Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Για το πιπίνι Λόλα από Yourmassage, πληροφορίες anyone please?

Δεν "παιζουν" τα κοριτσια απο αυτα τα μαγαζια. Αν θα το κανουν θελει επενδυση μεγαλη και στοχευση και παλι ενα τεραστιο ΑΝ

Εμενα παντως απο εκει μου αρεσουν Ιζαμπελα και Σονια... Μακαρι να εκαναν κατι
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Δεν "παιζουν" τα κοριτσια απο αυτα τα μαγαζια. Αν θα το κανουν θελει επενδυση μεγαλη και στοχευση και παλι ενα τεραστιο ΑΝ

Εμενα παντως απο εκει μου αρεσουν Ιζαμπελα και Σονια... Μακαρι να εκαναν κατι
Εντάξει είναι γνωστές αυτές οι απόψεις, γνωστές και οι κόντρες και καβγάδες που έχουν γίνει γι' αυτήν την κατηγορία μασαζοκορασίδων. Επειδή όμως σε μένα τυγχάνει να "παίζουν", ρωτάω κάποιον που ασχολείται με το συγκεκριμένο άθλημα, και που ξέρει και έχει εμπειρία με το συγκεκριμένο πιπινάκι.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
746
ναι
έχει μια συστολή η κυρία Εφη και δεν λέει ότι γαμιέται
αν την κουβεντιάσεις θα σου πει ότι δεν είναι πουτάνα
απλά έχει πολλά έξοδα και τώρα με την κρίση μπλα μπλα
την είχα ρωτήσει όταν πρωτοβγήκε στο κλαρί αν δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο
και μου απάντησε όχι γιατί εγώ δεν είμαι πόρνη δεν κάνω τέτοια

φίλος που πήγε και την έσμπρωξε 2 βδομάδες μετά την πιτσίλισε στη μάπα κανονικότατα και δεν έβγαλε άχνα η κυρία
λοιπον η κυρια εφη είναι οντως συνεσταλμενη αν την παρεις καποια ραντεβού αρχιζει να ξανοιγεται το μονο που δεν δινει είναι το πρωκτικο,χυσιμο στην μαπα αν σε γουσταρει το δινεις αβίαστα,επειδη στον χωρο είμαι παρα πολύ παλιος η εφη είναι τρομερο τσιμπουκι βαθυ και αισθησιακο,μην ξεχναμε ότι είναι ελληνιδα και οι ελληνιδες είναι οι τελευταίες ευρωπαιες που ανακαλύψανε την πιπα,,....για αυτό ειχανε περασει οι αλλοδαπες,γενικη επισκοπηση η κα εφη τα αξιζει με το παραπανω τα 40 ευρω που παιρνει,,...δεν είναι σωστο να την κριτικάρουμε στην ηλικια που βρίσκεται οποιος δεν γουσταρει αυτεσ τις ηλικιες απλως προσπερναει,,,..υγ η κα εφη το εχω διαπιστωσει ιδιοις ομμασι εχει πελατες 22 εως 24 χρονων 1.90 παλληκαρια να περναμε ολοι καλα και να μην κατηγορούμε καμμια κυρια της δουλειας.......
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
λοιπον η κυρια εφη είναι οντως συνεσταλμενη αν την παρεις καποια ραντεβού αρχιζει να ξανοιγεται το μονο που δεν δινει είναι το πρωκτικο,χυσιμο στην μαπα αν σε γουσταρει το δινεις αβίαστα,επειδη στον χωρο είμαι παρα πολύ παλιος η εφη είναι τρομερο τσιμπουκι βαθυ και αισθησιακο,μην ξεχναμε ότι είναι ελληνιδα και οι ελληνιδες είναι οι τελευταίες ευρωπαιες που ανακαλύψανε την πιπα,,....για αυτό ειχανε περασει οι αλλοδαπες,γενικη επισκοπηση η κα εφη τα αξιζει με το παραπανω τα 40 ευρω που παιρνει,,...δεν είναι σωστο να την κριτικάρουμε στην ηλικια που βρίσκεται οποιος δεν γουσταρει αυτεσ τις ηλικιες απλως προσπερναει,,,..υγ η κα εφη το εχω διαπιστωσει ιδιοις ομμασι εχει πελατες 22 εως 24 χρονων 1.90 παλληκαρια να περναμε ολοι καλα και να μην κατηγορούμε καμμια κυρια της δουλειας.......
Σωστος,τελικα απορια,ξερουμε ηλικια,η ιδια δηλωνει 48 αλλα εχει γραφτει μεχρι και σχεδον 70 τι φαση?
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
746
Σωστος,τελικα απορια,ξερουμε ηλικια,η ιδια δηλωνει 48 αλλα εχει γραφτει μεχρι και σχεδον 70 τι φαση?
χωρις να περιαυτολογω,ειμαι και σε αυτόν τον τομεα πολύ εμπειρος λογω πολυετιας βεβαια,με την εφη γνωριζόμαστε αρκετο καιρο μου δηλωνει φανατικα 48.απο την εμπειρια μου ηγυναικα αυτή είναι μίνιμουμ 58 μάξιμουμ 61-62 είναι καπως ταλαιπωρη και σπασμενη στο προσωπο,χωρις να είναι αποκρουστκη.οπως ειπα και πριν δεν είναι κακη ειδικα στην πιπα,,η εποχη μας εχει επιφερει ότι αν εισαι στρεητ θα πας και με τέτοιες ηλικιες,πηγαινω με βίζιτες,μασατζουδες από το 1991.θα δηλωσω ευθαρσως ότι η κα εφη είναι στα τοπ 10 της καριερας μου......,,,,,
 

Scorpio987654321

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
χωρις να περιαυτολογω,ειμαι και σε αυτόν τον τομεα πολύ εμπειρος λογω πολυετιας βεβαια,με την εφη γνωριζόμαστε αρκετο καιρο μου δηλωνει φανατικα 48.απο την εμπειρια μου ηγυναικα αυτή είναι μίνιμουμ 58 μάξιμουμ 61-62 είναι καπως ταλαιπωρη και σπασμενη στο προσωπο,χωρις να είναι αποκρουστκη.οπως ειπα και πριν δεν είναι κακη ειδικα στην πιπα,,η εποχη μας εχει επιφερει ότι αν εισαι στρεητ θα πας και με τέτοιες ηλικιες,πηγαινω με βίζιτες,μασατζουδες από το 1991.θα δηλωσω ευθαρσως ότι η κα εφη είναι στα τοπ 10 της καριερας μου......,,,,,

Λεγοντας για την δουλεια που εκανε, μου ειχε δειξει ταυτοτητα αλλα δεν προλαβα να δω ημερομηνια γεννησης. Εχω μεινει και γω με την απορια παντως γιατι η ιδια λεει πως εχει σπασει το προσωπο της ετσι απο στεναχωρια απο οσα εχει περασει αλλα προσωπικα αποκλειω την περιπτωση να ειναι κατω απο 55.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
746
Λεγοντας για την δουλεια που εκανε, μου ειχε δειξει ταυτοτητα αλλα δεν προλαβα να δω ημερομηνια γεννησης. Εχω μεινει και γω με την απορια παντως γιατι η ιδια λεει πως εχει σπασει το προσωπο της ετσι απο στεναχωρια απο οσα εχει περασει αλλα προσωπικα αποκλειω την περιπτωση να ειναι κατω απο 55.
κατω από 55 δεν είναι με την καμμια,εμενα παντως μου βγαζει τρελλα γουστα, η ηλικια αγαπητε σκορπιο δεν είναι παντοτε κριτηριο ,εάν η γυναιακα εκπεμπει σεξοθαλικοτητα και καβλα και καπως κρατιεται το σωμα της όπως της εφης με τα πολύ ωραια βυζια που εχει....
ΥΓδεν είναι του παροντος νηματος αλλα εάν γνωρίζεις λιλλη,εμυ ουκρανη,ναντια ελληνιδα,μαρια55,μαγια βουλγαρα,αναστασια ρου είναι παρομοιας ηλικιας γυναικες,ολες εξαιρετικες και καβλιαρες και με μεγαλο σουξε εδώ μεσα,,..............
 

sohnwar

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
στο massagedeluxe κερνανε τιποτα, σκεφτομαι να παω
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
842
Πόντοι
81
στο massagedeluxe κερνανε τιποτα, σκεφτομαι να παω


Εφ΄οσον έρχονται στον χώρο σου μάλλον εσύ θα κεράσεις κατιτίς. Αν εννοείς τίποτα άλλο μάλλον με την όρεξη θα μείνεις.
 

Truth2017

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Η θεραπευτρια anelina plati επιστρεφει απο το νησι την αλλη εβδομαδα 2 η 3 οκτωβρη στην αθηνα κ εχει ξεκινησει να κλεινει τα ραντεβου της. Την πηρα τηλ. Κ μου εκλεισε ηδη ενα ραντεβου. Ξεκαθαρισε οτι δεν κανει ερωτικο μασαζ η εκτονωσεις κ οταν την ρωτησα αν μπορω να μην φοραω εσωρουχο μου πε οτι πρεπει να το φοραω.
Ειναι ξεκαθαρο οτι κανει μονο μασαζ 1 ωρας οποτε μαγκες οσοι περιμενατε κατι αλλο ατυχησατε...εγω παντως θα την δοκιμασω και θα σας ενημερωσω..μολις ανανεωσε και το site  της που γραφει λεπτομερειες

Εχει δικο της χωρο ευκολα προσβασιμο.

 

Truth2017

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν θα ξεσκιστει στα ευρω φιλε, αλλα ειδα σχολια για το μασαζ της στο νησι που ηταν και γραφουν τα καλυτερα οσοι καναν μαζι της...για μασαζ πρεπει να ναι σουπερ παντως...τωρα  για αλλα στο τηλεφωνο στα αρνειται...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Τιμες ξερουμε?
Βλεπω πολλη "γιογκα" και "αναπνεε απο τα ματια" και τα φοβαμαι αυτα αλλα αν εχει καλες τιμες να δουμε τι κατεχει στο μασαζ η κοπελα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Η θεραπευτρια anelina plati επιστρεφει απο το νησι την αλλη εβδομαδα 2 η 3 οκτωβρη στην αθηνα κ εχει ξεκινησει να κλεινει τα ραντεβου της. Την πηρα τηλ. Κ μου εκλεισε ηδη ενα ραντεβου. Ξεκαθαρισε οτι δεν κανει ερωτικο μασαζ η εκτονωσεις κ οταν την ρωτησα αν μπορω να μην φοραω εσωρουχο μου πε οτι πρεπει να το φοραω.
Ειναι ξεκαθαρο οτι κανει μονο μασαζ 1 ωρας οποτε μαγκες οσοι περιμενατε κατι αλλο ατυχησατε...εγω παντως θα την δοκιμασω και θα σας ενημερωσω..μολις ανανεωσε και το site  της που γραφει λεπτομερειες

Εχει δικο της χωρο ευκολα προσβασιμο.
Επιβεβαιώνω τα παραπάνω. Τα ίδια είπε και σε μένα. Τιμή στα 50€
 

Truth2017

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Εγω παντως το διαθετω το 50ανταρικο...αν ειναι οντως ενα καλο μασαζ χαλαλι...ειμαι πολυ πιασμενος στις πλατες και ποναω και στην μεση...δεν θα τα κλαψω αν δεν κανει κατι αλλο ...αν και δεν την κοβω..ειδα το προφιλ της και δεν την κοβω να προχωραει....θα σας ενημερωσω την αλλη εβδομαδα...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν νομιζω οτι αξιζει να δωσεις 50, μονο για μασαζ..
Εκτος αν θες να ζησεις την περιπετεια, αν παιζει κατι παραπανω.. ;)
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Εγω παντως το διαθετω το 50ανταρικο...αν ειναι οντως ενα καλο μασαζ χαλαλι...ειμαι πολυ πιασμενος στις πλατες και ποναω και στην μεση...δεν θα τα κλαψω αν δεν κανει κατι αλλο ...αν και δεν την κοβω..ειδα το προφιλ της και δεν την κοβω να προχωραει....θα σας ενημερωσω την αλλη εβδομαδα...
αν είσαι πιασμένος να πας σε γιατρό του εοπυυ να σου γράψει φυσικοθεραπείες με 15 ευρώ την επίσκεψη κι όχι με 50 που θέλει η μανδαμ
άκου κει 50!
50 δίνουμε για μασάζ με πίπα και στα 4 για δύο γύρους!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
αυτος εισαι  :headbaning2: :rockon: :rockon:
 

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1
βλεπε κανεσεξ
ραντεβου πριν λιγες μερες, μου ειχε γραψει 40 χρονων για μασαζ και εκτονωση στομα η χερι.
η φωτο δεν εχει σχεση με αυτο που ηρθε......ηταν πιο μικρη σιγουρα πιο μελαμψη και σωμα χειροτρο απο αυτο που βλεπετε.....με αρκετα παραπανω κιλα απο την μεση και κατω.....μασαζ μετριο παντου πιο πολυ χαδια το λες και μετα γυρισμα και πιπα ανευ......τιποτα το ιδιαιτερο......εμεινα μονο απο την αρρωστη καυλα που ειχα......στο 50αρη η φαση οπου πλεον υπαρχουν πολλες καλες επιλογες.....αρα μακρυα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom