Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Καλησπέρα, μπορεί κάποιος γνώστης να μου δώσει τα φώτα του περί του θέματος??
Ζητώ μασάζ με χάπι έντινγκ από φιλότιμο και καθαρό θηλυκό. Όσο πιο χαμηλό είναι το μπάτζετ τόσο το καλύτερο, προτιμώ να μην ξεπερνά τα 40 έουρος. Η ποιότητα των υπηρεσιών όπως και η εμφάνιση δε χρειάζεται να είναι από το πάνω ράφι, αρκεί να πρόκειται για κορίτσι που δίνεται ολόψυχα στο λειτούργημά της.

Περιμένω τις προτάσεις σας! 

βικυ στεφανια;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλησπέρα, μπορεί κάποιος γνώστης να μου δώσει τα φώτα του περί του θέματος??
Ζητώ μασάζ με χάπι έντινγκ από φιλότιμο και καθαρό θηλυκό. Όσο πιο χαμηλό είναι το μπάτζετ τόσο το καλύτερο, προτιμώ να μην ξεπερνά τα 40 έουρος. Η ποιότητα των υπηρεσιών όπως και η εμφάνιση δε χρειάζεται να είναι από το πάνω ράφι, αρκεί να πρόκειται για κορίτσι που δίνεται ολόψυχα στο λειτούργημά της.

Περιμένω τις προτάσεις σας! 

Ρίξε μια ματιά:
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την πρόταση!! Δυστυχώς μόλις πάτησα enter, μπήκα xe.gr και 5 λεπτά αργότερα είχα κλείσει ραντεβού...

(ακολουθεί σύντομη κριτική)

Β.Σοφίας 122, 3ος όροφος, 25 έουρος για 30 λεπτά με χάπι έντινγκ, 35 με στοματικό και 50 επαφή. Πήρα την πρώτη επιλογή, η κοπέλα δεν είχε ρέστα (!!), συμφωνήσαμε για 30 με στοματικό μιας που ήταν δική της δουλειά να έχει ρέστα για τον πελάτη.

Αν είχα σκύλο, σίγουρα θα έκανε καλύτερο μασάζ. Απροθυμία φουλ και ξινίλα με ελάχιστες εξαιρέσεις. Φτάνουμε στο δεύτερο στάδιο, όπου θυμάται ότι έκανε επέμβαση στο δόντι το πρωί και δεν κάνει να βάλει τίποτα στο στόμα της. Υπέρτατη γυφτιά και μιζέρια. Δεν το άφησα να με ρίξει με κανένα τρόπο, κατέθεσα ως κύριος με τον τρόπο που ήθελα. Αφού έφαγε ένα μίνι κράξιμο, στην έξοδο της είπα και περαστικά για το δόντι.

Επόμενή μου επίσκεψη θα τιμήσω οπωσδήποτε Βίκυ - Στεφανία, ύστερα από όσα διάβασα και στο νήμα της. Το φιλότιμο και η όρεξη στο κορίτσι είναι το Α και το Ω, ειδικά για εμάς τους μασαζάκηδες.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Ευχαριστώ για την πρόταση!! Δυστυχώς μόλις πάτησα enter, μπήκα xe.gr και 5 λεπτά αργότερα είχα κλείσει ραντεβού...

(ακολουθεί σύντομη κριτική)

Β.Σοφίας 122, 3ος όροφος, 25 έουρος για 30 λεπτά με χάπι έντινγκ, 35 με στοματικό και 50 επαφή. Πήρα την πρώτη επιλογή, η κοπέλα δεν είχε ρέστα (!!), συμφωνήσαμε για 30 με στοματικό μιας που ήταν δική της δουλειά να έχει ρέστα για τον πελάτη.

Αν είχα σκύλο, σίγουρα θα έκανε καλύτερο μασάζ. Απροθυμία φουλ και ξινίλα με ελάχιστες εξαιρέσεις. Φτάνουμε στο δεύτερο στάδιο, όπου θυμάται ότι έκανε επέμβαση στο δόντι το πρωί και δεν κάνει να βάλει τίποτα στο στόμα της. Υπέρτατη γυφτιά και μιζέρια. Δεν το άφησα να με ρίξει με κανένα τρόπο, κατέθεσα ως κύριος με τον τρόπο που ήθελα. Αφού έφαγε ένα μίνι κράξιμο, στην έξοδο της είπα και περαστικά για το δόντι.

Επόμενή μου επίσκεψη θα τιμήσω οπωσδήποτε Βίκυ - Στεφανία, ύστερα από όσα διάβασα και στο νήμα της. Το φιλότιμο και η όρεξη στο κορίτσι είναι το Α και το Ω, ειδικά για εμάς τους μασαζάκηδες.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Σκέτη απάτη είναι εκεί μέσα. Μακρυά...
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Φίλε μπράβο για τις αντοχές. Εγώ θα είχα ξεκαυλωσει
 

panos1062017

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σας.

Παρακαλω γνωριζει κανενας που δουλευει κ εαν δουλευει η ΧΑΡΑ που δουλευε παλια στο Μπακνανα 47.
Μελαχροινη γυρω στα 45 ψιλο τσουμπωτο αλλα με γυμνασμενο σωμα κ βυζαρες.

Ευχαριστω :heavymetalbig:
 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
καλησπερα σας. αν κ με δειχνει νεο μελος ειναι ο δευτερος λογαριασμος . δεν ειμαι πολυ του σπορ, απλα οταν ερχομαι αθηνα για δουλειες θελω που κ που να περναω καλα. σαββτο θα ειμαι free κ θελω τη γνωμη σας για μασαζ. εχω διαβασει απο την 900 εως τελους κ οφειλω να ομολογησω πως με "πεισατε" για Καρολινα.
βεβαια ειδα κ μερικα υπονοουμενα απο city , your.....
Αν καποιος εχει ορεξη να με κατατοπισει σε προσωπικο μηνυμα θα ειμαι ηθικα υποχρεος......ευχαριστω για το χρονο σας.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
181
Πόντοι
1
Καλημερα σας.

Παρακαλω γνωριζει κανενας που δουλευει κ εαν δουλευει η ΧΑΡΑ που δουλευε παλια στο Μπακνανα 47.
Μελαχροινη γυρω στα 45 ψιλο τσουμπωτο αλλα με γυμνασμενο σωμα κ βυζαρες.

Ευχαριστω :heavymetalbig:
ακολουθεί σόλο καριέρα δεν δουλεύει σε κάποιο μαγαζί
 

panos1062017

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
xrhstos petras μηπως γνωριζεις λεπτομεριες τηλεφωνο η που μπορω να την βρω ?
η οποιος ξερει?
ευχαριστωεκ των προτερων
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
καλησπερα σας. αν κ με δειχνει νεο μελος ειναι ο δευτερος λογαριασμος . δεν ειμαι πολυ του σπορ, απλα οταν ερχομαι αθηνα για δουλειες θελω που κ που να περναω καλα. σαββτο θα ειμαι free κ θελω τη γνωμη σας για μασαζ. εχω διαβασει απο την 900 εως τελους κ οφειλω να ομολογησω πως με "πεισατε" για Καρολινα.
βεβαια ειδα κ μερικα υπονοουμενα απο city , your.....
Αν καποιος εχει ορεξη να με κατατοπισει σε προσωπικο μηνυμα θα ειμαι ηθικα υποχρεος......ευχαριστω για το χρονο σας.
να πάρεις τη βραζιλιάνα θα περάσεις καλά
πιπάρει για σεμινάριο
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Δες λίγο πιο προσεκτικά την αγγελία της..... ;)

Επίσης αυτό δεν σημαίνει ότι έκοψε τα χοτέλια. Πάει κανονικά.... :grin:

 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Δες λίγο πιο προσεκτικά την αγγελία της..... ;)

Επίσης αυτό δεν σημαίνει ότι έκοψε τα χοτέλια. Πάει κανονικά.... :grin:
ειδα την αγγελια αλλα δεν συμπερανα κατι τετοιο... πως προκυπτει αυτο ρε παιχτη??? εννοω για τον δικο της χωρο
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Ψάχνω στο φόρουμ κάτι σχετικό με αυτο αλλά δεν βρίσκω κάτι τουλάχιστον αμα
Ξερει κάποιος κατι αν μπορεί ας μου στείλει το λινκ να το διαβάσω ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom