Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (5 μέλη και 72 επισκέπτες)

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Ερώτηση σε όσους έχουν δοκιμάσει και τις δύο Ναταλία & Βίκυ.
Ποια από τις δύο θεωρείται κάνει καλύτερο μασάζ? Έχω δοκιμάσει μόνο Βίκυ μερικές φορές και φυσικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στο κομμάτι της εκτόνωσης, δε πρέπει σίγουρα να συγκρίνεται η Βίκυ με τη Ναταλία από ότι έχω διαβάσει, μιας και η Ναταλία το κάνει με το ζόρι/βαριά καρδιά/αγγαρεία έχει ειπωθεί..
Ε μάγκα  από που το έβγαλες πουθενά δεν υπάρχει τέτοια  πληροφορία  ποιος είσαι  για να συγκρίνεις αυτά δοκίμασες μαστουρικι φραπεδια και συγκρίνεις  με την άλλη που δεν είχες δοκιμάσει.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
ποστάρετε μια αγγελία και ζητάτε πληροφορίες. Πριν το κάνετε αυτό, πήρατε ένα τηλέφωνο στο νούμερο της αγγελίας να μας πείτε τουλάχιστον πόσο χρεώνει και τι απάντησε στις ερωτήσεις σας;

πρώτα αυτό ρε μάγκες και μετά ερωτήσεις για λεπτομέρειες

κι εγώ μπορώ να ποστάρω καμιά κατοσταριά αγγελίες, αλλά τσεκάρω πρώτα και μετά ρωτάω
Μαν μασαζ και χειρογλικανο 40€ μιάμιση ώρα
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ε μάγκα  από που το έβγαλες πουθενά δεν υπάρχει τέτοια  πληροφορία  ποιος είσαι  για να συγκρίνεις αυτά δοκίμασες μαστουρικι φραπεδια και συγκρίνεις  με την άλλη που δεν είχες δοκιμάσει.
:rockon: :rockon: :rockon:
Διάβασε αγορίνα τι κριτικές εχουν γραψει για το φραπε της ναταλίας και για το φραπέ της βικης.
Μην πετας μαλακίες ότι δεν υπάρχουν σχετικές πληροφορίες εδω μέσα.




 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Διάβασε αγορίνα τι κριτικές εχουν γραψει για το φραπε της ναταλίας και για το φραπέ της βικης.
Μην πετας μαλακίες ότι δεν υπάρχουν σχετικές πληροφορίες εδω μέσα.
Γραφουν πολλα και διαφορά  αλλά θεωρώ αν δεν έχεις δοκιμάσει και τα δύο δεν μπορείς να τα συγκρίνεις.
:headbang: :headbang:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Ο ρε μάχη για ένα δεκάρικο με την χοντρέλο ΒΊΚΥ.  :vomit: :vomit: :wanker:
φιλε πραγματικα εχεις ξεφυγει,παραπανω απο τα μισα μηνυματα σου βριζεις την βικη,και τα αλλα  ειναι υπερ της ναταλιας,μηπως εισαι ναταλια τελικα?
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ κι επαυξάνω με τον προλαλήσαντα. Κανείς δεν είπε ότι η Βίκυ είναι η κουκλάρα που όλοι ονειρευόμαστε να κυκλοφορήσουμε κάποια στιγμή στη ζωή μας, αλλά πρόκειται για ένα αξιολογότατο κορίτσι που δεν κοροιδεύει κανέναν και προσφέρει και με το παραπάνω αξιολογότατες υπηρεσίες για τα χρήματα που μπορείς να διαθέσεις. Το να ρίχνεις λάσπη για ένα νεαρό κορίτσι που προφανώς δεν έχεις ποτέ γνωρίσει από κοντά δεν σε τιμάει καθόλου φίλε μου...
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Συμφωνώ κι επαυξάνω με τον προλαλήσαντα. Κανείς δεν είπε ότι η Βίκυ είναι η κουκλάρα που όλοι ονειρευόμαστε να κυκλοφορήσουμε κάποια στιγμή στη ζωή μας, αλλά πρόκειται για ένα αξιολογότατο κορίτσι που δεν κοροιδεύει κανέναν και προσφέρει και με το παραπάνω αξιολογότατες υπηρεσίες για τα χρήματα που μπορείς να διαθέσεις. Το να ρίχνεις λάσπη για ένα νεαρό κορίτσι που προφανώς δεν έχεις ποτέ γνωρίσει από κοντά δεν σε τιμάει καθόλου φίλε μου...
αμα δεις τα μηνυματα του το κανει συνεχεια
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Σπάνια απαντάω σε μηνύματα άλλων εδώ μέσα αλλά ειδικά για το συγκεκριμένο κορίτσι επειδή είναι πραγματικά πολύ καλό παιδί και δεν κοροιδεύει ποτέ κανέναν και απολαμβάνει πραγματικά αυτό που κάνει, είναι αλητεία να την κακολογεί κάποιος και να την αποκαλεί χοντρή ή όπως αλλιώς... Μήπως θέλει με 30 ευρώ για μια ώρα να του έρθει η Μπαλατσινού. Έλα μωρέ όλοι οι λεφτάδες εδώ μέσα μαζευτήκανε ξαφνικά.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
δε φτανει που τριβει και μαλακιζει τα αχρηστα κορμια μας με σχεδον χωρις λεφτα, κοζαρω και τυπους που ειναι και αγενεστατοι..Ολοι μας εχουμε βρεθει με γυναικες Κοτζακ, αλλα κανεις μα κανεις δεν πεφτει τοσο για να κανει σχολια τετοια...Ασε να κρινουμε εμεις ποια ειναι μαουνα και ποια mustang και μην γινεσαι κουβαριστρας αλλων εδω μεσα... :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Σπάνια απαντάω σε μηνύματα άλλων εδώ μέσα αλλά ειδικά για το συγκεκριμένο κορίτσι επειδή είναι πραγματικά πολύ καλό παιδί και δεν κοροιδεύει ποτέ κανέναν και απολαμβάνει πραγματικά αυτό που κάνει, είναι αλητεία να την κακολογεί κάποιος και να την αποκαλεί χοντρή ή όπως αλλιώς... Μήπως θέλει με 30 ευρώ για μια ώρα να του έρθει η Μπαλατσινού. Έλα μωρέ όλοι οι λεφτάδες εδώ μέσα μαζευτήκανε ξαφνικά.
ναι, καλα οι λεφταδες εδω μεσα...Μυαλοφυγόδικοι και κακομοίρηδες ειναι κατι τετοιοι.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.950
Like
28.940
Πόντοι
5.006
Σωστος ο τυπος zarden...πρωι πρωι αλλη ορεξη δεν εχετε να καυλαντιζεται...το εχου πει να λειπουν χαρακτηρισμοι ο καθενας οτι του αρεσει...ημαρτον συνεχεια ολο τα ιδια...σοστις θελεις και τα ακους και δικαιολογημενα στα λενε...ο καθενας οτι του αρεσει και οχι χαρακτηρισμοι ειπαμε...
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι είναι φίλε μου zadren. Η πλάκα και η ανοχή έχουν και τα όρια τους. Επειδή λοιπόν τα καλά παιδιά στους συγκεκριμένους χώρους με τους οποίους ασχολούμαστε, ειναι κυριολεκτικά μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού, οφείλουμε αν μη τι άλλο να τους δείχνουμε τον απαιτούμενο σεβασμό. Όσοι είναι πραγματικοί γνώστες των συγκεκριμένων χώρων είμαι σίγουρος πως με καταλαβαίνουν απόλυτα, οι υπόλοιποι γυρολόγοι και τυχοδιώκτες ή αβανταδόροι ας συνεχίσουν τον δρόμο τους μακριά από μας όμως...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.950
Like
28.940
Πόντοι
5.006
Η καθε μια οτι μπορει προσφερει και οπως μπορει...με το ζορι δεν σας λενε να πατε...
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ετσι ετσι ! κοριτσια για σπιτι! οπως λεμε κατ οικον....εγω λεω αντι για μασαζ κατ οικον να το ονομασουμε πατσαβουρες κ πουρες κατ οικον ( Ναταλια ολγα βικυ δρακουμελ και λοιπες ) :kneel:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Ετσι είναι φίλε μου zadren. Η πλάκα και η ανοχή έχουν και τα όρια τους. Επειδή λοιπόν τα καλά παιδιά στους συγκεκριμένους χώρους με τους οποίους ασχολούμαστε, ειναι κυριολεκτικά μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού, οφείλουμε αν μη τι άλλο να τους δείχνουμε τον απαιτούμενο σεβασμό. Όσοι είναι πραγματικοί γνώστες των συγκεκριμένων χώρων είμαι σίγουρος πως με καταλαβαίνουν απόλυτα, οι υπόλοιποι γυρολόγοι και τυχοδιώκτες ή αβανταδόροι ας συνεχίσουν τον δρόμο τους μακριά από μας όμως...
εγω φιλε μου μπορω και με αυτους να συνεχισω...η μαλλον τους θελω εδω μεσα αυτους τους ναφαν γκατε  για να μπορω να τους λεω και κανενα "σαλτα και γαμησου" :hi:
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
εγω φιλε μου μπορω και με αυτους να συνεχισω...η μαλλον τους θελω εδω μεσα αυτους τους ναφαν γκατε  για να μπορω να τους λεω και κανενα "σαλτα και γαμησου" :hi:

Οχι ρε φίλε αμα τους δώσεις τέτοια ευχή μπορεί και να το πάρουν και πάνω τους...
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι ετσι ! κοριτσια για σπιτι! οπως λεμε κατ οικον....εγω λεω αντι για μασαζ κατ οικον να το ονομασουμε πατσαβουρες κ πουρες κατ οικον ( Ναταλια ολγα βικυ δρακουμελ και λοιπες ) :kneel:

Εσένα πως πρέπει να σε ονομασουμε τότε? Ο μπήχτης του πληκτρολογίου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom