Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (8 μέλη και 55 επισκέπτες)

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Σαν καλός και φθηνός προμότορας λεω πως το μασαζ της ειναι απλα θεικό και οπως όλα τα νόστιμα γιουβαρλάκια, πρεπει να ξέρεις πως να τα γεύεσαι!

Ζητω οι πουρες και τα γιουβαρλακια !!!! και θεικο αποσταγμα τα πουρογιουβαρλακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.517
Πόντοι
2.756
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι φοβαστε ρε μαλακες να ρωτησετε εδω για Αγνη?

Φοβαστε μηπως τους πουτσοφυλακες που εχουν ανεβασει 1 κριτικη και αυτη ψευτικη?

Εχω λαβει ηδη 5 πμ για Αγνη!! Αν ειναι δυνατον!!!
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Αχ αυτη η ανεργια μεχρι που εχει οδηγησει μερικους ..... τι ξεπεσμός τι ξεφτίλα  :vomit: :vomit: :vomit: :jerking: :jerking: :jerking: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.517
Πόντοι
2.756
Αχ αυτη η ανεργια μεχρι που εχει οδηγησει μερικους ..... τι ξεπεσμός τι ξεφτίλα  :vomit: :vomit: :vomit: :jerking: :jerking: :jerking: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
Εσυ αρσιβαριστα τι ιδρωνεις? Εσυ εισαι ο γαμιας της παρεας ετσι και αλλιως...Φοβασαι κατι?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι φοβαστε ρε μαλακες να ρωτησετε εδω για Αγνη?

Φοβαστε μηπως τους πουτσοφυλακες που εχουν ανεβασει 1 κριτικη και αυτη ψευτικη?

Εχω λαβει ηδη 5 πμ για Αγνη!! Αν ειναι δυνατον!!!

Πε κ μενα ντε :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εισαι τεραστιος :kneel:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Για την Αμάντας έχει κανείς πληροφορίες αξίζει
(Γιατί το σάιτ γι αυτό είναι και όχι να κρίνουμε ποιος και τι
ο καθένας οτι γουστάρει κάνει και απλά μεταφέρει την γνώμη
του και άμα θες τον ακούς )
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Για την Αμάντας έχει κανείς πληροφορίες αξίζει
(Γιατί το σάιτ γι αυτό είναι και όχι να κρίνουμε ποιος και τι
ο καθένας οτι γουστάρει κάνει και απλά μεταφέρει την γνώμη
του και άμα θες τον ακούς )


Ποια ειναι η αΜαντας
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456

Παιδακια ηρεμηστε με τις μαλακιες εδω μεσα...Αρχιζετε να χανετε την κουνια σας.

Μερικοι την εχουν δει σεριφηδες και οι υπολοιποι ποτσοφυλακες...Τα προβατακια εδω μεσα λοιπον να παιρνουν αδεια απο τους σεριφηδες για το τι τους αρεσει και επισης απο τους πουτσοφυλακες για το τι θα γαμησουν...

Εγω οπως αλλωστε ξερετε εχω γραμμενους στα αρχιδια μου και τους μεν και τους δε...Το μονο που θελω ειναι να περναω καλα. Οποια και αν ειναι η πουτανα. Οι υπολοιποι ας κατσουν να διαβαζουν ανεβαζοντας χερακια και καπελακα και αστειες εικονιτσες...

Οσο αφορα την χαριτωμενιά "προμοτορας" ας την παρουν οι δροσεροι αντρες και να τη βαλουν στο κωλο τους. Ετσι και αλλιως, καμενα χαρτια ειναι για μενα εδω...Η μανία καταδίωξης και  η παράνοιά τους , τους εχει κανει τσολιαρίνες...

Σε μερικους αρεσει να σχολουνται με κλειδαροτρυπες και ντουλαπες...Αυτοι ειναι  για ψαρέλαια...Τους εχουμε γραμμενους στα αρχιδια μας...

Ενα αλλο θεματακι προκυπτει απο καποια ποστς που διαβασα...Το εχω ξαναπει...Κακο ειναι να διαβαζουμε σχολια και κριτικες , να παιρνουμε ιδεες και να σχολιαζουμε πανω απο αυτες....Αν δεν ξερουμε καλο ειναι να μη μιλαμε.

Το να μην γαμαμε ειναι οκ.. Το να ειμαστε αερογαμιάδες ειναι κακο...Το να εισαι γαμιας ειναι κατι το απιθανο και μπραβο στους παιχτες που ειναι. Επισης το να εισαι οπως λενε μερικοι παπαρες σαβουραγαμιας ειναι και αυτο κατι το πολυ καλο και επισης μπραβο στους παιχτες που ειναι...Τουλαχιστον δεν ειναι ζαλαρχιδηδες χαοτικοι....Δεν ειναι ψωλοτριφτηδες με 900volts μαλακιας στη χουφτα τους...

Παμε και λιγο για την Αγνη...

104523559102516356733778411387968508148798n___qSKnIcTrCf.jpg



Ειναι ασχημη η Αγνη μαγκες? Ειναι γιουβαρλακι η Αγνη? Ειναι κεφτεδακι? Εχει ασχημο προσωπο ειπατε? Μα ρε παπαρες, αν ανεβασω προσωπο τιγρογάτας Αγνης οι περισσοτεροι απο εδω μεσα που απλωνουν σημαιες θα αρχισουν να τριβονται...Οποιος γαμησε την Αγνη ειναι  και σαβουραγαμιας? Τι ειναι τελικα η Αγνη?  Ή ειναι καλυτερες καποιες νηματικες καριολες των 120? Η ακομα και των 200?

Σεριφηδες και πουτσοφυλακες εγω προσωπικα σας εχω γραμμενους στ'αρχιδια μου...Να περναω καλα θελω και τπτ αλλο...Αν ηταν να επαιρνα γνωμη απο σας τι να γαμησω τοτε ζητω η Ζακυνθος... Παρτε τα προβατακια  σας και καλο γρασιδι! Εμεις θα γαμαμε οτι γουσταρουμε...Και δεν θα σας ρωταμε...Γκε γκε?


[size=10pt]ΥΓ  1.Καποιοι εδω μεσα μιλανε χωρις να ξερουν...Βεβαια με το κλωνο που εχουν πολλα μπορουν να κανουν..Πολλοι απο εμας τους ξερουμε...[/size]Ομως καλο ειναι και να ποδοτριψουν και το φρενο λιγο...

2. Nikos Panagiotou και adonis.corsi συνεχιστε να δινετε αυτα που δινετε...μη σας νοιαζει...Εχετε δικιο στην περιπτωση αυτη...
[/quote]

Εκεί θέλω να καταλήξω και εγώ φίλε zad..  :hi: Ο καθένας την άποψη του και ο καθένας κρίνει..γιατί όλο μαλακισμένες κριτικές ανεβαίνουν και πολλές είναι και πουτσο-αεράτες  :wanker:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τώρα με αυτά που γράφονται εδώ θα με κανετε να χαλάσω το τελευταίο 50€ του μισθού μου για να πάρω Αγνή και να γράψω μια κριτική που θα ξεδιαλύνει λίγο το τοπίο
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Τώρα με αυτά που γράφονται εδώ θα με κανετε να χαλάσω το τελευταίο 50€ του μισθού μου για να πάρω Αγνή και να γράψω μια κριτική που θα ξεδιαλύνει λίγο το τοπίο

Με 50 ευρω παιρνεις το Dark Souls 3
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Τώρα με αυτά που γράφονται εδώ θα με κανετε να χαλάσω το τελευταίο 50€ του μισθού μου για να πάρω Αγνή και να γράψω μια κριτική που θα ξεδιαλύνει λίγο το τοπίο
Αστο ρε φιλε πεταμενα λεφτα οπου τα μισα θα πανε στους προμοτορες της με τις ρετουσαρισμενες φωτο και τα αλλα μισα στο ζαρωμενο λαχανοντολμα με ποδια ... βεβαια αν θες επιλογη σου και σεβαστη οπως ολων!!!! :hi:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456
Τώρα με αυτά που γράφονται εδώ θα με κανετε να χαλάσω το τελευταίο 50€ του μισθού μου για να πάρω Αγνή και να γράψω μια κριτική που θα ξεδιαλύνει λίγο το τοπίο

Προχωρα γιγαντα..δε θα χασεις..! Το τιμαει το 50αρι
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456
Αστο ρε φιλε πεταμενα λεφτα οπου τα μισα θα πανε στους προμοτορες της με τις ρετουσαρισμενες φωτο και τα αλλα μισα στο ζαρωμενο λαχανοντολμα με ποδια ... βεβαια αν θες επιλογη σου και σεβαστη οπως ολων!!!! :hi:

Εσυ παλι τι ζοριζεσαι τελευταια δε καταλαβαινω..?? Αμα θες απεχεις δεν κακολογεις !! Ημαρτον!!
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Εσυ παλι τι ζοριζεσαι τελευταια δε καταλαβαινω..?? Αμα θες απεχεις δεν κακολογεις !! Ημαρτον!!
Δεν ζορίζομαι, Απλα δεν γουσταρω την κοροιδια με τις ρετουσαρισμενες φωτο ( γουσταρει κάποιος ΒΒW ok πεστο ) και κυρίως δεν γουστάρω τους παρασιτικούς προμοτορες (και τους γλυφτες φιλους τους)που πισω απο την ανωνυμία ενος ιστοτοπου( αν και πλεον η κατάλληλη τεχνολογια βοηθαει να μην μενουν για πολυ ανωνυμοι...) προωθουν την καθε πικραμενη πουρη η χοντρη για να βγαλουν κανενα δεκαευρω αντιλαβου ? σαφες ? γκεγκε ?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παιδακια ηρεμηστε με τις μαλακιες εδω μεσα...Αρχιζετε να χανετε την κουνια σας.

Μερικοι την εχουν δει σεριφηδες και οι υπολοιποι ποτσοφυλακες...Τα προβατακια εδω μεσα λοιπον να παιρνουν αδεια απο τους σεριφηδες για το τι τους αρεσει και επισης απο τους πουτσοφυλακες για το τι θα γαμησουν...

Εγω οπως αλλωστε ξερετε εχω γραμμενους στα αρχιδια μου και τους μεν και τους δε...Το μονο που θελω ειναι να περναω καλα. Οποια και αν ειναι η πουτανα. Οι υπολοιποι ας κατσουν να διαβαζουν ανεβαζοντας χερακια και καπελακα και αστειες εικονιτσες...

..................................

ΥΓ  1.Καποιοι εδω μεσα μιλανε χωρις να ξερουν...Βεβαια με το κλωνο που εχουν πολλα μπορουν να κανουν..Πολλοι απο εμας τους ξερουμε...Ομως καλο ειναι και να ποδοτριψουν και το φρενο λιγο...

2. Nikos Panagiotou και adonis.corsi συνεχιστε να δινετε αυτα που δινετε...μη σας νοιαζει...Εχετε δικιο στην περιπτωση αυτη...


Σωστότατος!!!!  :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom