Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
με συγχωρεις,καταλαβα οτι δεν πληρωσες.....σου εχω ομως κατι καλο,ανεξερευνητο προς συγγρου μερια.αν θες τα λεμε με πμ
μπα δεν την γλυτωνεις εσυ...εγω παντως θα ερθω στην κηδεια σου... :priest: :priest: :priest: :woldman: :woldman: :woldman:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
στειλε pm να κανονισω ελα με πμ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εντωμεταξύ δε ξερω το σαιτ μου το βγαζει με διαφορετικη γραματοσειρα
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.947
Like
28.934
Πόντοι
5.006

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
19
Like
9.822
Πόντοι
9.095
εγω παντος οταν εκανα κανονικο μασαζ απο σαιτ καιεγραψα κακη κριτικη στο σαιτ τους πραγματικη κριτικη ομως ενας τυπος μου εστειλε μνμ οτι αν ξαναγραψω θα με γαμησει. :knockinb:
οριστε το happy end ρε παιδια που γκρινιαζετε....
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
δλδ ετσι αδοξα θα τελειωσει με την ζωη, το my massage , spa massage , your massage ..... νικη της ζωης οτι κ καλα δεν κανουν ουτε φραπε ? κριμας ρεπορτερ
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
θεωρώ ότι είναι σωστό και γίνεται κουβέντα για τις αποδείξεις,



Προσωπικά, θα προτιμήσω ένα μαγαζί που δίνει απόδειξη από κάποιο που δεν δίνει.

Σε βρίσκω λάθος. Ναι μεν η κουβεντα δεν βλάπτει, αλλά είναι χάσιμο χρόνου. Ποιος θέλει απόδειξη? Θα την περάσεις στη εφορία? Σου περισεύει το 23% του ΦΠΑ?

Μπορείς να το προτιμάς όσο θέλεις.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Σε βρίσκω λάθος. Ναι μεν η κουβεντα δεν βλάπτει, αλλά είναι χάσιμο χρόνου. Ποιος θέλει απόδειξη? Θα την περάσεις στη εφορία? Σου περισεύει το 23% του ΦΠΑ?

Μπορείς να το προτιμάς όσο θέλεις.

Αφου το ΦΠΑ ειναι μεσα στην τιμη το πληρωνεις δεν καταλαβαινω το νοημα της κουβεντας ;
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
δλδ ετσι αδοξα θα τελειωσει με την ζωη, το my massage , spa massage , your massage ..... νικη της ζωης οτι κ καλα δεν κανουν ουτε φραπε ? κριμας ρεπορτερ

:hi:
Φιλε συναγωνιστη ΗΤΤΑ της κυριας ζωης και νικη της ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ και της νοημοσυνης.


                                        :hi:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Αφου το ΦΠΑ ειναι μεσα στην τιμη το πληρωνεις δεν καταλαβαινω το νοημα της κουβεντας ;

Το Athens massage σου λεει αν θες αποδειξει θα πληρωσεις αλλα 10€,αρα δεν ειναι μεσα στις τιμες ο φπα. :hi:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλά βρε, σε κοπέλα που πάει να βγάλει τον επιούσιο με μασαζ πήγες να ζητήσεις απόδειξη? επειδή δεν σου έπαιξε φραπέ, δεν είναι τίμιο έτσι, το γράφουν ότι είναι μασαζ, αν επέμενες κ στο δεύτερο ραντεβού κ στράβωσε , πρόβλημά σου. Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ξεκαυλώνει τον καθέναν, υπάρχουν στούντιο-βίζιτες κ άλλα για την λύση αυτή..

Τα εχουμε γράψει χιλιάδες φορές ρεπόρτερ, αλλά είδες κ μόνος σου μετά από το ρεπορταζ. Μόνο μην μου πεις πως θα συνεχίσεις να κινεισαι με την ελπίδα να αποσπάσεις φραπέ...
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
καλά βρε, σε κοπέλα που πάει να βγάλει τον επιούσιο με μασαζ πήγες να ζητήσεις απόδειξη? επειδή δεν σου έπαιξε φραπέ, δεν είναι τίμιο έτσι, το γράφουν ότι είναι μασαζ, αν επέμενες κ στο δεύτερο ραντεβού κ στράβωσε , πρόβλημά σου. Η κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να ξεκαυλώνει τον καθέναν, υπάρχουν στούντιο-βίζιτες κ άλλα για την λύση αυτή..

Τα εχουμε γράψει χιλιάδες φορές ρεπόρτερ, αλλά είδες κ μόνος σου μετά από το ρεπορταζ. Μόνο μην μου πεις πως θα συνεχίσεις να κινεισαι με την ελπίδα να αποσπάσεις φραπέ...


Σου απαντω με ειλικρινεια.
Δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα να μου κανουνε μασαζ ειμαι λατρης.
Ομως αν το μασαζ οι εκαστοτε φυσιοθεραπευτρια με πτυχια το εννοει με τα νυχια και με τα χαδια ε τοτε το τσιμπας η δεν το τσιμπας?
Αν εκανε επαγγελματικο μασαζ δεν θα εβγαζα αχνα,αλλα δεν...
Μιλησες για τιμιοτητα η μου φανηκε?
 

loginkv

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πέραν του ότι το ΦΠΑ περιλαμβάνεται στη τιμή, σε περίπτωση όπου κάποιο μαγαζί ανεβάσει τιμές εξαιτίας ΦΠΑ, θα πέσει η κίνηση, οπότε θα αναγκαστεί να ρίξει τη τιμή.
Η αγορά πάντα βρίσκει τρόπο να διορθώσει τις αυξημένες τιμές.
Το 23% καταλήγει στην τσέπη του αφεντικού. Το βρίσκω πολύ άδικο αυτό.


Σε βρίσκω λάθος. Ναι μεν η κουβεντα δεν βλάπτει, αλλά είναι χάσιμο χρόνου. Ποιος θέλει απόδειξη? Θα την περάσεις στη εφορία? Σου περισεύει το 23% του ΦΠΑ?

Μπορείς να το προτιμάς όσο θέλεις.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
975
Πόντοι
96
:hi:
Πιστευω οτι εγω και ολοι οι συναγωνιστες θα καταφερουμε να επιβιωσουμε και χωρις τις φωτογραφιες της κυριας ζωης.
Στην εργασια σου αγαπητε φιλε αν σου ζητησουν αποδειξει καλεις την αστυνομια στο τμημα εκβιαστων? ;)
επιμένω ότι αφού είπε "μόνο μασάζ", τέλος. ό,τι σού λέει εκείνη ισχύει και συ μπορείς να φαντάζεσαι ό,τι θέλεις, αν νομίζεις πως έχεις λεφτά για κάψιμο ξόδευε μέχρι να ξεκλειδώσει ,αν ποτέ συμβεί αυτό, αν η απάντηση "μόνο μασάζ" δεν σε ικανοποιει, κάνεις μεταβολή και φεύγεις, αν αποφασίσεις να παίξεις το παιγνίδι "ξοδεύω μέχρι να πέσει" το κάνεις εν γνώσει σου ότι μπορεί και να πετάξεις τα λεφτά σου, αφού δεν σού υποσχέθηκε τίποτα.το καλύτερο , για μένα πάντα εννοείται, είναι καθαρή εξήγηση από την αρχή και ειλικρίνεια, και χωρίς τις φωτογραφίες ζούμε , αλλά όλα αυτά τα κουτοπόνηρα κολπάκια , μόνο πιο κουμπωμένες τις κάνουν και το επόμενο βήμα θα είναι να κάνει κλειστό προφίλ ή να το κατεβάσει, γνώμη μου πάντα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom