Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Η Αθηνά/Νανά Έχει πάει Καλλιθέα? Και εξασκεί ακόμα το άθλημα του μασάζ και του δουλέματος των αγαπούληδων και περιπετειολάγνων?
Γιατί μιλάς έτσι για το κορίτσι? Ξέρω κάποιον που μετά από καμιά πενηνταριά ραντεβού γάμησε τελικά... του πήγε βέβαια γύρω στο διχίλιαρο το γαμήσι, αλλά για μια κοντούλα στρουμπουλή milf άξιζε τον κόπο!   :jerking:  :jerking:  :jerking:
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Γιατί μιλάς έτσι για το κορίτσι? Ξέρω κάποιον που μετά από καμιά πενηνταριά ραντεβού γάμησε τελικά... του πήγε βέβαια γύρω στο διχίλιαρο το γαμήσι, αλλά για μια κοντούλα στρουμπουλή milf άξιζε τον κόπο!  :jerking:  :jerking:  :jerking:

Εγώ που την πήρα τηλ και μου είπε πως έχει πάει καλλιθέα, τις είπα πως μου πέφτει λίγο μακρία.. και τι μου λέει;
"έχει σημασία; ένα καλό μασάζ στις μέρες μας αξίζει, γιατί είναι πολύ δύσκολο να το βρεις, όλες αυτές που κυκλοφορούν εκεί έξω δεν έχουν ιδέα απο μασάζ."
τα συμπεράσματα δικά σας..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Εγώ που την πήρα τηλ και μου είπε πως έχει πάει καλλιθέα, τις είπα πως μου πέφτει λίγο μακρία.. και τι μου λέει;
"έχει σημασία; ένα καλό μασάζ στις μέρες μας αξίζει, γιατί είναι πολύ δύσκολο να το βρεις, όλες αυτές που κυκλοφορούν εκεί έξω δεν έχουν ιδέα απο μασάζ."
τα συμπεράσματα δικά σας..
ναι τρία πουλάκια κάθονται στο παραμύθι πρώτη.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Γιατί μιλάς έτσι για το κορίτσι? Ξέρω κάποιον που μετά από καμιά πενηνταριά ραντεβού γάμησε τελικά... του πήγε βέβαια γύρω στο διχίλιαρο το γαμήσι, αλλά για μια κοντούλα στρουμπουλή milf άξιζε τον κόπο!  :jerking:  :jerking:  :jerking:

Και βέβαια πρώτη φορά που κάθησε σε κάποιον καθώς δεν τα κάνει αυτά αλλά μόλις εμφανίστηκε μπροστά της ο χρυσός πούτσος δεν μπόρεσε να αντισταθεί και είπε ας είναι αφού του έχω τσιμπήσει και τόσα λεφτά ας του κάνω και ενα πουτσομασάζ να τον ευχαριστήσω
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
η κυρία Έφη ψήνει και μπριζόλα δυό φορές στα 70 ευρώ
της αντιπρότεινα 60 και δεν δέχθηκε με μισόλογα
φυσικά της τα είχα πει πριν καιρό πως με μασάζ και πίπα στα 40 δεν θα κάνει σεφτέ

αν δεχθεί τα 60 θα πάρω  :dancing:
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
115
Like
191
Πόντοι
1
Καλημερα σας!

Εχεις κανενας κάποιο νεο για κοπέλες απο yourmassage 'η κάποιο αντίστοιχο?
Αν θέλει ας μου στείλει με pm. Δοκίμασα κάποιες με 50-50 στο κάνουν ή δεν κάνουν οπότε αν θέλετε ανταλλαγή πληροφοριών καλύτερα pm.
 

yannnis31

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
έχω πληροφορίες αλλά πρέπει πρώτα να γραψω 5 μηνύματα ως νέο μελος για pm...
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
766
Πόντοι
81
Εφόσον δεν μπορείς να στειλεις pm γραψτα εδω...
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Κανε 5 χαζοποσταρισματα μωρε σιγα!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Δεν έχω δοκιμάσει κάποια ωστόσο αν κάποιος μπορεί να στείλει εμπιστευτική πληροφορία για κάποια από το youmassage που κάνει κάτι παραπάνω από απλό μασάζ θα το εκτιμούσα..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
η κυρία Έφη ψήνει και μπριζόλα δυό φορές στα 70 ευρώ
της αντιπρότεινα 60 και δεν δέχθηκε με μισόλογα
φυσικά της τα είχα πει πριν καιρό πως με μασάζ και πίπα στα 40 δεν θα κάνει σεφτέ

αν δεχθεί τα 60 θα πάρω  :dancing:
που την βρισκουμε την κυρια εφη
με την διπλη μπριζολα;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
Gari άμα κ εμφανιστεί η Βραζιλιάνα ενημερώνεις έτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom