Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
ολαλα!
συναγωνιστή ανοιξε τα χαρτιά σου έχει φίλη που κάνει βιζιτούλες?
για πες?
με ψάρωσες τώρα ενώ δε πρέπει


ρισκαρω να αναγνωριστω ομως κ δεν το χρειαζομαι!!!!τα περισσοτερα ηδη τα ειπα...25χρ ελληνιδα 49kg νομιζω μελαχρινη (οποτε κανει) με ωραιο κωλο(ειπε) τον οποιο δινει ευκολα στα 130 με 2 μπαλες φουλ εξτρα  :erection: :erection: :zfuck: :zfuck:...τηλ ζητα απ την ιδια...δεν δυσκολευτικε καθολου να μου το δωσει...αλλα απ την αλλη εγω χωρις την αδεια της δεν μπορω να το δωσω...οποτε μην μου στειλετε πμ το ξεκαθαριζω...παραβοηθεισα και εκτεθικα ηδη  :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ρισκαρω να αναγνωριστω ομως κ δεν το χρειαζομαι!!!!τα περισσοτερα ηδη τα ειπα...25χρ ελληνιδα 49kg νομιζω μελαχρινη (οποτε κανει) με ωραιο κωλο(ειπε) τον οποιο δινει ευκολα στα 130 με 2 μπαλες φουλ εξτρα  :erection: :erection: :zfuck: :zfuck:...τηλ ζητα απ την ιδια...δεν δυσκολευτικε καθολου να μου το δωσει...αλλα απ την αλλη εγω χωρις την αδεια της δεν μπορω να το δωσω...οποτε μην μου στειλετε πμ το ξεκαθαριζω...παραβοηθεισα και εκτεθικα ηδη  :hi:
σωραίος, αλλά τα 130 είναι εκτός του σχεδιασμού που έχω για τα πουτανάκια
εγώ δίνω μέχρι 50 αυστηρά όποια θέλει έρχεται, όποια δεν θέλει δεν έρχεται
γι αυτό κα γάμευσα τη μαριγούλα σε λογική τιμούλα
να ρωτήσω κάτι άλλο όμως σημαντικό,
είναι μαρουσιοτάκι το μικρό με την όπισθεν που αναφέρεις ειναι από εκείνα που λιάζονται στα καφέ του σταθμού γύρω-γύρω?
το γάμευσες ή θα?
 

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
σωραίος, αλλά τα 130 είναι εκτός του σχεδιασμού που έχω για τα πουτανάκια
εγώ δίνω μέχρι 50 αυστηρά όποια θέλει έρχεται, όποια δεν θέλει δεν έρχεται
γι αυτό κα γάμευσα τη μαριγούλα σε λογική τιμούλα
να ρωτήσω κάτι άλλο όμως σημαντικό,
είναι μαρουσιοτάκι το μικρό με την όπισθεν που αναφέρεις ειναι από εκείνα που λιάζονται στα καφέ του σταθμού γύρω-γύρω?
το γάμευσες ή θα?


δεν εχω ιδεα...οτι μου ειπε ξερεις κ εσυ τωρα(κ ολοι οι αλλοι  :grin: )!!!
θα μιλησω πρωτα μαζι της (γτ 130 στα ΤΥΦΛΑ δεν τα δινω...εχω τις παραξενιες μου) κ αφου δω φως θα δειξει ...
τωρα ψαρωσες εσυ εμενα ομως....περι αμαρουσιων παιζει-ξερεις κατι?? η ετσι το πεταξες? υπαρχουν ''κομματια'' εκει που λιαζονται?? :think:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
τούτη δω έχει μεγάλη πλάκα είναι η δεύτερη φορά που πέφτω πάνω της τηλεφωνικώς
ευτυχώς δεν έχω ξοδέψει φράγκο για πάρτη της


σου λέει ξερά ότι είναι νέα και όμορφη κάνει μασαζ με εκτόνωση και θελει 40 ευρώ
αν ξεκινήσεις να ρωτάς που επιβάλλεται να ρωτήσεις διότι εσύ θα εκταμιεύσεις το 40αρι αρχίζει τις μαλακίες
και εξηγούμαι,
- πόσο χρονών είσαι και τι εμφάνιση έχεις ακριβώς διότι το νέα και όμορφη είναι πολύ γενικό και αόριστο
- είναι προσβλητικό να ρωτάς μια γυναίκα την ηλικία της :jerking:
- καλά παμε παρακάτω, επειδή λες ότι είσαι ωραία είσαι αδύνατη ωραία η γεματούλα ωραία , κοντή ψηλή, ξανθιά ή μελαχρινή?
- δεν μπορώ να στα πω αυτά από το τηλέφωνο
- γιατί παρακολουθούν τις κλήσεις σου?
- μπορεί να παρακολουθούν  :jerking:
- η εκτόνωση που λες ότι έχει το πρόγραμμα είναι με το χέρι, με το στόμα ή με το μουνάκι?
- είσαι αισχρός το ξέρεις?
- το γνωρίζω και είναι το μόνο σημείο που θα συμφωνήσουμε εμείς οι δύο, γιατί το 40αρι μου θα το πάρει άλλη κοπελιά και όχι εσύ

το νου σας κύριοι

χαχαχα με εκανες και γέλασα τέτοιο βροχερό πρωϊνό
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εγώ όχι, πρώτη φορά την βλέπω αυτη την αγγελία... Και οι φωτογραφίες μου φαινονται ψεύτικες.... Δεν παίζει να υπάρχει τόσο μουνάρα μασατζού.

Το κινητό δεν βγάζει τίποτα... Κάτι site αγγελιών με το ίδιο περιεχόμενο μονο βγάζει

Το τηλεφωνο το έχει γράψει λάθος. Εχει ξεχασει ένα 0 μετά το 3
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Συνάντηση με τη Μαρία από Μολδαβία. Όλα όπως τα είπαν οι προηγούμενοι εκτός από την τιμή. Η κοπέλα παίρνει 50 για μία εκτόνωση και αν θες 2 εκτονώσεις πάει στα 60. Απλά για να λέμε σωστά τα πράγματα...
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Συνάντηση με τη Μαρία από Μολδαβία. Όλα όπως τα είπαν οι προηγούμενοι εκτός από την τιμή. Η κοπέλα παίρνει 50 για μία εκτόνωση και αν θες 2 εκτονώσεις πάει στα 60. Απλά για να λέμε σωστά τα πράγματα...
πεφτουν οι τιμούλες σιγα σιγα
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
α οκ. Γιατί με τη Μαρια 55 είχα βρεθεί με 50. Αν εννοείς αυτήν...
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Τη μασέρ που γράφουν στις προηγούμενες σελίδες με αγγελία από Χ.Ε.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Συνάντηση με τη Μαρία από Μολδαβία. Όλα όπως τα είπαν οι προηγούμενοι εκτός από την τιμή. Η κοπέλα παίρνει 50 για μία εκτόνωση και αν θες 2 εκτονώσεις πάει στα 60. Απλά για να λέμε σωστά τα πράγματα...
 Μια  χαρα  ειναι  το Μαρακι ,  πολυ  γλυκο  μουτρακι ,  ωραιο πλαστικο  βυζακι και μαλακο στην  αφη  και  ρωγα πιρογα  που βαζει ματι , ωραιο  χρωματακι απο  σολαριουμ ,   καλη πιπα μεχρι μεσα και τελειωμα μια  χαρα στο στοματακι της , τα πηρε  ολα χωρις μα και μου και δεν βιαστικε να παει  στο  μπανιο μου να τα φτυσει , απο  μενα  μια  χαρα το περασε το πρωτο  test drive  το  Σουκου  που περασε , απλα  δεν θελει  αγριαδες και δυνατο  ζουλιγμα σε κωλο και βυζια , οταν  την  γραπωνα σφιχτα με δυναμη στα κωλομερια να την καρφωσω  πανω μου τσιναγε   λιγακι αλλα με ωραιο  τροπο , δεν   καντηλιαζε  δηλαδη ,  οποτε  μια  χαρα ειναι το κοριτσι  και σε τιμη να την περνεις  2 φορες την  βδομαδα .
 Αυτα τα ολιγα  για το Μαρακι το  λεπτεπιλεπτο Μολδαβακι , παντως πρεπει να κανει σιγουρα  4 με 5  ραντεβου σε καλη μερα , τα υπολοιπα στο επομενο ραντεβου της  με τον  Chicha   :hi: :hi: :hi:
 
υ.γ   καλο ειναι να μην της λετε για το μπου και αλλα τετοια διοτι δεν  βοηθαει σε κατι πες τες της οτι   βρικατε  το  τηλ  της  απο  φιλο σας  η απ την αγγελια  της , μονο  κακο  μπορει να μας κανει το να της πειτε για το μπου , αν και πολυ παπαρες θα της το εχουν  σφιριξει σιγουρα
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
φιλε ολα οπως τα ειπες!100% συμφωνω.εγω αυτο το σκ λεω να κανω το δευτερο τεστ ντριβε!
εγω της ειπα απ την αγγελια,αλλα σιγουρα καποιος θα εχει πει τι μαλακια του...
τα γνωστα "μπλα μπλα κλπ"και γω θα γραψω καλα για σενα κλπ...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
φιλε ολα οπως τα ειπες!100% συμφωνω.εγω αυτο το σκ λεω να κανω το δευτερο τεστ ντριβε!
εγω της ειπα απ την αγγελια,αλλα σιγουρα καποιος θα εχει πει τι μαλακια του...
τα γνωστα "μπλα μπλα κλπ"και γω θα γραψω καλα για σενα κλπ...
  Αυτες τις μαλακιες  κανουνε κατι  πιτσιρικαδες η και μεγαλοι ηλικιακα απο  εδω μεσα  και με το που ακουσει  η αλλη  σαιτ και τετοια αγριευει και λακαει , αυτα τα χαζα  κανουνε  καποιοι  και στο  mamba  οταν τους δινουμε κανα κονε , και  μετα μας  χαλανε και μας τα σταναταρακια ,εγω  προσωπικα  δεν ξαναδινω τιποτα σε κανεναν αν δεν τον  γνωριζω  τον αλλον ,  μεγαλη μαλακια και ηλιθιοτητα να λες στην αλλη για το μπου και οτι θα γραψω  για σενα , αλλο αν ειναι call-girl η αλλη και εχει νημα εδω μεσα , που και παλι μαλακια ειναι να της γλυφεις και να της λες τετοια ,
  Anyway  πολυ σωστο σε βρισκω  στο πως της τοποθετηθηκες , και καλο  δευτερο  βολι με το Μαρακι ,  αξιζει  για  δευτερη  φορα  πιστευω , καλα  να περασεις  και πες μας εντυπωσεις  για το δευτερο session  :hi: :hi: :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
Συνάντηση με τη Μαρία από Μολδαβία. Όλα όπως τα είπαν οι προηγούμενοι εκτός από την τιμή. Η κοπέλα παίρνει 50 για μία εκτόνωση και αν θες 2 εκτονώσεις πάει στα 60. Απλά για να λέμε σωστά τα πράγματα...

φιλε μαλλον εσυ τα λες λαθος. δυο πιστολιες εριξα κι εγω στο 50αρικο.  το ιδιο εχουν πει κι αλλοι εδω
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
φιλε μαλλον εσυ τα λες λαθος. δυο πιστολιες εριξα κι εγω στο 50αρικο.  το ιδιο εχουν πει κι αλλοι εδω
 Παντως  κι εμενα μου  το εφερε απ εξω απ  εξω  οτι μαλλον θα το παει στα 60 μες την  βδομαδα  διοτι καποιος  παπαριδης  της  ειπε για  αλλες στα 70 και για την Μαρινα  που το εχει στα  60 , λετε  οντως  να το  πηγε στα 60  :think: :think: :think: ,  εγω παντως της εδωσα λιγο  παραπανω απο το  50αρι που ειχαμε πει  διοτι την κρατησα  παραπανω απο ωρα , αν και καποιος  την  πηρε  χθες  η σημερα  παντως με  60αρι να  ενημερωσει  :hi: :hi: :hi:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Δεν τα λέω καθόλου λάθος. Σήμερα το απόγευμα ραντεβού στα 60...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
 Παντως  κι εμενα μου  το εφερε απ εξω απ  εξω  οτι μαλλον θα το παει στα 60 μες την  βδομαδα  διοτι καποιος  παπαριδης  της  ειπε για  αλλες στα 70 και για την Μαρινα  που το εχει στα  60 , λετε  οντως  να το  πηγε στα 60  :think: :think: :think: ,  εγω παντως της εδωσα λιγο  παραπανω απο το  50αρι που ειχαμε πει  διοτι την κρατησα  παραπανω απο ωρα , αν και καποιος  την  πηρε  χθες  η σημερα  παντως με  60αρι να  ενημερωσει  :hi: :hi: :hi:

εσενα σου ειπα και σε πμ τι γινεται. εγω την πηρα και 2η φορα γιατι η πρωτη ηταν καπως και παλι 50 εδωσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom