Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (10 μέλη και 27 επισκέπτες)

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
180
Like
291
Πόντοι
21
Δεν αξιζει ρε μαγκες...μερικες φορες πρεπει να λεμε οπαααα...70 ευρω για ενα πασαλιμα?ειναξ θεμα προσφορας ζητησης..αν δεν στειλουμε..εξαφανιστηκαν!
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
174
Κριτικές
9
Like
262
Πόντοι
281
Διαβαζω καιρο οτι γραφετε και σε γενικες γραμμες εχω να πω οτι ειστε κοροιδα.Εδω και καμποσο καιρο καλω στο σπιτι μασεζ σε παρα πολυ οικονομικες τιμες και απορω με ολους εσας που δινετε 70 και 100 ευρω για μασαζ ή πηδημα.
Εχω καλεσει πανω απο 10 διαφορετικες γκομενες μασεζ στο σπιτι μου.
Γενικα παιζει το εξης.
Τιμη απο 20 - 25 ευρω για μια ωρα -μονο μασαζ-ακρως απολαυστικο σε ολο το σωμα εκτος πουτσας.
Τιμη 30 για μια ωρα μασαζ και ΙΣΩς το τελευταιο 15λεπτο σου βαραει μαλακια και χυνεις στα χερια της.
Τιμη 40 ευρω για μια ωρα μασαζ και σιγουρα σου βαραει μαλακια και χυνεις στο χερι της ενω εσυ ταυτοχρονα τη χαμουρευεις.Ιως και πηδημα
Τιμη 50 ευρω εδω κανεις οτι θελεις-μασαζ μια ωρα και πηδημα σιγουρα-

Οπως ειπα εχω καλεσει περιπου 10 διαφορετικες κ εχω να πω οτι οι 8 ειτε με μαλακια ειτε με γαμησι ενεδωσαν.
Κατα εμε το να σου κανει καποια μασαζ με λαδια κανα 40λεπτο και μετα να σου βαρεσει μαλακια ειναι πιο απολαυστικο ακομη και απο πηδημα-οσοι εχουν δοκιμασει ξερουν.
Και υποψιν ολα αυτα στο χωρο σου.
Αυτο εχει πολλα πλεονεκτηματα -οπως βιντεοσκοπηση του ολου σκηνικου με κρυφη καμερα--εχω 4-5 κασετες βιντεο και με βλεπω σε δραση χεχε...

Γενικα οι μασεζ δεν ειναι επαγγελματιες 100% αλλα γυναικες που το κανουν ως εξτρα απασχοληση.
Εχω γνωρισει μια απ αυτες η οποια με 100 ευρω μου παρεχει το εξης.
Τον ευατο της 35 ετων βουλγαρα- μια φιλη της επισης βουλγαρα 50 ετων και μια ακομη φιλη τους 25 ετων-μουναρα για τριο.
Και παμε στο σπιτι της μιας οταν τελειωνουν τη δουλεια απο το σουβλατζιδικο που τελειωνουν.
Για να παρω αυτη μονη της μου λεει ''οτι εχεις 20-30 ευρω μπορεις?''
Και τη ξεσκιζω στη πουτσα....Δεν ειναι μουναρα που θα κανεις ουαου αλλα ειναι αδυνατη μελαχροινη....και τη κανεις οτι θελεις στο κρεβατι.

Μη γελατε αυτα ειναι η καυλα---τα στυλ ερασσιτεχνικα...και οχι οι ψυχρες επαγγελματιες πουτανες που εχουν πειρα και σου συμπεριφερονται περιεργα.
ΜΑΖΕΖ ΔΙΠΑΛΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ...
Το να τρεξω σε ενα στουντιο δε λει τιποτα...οπως και το να φωναξω ενα call girl με 90 ευρω και παλι δε μου λεει...
θελω μασαζ να μου κανει 40 λεπτα με λαδια να ξεκουρασω το..βασανισμενο μου κορμι....και το επομενο 20λεπτο να κουρασω το μεγαλο μου καυλι!!!

χαχα
Αδερφέ αν θέλεις δώσε κανένα τηλ / λινκ από αυτές που έχεις δοκιμάσει
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
149
Like
390
Πόντοι
21
Η καλύτερη εμπειρία μόνο άμα θέλεις να βιώσεις την χειρότερη !

Συνάντηση με την ελένη την κομμώτρια για το πρόγραμμα που κάνει body του body μασάζ μιας και μου τι προτείνε η ίδια τοπίο ήταν στα 130€ και μου το είπε εννοείται μετά.
• Καθυστέρησε περίπου 30 λεπτά και όταν ήρθε μίλαγε στο τηλέφωνο.
• το πρόγραμμα ήταν ότι χειρότερο καθώς το μόνο που έκανε ήτανε να τρίβετε πάνω μου και να βογκα τόσο άσχημα που απλά περίμενα να περάσει η ώρα
• το κερασάκι στην τούρτα ήταν που όταν πήγα για μπάνιο μου έκλεψε 50€ και το είδα μετά.


Για εμένα μακριά
τι λες τωρα ...... εβαλε χερι η ελενη ????? δεν την ειχα για τετοια ρε φίλε με τιποτα ομως .. και 130€ ???? σε αλλους 80€ σε μενα 100€ ....σε εσενα 130€ καλα κρασιά και εβαλε και χερι ... ΜΑΥΡΟ
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
149
Like
390
Πόντοι
21
Έκανα με Νεφέλη. Σκυλί του πολέμου με πολύ καλό μασάζ και + 30 γιατί της είπα ότι έχω μόνο 100. Μου είπε οκ αλλά δεν ακουμπάω. Πολύ καλή στο φραπέ όπου είχε ανταλλαγή καυλολογων. Είχε έρθει με μπούστο που τόνιζε τις βυζάρες της. Όταν λες ότι προχωρά παραπάνω, μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Φιλε μου τα θες πιατο .... οπως αναφερει και συναγωνιστης παραπανω ... οταν λεμε παραπανω καταλαβαινουμε ολοι μας οτι το καλαμακι σιγουρα και πιθανον και τερμα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
8
Like
9.187
Πόντοι
1.336
Φιλε μου τα θες πιατο .... οπως αναφερει και συναγωνιστης παραπανω ... οταν λεμε παραπανω καταλαβαινουμε ολοι μας οτι το καλαμακι σιγουρα και πιθανον και τερμα
Από το καλαμάκι μέχρι το τέρμα όμως υπάρχει μεγάλη απόσταση.
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
163
Like
154
Πόντοι
1
Πλεον εχει πεσει το επιπεδο τα λεφτα που ζητανε δεν υπαρχουν και ολο και περισσοτερες ανεξαρτητες βγαινουν στη πιατσα με λογαριασμους στο face instagram που μονο με μηνυματα απαντανε δειγμα του οτι φυλανε το κολο τους...πλεον δε τους βολευει τα γραφεια και απο θεμα προμηθειων και απο θεμα εξασφαλισης πελατη
 

natura

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
4
Like
210
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom