Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
110
Πόντοι
0
Συνάντήση με την παρακάτω κυρία:


Γύρω στα 40, κανονική στο βάρος και λίγο αδιάφορη για τα δικά μου γούστα εμφανισιακά. Μετά από επικοινωνία μου είπε για body-to-body μασάζ. Φυσικά και δεν ήταν.

Πρώτα απ'όλα και στα συν, ήρθε γύρω στη μισή ώρα πριν από το καθορισμένο ραντεβού. Μπήκαμε στο δωμάτιο, έμεινε με τα εσώρουχα και μου έκανε ένα αδιάφορο χάιδεμα. Πέρασαν γύρω στα 10 λεπτά και μου ζήτησε να γυρίσω. Άλλο ένα 7-8 λέπτο χάιδεμα. Όλη αυτή την ώρα τυχαία αγγίγματα στα επίμαχα. Έβγαλε το σουτιέν και το κιλοτάκι και άρχισε να μου τον παίζει. Άφηνε να την αγγίζω ελεύθερα. Τίποτα παραπάνω. Το body-to-body ήταν απλά οτί ακουμπούσε πάνω μου. Κάποια στιγμή κατέθεσα, ντύθηκαμε και έφυγε. Συνολική ώρα συνεδρίας γύρω στα 40 λεπτά έναντι της μία ώρας. Μου ζήτησε να την πληρώσω πριν το μασάζ.

Γενικά ήταν μια πολύ αδιάφορη εμπειρία και έγινε πριν 3-4 μέρες, απλά δεν είχα χρόνο να ενημερώσω. Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Από βδομάδα ίσως πάω στο Grace στο Μαρούσι, πολύ δύσκολο να κάνω πια καινούργιο κασκαντεριλίκι, δεν έχει πια νόημα, ζητώ συγνώμη από το νήμα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.169
Κριτικές
2
Like
9.109
Πόντοι
2.456
:walkingpenis: :spam:
Κάτι φεγγάρια την πίπωνε κι ο πρόεδρος Βαγγέλης παρέα με την αδερφή της, από κει της έχει μείνει η μεγαλομανία.

Έπρεπε να την μπουκώσεις άμεσα. Το τεμάχιο δεν είναι να του αφήνεις πρωτοβουλία. Πρέπει να ξέρει ποιός είναι το αφεντικό
στο δωμάτιο, όπως ισχύει για κάθε εκδιδόμενη.
Πρόεδρος Βαγγέλ@ς καλεσμενος με Άνναμαρια,σε εκπομπή της Μιχαλονάκου( στην πόλη των παραισθήσεων)..
Σε ερώτηση της Μίχα..
Κύριε Μεϊμαράκη, τι προτιμάτε μπούτι ή στήθος;
Ο πρόεδρος βαγγελ@ς, πιάνει τα αρχιδια του και απαντάει..
Εμένα μου αρέσει και το μπουτι και το στήθος.. :rockon:
Από το βίντεο έχουν αφαιρεθεί τα επίμαχα..
Ήταν μετά το 1:55
Σόρρυ για το  :offtopic:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Συνάντήση με την παρακάτω κυρία:


Γύρω στα 40, κανονική στο βάρος και λίγο αδιάφορη για τα δικά μου γούστα εμφανισιακά. Μετά από επικοινωνία μου είπε για body-to-body μασάζ. Φυσικά και δεν ήταν.

Πρώτα απ'όλα και στα συν, ήρθε γύρω στη μισή ώρα πριν από το καθορισμένο ραντεβού. Μπήκαμε στο δωμάτιο, έμεινε με τα εσώρουχα και μου έκανε ένα αδιάφορο χάιδεμα. Πέρασαν γύρω στα 10 λεπτά και μου ζήτησε να γυρίσω. Άλλο ένα 7-8 λέπτο χάιδεμα. Όλη αυτή την ώρα τυχαία αγγίγματα στα επίμαχα. Έβγαλε το σουτιέν και το κιλοτάκι και άρχισε να μου τον παίζει. Άφηνε να την αγγίζω ελεύθερα. Τίποτα παραπάνω. Το body-to-body ήταν απλά οτί ακουμπούσε πάνω μου. Κάποια στιγμή κατέθεσα, ντύθηκαμε και έφυγε. Συνολική ώρα συνεδρίας γύρω στα 40 λεπτά έναντι της μία ώρας. Μου ζήτησε να την πληρώσω πριν το μασάζ.

Γενικά ήταν μια πολύ αδιάφορη εμπειρία και έγινε πριν 3-4 μέρες, απλά δεν είχα χρόνο να ενημερώσω. Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Από βδομάδα ίσως πάω στο Grace στο Μαρούσι, πολύ δύσκολο να κάνω πια καινούργιο κασκαντεριλίκι, δεν έχει πια νόημα, ζητώ συγνώμη από το νήμα.

Ωραια ενημερωση φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
Ωραια ενημερωση φιλε
Συνάντήση με την παρακάτω κυρία:


Γύρω στα 40, κανονική στο βάρος και λίγο αδιάφορη για τα δικά μου γούστα εμφανισιακά. Μετά από επικοινωνία μου είπε για body-to-body μασάζ. Φυσικά και δεν ήταν.

Πρώτα απ'όλα και στα συν, ήρθε γύρω στη μισή ώρα πριν από το καθορισμένο ραντεβού. Μπήκαμε στο δωμάτιο, έμεινε με τα εσώρουχα και μου έκανε ένα αδιάφορο χάιδεμα. Πέρασαν γύρω στα 10 λεπτά και μου ζήτησε να γυρίσω. Άλλο ένα 7-8 λέπτο χάιδεμα. Όλη αυτή την ώρα τυχαία αγγίγματα στα επίμαχα. Έβγαλε το σουτιέν και το κιλοτάκι και άρχισε να μου τον παίζει. Άφηνε να την αγγίζω ελεύθερα. Τίποτα παραπάνω. Το body-to-body ήταν απλά οτί ακουμπούσε πάνω μου. Κάποια στιγμή κατέθεσα, ντύθηκαμε και έφυγε. Συνολική ώρα συνεδρίας γύρω στα 40 λεπτά έναντι της μία ώρας. Μου ζήτησε να την πληρώσω πριν το μασάζ.

Γενικά ήταν μια πολύ αδιάφορη εμπειρία και έγινε πριν 3-4 μέρες, απλά δεν είχα χρόνο να ενημερώσω. Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Από βδομάδα ίσως πάω στο Grace στο Μαρούσι, πολύ δύσκολο να κάνω πια καινούργιο κασκαντεριλίκι, δεν έχει πια νόημα, ζητώ συγνώμη από το νήμα.
Συνάντήση με την παρακάτω κυρία:


Γύρω στα 40, κανονική στο βάρος και λίγο αδιάφορη για τα δικά μου γούστα εμφανισιακά. Μετά από επικοινωνία μου είπε για body-to-body μασάζ. Φυσικά και δεν ήταν.

Πρώτα απ'όλα και στα συν, ήρθε γύρω στη μισή ώρα πριν από το καθορισμένο ραντεβού. Μπήκαμε στο δωμάτιο, έμεινε με τα εσώρουχα και μου έκανε ένα αδιάφορο χάιδεμα. Πέρασαν γύρω στα 10 λεπτά και μου ζήτησε να γυρίσω. Άλλο ένα 7-8 λέπτο χάιδεμα. Όλη αυτή την ώρα τυχαία αγγίγματα στα επίμαχα. Έβγαλε το σουτιέν και το κιλοτάκι και άρχισε να μου τον παίζει. Άφηνε να την αγγίζω ελεύθερα. Τίποτα παραπάνω. Το body-to-body ήταν απλά οτί ακουμπούσε πάνω μου. Κάποια στιγμή κατέθεσα, ντύθηκαμε και έφυγε. Συνολική ώρα συνεδρίας γύρω στα 40 λεπτά έναντι της μία ώρας. Μου ζήτησε να την πληρώσω πριν το μασάζ.

Γενικά ήταν μια πολύ αδιάφορη εμπειρία και έγινε πριν 3-4 μέρες, απλά δεν είχα χρόνο να ενημερώσω. Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Από βδομάδα ίσως πάω στο Grace στο Μαρούσι, πολύ δύσκολο να κάνω πια καινούργιο κασκαντεριλίκι, δεν έχει πια νόημα, ζητώ συγνώμη από το νήμα.
ωραιοϛ φιλε ..αλλα πλεον η αγγελια δεν υπαρχει
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Συνάντήση με την παρακάτω κυρία:


Γύρω στα 40, κανονική στο βάρος και λίγο αδιάφορη για τα δικά μου γούστα .....
Την έχω σημειώσει στο γαμοκινητό μου ως θεία ελίνα-μαλάκω-ελληνίδα
Δεν θυμάμαι τον λόγο, σίγουρα δεν την έχω πάρει
Ίσως είχα ρωτήσει συναγωνιστή και μου έδωσε την πληροφορία ότι είναι μαλακισμένη.

Γιαυτό πριν γίνει το κασκαντεριλίκι, ας πέφτει ερώτηση εδώ μπας και βοηθάμε αλλήλους.

 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
:walkingpenis: :spam:Πρόεδρος Βαγγέλ@ς καλεσμενος με Άνναμαρια,σε εκπομπή της Μιχαλονάκου( στην πόλη των παραισθήσεων)..
Σε ερώτηση της Μίχα..
Κύριε Μεϊμαράκη, τι προτιμάτε μπούτι ή στήθος;
Ο πρόεδρος βαγγελ@ς, πιάνει τα αρχιδια του και απαντάει..
Εμένα μου αρέσει και το μπουτι και το στήθος.. :rockon:
Από το βίντεο έχουν αφαιρεθεί τα επίμαχα..
Ήταν μετά το 1:55
Σόρρυ για το  :offtopic:
εγώ εννοούσα τον άλλο πρόεδρο Βαγγέλη ...  :sunglasses:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
καλησπερα παιδες.ξερουμε κατι για την κυρια...?
1ον δεν είναι ρωσιδούλα αλλά ρωσοθειά γιατί κοντεύει τα 50
2ον οι φωτό της είναι πρόσφατες εδώ και τρία χρόνια
3ον αν πρόκειται να κάνεις ταξίδι όπως εγώ από βόρεια προς νότια φρόντισε με κάποιο
τρόπο που δεν ξέρω εγώ, να έρθει στο ραντεβού γιατί στο δικό μας δεν ήρθε και
παραλίγο να μείνω με το πουλί στο χέρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
1ον δεν είναι ρωσιδούλα αλλά ρωσοθειά γιατί κοντεύει τα 50
2ον οι φωτό της είναι πρόσφατες εδώ και τρία χρόνια
3ον αν πρόκειται να κάνεις ταξίδι όπως εγώ από βόρεια προς νότια φρόντισε με κάποιο
τρόπο που δεν ξέρω εγώ, να έρθει στο ραντεβού γιατί στο δικό μας δεν ήρθε και
παραλίγο να μείνω με το πουλί στο χέρι
την εχω παρει και δεν το σηκωνει μαλλον την γλυτωσα...αλλα να σου πω ολεϛ η φωτο που εχει ειναι με πολλα ρουχα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
την εχω παρει και δεν το σηκωνει μαλλον την γλυτωσα...αλλα να σου πω ολεϛ η φωτο που εχει ειναι με πολλα ρουχα
είσαι τυχερός

είναι με καλσόν σχεδόν σε όλες τις φωτο με το πιο πιθανό
να έχει τραγική χαλάρωση και σούρσιμο κώλου στο πάτωμα αλλά ίσως και φλεβίτιδα
θα ήταν προς το τέλος του 2014 που μου είπε ότι είναι 43 χρονών
την έχω σημειωμένη στο γαμοκινητό

εκ των υστέρων κατάλαβα και γω πως ήμουν τυχερός που δεν ήρθε στο ραντεβού
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Την έχω σημειώσει στο γαμοκινητό μου ως θεία ελίνα-μαλάκω-ελληνίδα
Δεν θυμάμαι τον λόγο, σίγουρα δεν την έχω πάρει
Ίσως είχα ρωτήσει συναγωνιστή και μου έδωσε την πληροφορία ότι είναι μαλακισμένη.

Γιαυτό πριν γίνει το κασκαντεριλίκι, ας πέφτει ερώτηση εδώ μπας και βοηθάμε αλλήλους.

Εχω επικοινωνησει μαζι της, δεν την εχω δοκιμασει, ειπε οτι δεν κανει σεξ, θελει €40 και νομιζω οτι την λενε Με(ρ)λινα , κατι τετοιο
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Εχω επικοινωνησει μαζι της, δεν την εχω δοκιμασει, ειπε οτι δεν κανει σεξ, θελει €40 και νομιζω οτι την λενε Με(ρ)λινα , κατι τετοιο
μπορεί να μην σημείωσα σωστά το όνομα της
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Συμβολη στην ενημερωση εκανα, ειμαστε πολυ μικροι μπροστα σου για να σε αμφισβητησουμε ;) :respect:
καλά έκανες και ενημερώνεις
ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια
όλοι όσοι είμαστε εδώ δίνουμε την μάχη της ενημέρωσης περί των πορνών

 

Scorpio987654321

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Εχω επικοινωνησει μαζι της, δεν την εχω δοκιμασει, ειπε οτι δεν κανει σεξ, θελει €40 και νομιζω οτι την λενε Με(ρ)λινα , κατι τετοιο

ειχα παρει καμποσες φορες τηλεφωνο σε διαφορες φασεις (6-7 τουλαχιστον), το σηκωσε μια φορα. Εμενα Malinga μου ειπε το ονομα της. Πριν κανα τριμηνο πρεπει να ηταν και ειχε πει 50 μασαζ και σεξ αλλα ειπα πως θα επαιρνα καποια αλλη στιγμη και δεν την ξαναπετυχα να το σηκωσει και το παρατησα. Μαλλον γλυτωσα τελικα. 
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
ελα πριβε να μου δωσεισ και συ κανα ινφο να παρουμε και απο αλλου αν υπαρχει κατι καλο θενκσ

γιατί ρε φίλε πριβε?

γιατί δεν ενημερώνεις όπως κάνουμε όλοι στο τοπικ αυτό?

δηλαδή για το.... deluxe κάνεις κοινή ενημέρωση ενώ για... άλλα όχι και θες πριβε?

ρε πλάκα ώρες ώρες.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom