Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
και να κεράσεις καφέ και να σε ακυρώσει μετά ???? χαχαχα φρική - δε θέλω να το φαντάζομαι...!!  :2funny: :2funny:
μισο λεπτο να παω τουαλετα της λες αν ειναι μπαζο,αφου εχει πιει τον καφε και πιστολι,μπαμ μπουμ  :rockon:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
τα ποια?
Μεχρι κ η φωτο σε διαψευδει περιτρανα ρε πινοκιο.
με λες πινοκιο ...αλλα δεν με ξερεις ...μηπως πρεπει να ξεκινησουμε  who are you ?
  μηπως η φωτο δεν ειναι της ολγας ?
  μηπως τα βυζια της ειναι λεμονακια ?δεν ειπα οτι ειναι και τεραστια κιολας ...μια κριτικη εκανα για την ολγα ,εσυ που την ξερεις καλυτερα δεν βλεπω να εχεις γραψει κατι ή κανω λαθος
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
τα βυζια της ολγας της γνωστης ειναι σιγουρα 3αρια και φυσικα, ενδεχομενως και λιγο μεγαλυτερα  :rockon: το επιβεβαιωνω και εγω :tits:
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
με λες πινοκιο ...αλλα δεν με ξερεις ...μηπως πρεπει να ξεκινησουμε  who are you ?
  μηπως η φωτο δεν ειναι της ολγας ?
  μηπως τα βυζια της ειναι λεμονακια ?δεν ειπα οτι ειναι και τεραστια κιολας ...μια κριτικη εκανα για την ολγα ,εσυ που την ξερεις καλυτερα δεν βλεπω να εχεις γραψει κατι ή κανω λαθος
κωστακη αστον γιατι αμα αρχισω και βγαζω βρωμα δεν θα ξερει που να κρυφτει
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365
Μέχρι το 16:00 λεπτό Βίκυ/Στεφανία και μετά φραπεδιά άνετη... τώρα το υπόλοιπο...

Ρε μάγκες έλεος πια.. Η Στεφανία είναι μια πολύ συμπαθής λαδοκόρη με ωραίο μασάζ αλλά μέχρι εκεί! Είναι δυνατόν να την συγκρίνετε με τη μουνάρα του βίντεο και το σούπερ μασαζο-γαμήσι που ρίχνει?? Καμία σχέση, μην μπερδεύετε τον κόσμο..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
4
Like
3.413
Πόντοι
456
Ρε μάγκες έλεος πια.. Η Στεφανία είναι μια πολύ συμπαθής λαδοκόρη με ωραίο μασάζ αλλά μέχρι εκεί! Είναι δυνατόν να την συγκρίνετε με τη μουνάρα του βίντεο και το σούπερ μασαζο-γαμήσι που ρίχνει?? Καμία σχέση, μην μπερδεύετε τον κόσμο..

Αυτό οφείλω να το διορθώσω μιας και έχω βρεθεί προσωπικά (όπως πολλοί άλλωστε) - ΔΕΝ τίθεται θέμα σύγκρισης.. απλά για την πρακτική του μασάζ αναφέρθηκα  ;)
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
με λες πινοκιο ...αλλα δεν με ξερεις ...μηπως πρεπει να ξεκινησουμε  who are you ?
  μηπως η φωτο δεν ειναι της ολγας ?
  μηπως τα βυζια της ειναι λεμονακια ?δεν ειπα οτι ειναι και τεραστια κιολας ...μια κριτικη εκανα για την ολγα ,εσυ που την ξερεις καλυτερα δεν βλεπω να εχεις γραψει κατι ή κανω λαθος
χα,χα,χα.
Για τον σωματοτυπο της ειναι ελαχιστα κ παντως πολυ μικρα ετσι κ αλλιως.
Δεν κολλαει ο χαρακτηρισμος βυζαρες με την φωτο που σε διαψευδει.
Το τι εχω γραψει για την ολγα ειναι καταχωρημενο.
Ανοιξε τα ματακια σου και διαβασετα.
Το οτι μερικες φορες την αφηνω να βγαινει απο το υπογειο που την εχω ομηρο-σκλαβα,για να ριχνετε κανα φθηνο πουτσο θα επρεπε να το εκτιμας.
Δεν διαβασα ομως να τις εριξες τιποτε ξυλιες,οποτε δεν βλεπω να σ αφηνει να την ξαναγαμησεις.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ελα μωρέ,τι ψυχή έχει ένα καφεδάκι....... :2funny:
θεώρησέ το σαν το Α' ημίχρονο του αγώνα........θα γνωριστείτε,θα συζητήσετε για τιμές,κλπ.
Το β' Ημίχρονο θα παιχτεί αμέσως μετά σε παρακείμενο ξενοδοχείο.......τι δεν καταλαβαίνεις?  :rockon:

Αν το σκεφτείς,εχει τα θετικά της η όλη φάση.....εσυ προφυλάσσεσαι από κανένα μπάζο που με τίποτα δεν θα πήδαγες,και αυτή τσεκάρει κάποια πράγματα για σένα.......
Προφανώς θα είναι εμφανίσιμη,γιατί διαφορετικά δεν θα διακινδύνευε απόρριψη από τον καφέ.......
;)
προτιμω να τις τσεκαρω στο φουαγιε ή και εξω απο το χοτελι ωστε να μην χρεωνομαι τσαμπα
αλλα για καφε δεν παω
κατα πως φαινεται ειναι φρεσκια στο επαγγελμα ..

εκτος κι αν κανει ρεπορταζ με κρυφη καμερα για κανα ευαγγελατο ή μακη
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τα βυζια της ολγας της γνωστης ειναι σιγουρα 3αρια και φυσικα, ενδεχομενως και λιγο μεγαλυτερα  :rockon: το επιβεβαιωνω και εγω :tits:
αυτα τα βυζια της φωτο ειναι 3αρια?
Μουρλοι ή τυφλοι εισαστε?

index.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom