Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Scorpio987654321

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
κάτσε να ανέβουν τα επιτόκια της ΕΚΤ και την βλέπω με φουλ πρόγραμμα

Εμενα μου εκανε για αρκετη ωρα μετα, κατα τη διαρκεια τσιγαρου, πληρη αναλυση των οικονομικων προβληματων της... σε σημειο που μου δοθηκε η αντυπωση πως το εκανε για να την λυπηθω και να της δωσω περισσοτερα.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Εμενα μου εκανε για αρκετη ωρα μετα, κατα τη διαρκεια τσιγαρου, πληρη αναλυση των οικονομικων προβληματων της... σε σημειο που μου δοθηκε η αντυπωση πως το εκανε για να την λυπηθω και να της δωσω περισσοτερα.
πόσα της έδωσες?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
Συνεχίζω να πλουτίζω το παλμαρέ μου με αποτυχημένες συναντήσεις. Γενικά πρέπει να είμαι ο μόνος που πηγαίνει bill και φεύγει περισσότερο φορτωμένος απ' όταν πηγαίνει.
Ιστορία 1η
Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να πω τίποτα κακό για τη συγκεκριμένη. Πήρα τα ρίσκα μου και προχώρησα, διότι στο τηλ μου είπε ότι είναι μόνο μασάζ και τίποτε άλλο. Παίρνω δωμάτιο και αναμένω την άφιξη στην προκαθορισμένη ώρα. Η γυναίκα δεν άργησε, ήταν στην ώρα της. Εμφανισιακά μία λεπτή, λίγο μελαχροινή, μετρίου αναστήματος 45+. Δεν έδωσα σημασία στη μέτρια (προς κακή εμφάνιση). Μου λέει γδύσου και ξεκινάει το μασάζ. Εκεί κατάλαβα ότι στο τέλος κάτι θα παίξει...Το μασάζ πράγματι επαγγελματικό, πολύ καλό, αναζωογονητικό. Μου λέει γύρνα και ξεκινάει και στο μπροστινό μέρος. Τα @ρχίδια μου εμένα τέντα μπροστά και περίμενα να ξεκινήσει η χειρομάλαξη. Γιατί σκέφτηκα ότι όσες κάνουν αυστηρά μασάζ, προφανώς είτε σε έχουν καλύψει με πετσέτα είτε σου λένε μείνε με το εσώρουχο. Ε, τελικά έμεινα με τα @ρχιδι@ μου προτεταμένα και όταν της ζήτησα εκτόνωση μου είπε ότι κάνει μόνο μασάζ. Η γκόμενα, έφυγε και εγώ ήμουν έτοιμος να πηδήξω από το παράθυρο. Τη συνέχεια την έγραψα στο νήμα της Εύας. Βγήκα ντυμένος από το δωμάτιο και έπεσα πάνω στην Εύα. Την έβαλα μέσα στο δωμάτιο και συνήλθα!!!
Ιστορία 2η
Δεν βρίσκω το link.. όμως βάζω τα τελευταία τρια ψηφία 144
Με μία λέξη. ΜΑΚΡΥΑ. Ραντεβού παλαιάς κοπής, να πάρεις δωμάτιο και να σε καλέσω. Δεν άκουσα το ένστικτό μου και πήγα. Το ζώο ήρθε μετά από 1 ώρα (μου είχε πει ότι σε 20 λεπτά θα είναι εκεί). Η εμφάνιση μπορεί να με χάλασε, αλλά δεν θα είχα πρόβλημα να προχωρήσω. Αρχίζει και μου λέει ένα κατεβατό από είδη μασάζ που κάνει και στο τέλος της λέω ότι πού θα σε χύσω??? Μου λέει ότι εγώ δεν πληρώνομαι για αυτό, κάνω μασάζ. Απάντησα τότε αφού δεν πληρώνεσαι τότε να μου το κάνεις τζάμπα... Εν τέλει μου είπε αν εσένα σου έρθει (να χύσω εννοούσε) αυτή δεν θα είχε κανένα πρόβλημα. Της λέω σήκω φύγε και μου ζήτησε λεφτά για ταξί. Εγώ της ζήτησα λεφτά για το δωμάτιο και την διαολόστειλα!!!! ΜΑΚΡΥΑ!!!!!
Ντύθηκα και βγήκα με την ελπίδα μπας και πετύχω καμία κορασίδα να τη βάλω στο δωμάτιο. Παπάρια. Βρίσκω όμως μία σιτεμένη, 50 περίπου, μπάζο η οποία ανέβαινε τις σκάλες με τα κλειδιά του δωματίου, τηλεκοντρόλ κλπ.. Πήγαινε δλδ προς το δωμάτιό της.. Έτσι όπως ήμουν κ@υλ@μενος τη σταματάω και της λέω: θέλετε παρέα?? Μου απαντά ευγενικά ότι η παρέα της θα έρθει.... Ούτε και το μπάζο δεν μου έκατσε. Δεν είναι η μέρα μου λέω, πλήρωσα και έφυγα!!!! Αυτά και εις άλλα με υγεία... Α, να μην το ξεχάσω. Πήγα σκαραμπέο εχθές.. Ποιό cult πεθαίνεις!!!

καλα, οι τυπισες ερχονται στο BILL για σκετο μασαζ?  :think:

παντως στο κασκαντεριλικι (αν είναι αληθεια όλα αυτά) αξιζει ένα βραβειο
 

Scorpio987654321

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0

30 και 10... μασαζ και πιπα. Ειχε ηδη αρχισει απο την ωρα του μασαζ να λεει οτι δεν ειναι πουτανα και πως σεξ κανει μονο αν το θελει και πολυ σπανια (ουτως η αλλως δε ψηνομουν) και μετα αρχισε να μου λεει για το τι δουλεια εκανε και ειναι τωρα στη συνταξη και αρκετες λεπτομεριες για το τι εγινε και καταστραφηκε οικονομικα και αν ισχυουν ολα αυτα που λεει ειναι οντως να τη λυπασαι.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
καλα, οι τυπισες ερχονται στο BILL για σκετο μασαζ?  :think:

παντως στο κασκαντεριλικι (αν είναι αληθεια όλα αυτά) αξιζει ένα βραβειο
λογικα ερχονται για σκετο μασαζ την πρωτη φορα να καβλωσεις και να τις ξαναπαρεις, γνωστες μαλακιες, κουτοπονηριες..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
30 και 10... μασαζ και πιπα. Ειχε ηδη αρχισει απο την ωρα του μασαζ να λεει οτι δεν ειναι πουτανα και πως σεξ κανει μονο αν το θελει και πολυ σπανια (ουτως η αλλως δε ψηνομουν) και μετα αρχισε να μου λεει για το τι δουλεια εκανε και ειναι τωρα στη συνταξη και αρκετες λεπτομεριες για το τι εγινε και καταστραφηκε οικονομικα και αν ισχυουν ολα αυτα που λεει ειναι οντως να τη λυπασαι.
πίπα κάνει καλή πάντως παρά τις στενοχώριες έτσι?
 

Scorpio987654321

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
πίπα κάνει καλή πάντως παρά τις στενοχώριες έτσι?

Ναι δεν ειχα παραπονο... Καποια στιγμη με εκανε να αναρωτηθω πως θαταν και σε αλλους τομεις αλλα ειπα να το αφησω για αλλη φορα.
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Για το πιπίνι Λόλα από Yourmassage, πληροφορίες anyone please?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom