Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (7 μέλη και 54 επισκέπτες)

Sexriots

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2014
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
Συναντηση προ ημερων με την Αγνή, η κοπελα εμφανισιακα ειναι ακριβως οπως την περιεγραψαν και οι προηγουμενοι γραφοντες, να τονισω μονο οτι δεν εχω ξαναδει και νιωσει τοσο απαλη κι ωραια επιδερμιδα εμεινα μαλακας μπορω να πω :) Εξυπνο μουτρακι με σπιρτοζικα ματια, χαμογελαστη και με χιουμορ για οσους τους φτιαχνει κατι τετοιο επισης μεγαλο ατού τα μεγαλα και στητα στήθια της. Αψογη συμπεριφορα και στο τηλ και απο κοντα, ενιωσα οτι εχω να κανω με ντομπρο ανθρωπο σημαντικο για μενα. Στα του μασαζ τωρα, η Αγνη οχι μονο το κατεχει αλλα φαινεται να το αγαπαει κιολας και στο μασαζ ειναι το αλφα και το ωμεγα αυτο. Ξερει πως να σε πιανει και που, ποση δυναμη θα βαλει και θα σε πλασει απο πανω μεχρι κατω κυριολεκτικα. Κινειται γυρω απο το σωμα σου ωραια και χρησιμοποιει ποτε χερια ποτε γονατα για καλυτερο αποτελεσμα. Εγω εφτασα στο ραντεβου ερηπιο και μετα απο ασκημη μερα στη δουλεια και εφυγα αναδομημενος χαχαχα!
Η μεταβαση στο δευτερο μερος γινεται πολυ ωραια(smoothly :erection: ) περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα με πολυ ωραιο στοματικο απολαυστικες κινησεις του στοματος και της γλωσσας, εμενα προσωπικα με εφτιαξε η πιπα πολυ και μετα απο λιγο περασαμε στο κυριως με εναλλαγες στασεων ωραια φιλια, δεκτικη και στη δικια μου περιποιηση, το τελος ηρθε γλυκα και ηρεμα, αλλωστε ηταν τετοια η περιποιηση της προηγουμενως που ειχα γινει αρνακι :P
Αν και ειμουν το τελευταιο ραντεβου της η Αγνη δεν κοιταξε ουτε ρολογια ουτε κινητα ουτε χασομερησε με τον εναν η αλλον τροπο, προσωπικα με κερδισε σαν πελατη και θα την ξαναδω στανταρ. Οσοι ψαχνουν πολυ καλο μασαζ με ωραιο σεξοτελειωμα δοκιμαστε αφοβα ειναι vfm.
Οσοι ψαχνουν κυριως σεξ ή να γυρισουν τσοντα σε αθηναικο γαμηστρωνα προσπεραστε οπωσδηποτε.
Καλα να περνατε!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τουτη δω αναλαμβανει μασαζ με σεξ δηλωσε 23,175,57 δεν τα παιρνει στο στομα και δεν δινει κωλο
ειναι απο μολδαβια ζηταει 60 ευρα +15 ο δευτερος γυρος

εμφανιζεται ως σκετη βιζιτα πολυ καιρο

τα ερωτηματα ειναι ποιες ειναι οι επιδοσεις της σε μασαζ-σεξ
κι αν ειναι η οχι μια συνηθισμενη περιπτωση +20 οπως υποψιαζομαι
αλβανό βιζιτάκι , έχει πολλές αγγελίες με ονόματα Μόνικα, Τζέσικα, Μαρίνα...

όπου πιάσει και ότι να`ναι είναι, προσπερνάς..

 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Αν και ειμουν το τελευταιο ραντεβου της η Αγνη δεν κοιταξε ουτε ρολογια ουτε κινητα ουτε χασομερησε με τον εναν η αλλον τροπο, προσωπικα με κερδισε σαν πελατη και θα την ξαναδω στανταρ. Οσοι ψαχνουν πολυ καλο μασαζ με ωραιο σεξοτελειωμα δοκιμαστε αφοβα ειναι vfm.
Οσοι ψαχνουν κυριως σεξ ή να γυρισουν τσοντα σε αθηναικο γαμηστρωνα προσπεραστε οπωσδηποτε.
Καλα να περνατε!

οτι το σαιτ εχει σαβουρογαμηδες εινα γνωστο
αλλα τοσο χαμηλο επιπεδο που να θεωρουν vfm το μογγολακι που δεν βλεπεται στο προσωπο εχει ξεφυγει..
ξενερουα μπαζακι λεμε
κ επειδη αναφρθηκε οτι κανει πιο καλο μασαζ απο το αλλο γιουβαρλακι που κυκλοφορει με χωρο στο ψυχικο ..ουτε καν
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
ξερει κανεις που παιζει μπαλα η ναταλια;ελεγε οτι θα ανοιξει χωρο δικο της
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
οτι το σαιτ εχει σαβουρογαμηδες εινα γνωστο
αλλα τοσο χαμηλο επιπεδο που να θεωρουν vfm το μογγολακι που δεν βλεπεται στο προσωπο εχει ξεφυγει..
ξενερουα μπαζακι λεμε
κ επειδη αναφρθηκε οτι κανει πιο καλο μασαζ απο το αλλο γιουβαρλακι που κυκλοφορει με χωρο στο ψυχικο ..ουτε καν
 Μα  ποσους  μπαζοπουλους  και σαβουρους  εχει  επιτελους το σαιτ  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!
 Εννοειτε  οτι θα συμφωνησω  με τον φιλο  ntino ,   σιγουρα η  ομορφια  ειναι κατι  το υποκειμενικο , αλλα  δεν μπορει να αναφερομαστε σε φοβερο  vfm  κι οτι ο αλλος  εμεινε Μαλακας με το που την  ειδε  αυτη την Μογγολοφατσα αυτο το ντολμα  με ποδια , ελεος  παιδες εχει  πεσει  πολυ το επιπεδο , η φατσα της  φενεται και στο Viber  της , ειναι χαλι μαυρο , ουτε  50ευρω  να μου εδεινε  για μιαμιση ωρα ραντεβου δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου  :S :S :S
 Πραγματικα  εχει πεσει πολυ το επιπεδο , βεβαια ο καθενας με τις ορεξεις του , αλλα η  συγκεκριμενη  ξεπερνα  καθε οριο και μετρο συγκρισης  , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλα βολια  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.136
Κριτικές
191
Like
52.293
Πόντοι
41.443
οτι το σαιτ εχει σαβουρογαμηδες εινα γνωστο
αλλα τοσο χαμηλο επιπεδο που να θεωρουν vfm το μογγολακι που δεν βλεπεται στο προσωπο εχει ξεφυγει..
ξενερουα μπαζακι λεμε
κ επειδη αναφρθηκε οτι κανει πιο καλο μασαζ απο το αλλο γιουβαρλακι που κυκλοφορει με χωρο στο ψυχικο ..ουτε καν

  Μα  ποσους  μπαζοπουλους  και σαβουρους  εχει  επιτελους το σαιτ  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!
  Εννοειτε  οτι θα συμφωνησω  με τον φιλο  ntino ,  σιγουρα η  ομορφια  ειναι κατι  το υποκειμενικο , αλλα  δεν μπορει να αναφερομαστε σε φοβερο  vfm  κι οτι ο αλλος  εμεινε Μαλακας με το που την  ειδε  αυτη την Μογγολοφατσα αυτο το ντολμα  με ποδια , ελεος  παιδες εχει  πεσει  πολυ το επιπεδο , η φατσα της  φενεται και στο Viber  της , ειναι χαλι μαυρο , ουτε  50ευρω  να μου εδεινε  για μιαμιση ωρα ραντεβου δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου  :S :S :S
  Πραγματικα  εχει πεσει πολυ το επιπεδο , βεβαια ο καθενας με τις ορεξεις του , αλλα η  συγκεκριμενη  ξεπερνα  καθε οριο και μετρο συγκρισης  , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλα βολια  :hi: :hi: :hi: :hi:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
 Μα  ποσους  μπαζοπουλους  και σαβουρους  εχει  επιτελους το σαιτ  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!
 Εννοειτε  οτι θα συμφωνησω  με τον φιλο  ntino ,   σιγουρα η  ομορφια  ειναι κατι  το υποκειμενικο , αλλα  δεν μπορει να αναφερομαστε σε φοβερο  vfm  κι οτι ο αλλος  εμεινε Μαλακας με το που την  ειδε  αυτη την Μογγολοφατσα αυτο το ντολμα  με ποδια , ελεος  παιδες εχει  πεσει  πολυ το επιπεδο , η φατσα της  φενεται και στο Viber  της , ειναι χαλι μαυρο , ουτε  50ευρω  να μου εδεινε  για μιαμιση ωρα ραντεβου δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου  :S :S :S
 Πραγματικα  εχει πεσει πολυ το επιπεδο , βεβαια ο καθενας με τις ορεξεις του , αλλα η  συγκεκριμενη  ξεπερνα  καθε οριο και μετρο συγκρισης  , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλα βολια  :hi: :hi: :hi: :hi:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
 Μα  ποσους  μπαζοπουλους  και σαβουρους  εχει  επιτελους το σαιτ  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!
 Εννοειτε  οτι θα συμφωνησω  με τον φιλο  ntino ,   σιγουρα η  ομορφια  ειναι κατι  το υποκειμενικο , αλλα  δεν μπορει να αναφερομαστε σε φοβερο  vfm  κι οτι ο αλλος  εμεινε Μαλακας με το που την  ειδε  αυτη την Μογγολοφατσα αυτο το ντολμα  με ποδια , ελεος  παιδες εχει  πεσει  πολυ το επιπεδο , η φατσα της  φενεται και στο Viber  της , ειναι χαλι μαυρο , ουτε  50ευρω  να μου εδεινε  για μιαμιση ωρα ραντεβου δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου  :S :S :S
 Πραγματικα  εχει πεσει πολυ το επιπεδο , βεβαια ο καθενας με τις ορεξεις του , αλλα η  συγκεκριμενη  ξεπερνα  καθε οριο και μετρο συγκρισης  , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλα βολια  :hi: :hi: :hi: :hi:

Eπειδή μπερδεύτηκα αναφέρεστε στην Αγνή ή την άλλη με τις πολλές αγγελίες και τα ονόματα?
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
thanks φίλε, και το σκεφτόμουν να κανονίσω μέσα στη βδομάδα.
 

Sexriots

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2014
Μηνύματα
21
Like
10
Πόντοι
0
 Μα  ποσους  μπαζοπουλους  και σαβουρους  εχει  επιτελους το σαιτ  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!
 Εννοειτε  οτι θα συμφωνησω  με τον φιλο  ntino ,   σιγουρα η  ομορφια  ειναι κατι  το υποκειμενικο , αλλα  δεν μπορει να αναφερομαστε σε φοβερο  vfm  κι οτι ο αλλος  εμεινε Μαλακας με το που την  ειδε  αυτη την Μογγολοφατσα αυτο το ντολμα  με ποδια , ελεος  παιδες εχει  πεσει  πολυ το επιπεδο , η φατσα της  φενεται και στο Viber  της , ειναι χαλι μαυρο , ουτε  50ευρω  να μου εδεινε  για μιαμιση ωρα ραντεβου δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου  :S :S :S
 Πραγματικα  εχει πεσει πολυ το επιπεδο , βεβαια ο καθενας με τις ορεξεις του , αλλα η  συγκεκριμενη  ξεπερνα  καθε οριο και μετρο συγκρισης  , αυτα τα ολιγα  απο εμενα καλα βολια  :hi: :hi: :hi: :hi:

Φτηνοι προμοτορες της Στεφανιας φανταζετε κι εσυ κι ο αλλος με τα που λατρευει τους επιθετικους προσδιορισμους. Κανενας δεν εκανε διθυραμβικα σχολια για την εμφανιση της Αγνης, αν ειχες την δυνατοτητα να διαβαζεις προσεκτικα και να κατανοεις την ελληνικη γλωσσα δεν θα εχανες το χρονο σου να σχολιασεις την κριτικη μου μ'αυτο τον τροπο. Δες καλυτερα με τι εμεινα μαλακας και μην παιρνεις τοση φορα. Στο νημα μιλαμε για μασαζ με εκτονωση, οποτε για μενα το ατου πρωτα ειναι να ξερει η αλλη να τριβει και μετα ποσο ωραια ειναι. Και ολοι ξερουμε οτι οι περισσοτερες εδω ουτε κατα διανοια γνωριζουν απο μασαζ. Διαλλεξα πολυ προσεκτικα τις λεξεις μου στην κριτικη και στο κομματι του σεξ ειμουνα και πολυ μετρημενος μαλιστα. Κανενας δεν μιλησε για θεα-κουκλα-μοντελο κτλ, κανενας δεν ειπε για διαστημικο σεξ. Η φοβερη αντιδραση σας και των δυο δειχνει εμπαθεια και τιποτα αλλο. Γουστα ειναι αυτα βεβαια και φυσικα η Στεφανια εχει δικαιωμα να εχει καψει τις καρδιες σας αλλωστε. (το οτι την αποκαλειτε κι αυτην γιουβαρλακι δεν φτανει για να μας ριξει σταχτη στα ματια, κατι λενε για τον ερωτα και τον βηχα σ'αυτες τις περιπτωσεις αλλα δεν μου ρχεται τωρα...)

Υ.Γ Ευτυχως υπαρχετε κι εσεις που πηδατε κουκλαρες ν'ανεβαινει το επιπεδο του σαιτ, να τα λεμε κι αυτα.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456
Φτηνοι προμοτορες της Στεφανιας φανταζετε κι εσυ κι ο αλλος με τα που λατρευει τους επιθετικους προσδιορισμους. Κανενας δεν εκανε διθυραμβικα σχολια για την εμφανιση της Αγνης, αν ειχες την δυνατοτητα να διαβαζεις προσεκτικα και να κατανοεις την ελληνικη γλωσσα δεν θα εχανες το χρονο σου να σχολιασεις την κριτικη μου μ'αυτο τον τροπο. Δες καλυτερα με τι εμεινα μαλακας και μην παιρνεις τοση φορα. Στο νημα μιλαμε για μασαζ με εκτονωση, οποτε για μενα το ατου πρωτα ειναι να ξερει η αλλη να τριβει και μετα ποσο ωραια ειναι. Και ολοι ξερουμε οτι οι περισσοτερες εδω ουτε κατα διανοια γνωριζουν απο μασαζ. Διαλλεξα πολυ προσεκτικα τις λεξεις μου στην κριτικη και στο κομματι του σεξ ειμουνα και πολυ μετρημενος μαλιστα. Κανενας δεν μιλησε για θεα-κουκλα-μοντελο κτλ, κανενας δεν ειπε για διαστημικο σεξ. Η φοβερη αντιδραση σας και των δυο δειχνει εμπαθεια και τιποτα αλλο. Γουστα ειναι αυτα βεβαια και φυσικα η Στεφανια εχει δικαιωμα να εχει καψει τις καρδιες σας αλλωστε. (το οτι την αποκαλειτε κι αυτην γιουβαρλακι δεν φτανει για να μας ριξει σταχτη στα ματια, κατι λενε για τον ερωτα και τον βηχα σ'αυτες τις περιπτωσεις αλλα δεν μου ρχεται τωρα...)

Υ.Γ Ευτυχως υπαρχετε κι εσεις που πηδατε κουκλαρες ν'ανεβαινει το επιπεδο του σαιτ, να τα λεμε κι αυτα.

Συμφωνω..παιδια για μασαζ μιλαμε + εκτονωση κ οχι για καλλιστεια... μη μπερδευεστε
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Σαν καλός και φθηνός προμότορας λεω πως το μασαζ της ειναι απλα θεικό και οπως όλα τα νόστιμα γιουβαρλάκια, πρεπει να ξέρεις πως να τα γεύεσαι!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.517
Πόντοι
2.756
Παιδακια ηρεμηστε με τις μαλακιες εδω μεσα...Αρχιζετε να χανετε την κουνια σας.

Μερικοι την εχουν δει σεριφηδες και οι υπολοιποι ποτσοφυλακες...Τα προβατακια εδω μεσα λοιπον να παιρνουν αδεια απο τους σεριφηδες για το τι τους αρεσει και επισης απο τους πουτσοφυλακες για το τι θα γαμησουν...

Εγω οπως αλλωστε ξερετε εχω γραμμενους στα αρχιδια μου και τους μεν και τους δε...Το μονο που θελω ειναι να περναω καλα. Οποια και αν ειναι η πουτανα. Οι υπολοιποι ας κατσουν να διαβαζουν ανεβαζοντας χερακια και καπελακα και αστειες εικονιτσες...

Οσο αφορα την χαριτωμενιά "προμοτορας" ας την παρουν οι δροσεροι αντρες και να τη βαλουν στο κωλο τους. Ετσι και αλλιως, καμενα χαρτια ειναι για μενα εδω...Η μανία καταδίωξης και  η παράνοιά τους , τους εχει κανει τσολιαρίνες...

Σε μερικους αρεσει να σχολουνται με κλειδαροτρυπες και ντουλαπες...Αυτοι ειναι  για ψαρέλαια...Τους εχουμε γραμμενους στα αρχιδια μας...

Ενα αλλο θεματακι προκυπτει απο καποια ποστς που διαβασα...Το εχω ξαναπει...Κακο ειναι να διαβαζουμε σχολια και κριτικες , να παιρνουμε ιδεες και να σχολιαζουμε πανω απο αυτες....Αν δεν ξερουμε καλο ειναι να μη μιλαμε.

Το να μην γαμαμε ειναι οκ.. Το να ειμαστε αερογαμιάδες ειναι κακο...Το να εισαι γαμιας ειναι κατι το απιθανο και μπραβο στους παιχτες που ειναι. Επισης το να εισαι οπως λενε μερικοι παπαρες σαβουραγαμιας ειναι και αυτο κατι το πολυ καλο και επισης μπραβο στους παιχτες που ειναι...Τουλαχιστον δεν ειναι ζαλαρχιδηδες χαοτικοι....Δεν ειναι ψωλοτριφτηδες με 900volts μαλακιας στη χουφτα τους...

Παμε και λιγο για την Αγνη...

104523559102516356733778411387968508148798n___qSKnIcTrCf.jpg



Ειναι ασχημη η Αγνη μαγκες? Ειναι γιουβαρλακι η Αγνη? Ειναι κεφτεδακι? Εχει ασχημο προσωπο ειπατε? Μα ρε παπαρες, αν ανεβασω προσωπο τιγρογάτας Αγνης οι περισσοτεροι απο εδω μεσα που απλωνουν σημαιες θα αρχισουν να τριβονται...Οποιος γαμησε την Αγνη ειναι  και σαβουραγαμιας? Τι ειναι τελικα η Αγνη?  Ή ειναι καλυτερες καποιες νηματικες καριολες των 120? Η ακομα και των 200?

Σεριφηδες και πουτσοφυλακες εγω προσωπικα σας εχω γραμμενους στ'αρχιδια μου...Να περναω καλα θελω και τπτ αλλο...Αν ηταν να επαιρνα γνωμη απο σας τι να γαμησω τοτε ζητω η Ζακυνθος... Παρτε τα προβατακια  σας και καλο γρασιδι! Εμεις θα γαμαμε οτι γουσταρουμε...Και δεν θα σας ρωταμε...Γκε γκε?


ΥΓ  1.Καποιοι εδω μεσα μιλανε χωρις να ξερουν...Βεβαια με το κλωνο που εχουν πολλα μπορουν να κανουν..Πολλοι απο εμας τους ξερουμε...Ομως καλο ειναι και να ποδοτριψουν και το φρενο λιγο...

2. Nikos Panagiotou και adonis.corsi συνεχιστε να δινετε αυτα που δινετε...μη σας νοιαζει...Εχετε δικιο στην περιπτωση αυτη...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πες τα γιγαντα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom