Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
οντως πολυ καλη η βικυ, βγαζει ηρεμια και θετικη ενεργεια :rockon: :rockon: :rockon:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα να σας πω και την δική μου εμπειρία με την συγκεκριμένη από εμφάνιση δεν λέει πολλά είχαμε δώσει ραντεβού στο κέντρο στο σε ένα ξενοδοχείο από το τηλέφωνο μου είπε να την περιμένω απέξω οκ δέχτηκα. Λοιπόν στο ραντεβού ήρθε λαχανιασμενη τεσπα περνω το δωμάτιο και ανεβαίνουμε με το ασανσέρ μαζί μπαίνουμε στο δωμάτιο ζηττεισε να τις δώσω τα λεφτά μπροστά που είχαμε από το τηλ για μια ώρα 50 ευρω τις τα  έδωσα ο μαλακας. Ξεκινήσε το μασαζ υποτίθεται σε ένα τέταρτο χτυπάει το τηλέφωνο τις το σηκώνει πάει στο μπάνιο για να μιλήσει και βγαίνει με βρεγμένα ματιά λέει ότι ρε πει να φύγει γιατί τις έτυχε κάτι και φεύγει  και εμενα με αφισε χωρίς να ολοκληρωθεί η διαδικασία οτε λεφτά επέστρεψε ούτε συγνώμη πέταξε το πουλάκι. ..... :headbang: :headbang: :headbang:
γραψε της τα παραπονα σου στο fb

κι ας το πω αλλη μια φορα - τα λεφτα ποτε μπροστα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Καποια περιγραφη της εμφανισης για βικυ-στεφανια;;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
οχι ρε φιλε...το ιδιο ειναι αλλα εγω με τις μασελες, δυσκολα την μπριζολα.... :hi:
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε φιλε...το ιδιο ειναι αλλα εγω με τις μασελες, δυσκολα την μπριζολα.... :hi:

Φίλε μου καλέ για να μην ταλαιπωρείς και τις μασέλες σου, δεν θέλει κάν κόπο, θέλει απλώς τρόπο. Είμαι σίγουρος ότι σου έλυσα όλες τις απορίες επειδή ξέρω ότι τα παίρνεις εύκολα τα γράμματα.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
γιαννη καλημερα....μαλλον δεν καταλαβες το ποστ μου για τι και που πηγαινε...οχι ομως για αυτο που νομιζεις...Ρωτησα καποιον αν εχει γνωρισει την βικη...αυτο και τιποτα αλλο. Ο λογος που τον ρωτησα ειναι γιατι θελω , αν την εχει γνωρισει, να του κανω μια ερωτηση παραπανω γιατι κατι μου μυρισε...αυτο και οχι κατι με εσενα. Αλλωστε με "ξερεις" οτι μαλακας δεν ειμαι να γινει κατι τετοιο...
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
γιαννη καλημερα....μαλλον δεν καταλαβες το ποστ μου για τι και που πηγαινε...οχι ομως για αυτο που νομιζεις...Ρωτησα καποιον αν εχει γνωρισει την βικη...αυτο και τιποτα αλλο. Ο λογος που τον ρωτησα ειναι γιατι θελω , αν την εχει γνωρισει, να του κανω μια ερωτηση παραπανω γιατι κατι μου μυρισε...αυτο και οχι κατι με εσενα. Αλλωστε με "ξερεις" οτι μαλακας δεν ειμαι να γινει κατι τετοιο...

Παρανόησα εγώ τότε και ζητώ ταπεινά συγνώμη. Το μόνο που ήθελα ήταν να λύσω την απορία σου όπως την κατάλαβα εγώ αλλά προφανώς παρανόησα, οπότε γράψε λάθος και πάμε παρακάτω καλέ μου φίλε.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
φιλε, εχεις φαει μπιφτεκια στην συγκεκριμενη?
την εχω συναντησει 2 φορες και εχω κανει αυτα που περιγραφονται, καλο μασαζ, και στο τελος το χειροκινητο τελειωμα, και αυτο πολυ καλο  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
την εχω συναντησει 2 φορες και εχω κανει αυτα που περιγραφονται, καλο μασαζ, και στο τελος το χειροκινητο τελειωμα, και αυτο πολυ καλο  :rockon:
σου συστηθηκε σαν βικη η σαν στεφανια...γιατι ως νεωτερος εχω μπερδευτει πιο ειναι το ρηαλ ονομα....
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
A********.... στο facebook Οποτε λεει ενα ΑΓΝΗ και ειναι το ιδιο!
το προφιλ που δινεις εχει φωτος απο παιδια.προσοχη τι ποσταρουμε!!!!



 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
σου συστηθηκε σαν βικη η σαν στεφανια...γιατι ως νεωτερος εχω μπερδευτει πιο ειναι το ρηαλ ονομα....
Νομιζω πως το real ειναι στεφανια, αυτο ειναι και το ονομα στο fb, στην αγγελια λεει νομιζω βικυ
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
A********.... στο facebook Οποτε λεει ενα ΑΓΝΗ και ειναι το ιδιο!
το προφιλ που δινεις εχει φωτος απο παιδια.προσοχη τι ποσταρουμε!!!!

Δεκτα ολα αλλα προσοχη κ απο εμενα...

Εδωσα ονομα και αρχικο επιθετου [size=14pt]και ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΝΚ[/size]
Ειναι σαν να εδωσα ενα προφιλ Κατερινα Ε.. (ποσα αλλωστε αρχικα δεν δωθηκαν και για τις βιζιτουδες της Μυκονου)

Κανενα συγκεκριμενο προφιλ κανενα λινκ τιποτα που να δειχει ή να οριζει εστω και ενα ατομο!
Αρχικα γραμματα ΝΟΜΙΚΑ μπορεις να δινεις για οτι θες.

Και σου μιλαει ανθρωπος που ειναι ιδιαιτερα σχολαστικος με το τι και πως το ποσταρουμε σε σχεση και με νομικα θεματα αλλα κ οτιδηποτε αλλο ακουμπα εστω και τη συκοφαντικη!

θενκς!

Τωρα για Βικυ Στεφανια σας εχει ξεφυγει ολοκληρο Link facebook profil και τηλεφωνο στο...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Συνημμένα

  • aga.JPG
    aga.JPG
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom