Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Την έχεις συναντήσει;; Εχεις ανεβάσει κάπου κριτική να διαβάσουμε;

παιδες πανω απο + 20€ ειναι εγκλημα .... μια μαλακια 3λεπτου κανουν καπου ημαρτον
Ούτε + 20€..
Μέσα στα 60€ του μασαζ πρέπει να είναι και ο φραπές
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Επειδή γνωρίζω ότι παρακολουθούν εδώ τα site masaze πωλείται σελίδα καινούργια με κατοχυρωμένο λεπτομέρειες στείλτε μύνημα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Την έχεις συναντήσει;; Εχεις ανεβάσει κάπου κριτική να διαβάσουμε;


Ούτε + 20€..
Μέσα στα 60€ του μασαζ πρέπει να είναι και ο φραπές
Εγω εδω διαφωνω.Και στις παλιες καλες εποχες συνηθως ενα 20ρι το διναμε και να μη μας το ζηταγαν αν ημασταν ευχαριστημενοι συνολικα.Δαναη απο Deluxe ας πουμε της εχω δωσει +20 δυο-τρεις φορες και ας μη το ζηταγε.Τοσα χρονια μετα με τον πληθωρισμο εκει που ειναι το +20 το θεωρω λογικοτατο και το επιχειρημα παντα ηταν οτι πληρωνεις το μασαζ, τα εξτρα ολα με την κοπελα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
494
Κριτικές
24
Like
1.776
Πόντοι
1.071
Δεν πρόκειται να βρείτε μασατζου του κατ οίκον που να ξέρει μασάζ.....υπάρχουν τόσες ρε παιδιά που έχουν και δικό τους χώρο....γιατί πετάτε τσάμπα τόσα λεφτά????....πάρτε μια βίζιτα έστω...
:2funny::2funny:Τώρα να πω ότι έχεις άδικο ψέμματα θα είναι
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Επειδή γνωρίζω ότι παρακολουθούν εδώ τα site masaze πωλείται σελίδα καινούργια με κατοχυρωμένο λεπτομέρειες στείλτε μύνημα
Οντως τα παρακολουθούν, όχι μόνο τα γραφεία αλλά και οι κοπέλες.
Με το υπόλοιπο, τι ακριβώς εννοείς;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
@ MrEco με βρίσκεις απολυτως συμφωνο βολικοι - καλοι πελάτες μεχρι εκει τα υπολοιπα ειναι ολα λογια και παραμυθια της χαλιμας ( ολες εχουν τιμη ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ ) το θεμα ειναι ποσο βαθεια θες να βαλεις το χερι στην τσεπη 1 και 2ο ποσο θες να ασχοληθεις ( επαναληψεις κλπ ) τα γραφεια εχουν χαλασει ΟΛΑ στο συνολο τους μονο το Deluxe κρατα μια σταθερότητα ( αποψη μου ) τα υπολοιπα απλα ξεφυτρωνουν με αλλα ονοματα και προσπαθουν να πιασουν ολους μας μαλακες , χαλασε η φαση παιδια χαλασε και βρωμισε πολυ .
Υπάρχουν εξαιρέσεις στο "όλες έχουν τιμή"
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Συμφωνώ απόλυτα. Ξέρω πολλούς που ΔΕΝ θα τον έπαιρναν από κώλο έναντι οποιουδήποτε αντιτίμου.
Απο που το ξερεις?Κριτικη εχεις να γραψεις και γενικα να προσφερεις το οτιδηποτε 15 χρονια.Οτι γαμας και μας το κρυβεις ε
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Εγω εδω διαφωνω.Και στις παλιες καλες εποχες συνηθως ενα 20ρι το διναμε και να μη μας το ζηταγαν αν ημασταν ευχαριστημενοι συνολικα.Δαναη απο Deluxe ας πουμε της εχω δωσει +20 δυο-τρεις φορες και ας μη το ζηταγε.Τοσα χρονια μετα με τον πληθωρισμο εκει που ειναι το +20 το θεωρω λογικοτατο και το επιχειρημα παντα ηταν οτι πληρωνεις το μασαζ, τα εξτρα ολα με την κοπελα
Μα ο πληθωρισμος ισχυει και για εμας. Δηλαδη οταν τοτε διναμε το +20, το μασαζ εκανε 50 (τοσο το ειχα προλαβει, δεν ξερω αν ηταν και στα 40 πιο παλια). Ο πληθωρισμος λοιπον, που η κυβερνηση θα μας πει οτι ειναι 2,4% ενω στην πραξη, στη ζωη μας ειναι +20% κάνει αυτο το 20αρι να μοιαζει τουλαχιστον με 25 ευρω. Βαλε λοιπον :
+10 το μασαζ επισημα
+5 το τιπ
+3-5 αυξηση στο φθηνοτερο δωματιο ενος ξενοδοχειου
εχουμε +18 μεχρι +20 σε ενα πραγμα που ειναι οντως υπερκοστολογημενο (οι περισσοτερες κοπελες ερχονται με τα μεσα, ουτε καν με οδηγο).
Δεν ξερω, εγω θα ελεγα οτι το 60 μασαζ με φραπε θα ηταν το σωστο.
Τιπ αφηνεις οπου θεωρεις οτι η αλλη παιρνει λιγα.
Πχ σε ενα κανονικο μασαζ, που η κοπελιτσα σε τριβει μια ωρα για 18 ευρω, απο τα οποια παιρνει τα μισα ισως, εκει θα αφησεις τιπ. Ε αν στον παιξει κιολας, αφησε και 20. Αλλα τα 60+hotel+ τιπ? Πολυ δεν παει;
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Μα ο πληθωρισμος ισχυει και για εμας. Δηλαδη οταν τοτε διναμε το +20, το μασαζ εκανε 50 (τοσο το ειχα προλαβει, δεν ξερω αν ηταν και στα 40 πιο παλια). Ο πληθωρισμος λοιπον, που η κυβερνηση θα μας πει οτι ειναι 2,4% ενω στην πραξη, στη ζωη μας ειναι +20% κάνει αυτο το 20αρι να μοιαζει τουλαχιστον με 25 ευρω. Βαλε λοιπον :
+10 το μασαζ επισημα
+5 το τιπ
+3-5 αυξηση στο φθηνοτερο δωματιο ενος ξενοδοχειου
εχουμε +18 μεχρι +20 σε ενα πραγμα που ειναι οντως υπερκοστολογημενο (οι περισσοτερες κοπελες ερχονται με τα μεσα, ουτε καν με οδηγο).
Δεν ξερω, εγω θα ελεγα οτι το 60 μασαζ με φραπε θα ηταν το σωστο.
Τιπ αφηνεις οπου θεωρεις οτι η αλλη παιρνει λιγα.
Πχ σε ενα κανονικο μασαζ, που η κοπελιτσα σε τριβει μια ωρα για 18 ευρω, απο τα οποια παιρνει τα μισα ισως, εκει θα αφησεις τιπ. Ε αν στον παιξει κιολας, αφησε και 20. Αλλα τα 60+hotel+ τιπ? Πολυ δεν παει;
Λογικα οσα λες δε διαφωνω καπου.Απλα πληθωρισμος=ανοδος τιμων, νομος αγορας ανεκαθεν, αυτο λεω
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Λογικα οσα λες δε διαφωνω καπου.Απλα πληθωρισμος=ανοδος τιμων, νομος αγορας ανεκαθεν, αυτο λεω
Δεν μιλαμε για νομιμες επιχειρησεις που αποδιδουν φορους, ΦΠΑ, και εχουν αυξημενα εξοδα λογω πληθωρισμου. Επισης οταν ενας σερβιτορος παιρνει λιγα και λογω πληθωρισμου ο μισθος μοιαζει ακομα λιγοτερος, δεν παει στον πελατη και απαιτει παραπανω τιπ :cheesy:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
Δεν μιλαμε για νομιμες επιχειρησεις που αποδιδουν φορους, ΦΠΑ, και εχουν αυξημενα εξοδα λογω πληθωρισμου. Επισης οταν ενας σερβιτορος παιρνει λιγα και λογω πληθωρισμου ο μισθος μοιαζει ακομα λιγοτερος, δεν παει στον πελατη και απαιτει παραπανω τιπ :cheesy:
Ρε παιδιά τι καθόμαστε και συζητάμε?????? Χρόνια γίνεται αυτή η κουβέντα! Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος, αλλά όσο υπάρχουν αυτοί που δίνουν και +30 και +70 δεν θα αλλάξει κάτι και δυστυχώς είναι πολλοί αυτοί!!!!!
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Δεν μιλαμε για νομιμες επιχειρησεις που αποδιδουν φορους, ΦΠΑ, και εχουν αυξημενα εξοδα λογω πληθωρισμου. Επισης οταν ενας σερβιτορος παιρνει λιγα και λογω πληθωρισμου ο μισθος μοιαζει ακομα λιγοτερος, δεν παει στον πελατη και απαιτει παραπανω τιπ :cheesy:
Οχι αλλα επειδη τα εξοδα του ανεβαινουν θα ζητησει αυξηση απ τ αφεντικο του στο μισθο του.Ετσι δουλευει ο πληθωρισμος, ολους μας επηρεαζει
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Οχι αλλα επειδη τα εξοδα του ανεβαινουν θα ζητησει αυξηση απ τ αφεντικο του στο μισθο του.Ετσι δουλευει ο πληθωρισμος, ολους μας επηρεαζει
E ας τη ζητησει απο το αφεντικο του. Εμεις ως καταναλωτες τι φταιμε; ηδη η αυξηση εγινε απο 50 στα 60. Και να σου πω και κατι; ΚΑΝΕΝΑΣ νομος προσφορας και ζητησης δεν ισχυει στο μασαζ κατ'οικον, γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει ΖΗΤΗΣΗ. Μυγες βαρανε γι'αυτο ανακυκλωνονται, γι'αυτο εμφανιζονται οι ιδιες σε 5 "διαφορετικα" γραφεια.
Τις λιγες φορες που πηρα τον τελευταιο χρονο, ολες λενε πως δεν εχουν δουλεια.

Να σου πω ποιος "νομος " ισχυει κατα τη γνωμη μου; ο νομος των τραστ, του μονοπωλιου. Επειδη λιγα "καλοπαιδα" εχουν αυτες τις δουλειες, εχουν φιξαρει την τιμη στο 60αρι. Μα και σε ολο τον πληρωμενο ερωτα βλεπεις φιξαρισμα τιμων αλλωστε.
Αυτο το φιξαρισμα γινεται παντου στον καπιταλισμο, αναμεσα σε εταιρειες, οπως πχ στο Ρευμα , στις Τηλεπικοινωνιες κλπ. Εκει τουλαχιστον υπαρχει ζητηση και καπως δικαιολογουν τις αυξημενες τιμες.
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
131
Like
352
Πόντοι
21
Υπάρχουν εξαιρέσεις στο "όλες έχουν τιμή"
κατ εμε καμμια εξαιρεση ,... πεφτουν ολες φίλε ..... ΧΡΗΜΜΑ το μεγαλυτερο κινητρο εχω δει γυναικάρες να πηδιονται με κουασιμόδους ..μην το ψαχνεις 1 στο 1.000.000.000 ειναι
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
κατ εμε καμμια εξαιρεση ,... πεφτουν ολες φίλε ..... ΧΡΗΜΜΑ το μεγαλυτερο κινητρο εχω δει γυναικάρες να πηδιονται με κουασιμόδους ..μην το ψαχνεις 1 στο 1.000.000.000 ειναι
Κι όμως φίλε. Έπεσα πρόσφατα σε 2 περιπτώσεις που πραγματικά δεν λυγίζουν.
Και αξιολογότατες μάλιστα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
μαγκες δυο ερωτήσεις σχετικα με αρτ ... μια κανουργια "Αθηνά" εχει κανεις feedback ?(φαινεται πολυ καλο ) , επισης στο ιδιο γραφειο η Νελλη παιζει ακομή ? απλα ρωταω γιατι δεν την ανεβαζουν εδώ και καιρο στα στορυς οπως παλια και οπως κανουν με ολες ....
νομίζω αυτες οι δυο ειναι ο,τι καλυτερο ... οι αλλες καμια σχέση με τις φωτο ειδικα αρτεμις βαρβαρα και παλαιοτερα αγγελικη ...
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Σε ξενοδοχείο πάει.. αλλά βλέπω ότι είναι δύσκολη η επικοινωνία.. δηλαδή στέλνω μήνυμα κ απαντάει μετά από μια ώρα.... ότι να ναι.... το θέμα είναι μην κλείσουμε ραντεβού και μας ρίξει πιστόλι η μικρή... δε ξέρω γιατί αλλά δεν μου φαίνεται κ πολύ έμπιστη..... μακαρι να βγω ψεύτης.

Μέσα έπεσες. Είχαμε κλείσει για σήμερα σε hotel στο κέντρο και της στέλνω 2 ωρες πριν να μου επιβεβαιώσει τη συνάντηση. Κλασσικά πιστόλιασμα. Δεν είναι αξιόπιστη. Πολύ αματούρι, αν και αυτά είναι τα ωραία αλλά πολλές φορές είναι και ενδεικτικό για το επίπεδο των υπηρεσιών της.
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Μου απαντησε και σε μενα! 60 κ φραπε στο τελος
Είναι χοντρούλα , σε ξενοδοχείο πάει, τη πήρα με 60 και χέρι στο τέλος, μασάζ της πλάκας, προσωπική άποψη δεν αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom