Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Κάτι μου θυμίζει. Νομίζω ότι πρέπει να είναι αυτή

Αν είναι η ίδια, κάνει καταπληκτικό μασάζ (το γνωρίζει πραγματικά το αντικείμενο) με φραπέ στο τέλος, αλλά μέχρι εκεί.

Αυτη ειναι η Ναταλια... Καλο εως πολυ καλο μασαζ και μετα φραπε
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Γράφω αυτό το μήνυμα για να ευχαριστήσω όλους τους φίλους που βοήθησαν κατευθείαν έναν σαλονικιό να γαμήσει στην Αθήνα. Δυστυχώς είχα ελάχιστο χρόνο και έκαψα το μασαζ για χάρη της βίζιτας (ακολουθεί κριτική). Ευχαριστώ πολύ πάντως.
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γράφω αυτό το μήνυμα για να ευχαριστήσω όλους τους φίλους που βοήθησαν κατευθείαν έναν σαλονικιό να γαμήσει στην Αθήνα. Δυστυχώς είχα ελάχιστο χρόνο και έκαψα το μασαζ για χάρη της βίζιτας (ακολουθεί κριτική). Ευχαριστώ πολύ πάντως.

να κ ενας που λεει κ ενα ευχαριστω
 

Rene Goldfinger

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
να σου πω κατι. με μενα τη βρισκεις?εχω μερες να μπω στο σαιτ και με το που μπηκα να χαλαρωσω λιγο,<<φορτωσα>> εξ αιτιας σου.δεν ξερω λοιπον ποιο εξυπνοπουλι σου σφυριξε οτι γινεται εδω περα,αλλα δε σου τα ειπε καλα. ακου λοιπον και τα δικα μου και μαθε τα καλυτερα.

κατ αρχην πρωτοεγραψε για σενα εδω αλλος συναγωνιστης και οπως ειπα,απο εκει πηρα το τηλ,απο την αγγελια που ειχες στη χρυση ευκαιρια και που τωρα εχει κατεβει.ιδου λοιπον

και αυτος λοιπον οπως κι εγω μιλησαμε αοριστα για οδο,ονομα κλπ παπαριες που λες.αυτος μαλιστα το προσδιορισε καπως ακριβεστερα απο μενα,εκανε λαθος στο ονομα μονο.(αν ειναι και το ΕΙΡΗΝΗ το ονομα σου).

αυτος που μιλησε επ ακριβως για τα προσωπικα δεδομενα που λες και μας εχεις ζαλισει τον ερωτα ειναι παλι αλλος
κι εδω παραθετω τα ποσταρισματα του.



αρα και παλι οι παπαριες που μου λες οτι τις εκανα εγω,παλι αποδεικνυονται φουμαρα.

τωρα για τα προσωπικα στοιχεια που λες και παλι,εχω να σου πω οτι αν σε ενδιεφερε τοοοσο πολυ οσο λες,δε νομιζω να ανοιγες λογαριασμο σε σαιτ για πουτανες για να διαφημιστεις μονη σου και δε θα εβαζες μονη σου το τηλ σου φορα-παρτιδα μεχρι χθες(γιατι μεχρι χθες το ειχες και φαινοταν,σημερα το εβαλες μονο με λινκ στο προφιλ σου εσωτερικα).αρα παλι μονη σου αυτοδιαψευδεσαι.αποφασισε τελικα τι θες και τι δε θες να κανεις εδω.

και τελος για την κριτικη που σου εκανα για το β μερος της συνεδριας.ναι ησουν μετρια για καποιο λογο,εχεις περιθωρια βελτιωσης αν θελεις και ναι ειναι και θεμα γουστου,αλλα και παλι δεν ειναι μονο δικου μου αλλα κι αλλου συναγωνιστη.


αρα να που υπαρχει κι αλλος με τα ιδια γουστα με μενα και δεν ξερω αν ειναι κι αλλοι και δε τα γραφουν απλα εδω για να ενημερωθουν οι υπολοιποι.

τωρα σαν επιλογος γιατι παραηταν κουραστικο ολο αυτο. αν θες να κανεις μονο μασαζ που εκει πραγματικα εισαι καλη με γεια σου με χαρα σου.υπαρχει πληθος κοσμου που θελει μονο αυτο. αν θες να προσφερεις κι αλλα περα απο το μασαζ(φραπε-σεξ κλπ)υπαρχει πληθος κοσμου που ενδιαφερεται και για αυτο.εδω θες λιγη βελτιωση(αν θες παντα) και θα πρεπει να δεχεσαι και την οποια κριτικη ,καλη ή κακη σου γινεται.καλως ηρθες στο σαιτ λοιπον κι απο μενα.

Με εσενα προσωπικα δεν εχω τιποτα... ουτε με καποιον αλλο εδω περα. Οτι αφορα κριτικη - δεν με απασχολεί καν, ο καθενας με προτιμήσεις του. Οτι αφορα το προφιλ μου εδω,το εκανα γιατι πολυ πελατες μου ειπαν οτι υπαρχουν καποια σχολεια για μενα σε ενα σαϊτ, για το οποιο μεχρι τωρα δεν ηξερα τιποτα. Μπηκα, διαβασα, απαντησα σε αυτο που διαβασα, ειναι εγκλημα αυτο? Αμα ειναι - sorry. P.S. χωρις διαφημιση να βγαλει χρηματα μπορει μονο Νομισματοκοπειο, κανενας αλλος. Καλη ξεκουραση, δεν σας ξανα ενοχλήσω.
 

Rene Goldfinger

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Τύπε εχεις ζητήσει πολλές φορές Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών, και δεν σου δώσανε..;;;

Δινω και αποδειξεις παροχης υπηρεσιων κιολας... αναλυτηκες, αλλα τις αναλυτικες αποδειξεις δεν θελει κανεις.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

την κυρα σιλβια την πηρε κανεις?

ειναι λιγο ιδιοτροπη στο τηλεφωνο και απεφυγα να ψωνισω
αλλα ποτε δεν ξερεις ..
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
γκαρι μου θυμιζει μια φολα που ειχα φαει εγω πριν κανα πενταμηνο...δεν εχω κρατησει στοιχεια αλλα ειχα γραψει εδω,αμα βρω το ποστ θα σου πω με σιγουρια. :hi:
 

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημέρα, καμια βυζου με δικο της χωρο μεχρι 40 ευρο...ευχαριστώ παίδες
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
παιδια καλημέρα, καμια βυζου με δικο της χωρο μεχρι 40 ευρο...ευχαριστώ παίδες
για μασαζ ? για σεμιναριο Πιπαντειου? για ευτυχη Καταληξη? η μονο μασχαλοτσιμπουκο?
Τι ακριβως ψαχνεις...Αν θες να κρεβατωσεις ,  εχω κατι με 40 αλλα οχι στο δικο της χωρο...Επισης και κατι με 50 αλλα στο δικο της χωρο...Ενδιαφερεσαι?
 

kostask91

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε κυρίως για πλακωμα εμφανιση αδιάφοροη..
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημερα!!!Οπως ειχα αναφερει εκλεισα ραντεβου τελικα με τη Στεφανια!!!Ονειρεμενο μασαζ και τελειωμα με φραπε...(σε παει στα ουρανια). Οσον αφορα εμφανιση ,ισχυουν οσα εχουν γραψει και οι συναγωνιστες, συμπαθητικη θα ελεγα και γλυκια στο προσωπο. Γουστα ειναι αυτα. Τιμη στα 40 ευρω και γεματη 1 ωρα.
Ωραια εμπειρια.
Καλη συνεχεια !!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Kαλημερα!!!Οπως ειχα αναφερει εκλεισα ραντεβου τελικα με τη Στεφανια!!!Ονειρεμενο μασαζ και τελειωμα με φραπε...(σε παει στα ουρανια). Οσον αφορα εμφανιση ,ισχυουν οσα εχουν γραψει και οι συναγωνιστες, συμπαθητικη θα ελεγα και γλυκια στο προσωπο. Γουστα ειναι αυτα. Τιμη στα 40 ευρω και γεματη 1 ωρα.
Ωραια εμπειρια.
Καλη συνεχεια !!!
Να πεις στη φιλη σου την Στεφανια να προσεξει παρα μα παρα πολυ τους τροπους της γιατι θα φαει μαυρο ασηκωτο απο εδω μεσα....Ξερει αυτη...Αν της το πεις θα καταλαβει...Και να προσεχει πως συμπεριφερεται σε αλλες φιλεναδες μας απο εδω μεσα...Αυτα.
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Να πεις στη φιλη σου την Στεφανια να προσεξει παρα μα παρα πολυ τους τροπους της γιατι θα φαει μαυρο ασηκωτο απο εδω μεσα....Ξερει αυτη...Αν της το πεις θα καταλαβει...Και να προσεχει πως συμπεριφερεται σε αλλες φιλεναδες μας απο εδω μεσα...Αυτα.

Δεν ειναι φιλη μου φιλε και δεν γνωριζω αν διαβαζει ολα αυτα που γραφονται εδω. Αν ισχυουν αυτα που λες θα πρεπει να το διορθωσει οντως...
(δεν ειμαι δικηγορος της,ειπα να γραψω την εμπειρια μου.Αυτα..)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Δεν ειναι φιλη μου φιλε και δεν γνωριζω αν διαβαζει ολα αυτα που γραφονται εδω. Αν ισχυουν αυτα που λες θα πρεπει να το διορθωσει οντως...
(δεν ειμαι δικηγορος της,ειπα να γραψω την εμπειρια μου.Αυτα..)
Καθημερινα ;)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Δεν ειναι φιλη μου φιλε και δεν γνωριζω αν διαβαζει ολα αυτα που γραφονται εδω. Αν ισχυουν αυτα που λες θα πρεπει να το διορθωσει οντως...
(δεν ειμαι δικηγορος της,ειπα να γραψω την εμπειρια μου.Αυτα..)
κατι ξερω και εγω...το ποστ σου ηρθε αμεσως μετα απο αυτο...


παιδια καλημέρα, καμια βυζου με δικο της χωρο μεχρι 40 ευρο...ευχαριστώ παίδες


Γιατι? Τυχαια? (μαζι σου δεν εχω τπτ...αλλα ειμαι σε θεση να γνωριζω κατι παραπανω ;))
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Να πεις στη φιλη σου την Στεφανια να προσεξει παρα μα παρα πολυ τους τροπους της γιατι θα φαει μαυρο ασηκωτο απο εδω μεσα....Ξερει αυτη...Αν της το πεις θα καταλαβει...Και να προσεχει πως συμπεριφερεται σε αλλες φιλεναδες μας απο εδω μεσα...Αυτα.

τι εγινε ρε παιδια?
Στεφανια=βικυ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom