Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
πλακα κανετε το συκωσε αντρας κσι λεει οτι ειναι το αγορι τις και τι την θρλω κτλπ...
χαχα ωραιοϛ μαλλον αρχισαν η ζηλιεϛ αυτοϛ δεν ξερει οτι κοπελα εκτοϛ απο μασαζ τριβει και το πιπερη
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
χαχα ωραιοϛ μαλλον αρχισαν η ζηλιεϛ αυτοϛ δεν ξερει οτι κοπελα εκτοϛ απο μασαζ τριβει και το πιπερη
μου εστειλε γραπτο μηνημα τωρα και συνεχιζει να ρωταει πιος ειναι
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
πες μας τουλάχιστον οτι δεν πήρες απο το προσωπικό σου αλλα απο ένα δευτερεύων πορνό κινητο...
ναι αλλα ετσι και αλιως εχει αγγελια στην χε. Παρολα αυτα και στο δευτερο κινητοβτο ονομα σου δινεις...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
ναι αλλα ετσι και αλιως εχει αγγελια στην χε. Παρολα αυτα και στο δευτερο κινητοβτο ονομα σου δινεις...
δε με απασχολεί αυτο! Με νοιάζει να μη μας σπάει το πεος κανένας νταβατζογκομενος. Λοιπόν κλειστο κ αστον να στέλνει μηνύματα κ να σε παίρνει,ασταδιαλα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
:offtopic: να κανω μια μικρη παρενθεσουλα με την ευκαιρια τωρα που τον πηρε πισω ο νταβατζογκομενος τον παικτη...τις προαλλες με πηρε ο αντρας μιας γκομενας που επαιζα τελοσπαντων.μη πολυλογω μου ερχεται εμπνευση και του λεω κυριε μου το κινητο αυτο ειναι ΕΤΑΙΡΙΚΟ! που να ξερω ποιος πηρε τη κυρια που μου λετε και τι λεγανε!τον ταπωσα μεχρι κ συγνωμη μου ειπε! συνεχιζουμε...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
:offtopic: να κανω μια μικρη παρενθεσουλα με την ευκαιρια τωρα που τον πηρε πισω ο νταβατζογκομενος τον παικτη...τις προαλλες με πηρε ο αντρας μιας γκομενας που επαιζα τελοσπαντων.μη πολυλογω μου ερχεται εμπνευση και του λεω κυριε μου το κινητο αυτο ειναι ΕΤΑΙΡΙΚΟ! που να ξερω ποιος πηρε τη κυρια που μου λετε και τι λεγανε!τον ταπωσα μεχρι κ συγνωμη μου ειπε! συνεχιζουμε...
σωστός!
σοφός!
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
:offtopic: να κανω μια μικρη παρενθεσουλα με την ευκαιρια τωρα που τον πηρε πισω ο νταβατζογκομενος τον παικτη...τις προαλλες με πηρε ο αντρας μιας γκομενας που επαιζα τελοσπαντων.μη πολυλογω μου ερχεται εμπνευση και του λεω κυριε μου το κινητο αυτο ειναι ΕΤΑΙΡΙΚΟ! που να ξερω ποιος πηρε τη κυρια που μου λετε και τι λεγανε!τον ταπωσα μεχρι κ συγνωμη μου ειπε! συνεχιζουμε...
ωραιοϛ.....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
εχει ενα βιντεακι στο φατσοβιβλιο με εναν γαμο..μαλλον ο δικος της...
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.554
Πόντοι
25.700
:offtopic: να κανω μια μικρη παρενθεσουλα με την ευκαιρια τωρα που τον πηρε πισω ο νταβατζογκομενος τον παικτη...τις προαλλες με πηρε ο αντρας μιας γκομενας που επαιζα τελοσπαντων.μη πολυλογω μου ερχεται εμπνευση και του λεω κυριε μου το κινητο αυτο ειναι ΕΤΑΙΡΙΚΟ! που να ξερω ποιος πηρε τη κυρια που μου λετε και τι λεγανε!τον ταπωσα μεχρι κ συγνωμη μου ειπε! συνεχιζουμε...

:2funny: :2funny: :2funny:

:thumbsup:
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
838
Κριτικές
4
Like
1.329
Πόντοι
206
μου εστειλε γραπτο μηνημα τωρα και συνεχιζει να ρωταει πιος ειναι
πες του και εσυ να μη τον ενδιαφέρει...χαχαχα
άμα θέλει να μάθει να ρωτήσει τη κοπέλα του...χεχεχε
σοβαρά τωρα, μάλλον θα επεσαν πολλά τηλέφωνα και η κοπελιά έβαλε κάποιο γνωστό της να απανμτά για να πάψουν να την ενοχλούν
στα π@π@ρι@ μας
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
δεν έχει δικό της χώρο
αλλά την να λέμε τώρα
μπήκε στη μέση ο αρραβωνιαστικός και κάνει ερωτήσεις
Αφού υπάρχει αρραβωνιαστικός καλύτερα που δεν υπάρχει χώρος
Αρραβωνιαστικός και χώρος μαζί είναι σπορ υψηλού κινδύνου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom