Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.535
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Φιλε .Η Ναταλια εχει σταματησει εδω και 2 χρονια λογο covid . Εκλεισε και τον χωρο της και κατεβασε την ιστιοσελιδα της απο το ιντερνετ. Δεν γνωρίζω που βρίσκετε τωρα. Παντως ηταν η μονη που εκανε μασαζ με τα ποδια .
2 χρόνια κ βάλε ! Αφού μου ελεγε τι να με κανεις εμενα τώρα γέρασα !!!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Φιλε .Η Ναταλια εχει σταματησει εδω και 2 χρονια λογο covid . Εκλεισε και τον χωρο της και κατεβασε την ιστιοσελιδα της απο το ιντερνετ. Δεν γνωρίζω που βρίσκετε τωρα. Παντως ηταν η μονη που εκανε μασαζ με τα πο

2 χρόνια κ βάλε ! Αφού μου ελεγε τι να με κανεις εμενα τώρα γέρασα !!!
Ιανουαρίο του 2020 είχα κανει το τελευταίο ραντεβού κ μαλιστα μου είχε στείλει κ μετά χρόνια πολλά στο φβ για την γιορτή μου (τυπική & επαγγελματίας)
Πάντως τώρα είναι active στο φβ
 

Axreiastos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Φιλε .Η Ναταλια εχει σταματησει εδω και 2 χρονια λογο covid . Εκλεισε και τον χωρο της και κατεβασε την ιστιοσελιδα της απο το ιντερνετ. Δεν γνωρίζω που βρίσκετε τωρα. Παντως ηταν η μονη που εκανε μασαζ με τα ποδια .
Έχεις κάποια άλλη πρόταση;;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.936
Like
9.743
Πόντοι
1.056
Magic massage φίλε Ναταλία barefoot κ εκτόνωση με το χέρι
50€ έχει χώρο στα νότια
Που τη θυμήθηκες; Εχει εξαφανιστεί πολύ καιρό τώρα. Και στο τηλέφωνο που παίρνω βγαίνει μήνυμα ότι ο αριθμός δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή.
 

Axreiastos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Ιανουαρίο του 2020 είχα κανει το τελευταίο ραντεβού κ μαλιστα μου είχε στείλει κ μετά χρόνια πολλά στο φβ για την γιορτή μου (τυπική & επαγγελματίας)
Πάντως τώρα είναι active στο φβ
Δυστυχώς μάλλον δεν την πρόλαβα..
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Συνάντηση με Ρίτα από Βελβετ. Χαδιάρικο μασάζ, αλλά το προσπαθεί.
Εμένα μου είπε φουλ δεν κάνει ποτέ… μπορεί να μην της το έβγαζα ή να θέλει κι άλλες συνεδρίες… τι να πω…
Μέτριο καλαμάκι σε αίσθηση θα έλεγα αλλά αισθησιακό πολύ. Τελείωμα στόμα ή σώμα.
Θα την ξαναδοκιμάσω από περιέργεια μήπως θέλει ψηστήρι για μπριζόλα, αλλά σε αργότερο χρόνο.
Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση πως της ζήτησα να με τρίψει στην πλάτη στο ντουζ για να φύγουν τα λάδια και το έκανε με προθυμία!
Χρέωση 50€ + τιπ ο,τι θέλει ο πελάτης. Εγώ της έδωσα 70€
Είπε μεταξύ αστείου και σοβαρού πως θα αρχίσει να χρεώνει έξτρα το καλαμάκι…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρει κανείς τίποτα για Αννίτα από Βέλβετ;;
 

Kavlicious

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Like
393
Πόντοι
20
Καλημερα σε ολους. Εκανα μια ερευνα εδω μεσα αλλα δεν βρηκα κατι. Εχω ερθει σε επαφη για υπηρεσιες και κοστος στα παρακατω κατ οικον, τα οποια βρισκονται μονο στο instagram.
Καταδρομικη ακομα δεν επιχειρησα μηπως υπαρχει καμια ενημερωση απο κανεναν τιτανομεγιστο μυστη εδω μεσα.
Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει.
Τα προφιλ ειναι τα εξης: sensual_home_massage_in_athens , elnaki_homemassage & maria_massage_nails

Ευχαριστω
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Καλημερα σε ολους. Εκανα μια ερευνα εδω μεσα αλλα δεν βρηκα κατι. Εχω ερθει σε επαφη για υπηρεσιες και κοστος στα παρακατω κατ οικον, τα οποια βρισκονται μονο στο instagram.
Καταδρομικη ακομα δεν επιχειρησα μηπως υπαρχει καμια ενημερωση απο κανεναν τιτανομεγιστο μυστη εδω μεσα.
Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει.
Τα προφιλ ειναι τα εξης: sensual_home_massage_in_athens , elnaki_homemassage & maria_massage_nails

Ευχαριστω
Αφού έχεις έρθει σε επαφή όπως αναφέρεις και σου έχουν απαντήσει… από εμάς τι ζητάς; Ειλικρινά δεν κατάλαβα, δε σε ειρωνεύομαι.
 

Kavlicious

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Like
393
Πόντοι
20
Αφού έχεις έρθει σε επαφή όπως αναφέρεις και σου έχουν απαντήσει… από εμάς τι ζητάς; Ειλικρινά δεν κατάλαβα, δε σε ειρωνεύομαι.
Αν εχει δοκιμασει κανεις ή εχει δει τα κοριτσια απο εκει. Δεν εχω παρει για μασαζ. Τιμες μου δωσανε και ωρες λειτουργιας. Δεν εχουν φωτογραφιες τους σε κανενα απο τα προφιλ που ανεφερα. Και χαιρομαι που δεν ειρωνευεσαι
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Αν εχει δοκιμασει κανεις ή εχει δει τα κοριτσια απο εκει. Δεν εχω παρει για μασαζ. Τιμες μου δωσανε και ωρες λειτουργιας. Δεν εχουν φωτογραφιες τους σε κανενα απο τα προφιλ που ανεφερα. Και χαιρομαι που δεν ειρωνευεσαι
Μόνο για αυτήν την maria αν θυμάμαι καλά έχει πει μέλος πως δεν κάνει τίποτα. Για τα άλλα δεν ξέρω.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Γενικά από προσωπική εμπειρία και απ’όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα. Αν γραφείο/κοπέλα/κυρία παρέχουν κι άλλες υπηρεσίες εκτός από μασάζ… κο-κο δεν παίζει…
Ειδικά οι νυχούδες βγάζουν μια περιουσία… σιγά μην κάτσουν να γαμηθούν…
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Ετεροχρονισμένη ανάρτηση (για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις από φίλους) για νelvet massaz:
Μαριαννα: Γλυκιά κοπέλα μέτριο μασαζ. Φραπες συν καλαμάκι στο τέλος. 50 + 20 ευρώ.
Κελλυ: πολύ γλυκιά κοπέλα καλούτσικο μασαζ, ομιλητικη αλλά όχι φλυαρη. Καμία διαφορά με τις φωτογραφίες. Φραπες και ακα σύνολο 70 ευρώ.
Ελινα: Μέτριο πολύ μασάζ. Μου λεει θέλεις να προχωρήσουμε σε κάτι πιο αισθησιακό. Δέχτηκα. Το μόνο έκανε ήταν φραπες. Δεν δεχόταν χαιδεματα κτλ. Αφού όλα τελείωσαν ρώτησα κόστος και μου λέει 50 το μασάζ κ 40 ο φραπες. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν άκουσα καλά. Τη ρωτάω γιατί τόσα πολλά ενώ οι άλλες κοπέλες με πιο πολλές παροχές θέλουν πιο λίγα χρήματα. Εγώ μου λέει δεν είμαι σαν τις υπόλοιπες. Γιατί απαντάω τι παραπάνω έχεις εσύ? Εγώ μου λέει ειμαι πιο πανω από τις άλλες. Της έδωσα 70 κ τυχερή είναι που δεν έφυγε πετώντας κυρίως γιατί προσβάλει τις άλλες κοπέλες. Αυτά...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
8
Like
3.011
Πόντοι
736
καλα της εκανες φιλε, νομιζουν οτι εχουν να κανουν με τιποτα πρωτογονους που ηταν στη σπηλια κρυμμενοι χαχαχαχ
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
καλα της εκανες φιλε, νομιζουν οτι εχουν να κανουν με τιποτα πρωτογονους που ηταν στη σπηλια κρυμμενοι χαχαχαχ
Φίλε μου συμφωνώ μαζί σου... !!! Το κακό στη περίπτωση δεν είναι το κόστος, μπορεί να ζητάει ότι θέλει μαγκιά της το κακό είναι που νομίζει ότι είναι Θέα μπροστά στις άλλες κοπέλες...
 

Piperi23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
1.330
Πόντοι
200
Δημητρα απο art - Με το που ξεκινησε το μασαζ , με ρωτησε αν μου αρεσει καπου συγκεκριμενα , της ειπα περισσοτερο στα ποδια λογω ορθοστασιας στην εργασια μου. Ουσιαστικα εκανε μασαζ μονο στα ποδια και ελαχιστα μεση πλατη κι οταν γυρισα μπροστα εγινε το αντιστοιχο.
Γενικοτερα υπηρχε ενα υφος οτι ειναι η καλυτερη στο γραφειο της κλπ και το πηγαινε απο μονη της στα extra. Στα θετικα οτι μενει με το εσωρουχο αν νιωσει ανετα και κανει σχετικα αισθησιακο καλαμακι, το tip to αφησε σε μενα ,εδωσα +20 και ξυνισε λιγο.
Η συνολικη εμπειρια ηταν καλη αλλα λογω του τουπε δε νομιζω να προτιμηθει παλι απο εμενα.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ετεροχρονισμένη ανάρτηση (για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις από φίλους) για νelvet massaz:
Μαριαννα: Γλυκιά κοπέλα μέτριο μασαζ. Φραπες συν καλαμάκι στο τέλος. 50 + 20 ευρώ.
Κελλυ: πολύ γλυκιά κοπέλα καλούτσικο μασαζ, ομιλητικη αλλά όχι φλυαρη. Καμία διαφορά με τις φωτογραφίες. Φραπες και ακα σύνολο 70 ευρώ.
Ελινα: Μέτριο πολύ μασάζ. Μου λεει θέλεις να προχωρήσουμε σε κάτι πιο αισθησιακό. Δέχτηκα. Το μόνο έκανε ήταν φραπες. Δεν δεχόταν χαιδεματα κτλ. Αφού όλα τελείωσαν ρώτησα κόστος και μου λέει 50 το μασάζ κ 40 ο φραπες. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν άκουσα καλά. Τη ρωτάω γιατί τόσα πολλά ενώ οι άλλες κοπέλες με πιο πολλές παροχές θέλουν πιο λίγα χρήματα. Εγώ μου λέει δεν είμαι σαν τις υπόλοιπες. Γιατί απαντάω τι παραπάνω έχεις εσύ? Εγώ μου λέει ειμαι πιο πανω από τις άλλες. Της έδωσα 70 κ τυχερή είναι που δεν έφυγε πετώντας κυρίως γιατί προσβάλει τις άλλες κοπέλες. Αυτά...
Γιατί όλες είναι υποχρεωμένες να έχουν την ίδια ταρίφα και θα έφευγε και πετώντας δεν κατάλαβα????

Μπορεί η άλλη να θέλει να βάλλει ταρίφα αν γουστάρει 100 τον φραπέ σε μένα 10 σε σένα και δωρεάν σε κάποιον άλλον. Δεν είναι μαγαζί με συγκεκριμένη ταρίφα ούτε βίζιτα να έχει φιξ τιμές και να έχεις συμφωνήσει από πριν υπηρεσίες. Για μασάζ την φώναξες, για μασάζ συμφώνησες..

Σου πρότεινε κάτι γιατί δεν ρώτησες τιμή??? Πρέπει να καταλάβετε ότι στα μασαζ τίποτα δεν είναι συγκεκριμένο και σίγουρο.

Κατά την γνώμη μου και ενώ αυτή ζήτησε ένα ποσό που πιθανώς να ήταν λιγότερο αν την είχες ρωτήσει από πριν, ο κακός της υπόθεσης εσύ είσαι..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Φίλε μου συμφωνώ μαζί σου... !!! Το κακό στη περίπτωση δεν είναι το κόστος, μπορεί να ζητάει ότι θέλει μαγκιά της το κακό είναι που νομίζει ότι είναι Θέα μπροστά στις άλλες κοπέλες...
Η κάθε μια είναι ελεύθερη να πιστεύει ότι θέλει.. Ακόμα και αν είναι εκτός πραγματικότητας.. πάλι θα διαφωνήσω μαζί σου. Και ούτε καν ξέρω πως είναι η συγκεκριμένη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom