποίθηση οτι γαμάς κάποια που το δίνει μόνο σε εσένα? (και καλά!)

Κοιτα φίλε πως, μαλλον, πάει το θέμα.
Κάποιοι βγαίνουν κ ''καλλιεργούν'' ελπίδες ότι κ καλά κάποιες τον παίρνουν
αλλα δεν μπορούμε να πούμε τπτ.
Κ κάποιοι (αφελείς θα λέγα εγώ) τα
σκάνε χοντρά ψάχνοντας να τις ξετρυπωσουν....
Προσωπικά προτιμώ σίγουρες λύσεις.Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε χρήμα για πεταμα.
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
η καρολινα δουλευει?? την επερνα τηλ της προαλλες καλουσε και δεν το σηκωνε
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.511
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216
βλεπω και ξαναβλεπω τις ιδεις ακριβως ερωτησεις αν κανει εκεινο αν κανει το αλλο...ρε παιδια δεν θα πει κανενα γραφειο τετοιου στυλ απο το τηλ οτι η κοπελα στο ταδε σαιτ ερχεται να γαμηθει..προσφερει υπηρεσιες μασαζ..τωρα αν γινονται κι αλλα εξτρα θα κανονιστουν στο δωματιο..
οπως επισης βλεπω ερωτησεις κι ελαβα και πολλα pm για κοπελες που οι πληροφοριες λενε οτι κανουν αυστηρα μονο μασαζ αν προεκυψε κατι εξτρα...νομιζω οτι καταλαβαινετε οχι μονο εγω αλλα κι ο καθενας νοημων εδω ανθρωπος αν εχει παρει κατι εξτρα απο μια κοπελα δεν ειναι χαζος να την καψει...διοτι πρωτα θα καει εκεινος διοτι δεν θα ξαναπαρει τις εξτρα υπηρεσιες και δευτερον θα καει και η κοπελα...αρα μην περιμενετε να σας πει κανεις οτι αυτη κανει αυτο...τωρα αν καποιος εχει ορεξη και χρημα να παιξει μπαλα το κανει αλλιως παει στα σιγουρα τεμαχια που ξερει τι θα παρει..
 

Gentleman_40

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Πρόσφατη επικοινωνία με το osmosemassage και πήρα την Λόλα, έσκασε μύτη η κοπέλα στην ώρα της.
Η Λόλα είναι μια κοπελίτσα απο Αλβανία όχι πολύ αδύνατη αλλά όχι και χοντρή, χρώμα δέρματος μελαμψό σαν γυφτάκι, ύψος πρέπει να είναι στο 1,50 - 1,55 βυζάκι 1,5 με 2, το massage εντελώς χάλια.....δεν ήταν μασάζ ήταν χάιδεμα με baby oil.....στα παρακάτω μου ζήτησε 20€ για happy end μέχρι που μετα απο 3-4 λεπτά κουράστηκε και μου είπε κάντον μόνος σου.
Γενικά η στάση της ήταν πολύ αρνητική, μου είπε οτι είναι πολύ κουρασμένη και ότι δουλεύει συνέχεια.
Αυτά κατι άλλο δεν αξίζει να αναφέρω, εγω προσωπικά δεν θα ξανα επέλεγα απο το συγκεκριμένο γραφείο, καλύτερα ενα γραφείο που τα κορίτσα κάνουν μόνον massage αλλά παίρνεις μια υπηρεσία παρά αυτό το χάλι.
 

hardwired

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
22
Πόντοι
0
Πρόσφατη επικοινωνία με το osmosemassage και πήρα την Λόλα, έσκασε μύτη η κοπέλα στην ώρα της.
Η Λόλα είναι μια κοπελίτσα απο Αλβανία όχι πολύ αδύνατη αλλά όχι και χοντρή, χρώμα δέρματος μελαμψό σαν γυφτάκι, ύψος πρέπει να είναι στο 1,50 - 1,55 βυζάκι 1,5 με 2, το massage εντελώς χάλια.....δεν ήταν μασάζ ήταν χάιδεμα με baby oil.....στα παρακάτω μου ζήτησε 20€ για happy end μέχρι που μετα απο 3-4 λεπτά κουράστηκε και μου είπε κάντον μόνος σου.
Γενικά η στάση της ήταν πολύ αρνητική, μου είπε οτι είναι πολύ κουρασμένη και ότι δουλεύει συνέχεια.
Αυτά κατι άλλο δεν αξίζει να αναφέρω, εγω προσωπικά δεν θα ξανα επέλεγα απο το συγκεκριμένο γραφείο, καλύτερα ενα γραφείο που τα κορίτσα κάνουν μόνον massage αλλά παίρνεις μια υπηρεσία παρά αυτό το χάλι.

Και συγνώμη δηλαδή, πλήρωσες και τον έπαιξες και μόνος σου;
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.857
Πόντοι
456
Πρόσφατη επικοινωνία με το osmosemassage και πήρα την Λόλα, έσκασε μύτη η κοπέλα στην ώρα της.
Η Λόλα είναι μια κοπελίτσα απο Αλβανία όχι πολύ αδύνατη αλλά όχι και χοντρή, χρώμα δέρματος μελαμψό σαν γυφτάκι, ύψος πρέπει να είναι στο 1,50 - 1,55 βυζάκι 1,5 με 2, το massage εντελώς χάλια.....δεν ήταν μασάζ ήταν χάιδεμα με baby oil.....στα παρακάτω μου ζήτησε 20€ για happy end μέχρι που μετα απο 3-4 λεπτά κουράστηκε και μου είπε κάντον μόνος σου.
Γενικά η στάση της ήταν πολύ αρνητική, μου είπε οτι είναι πολύ κουρασμένη και ότι δουλεύει συνέχεια.
Αυτά κατι άλλο δεν αξίζει να αναφέρω, εγω προσωπικά δεν θα ξανα επέλεγα απο το συγκεκριμένο γραφείο, καλύτερα ενα γραφείο που τα κορίτσα κάνουν μόνον massage αλλά παίρνεις μια υπηρεσία παρά αυτό το χάλι.
οτι αρπαξουν..τα αλβανα..η μια απο δαυτες δουλευει και σε..πολυ γνωστο γραφειο και οι φωτο..φορα μοστρα!!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
8.345
οτι αρπαξουν..τα αλβανα..η μια απο δαυτες δουλευει και σε..πολυ γνωστο γραφειο και οι φωτο..φορα μοστρα!!
ελα ρε τίγρη σε ποια Αλβανά αναφέρεσαι που δουλεύει σε γραφείο?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Να πουμε 2 πραγματακια,που τα εχουμε ξαναπεί,με αφορμή την κουβεντα για το συγκεκριμενο γραφειο.
Προσωπικά δεν εχω δοκιμασει,εχω ακουσει ομως γνωμες συναγωνιστων.....Οι κοπέλλες εμφανισιακά ειναι όμορφες,απ' ότι δειχνουν οι φωτογραφίες του σαιτ.Αυτά περι αποφοίτων ΙΕΚ φυσιοθεραπείας,δεν σημαινουν τιποτα.......Ομως,το κοστος για ολο το πακεττο (αν υποθέσουμε οτι προσφέρεται....) ειναι τσιμπημενο και οι πληροφορίες λένε οτι και το μασαζ και το πρόγραμμα ειναι μέτρια....
Τωρα,ολες οι κοπέλλες δεν ειναι ιδιες,αλλες μπορει να ειναι καλύτερες,αλλες χειρότερες.Παίζει ρόλο και η προσωπική σχέση-χημεια που θα αναπτυχθεί.....Παίζει ρόλο επίσης η συχνότητα....δηλαδή,αν καποιος παρει 2-3 φορες την ιδια κοπέλλα,μπορει,λέω μπορεί,να βελτιωθούν οι υπηρεσίες.....

Και κατι ακόμα.....επειδή πρόκειται για επίσημο γραφειο,με σαιτ,τηλέφωνα,φωτογραφίες,κλπ.,δηλαδή για νόμιμη επιχείρηση,ειναι προφανες οτι πληροφορίες για εξτρα δεν δινονται απο το τηλέφωνο......επίσης,με το να γραφουμε εδω οτι η μια κανει το ενα και η αλλη κανει το αλλο,ουσιαστικά "καιμε" τις κοπέλλες......καποια στιγμή θα φοβηθούν και θα περιορισθουν σε υπηρεσίες μασαζ,διοτι δεν θα θέλουν να εκτεθούν........

Πολύ σωστά το έθεσες!!!!  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: andy51

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Σωστά τα λές,απλά δεν κατάλαβες τι εννοούμε.....
Φυσικά το σαιτ ειναι για ενημέρωση και ανταλλαγή πληροφοριών....αυτό ισχύει ομως για τα μαγαζιά και για τις ανεξάρτητες που κανουν φανερά αυτή τη δουλεια και πολλές εχουν και δικό τους thread εδω μεσα.....
Υπάρχουν ομως και μαγαζιά η γραφεία που λένε οτι ειναι κεντρα αισθητικής,η φυσιοθεραπευτήρια και κανουν μονον καλό μασαζ.....για πολλά απο αυτά,αυτη ειναι η αλήθεια.Σε ορισμένα απο αυτά,υπάρχουν κοπέλλες που δινουν κατι παραπάνω (οχι ολες ομως.....),βεβαίως με το αναλογο αντίτιμο.Αρκετοί συναγωνιστές γουστάρουν να ανακαλύπτουν αυτες τις περιπτώσεις και να "ξεκλειδώνουν" θεραπεύτριες που ειναι,ας πούμε δύσκολες.
Αν ομως οι κοπέλλες αυτές εκτεθουν δημόσια εδω μέσα,επειδή οπως λες το σαιτ το διαβαζουν και τα αφεντικά τους,και αστυνομικοί και διάφοροι αλλοι,οι κοπέλλες αυτες "καιγονται" και ειτε απολύονται,ειτε σταματουν να προσφέρουν το κατι παραπάνω,διοτι δεν θελουν να μαθευτει σε ευρυ κύκλο οτι προσφέρουν και σεξουαλικές υπηρεσίες περαν του μασαζ.....γι' αυτο οι οποιες πληροφορίες για τις περιπτώσεις αυτες καλό ειναι να ανταλάσσονται σε πριβε μηνυματ και μεταξυ ανθρωπων που ο καθενας ξερει και εμπιστευεται......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: andy51

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom