Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Το Ανδρομέδα είναι όντως ανοιχτό με ραντεβού, δεν έχει πλέον έξτρα υπηρεσίες στο επίσημο μενού, αλλά ανεπίσημα παρέχει. Σε κάθε περίπτωση όμως πήγα χωρίς να γνωρίζω το συμβάν. Θεωρώ σωστό να μην ξαναπάω και θα πρότεινα το ίδιο και στους υπόλοιπους. Μπορεί ένα δεκαεξάχρονο να έχει σώμα γυναίκας, αλλά παραμένει παιδάκι.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Το Ανδρομέδα είναι όντως ανοιχτό με ραντεβού, δεν έχει πλέον έξτρα υπηρεσίες στο επίσημο μενού, αλλά ανεπίσημα παρέχει. Σε κάθε περίπτωση όμως πήγα χωρίς να γνωρίζω το συμβάν. Θεωρώ σωστό να μην ξαναπάω και θα πρότεινα το ίδιο και στους υπόλοιπους. Μπορεί ένα δεκαεξάχρονο να έχει σώμα γυναίκας, αλλά παραμένει παιδάκι.
Δηλαδη για πες φωτο πουβρισκουμε και τι μασαζ παρεχουν
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Το Ανδρομέδα είναι όντως ανοιχτό με ραντεβού, δεν έχει πλέον έξτρα υπηρεσίες στο επίσημο μενού, αλλά ανεπίσημα παρέχει. Σε κάθε περίπτωση όμως πήγα χωρίς να γνωρίζω το συμβάν. Θεωρώ σωστό να μην ξαναπάω και θα πρότεινα το ίδιο και στους υπόλοιπους. Μπορεί ένα δεκαεξάχρονο να έχει σώμα γυναίκας, αλλά παραμένει παιδάκι.
Ρε φίλε όντως τώρα σου έχει κάνει μασάζ πιτσιρίκι τύπου 14-15;;; Τι κάνουν εκεί μέσα ρε;;;
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Ρε φίλε όντως τώρα σου έχει κάνει μασάζ πιτσιρίκι τύπου 14-15;;; Τι κάνουν εκεί μέσα ρε;;;
Μάλλον 45 ήταν αυτή που μου έκανε! Υπάρχουν και κάποια όρια ξέρεις. Τις λίγες φορές που πήγα, δεν συνάντησα κάτι περίεργο. Αλλά προφανώς ο τύπος έκανε trafficking ανηλίκων. Τελείως απαράδεκτο.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Μάλλον 45 ήταν αυτή που μου έκανε! Υπάρχουν και κάποια όρια ξέρεις. Τις λίγες φορές που πήγα, δεν συνάντησα κάτι περίεργο. Αλλά προφανώς ο τύπος έκανε trafficking ανηλίκων. Τελείως απαράδεκτο.
Θα φάει καλά…
 

DJFLY

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα...είμαι νέος στο σαιτ αλλά έμπειρος (νομιζω) στο μασαζ στο σπίτι...θα παραθέσω τις εμπειρίες μου στο μέλλον...απλά ήθελα να κάνω μια ερώτηση ...επειδή φια βάζω πολύ για την Alice gueen,υπάρχει κάποιος τρόπος να την κλείσω για ραντεβού?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Καλησπέρα...είμαι νέος στο σαιτ αλλά έμπειρος (νομιζω) στο μασαζ στο σπίτι...θα παραθέσω τις εμπειρίες μου στο μέλλον...απλά ήθελα να κάνω μια ερώτηση ...επειδή φια βάζω πολύ για την Alice gueen,υπάρχει κάποιος τρόπος να την κλείσω για ραντεβού?
Μωρή μύγα διάβασε λίγο και θα βρεις αυτό που ζητάς
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα...είμαι νέος στο σαιτ αλλά έμπειρος (νομιζω) στο μασαζ στο σπίτι...θα παραθέσω τις εμπειρίες μου στο μέλλον...απλά ήθελα να κάνω μια ερώτηση ...επειδή φια βάζω πολύ για την Alice gueen,υπάρχει κάποιος τρόπος να την κλείσω για ραντεβού?
Ψαχτην στο θρεντ της μεχρι να μας βαλεις τις εμπειριες σου
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Ειμαι καινουργιος και προσπαθω να μαθω. Για την Μιλανα του Deluxe υπαρχει καποιος να δωσει συγκεκριμενες πληροφοριες??? Θελω να μαθω μεχρι ποσο ψηλα παει ο πηχυς.Ευχαριστω
Έχουν γίνει πολλά comments για Μιλανα ψάξε πιο πίσω...
Είναι από τις καλές επιλογές παντως
 

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα καλιτεχνες .για Μιλανα απο deluxe ξερουμε τιποτα? προχωραει ή μενει στο μασαζ? ευχαριστω εκ των προτερων
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
καλησπερα καλιτεχνες .για Μιλανα απο deluxe ξερουμε τιποτα? προχωραει ή μενει στο μασαζ? ευχαριστω εκ των προτερων
όσοι έχουν γράψει καλά λόγια για την συγκεκριμένη είτε έχουν μπαναριστεί , είτε όχι ακόμα αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα γίνει.

Σημ αν γράψει μέλος που θεωρώ αξιόπιστο ότι έχει πάρει μιλάνα και είναι κορυφή τότε το παραπάνω το αναθεωρώ!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
2 νεοι και οι 2 ρωτανε για την μιλανα ,εχει σουξε η κοπελα (ή εχει αναδουλειες το deluxe :2funny: )
Επι της ουσιας τωρα ,κανει αρκετα καλο μασαζ και προσφερει και ενα απολαυστικο φραπεδακι αλλα δεν εχει παραπανω.Δεν βλεπεις τιποτα ,δεν πιανεις τιποτα ,αυτα ξεχαστε τα.
Τιμια επιλογη αν σου αρκει το φραπεδακι.
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
2 νεοι και οι 2 ρωτανε για την μιλανα ,εχει σουξε η κοπελα (ή εχει αναδουλειες το deluxe :2funny: )
Επι της ουσιας τωρα ,κανει αρκετα καλο μασαζ και προσφερει και ενα απολαυστικο φραπεδακι αλλα δεν εχει παραπανω.Δεν βλεπεις τιποτα ,δεν πιανεις τιποτα ,αυτα ξεχαστε τα.
Τιμια επιλογη αν σου αρκει το φραπεδακι.
Πως να μην έχει αναδουλειές που έχει να αλλάξει προσωπικό από τότε που μετεωρίτης εξαφάνισε τους δεινοσαύρους
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Ραντεβού με Νίκη από Diamond’s massage.

Καταπληκτική εμπειρία σε όλα τα επίπεδα. Επικοινώνησα με viber με την υπεύθυνη του studio την ΤΕΑ.
diamondsmassage_tea-copy.png

Άμεση απάντηση για διαθεσιμότητα. Παρότι το ραντεβού κλείστηκε μια εβδομάδα αργότερα η επικοινωνία με την ΤΕΑ ήταν πολύ γρήγορη με διάθεση για εξυπηρέτηση και ευγένεια.:)

Body to Body με την Νίκη για ένα 2ωρο. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο και έστειλα μήνυμα τον αριθμό του δωματίου, σε 5 λεπτά ακούστηκε ο χτύπος στην πόρτα του δωματίου. Χαμογελαστή, ευδιάθετη και ευχάριστη. Αφού γνωριστήκαμε παραγγέλλαμε από ένα redbull για να πάρουμε δυνάμεις. Μπάνιο μαζί με τα απαραίτητα χάδια και γλειψίματα σε όλα τα σημεία του σώματός μας. Μασάζ body to body με τις απίστευτες βυζάρες της, γλείψιμο και πίπα χωρίς προφυλακτικό χωρίς βιασύνη. Μετά της έκανα και εγώ body to body και ολοκληρώσαμε τον πρώτο γύρο:jerking:.

Το 2ωρο πέρασε με πολύ όμορφο τρόπο και η συνεδρία μου ήταν απόλυτα πετυχημένη. Σίγουρα θα ξανασυναντήσω τη Νίκη πολύ σύντομα για να πάμε στο επόμενο επίπεδο ευχαρίστησης.:kiss-mark:
Τιμή για το 2ωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom