Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.434
Πόντοι
736
Οι παρακάτω παίζει να είναι γραφείο? Παρόμοιες αγγελίες, διαφορετικά τηλέφωνα βέβαια! Έχει κάποιος εικόνα τι παίζει?



Ναι, γραφειο ειναι! Παντως, μιλησα στο τηλεφωνο ,εχει κ μπριζολα το μενου, ολα μαζι 160 μου ειπε
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
16
Like
2.696
Πόντοι
4.125
Ναι, γραφειο ειναι! Παντως, μιλησα στο τηλεφωνο ,εχει κ μπριζολα το μενου, ολα μαζι 160 μου ειπε
απορω πως δε σε χουν μπαναρει ρε ματακια.ολο ερωτησεις,κοινοτυπα σχολια και χερι στην τσεπη ποτε.Τη βρισκεις να την παιζεις με τις φωτο λιγουρη ε?
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Για αυτήν εδώ φίλε Ελληνίδα 20 χρόνων

Κατά τη γνώμη μου θες να είσαι safe, μονο σε ξενοδοχείο. Ποτέ δε βάζω σπίτι μου την κάθε άγνωστη από τα μασατζίδικα
Συνάντηση σήμερα...60 για μασάζ και τελείωμα με ισπανικό. Γεματούτσικη κοπέλα 20 χρονών, καλή σε σοσιαλ, μέτριο μασάζ. Υστερεί λίγο σε αισθησιασμό, για τους δυο μήνες που το κάνει και για το νεαρό της ηλικίας της. Περισσότερο σαν κορίτσι της διπλανής πόρτας. Θέλει ξεκλείδωμα. Αμφίβολο αν θα προτιμηθεί ξανά.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
7
Like
3.073
Πόντοι
736
Η Έλενα από joy προχωράει;;
Όχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ATTICA MASSAGE MAGDA

καλησπέρα σας κύριοι , μήπως γνωρίζετε κάτι ?

Επίσης, πόσο "safe" είναι να τη ζητήσεις σπίτι σου?
Μόνο μασάζ, έχει αναφερθεί μερικές σελίδες πίσω.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21

Ξερουμε κατι για αυτο?
Καποτε εκανε μασαζ στο σπιτι της.Ωραια γυναικα αλλα ολα τα αλλα ειναι μειον.Χαλια σπιτι μετριο μασαζ μιλαγε συνεχεια και χωρις εξτρα.Τελευταια μου ειπε οτι δεν κανει σπιτι γιατι μεγαλωσε ο γιος της.Μηπως στο ξενοδοχειο εχει αρχισει και εξτρα.Γενικα παντως πολυ μετρια.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
398
Πόντοι
36
Καποτε εκανε μασαζ στο σπιτι της.Ωραια γυναικα αλλα ολα τα αλλα ειναι μειον.Χαλια σπιτι μετριο μασαζ μιλαγε συνεχεια και χωρις εξτρα.Τελευταια μου ειπε οτι δεν κανει σπιτι γιατι μεγαλωσε ο γιος της.Μηπως στο ξενοδοχειο εχει αρχισει και εξτρα.Γενικα παντως πολυ μετρια.
Σε ευχαριστω πολυ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καποτε εκανε μασαζ στο σπιτι της.Ωραια γυναικα αλλα ολα τα αλλα ειναι μειον.Χαλια σπιτι μετριο μασαζ μιλαγε συνεχεια και χωρις εξτρα.Τελευταια μου ειπε οτι δεν κανει σπιτι γιατι μεγαλωσε ο γιος της.Μηπως στο ξενοδοχειο εχει αρχισει και εξτρα.Γενικα παντως πολυ μετρια.
ΘΑ μπορούσα να παραβλέψω όλα τα μείον που αναφέρεις αλλα όχι αυτό.
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
εχει ωραιες βυζάρες τουλαχιστον? τα βυζιά συγχωρούν τόσες πολλες ατέλειες........επισης ειναι οντως φοιτήτρια? δεν τη βλεπω να διαβαζει τωρα στην εξεταστική οσο βίζιτες μου ειναι
εχει ωραιες βυζάρες τουλαχιστον? τα βυζιά συγχωρούν τόσες πολλες ατέλειες........επισης ειναι οντως φοιτήτρια? δεν τη βλεπω να διαβαζει τωρα στην εξεταστική οσο βίζιτες μου ειναι!
Φοιτήτρια μου είπε ότι ε'ιναι, μεγάλα είναι αλλά όχι XL Νο 4 θα έλεγα χωρίς να είμαι ειδικός
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
398
Πόντοι
36
Ειπα να παρω τηλ,πραγματικα πολυ ομορφη,γυρω στα σαραντα,εκει σταματανε ολα,
Στο εικοσαλεπτο κα αφου με ετριβε με το ενα χερι κοιτωντας το ταβανι της ειπα να σταματησουμε.
εδωσα τα χρηματα .Με κοιταξε πηρε τα χρηματα,ουτε καν πει ενα ευχαριστω η κατι αλλο και εφυγε.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Ειπα να παρω τηλ,πραγματικα πολυ ομορφη,γυρω στα σαραντα,εκει σταματανε ολα,
Στο εικοσαλεπτο κα αφου με ετριβε με το ενα χερι κοιτωντας το ταβανι της ειπα να σταματησουμε.
εδωσα τα χρηματα .Με κοιταξε πηρε τα χρηματα,ουτε καν πει ενα ευχαριστω η κατι αλλο και εφυγε.
Φιλε μου που συναντηθηκατε?
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Ναι, γραφειο ειναι! Παντως, μιλησα στο τηλεφωνο ,εχει κ μπριζολα το μενου, ολα μαζι 160 μου ειπε
...μαγκα, σου στελνουν φωτογραφιες με την διαθεσιμοτητα ή στο εχουν kinder εκπληξη?!? :think::think::think:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.434
Πόντοι
736

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
16
Like
2.696
Πόντοι
4.125
...μαγκα, σου στελνουν φωτογραφιες με την διαθεσιμοτητα ή στο εχουν kinder εκπληξη?!? :think::think::think:
Ρε μη ρωτας τζαμπα, δε ψωνιζει αυτος, ματακιας ειναι, στελνει ξαναστελνει, ρωταει ξαναρωταει και απλα τον παιζει με τις φωτο που του στελνουν στο σκοτεινο δωματιο που τον φιλοξενα η μανα του
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Odin_

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Γνωρίζει κανείς μια Άννα θεοφιλοπουλου από το Instagram?
Όλοι την ξέρουν....
Ήταν στο deluxe, τελευταία την πήρε το μάτι μου στο ρόστερ του silk .
Μόνο μασάζ...
Με ενόχλησε πολύ το γεγονός ότι ενώ δεν ήθελα επαγγελματικό κρεβάτι έκανε ολόκληρο θέμα για να ανέβω στο κρεβάτι της που κουβαλάει πάντα από ότι μου είπε...
Επίσης είναι λίγο απότομη στη συμπεριφορά...
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Όλοι την ξέρουν....
Ήταν στο deluxe, τελευταία την πήρε το μάτι μου στο ρόστερ του silk .
Μόνο μασάζ...
Με ενόχλησε πολύ το γεγονός ότι ενώ δεν ήθελα επαγγελματικό κρεβάτι έκανε ολόκληρο θέμα για να ανέβω στο κρεβάτι της που κουβαλάει πάντα από ότι μου είπε...
Επίσης είναι λίγο απότομη στη συμπεριφορά...
Ποσα πληρωσες?
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Έχει και happy end το μενού με την Άννα;
Χαχαχαχαχα.....ούτε καν .
Αυστηρά μασάζ σε επαγγελματικό κρεβάτι που έχει πάντα μαζί τής.
Πού ακόμα και εάν διαφωνείς θα αναγκαστείς να ξαπλώσεις εκεί γιατί διαφορετικά θα αρπαχτεις μαζί της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom