Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλημέρα σε ολους
Παρακολουθώ αρκετά χρόνια το νήμα και με έχετε βοηθήσει πολύ οπετέ να δώσω μια βοήθεια και γω.
......
......
.....

Ελπιζω να βοηθησα...
Και μια ερωτηση.Υπαρχει καμια αλλη κοπελα με καλο μασαζ πρωτα και μετα τα υπολοιπα? Και το τηλ της Ολγιας που μπορω να το βρω?Εχω ξεστραβωθει στο νημα αλλα τιποτα.
Το να πάρεις και να κάνεις copy-paste γνωστά πράγματα, ονόματα και καταστασεις που εχουν χιλιοειπωθεί και γραφτεί εδώ,  δεν είναι βοήθεια, είναι μια απλή αντιγραφή.

Βοήθεια θα είναι να πας με κάποια οπου δεν εχει παει κανείς μας μέχρι τώρα και να βγεις να γράψεις αναλυτική κριτική και εντυπώσει.ς
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Πριν λίγο καιρό συναντήθηκα με αυτήν www.xe.gr/health/fysikotherapeuths%7Cad-55450058.html]http://www.xe.gr/health/fysikotherapeuths%7Cad-55450058.html.Άννα[/URL] απ'ότι μου είπε,από το πρώην ανατολικό μπλοκ,45+ απ'όσο την έκανα,κοντούλα.Μια μέτρια γενικά εμφάνιση.Στα του αγώνα,δείχνει να το παλεύει στο μασάζ αλλά όχι πολλά πράματα.Στο τέλος είχαμε μια τυπική διεκπεραίωση με το χέρι.Μου άφησε υπονοούμενο για κάτι παραπάνω την επόμενη φορά αλλά δε νομίζω να υπάρχει.Κόστος 30e.
Επίσης τώρα τελευταία προσπαθώ να βρεθώ μ'αυτό www.xe.gr/health/MASER%7Cad-245003727.html#]http://www.xe.gr/health/MASER%7Cad-245003727.html#.Έχουμε[/URL] μιλήσει 3-4 φορές αλλά ακόμα τίποτα.Πότε ήταν εκτος Αθήνας,πότε δεν μπορούσε (μου είπε ότι δουλεύει μόνο καθημερινές).Έχει βρεθεί κανένας φίλος μαζί της;Να μου πει αν πρέπει να επιμείνω ή να κόψω ρόδα μυρωμένα!Αυτά μάγκες.Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλύτερα!
H αγγελια επεσε...Γιατι? Ας μας την φτιαξει η Ελενιτσα η ο αρχοντοτσολιας της να παμε να τη δουμε και εμεις. Αντε να ενεβασουμε και εμεις καμια κριτικη. Να βοηθησουμε το νημα.

ΥΓ 1.Καμια σχεση το μνμ μου με τον Julious. Απλα παιρνω το λινκ απο το φιλο.
2. Σε περιμενω πως και πως να πεσεις και στη δικη μου αγκαλια. Ξερεις εσυ για ποιον το λεω  ;)
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Το να πάρεις και να κάνεις copy-paste γνωστά πράγματα, ονόματα και καταστασεις που εχουν χιλιοειπωθεί και γραφτεί εδώ,  δεν είναι βοήθεια, είναι μια απλή αντιγραφή.

Βοήθεια θα είναι να πας με κάποια οπου δεν εχει παει κανείς μας μέχρι τώρα και να βγεις να γράψεις αναλυτική κριτική και εντυπώσει.ς

Μια παρατήρηση, εκτός από 4-5 ονόματα κοριτσιων  που αναπαραγονται συνεχώς δεν υπάρχει καμία άλλη  άποψη για καμιά. Έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν υπάρχουν άλλες και αυτές εξυπηρετούν όλο το νομό Αττικής. Υπάρχουν κατά καιρούς βέβαια και άλλοι 4-5 δορυφόροι που βγαίνουν και αποκλείονται είτε λόγω τιμής είτε λόγω υπηρεσιών.
Το συμπέρασμα μου είναι ότι είτε είναι λίγες οι κοπέλες που ασχολούνται με αυτό και μάλλον έτσι είναι αφου οι τιμές είναι σταθερές εδώ και χρόνια και με την πείνα που υπάρχει θα έπρεπε να πέσουν αν έμπαιναν και άλλες στο χώρο  με αντίστοιχες υπηρεσίες. Ένδεια κύριοι. 
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Μια παρατήρηση, εκτός από 4-5 ονόματα κοριτσιων  που αναπαραγονται συνεχώς δεν υπάρχει καμία άλλη  άποψη για καμιά. Έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν υπάρχουν άλλες και αυτές εξυπηρετούν όλο το νομό Αττικής. Υπάρχουν κατά καιρούς βέβαια και άλλοι 4-5 δορυφόροι που βγαίνουν και αποκλείονται είτε λόγω τιμής είτε λόγω υπηρεσιών.
Το συμπέρασμα μου είναι ότι είτε είναι λίγες οι κοπέλες που ασχολούνται με αυτό και μάλλον έτσι είναι αφου οι τιμές είναι σταθερές εδώ και χρόνια και με την πείνα που υπάρχει θα έπρεπε να πέσουν αν έμπαιναν και άλλες στο χώρο  με αντίστοιχες υπηρεσίες. Ένδεια κύριοι. 
Κανεις μεγαλο λαθος...Εχουμε ανεβασει πολλες κριτικες για αλλες πολλες κοπελες. Επισης και απειρα σχολια για συναντησεις. Διαβασε προσεκτικα πολυ πιο πισω και θα δεις.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μια παρατήρηση, εκτός από 4-5 ονόματα κοριτσιων  που αναπαραγονται συνεχώς δεν υπάρχει καμία άλλη  άποψη για καμιά. Έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν υπάρχουν άλλες και αυτές εξυπηρετούν όλο το νομό Αττικής. Υπάρχουν κατά καιρούς βέβαια και άλλοι 4-5 δορυφόροι που βγαίνουν και αποκλείονται είτε λόγω τιμής είτε λόγω υπηρεσιών.
Το συμπέρασμα μου είναι ότι είτε είναι λίγες οι κοπέλες που ασχολούνται με αυτό και μάλλον έτσι είναι αφου οι τιμές είναι σταθερές εδώ και χρόνια και με την πείνα που υπάρχει θα έπρεπε να πέσουν αν έμπαιναν και άλλες στο χώρο  με αντίστοιχες υπηρεσίες. Ένδεια κύριοι. 

Καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα είναι τελειως διαφορετικά.......η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρι,με τον μανδυα του "μασαζ".........απλώς,τα καλά κομμάτια δεν δημοσιοποιούνται,για να μην καουν.....και βεβαίως,κανεις δεν πρόκειται να τα δώσει σε αγνωστους με 5-10 ποστς,που αρχίζουν αμεσως να ζητανε πληροφοριες,χωρίς να εχουν συνεισφερει τιποτα στην ενημέρωση.....ε,γι' αυτους είναι τα 4-5 ονόματα που αναφέρεις.......
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
H αγγελια επεσε...Γιατι? Ας μας την φτιαξει η Ελενιτσα η ο αρχοντοτσολιας της να παμε να τη δουμε και εμεις. Αντε να ενεβασουμε και εμεις καμια κριτικη. Να βοηθησουμε το νημα.

ΥΓ 1.Καμια σχεση το μνμ μου με τον Julious. Απλα παιρνω το λινκ απο το φιλο.
2. Σε περιμενω πως και πως να πεσεις και στη δικη μου αγκαλια. Ξερεις εσυ για ποιον το λεω  ;)

Μάλλον άλλαξε αγγελία η Ελελνα που λέτε...για τσεκάρετε εδώ το τηλ μοιάζει ίδιο
 

dickydickman 69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
220
Κριτικές
8
Like
42
Πόντοι
1
Η Αγνή που αναφέρεται πως τα πάει από πρόσωπο ? Βλέπεται,  υποφερεται ?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Μάλλον άλλαξε αγγελία η Ελελνα που λέτε...για τσεκάρετε εδώ το τηλ μοιάζει ίδιο
ποτε αλλαξε? περιεργο....εσενα ποιος στο σφυριξε?? και τι παει να πει οτι το τηλεφωνο μοιαζει να ειναι το ιδιο...ειναι η δεν ειναι?

 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
ποτε αλλαξε? περιεργο....εσενα ποιος στο σφυριξε?? και τι παει να πει οτι το τηλεφωνο μοιαζει να ειναι το ιδιο...ειναι η δεν ειναι?

Το τσέκαρα και είναι το ίδιο. Δεν μου το σφύριξε κανένας το είχα κρατήσειαπό την προηγούμενη αγγελία
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνάγωνιστες να ενημερώσω για την περιπέτεια όπως εξελίχτηκε μην την πατήσει
και κανείς άλλος πήρα μια 25 ελληνίδα λεει μου είπε να πάω εγω δεν ήθελε να την δω
Και σκάει μια με ένα βρόμικο φόρεμα κοκαλιάρα αβιζι με γυαλιά πρεζακι
δεν το παραδέχτηκε της είπα οτι δεν και να φύγει και μου αρχιζει την φασαρία να της τα δώσω
τα 50 που ζήταγε της είπα να το ξεχάσει και αλλιώς έλεγε πως είναι αλλιώς ήταν
δεν με άφηνε να φύγω μου κρατούσε τα κλειδιά και καλα σου λεει άμα είναι παντρεμένος
δεν θα θέλει το σούσουρο στο ξενοδοχείο και θα τα πάρω φώναζε εκεί και για να μην νευριάσω
έφυγα και την άφησα εκεί ΕΦ όσον έλεγε οτι δεν έφευγε και είπα του ρεσεψιόν τι παίζει να ξέρει
και έφυγα έχει πολλά τηλ στης αγγελίες αυτά πόυ ξέρω εγω τελειώνουν 595 το ένα και 038 το άλλο
Είπα και εγω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο να το καταθέσω εδώ και μου βγήκε ξυνο καλητερα
δοκιμασμένα μην την πατήσετε και εσείς και τα 15 του ξενοδοχείο έσκασα αφυστε τα αν έχει κάποιος να
μου προτηνει κάτι στο 50-60 ας στείλει πμ ευχαριστώ
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα είναι τελειως διαφορετικά.......η μιση Αθηνα εχει βγει στο κλαρι,με τον μανδυα του "μασαζ".........απλώς,τα καλά κομμάτια δεν δημοσιοποιούνται,για να μην καουν.....και βεβαίως,κανεις δεν πρόκειται να τα δώσει σε αγνωστους με 5-10 ποστς,που αρχίζουν αμεσως να ζητανε πληροφοριες,χωρίς να εχουν συνεισφερει τιποτα στην ενημέρωση.....ε,γι' αυτους είναι τα 4-5 ονόματα που αναφέρεις.......

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνάγωνιστες να ενημερώσω για την περιπέτεια όπως εξελίχτηκε μην την πατήσει
και κανείς άλλος πήρα μια 25 ελληνίδα λεει μου είπε να πάω εγω δεν ήθελε να την δω
Και σκάει μια με ένα βρόμικο φόρεμα κοκαλιάρα αβιζι με γυαλιά πρεζακι
δεν το παραδέχτηκε της είπα οτι δεν και να φύγει και μου αρχιζει την φασαρία να της τα δώσω
τα 50 που ζήταγε της είπα να το ξεχάσει και αλλιώς έλεγε πως είναι αλλιώς ήταν
δεν με άφηνε να φύγω μου κρατούσε τα κλειδιά και καλα σου λεει άμα είναι παντρεμένος
δεν θα θέλει το σούσουρο στο ξενοδοχείο και θα τα πάρω φώναζε εκεί και για να μην νευριάσω
έφυγα και την άφησα εκεί ΕΦ όσον έλεγε οτι δεν έφευγε και είπα του ρεσεψιόν τι παίζει να ξέρει
και έφυγα έχει πολλά τηλ στης αγγελίες αυτά πόυ ξέρω εγω τελειώνουν 595 το ένα και 038 το άλλο
Είπα και εγω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο να το καταθέσω εδώ και μου βγήκε ξυνο καλητερα
δοκιμασμένα μην την πατήσετε και εσείς και τα 15 του ξενοδοχείο έσκασα αφυστε τα αν έχει κάποιος να
μου προτηνει κάτι στο 50-60 ας στείλει πμ ευχαριστώ
και μετα μας ειπαν οτι θελει να γινει το ματσ, αλλα εμεις δε θελαμε..και ο,τι δε θελουν να γινει το ματσ..
Τυπε σοορυ αλλα η περιγραφη σου μου θυμισε προεδρο Εδασσαικου!



 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλησπέρα συνάγωνιστες να ενημερώσω για την περιπέτεια όπως εξελίχτηκε μην την πατήσει
και κανείς άλλος πήρα μια 25 ελληνίδα λεει μου είπε να πάω εγω δεν ήθελε να την δω
Και σκάει μια με ένα βρόμικο φόρεμα κοκαλιάρα αβιζι με γυαλιά πρεζακι
δεν το παραδέχτηκε της είπα οτι δεν και να φύγει και μου αρχιζει την φασαρία να της τα δώσω
τα 50 που ζήταγε της είπα να το ξεχάσει και αλλιώς έλεγε πως είναι αλλιώς ήταν
δεν με άφηνε να φύγω μου κρατούσε τα κλειδιά και καλα σου λεει άμα είναι παντρεμένος
δεν θα θέλει το σούσουρο στο ξενοδοχείο και θα τα πάρω φώναζε εκεί και για να μην νευριάσω
έφυγα και την άφησα εκεί ΕΦ όσον έλεγε οτι δεν έφευγε και είπα του ρεσεψιόν τι παίζει να ξέρει
και έφυγα έχει πολλά τηλ στης αγγελίες αυτά πόυ ξέρω εγω τελειώνουν 595 το ένα και 038 το άλλο
Είπα και εγω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο να το καταθέσω εδώ και μου βγήκε ξυνο καλητερα
δοκιμασμένα μην την πατήσετε και εσείς και τα 15 του ξενοδοχείο έσκασα αφυστε τα αν έχει κάποιος να
μου προτηνει κάτι στο 50-60 ας στείλει πμ ευχαριστώ
θα ήθελες να μας πεις το όνομα της μασέρ και από ποια αγγελία βρήκες τέτοιο κελεπούρι?
Για να μην την πατήσουν οι συναγωνιστές που ασχολούνται με το σπορ του ''μασάζ κατ`οίκον''
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
και μετα μας ειπαν οτι θελει να γινει το ματσ, αλλα εμεις δε θελαμε..και ο,τι δε θελουν να γινει το ματσ..
Τυπε σοορυ αλλα η περιγραφη σου μου θυμισε προεδρο Εδασσαικου!

Φίλε με τα νεύρα που έχω τι περιμένεις να σου γράψω
Μπράβο πρέπει να πεις που το έγραψα για να μην την πατήσουν και άλλη
Ποιο καλα θα ήταν να μην πω τίποτα και να αφήσω και άλλους στη λουμπα
Τι μας λες τωρα λοιπόν
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
θα ήθελες να μας πεις το όνομα της μασέρ και από ποια αγγελία βρήκες τέτοιο κελεπούρι?
Για να μην την πατήσουν οι συναγωνιστές που ασχολούνται με το σπορ του ''μασάζ κατ`οίκον''

Ούτε το όνομα της δεν θυμάμαι , αγγελίες έχει σε όλα τα σάιτ
πιστεύω οτι με τα τελευταία ψηφία τηλ που σου έδωσα θα βγάλεις άκρη
Αν και πρέπει να έχει και αλλα δυο τέσσερα στο σύνολο γιατί τόσα κινητά άπλωσε
όταν μπήκε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
βραδιάτικα θα εξιχνιάζουμε τα υπόλοιπα 7 νούμερα επειδή μας έδωσες τα 3 τελευταία?  :2funny:
Γράψε ένα λινκ να σώσεις κόσμο  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom