Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
110
Πόντοι
0
Την έχω σημειώσει στο γαμοκινητό μου ως θεία ελίνα-μαλάκω-ελληνίδα
Δεν θυμάμαι τον λόγο, σίγουρα δεν την έχω πάρει
Ίσως είχα ρωτήσει συναγωνιστή και μου έδωσε την πληροφορία ότι είναι μαλακισμένη.

Γιαυτό πριν γίνει το κασκαντεριλίκι, ας πέφτει ερώτηση εδώ μπας και βοηθάμε αλλήλους.

Δεν έχω δώσει αρκετές κριτικές/πληροφορίες για να ζητάω άνετα. Πρώτα δίνεις μετά παίρνεις. Το σωστό σωστό!
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Η Μαρία από starmassage  :tits: που εμφανίζεται? Δεν την έχει πλέον το site
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δεν έχω δώσει αρκετές κριτικές/πληροφορίες για να ζητάω άνετα. Πρώτα δίνεις μετά παίρνεις. Το σωστό σωστό!
κατά την γνώμη μου μετά την καταδρομική που έκανες μπορείς να ρωτάς
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Συνάντηση πρό ημερών με μία που γράφει ελληνο Ιταλίδα στη ΧΕ νέο Ηράκλειο χώρος χωρίς ρεύμα πρέπει να το έχει κόψει χαχαχ μόνο κεριά  στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι 40 εγώ την έκανα για 60 καλοστεκουμενη απλά ξανθιά κοντή λεπτή καλός άνθρωπος γενικά μασάζ απλά χαϊδεμα τίποτα περισσότερο την ώρα που έτριβε πέρναγε απο τα επίμαχα έβαζε χέρι από κάτω και μετά με γυρνάει μου λέει τι να σε κάνω τώρα που είσαι καβλωμενος και τον πιάνει και τραβάει φραπέ  γενικά δεν την προτείνω δεν θα ξαναπήγαινα
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
Συνάντηση πρό ημερών με μία που γράφει ελληνο Ιταλίδα στη ΧΕ νέο Ηράκλειο χώρος χωρίς ρεύμα πρέπει να το έχει κόψει χαχαχ μόνο κεριά  στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι 40 εγώ την έκανα για 60 καλοστεκουμενη απλά ξανθιά κοντή λεπτή καλός άνθρωπος γενικά μασάζ απλά χαϊδεμα τίποτα περισσότερο την ώρα που έτριβε πέρναγε απο τα επίμαχα έβαζε χέρι από κάτω και μετά με γυρνάει μου λέει τι να σε κάνω τώρα που είσαι καβλωμενος και τον πιάνει και τραβάει φραπέ  γενικά δεν την προτείνω δεν θα ξαναπήγαινα
λινκ αμα θελειϛ βαλε γιατι ετσι δεν ξερουμε για ποια μιλαϛ
 
  • Like
Αντιδράσεις: KTM SP

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Συνάντηση πρό ημερών με μία που γράφει ελληνο Ιταλίδα στη ΧΕ νέο Ηράκλειο χώρος χωρίς ρεύμα πρέπει να το έχει κόψει χαχαχ μόνο κεριά  στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι 40 εγώ την έκανα για 60 καλοστεκουμενη απλά ξανθιά κοντή λεπτή καλός άνθρωπος γενικά μασάζ απλά χαϊδεμα τίποτα περισσότερο την ώρα που έτριβε πέρναγε απο τα επίμαχα έβαζε χέρι από κάτω και μετά με γυρνάει μου λέει τι να σε κάνω τώρα που είσαι καβλωμενος και τον πιάνει και τραβάει φραπέ  γενικά δεν την προτείνω δεν θα ξαναπήγαινα

Καλησπερα.
Ποση ωρα κρατησε η ολη φαση και κατα την διαρκεια του φραπε προσπαθησες για κατι περισσοτερο?
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπερα.
Ποση ωρα κρατησε η ολη φαση και κατα την διαρκεια του φραπε προσπαθησες για κατι περισσοτερο?

1ωρα μια χαρά σαν άνθρωπος φίλε και στη συνεννόηση αλλά εμένα μου φαίνεται αρκετά μεγάλη δεν προσπάθησα τίποτα παραπάνω δεν νομίζω όμως να μην τον τρώει με έξτρα
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
1ωρα μια χαρά σαν άνθρωπος φίλε και στη συνεννόηση αλλά εμένα μου φαίνεται αρκετά μεγάλη δεν προσπάθησα τίποτα παραπάνω δεν νομίζω όμως να μην τον τρώει με έξτρα

Ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: KTM SP

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Συνάντηση πρό ημερών με μία που γράφει ελληνο Ιταλίδα στη ΧΕ νέο Ηράκλειο χώρος χωρίς ρεύμα πρέπει να το έχει κόψει χαχαχ μόνο κεριά  στο τηλέφωνο μου είπε ότι είναι 40 εγώ την έκανα για 60 καλοστεκουμενη απλά ξανθιά κοντή λεπτή καλός άνθρωπος γενικά μασάζ απλά χαϊδεμα τίποτα περισσότερο την ώρα που έτριβε πέρναγε απο τα επίμαχα έβαζε χέρι από κάτω και μετά με γυρνάει μου λέει τι να σε κάνω τώρα που είσαι καβλωμενος και τον πιάνει και τραβάει φραπέ  γενικά δεν την προτείνω δεν θα ξαναπήγαινα
Δεν κρυωνες βρε λακαμα χωρις ρευμα? ο χωρος καθαρος ή δεν εβλεπες απο το σκοταδι?
 

Kargiolakos9191

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
παιδες ψαχνω οτι πιο μικροκαμομενο υπαρχει σε μασερ...προτινετε καμια..καλοδεχουμενες κ ανεξαρτητες...
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
Μάγκες προσοχή κάποιος η κάποια με όνομα Annapkn με πρόσχημα ότι κάνει μασάζ προσπαθεί να εκμαιεύσει προσωπικές πληροφορίες όπως skype.. ταχυδρομείο..όταν ρώτησα για βιπερ μου είπε ότι είναι προσωπικό της και καλά έχει έναν ξένο αριθμό.. αφού της είπα ότι χωρίς ελληνικό νούμερο δεν μιλάω μου απάντησε ότι δεν ζει Ελλάδα και ήρθε για της διακοπές του Πάσχα χαχα μαζί με το αρνί να φάει και κανένα λουτσο :takethis:,και ότι δεν ζει εδω.. φάσκει και αντιφάσκει :think: Νομίζω έχει ξανασυζητηθεί οποίος θυμάται απαντάει.. προσοχή....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Μάγκες προσοχή κάποιος η κάποια με όνομα Annapkn με πρόσχημα ότι κάνει μασάζ προσπαθεί να εκμαιεύσει προσωπικές πληροφορίες όπως skype.. ταχυδρομείο..όταν ρώτησα για βιπερ μου είπε ότι είναι προσωπικό της και καλά έχει έναν ξένο αριθμό.. αφού της είπα ότι χωρίς ελληνικό νούμερο δεν μιλάω μου απάντησε ότι δεν ζει Ελλάδα και ήρθε για της διακοπές του Πάσχα χαχα μαζί με το αρνί να φάει και κανένα λουτσο :takethis:,και ότι δεν ζει εδω.. φάσκει και αντιφάσκει :think: Νομίζω έχει ξανασυζητηθεί οποίος θυμάται απαντάει.. προσοχή....

Ωραιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom