Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Φίλοι συναγωνιστές:

Ασχολούμαι εδώ και λίγους μήνες με το σπορ, έχω δοκιμάσει μία-δυο λύσεις και έχω φάει και κάτι άκυρα. Πάντως μου έχει κάνει εντύπωση που αυτήν την χρονική στιγμή, οι λύσεις είναι πολύ περιορισμένες, εκτός αν είναι η ιδέα μου.

Και μου ήρθε μία ιδέα, τουλάχιστον μία φορά το μήνα να αναφέρουμε τις κοπέλες που υπάρχουν, έτσι προς πληροφόρηση.

Κάνω εγώ την αρχή (η σειρά είναι τυχαία):

1)Βίκυ - Στεφανία
2)Κατερίνα
3)Ναταλία
4)Χριστίνα (δρακουμέλ όπως την λένε)
5)Όλγα
6)...

Όσοι πιστοί



Εγω για βικυ κ χριστινα δρακουμελ ενδιαφερομαι
Εχεις εμπειρια απο αυτες τις 2?
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Εγω για βικυ κ χριστινα δρακουμελ ενδιαφερομαι
Εχεις εμπειρια απο αυτες τις 2?

Από Βίκυ ναι. Πάντως εάν κοιτάξεις πιο πίσω στην συζήτηση θα βρεις πληροφορίες και κριτικές και για τις 2.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Φίλοι συναγωνιστές:

Ασχολούμαι εδώ και λίγους μήνες με το σπορ, έχω δοκιμάσει μία-δυο λύσεις και έχω φάει και κάτι άκυρα. Πάντως μου έχει κάνει εντύπωση που αυτήν την χρονική στιγμή, οι λύσεις είναι πολύ περιορισμένες, εκτός αν είναι η ιδέα μου.

Και μου ήρθε μία ιδέα, τουλάχιστον μία φορά το μήνα να αναφέρουμε τις κοπέλες που υπάρχουν, έτσι προς πληροφόρηση.

Κάνω εγώ την αρχή (η σειρά είναι τυχαία):

1)Βίκυ - Στεφανία
2)Κατερίνα
3)Ναταλία
4)Χριστίνα (δρακουμέλ όπως την λένε)
5)Όλγα
6)...

Όσοι πιστοί
Εχεις δικαιο τυπε,λιγες οι επιλογες και μετριοτητες.Αποκλιεται να μη παιζουν ωραιοτερα που να κανουν τουλαχιστον φραπε.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Εχεις δικαιο τυπε,λιγες οι επιλογες και μετριοτητες.Αποκλιεται να μη παιζουν ωραιοτερα που να κανουν τουλαχιστον φραπε.



Το εχω πει και άλλη φορά. Τις πραγματικά καλές καβάντζες του δεν τις μοιράζεται κανείς σε ανοιχτό κύκλο. Και καλά κάνει κατά τη γνώμη μου γιατί αλλιώς θα τις κάψει. Ασε που ούτε εκείνες το θέλουν. Ε οι υπόλοιπες που αναφέρατε είναι όλες για τον κουβά. Η μιά χειρότερη από την άλλη... Έλεος βρε παιδιά...
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Το εχω πει και άλλη φορά. Τις πραγματικά καλές καβάντζες του δεν τις μοιράζεται κανείς σε ανοιχτό κύκλο. Και καλά κάνει κατά τη γνώμη μου γιατί αλλιώς θα τις κάψει. Ασε που ούτε εκείνες το θέλουν. Ε οι υπόλοιπες που αναφέρατε είναι όλες για τον κουβά. Η μιά χειρότερη από την άλλη... Έλεος βρε παιδιά...

Ε τότε να την κλείσουμε την συζήτηση και να μην ξανασχοληθούμε με το άθλημα. Αφου αυτές είναι κουβάδες και οι καβατζες δεν θα εμφανιστούν, δεν έχει νόημα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Ε τότε να την κλείσουμε την συζήτηση και να μην ξανασχοληθούμε με το άθλημα. Αφου αυτές είναι κουβάδες και οι καβατζες δεν θα εμφανιστούν, δεν έχει νόημα.

Δεν εχεις αδικο,αλλα ποτε δεν ξερεις..
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ε τότε να την κλείσουμε την συζήτηση και να μην ξανασχοληθούμε με το άθλημα. Αφου αυτές είναι κουβάδες και οι καβατζες δεν θα εμφανιστούν, δεν έχει νόημα.


Φίλε μου, είναι απλά θέμα λογικής. Αν εσύ έχεις βρει το 25χρονο, 30χρονο, 40χρονο αστέρι απο πλευράς εμφάνισης και υπηρεσιών, αν αρχίσεις να το μοιράζεις σε όλο τον κόσμο εδω μέσα, ακόμα και επιλεκτικά, σε χρόνο dt το έχεις κάψει αφού δεν θα ξέρει που πατάει και που βρίσκεται από τα μηνύματα που θα πέφτουν και σίγουρα θα την δει σαν άλλη Linda Evangelista και άντε μετά να κατέβει από το καλάμι. Από την άλλη, για σκέψου, αν εσύ δώσεις σε δύο άτομα και εκείνοι σε άλλα δυο ο καθένας και ούτω καθ' εξής, σε μια βδομάδα θα έχει 500 υποψήφιους πελάτες και άντε μετά να το μαζέψεις και να την προσγειώσεις.
Για αυτό λέω ότι τις καβάντζες του δεν τις δίνει κανένας και ας λένε ότι θέλουν μερικοί. Για αυτό και οι μόνες που κυκλοφορούν εδω μέσα είναι όλες αυτές οι μπουρούχες τύπου Ναταλι, Κατερινας, Δρακουμελ και δεν συμμαζεύεται. Κοντά στο νου και η γνώση βρε παιδιά.
Όσο για κλείσιμο του νήματος που είπε κάποιος άλλος, δες για ποιες γίνεται συνέχεια η συζήτηση και αποφάσισε μόνος σου τι αξίζει και τι όχι...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Το εχω πει και άλλη φορά. Τις πραγματικά καλές καβάντζες του δεν τις μοιράζεται κανείς σε ανοιχτό κύκλο. Και καλά κάνει κατά τη γνώμη μου γιατί αλλιώς θα τις κάψει. Ασε που ούτε εκείνες το θέλουν. Ε οι υπόλοιπες που αναφέρατε είναι όλες για τον κουβά. Η μιά χειρότερη από την άλλη... Έλεος βρε παιδιά...

true
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε μου, είναι απλά θέμα λογικής. Αν εσύ έχεις βρει το 25χρονο, 30χρονο, 40χρονο αστέρι απο πλευράς εμφάνισης και υπηρεσιών, αν αρχίσεις να το μοιράζεις σε όλο τον κόσμο εδω μέσα, ακόμα και επιλεκτικά, σε χρόνο dt το έχεις κάψει αφού δεν θα ξέρει που πατάει και που βρίσκεται από τα μηνύματα που θα πέφτουν και σίγουρα θα την δει σαν άλλη Linda Evangelista και άντε μετά να κατέβει από το καλάμι. Από την άλλη, για σκέψου, αν εσύ δώσεις σε δύο άτομα και εκείνοι σε άλλα δυο ο καθένας και ούτω καθ' εξής, σε μια βδομάδα θα έχει 500 υποψήφιους πελάτες και άντε μετά να το μαζέψεις και να την προσγειώσεις.
Για αυτό λέω ότι τις καβάντζες του δεν τις δίνει κανένας και ας λένε ότι θέλουν μερικοί. Για αυτό και οι μόνες που κυκλοφορούν εδω μέσα είναι όλες αυτές οι μπουρούχες τύπου Ναταλι, Κατερινας, Δρακουμελ και δεν συμμαζεύεται. Κοντά στο νου και η γνώση βρε παιδιά.
Όσο για κλείσιμο του νήματος που είπε κάποιος άλλος, δες για ποιες γίνεται συνέχεια η συζήτηση και αποφάσισε μόνος σου τι αξίζει και τι όχι...

Συμφωνώ μαζί σου 100%. Και επανέρχομαι! Αφού λοιπόν αυτές που αναφέρονται είναι "κουβάδες" και οι καβάτζες θα μείνουν πάντα καβάτζες, τότε η συζήτηση είναι απλώς διαφήμιση ή θάψιμο για τις συγκεκριμένες. Κοινώς χωρίς νόημα.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Συμφωνό μαζί σου 100%. Και επανέρχομαι! Αφού λοιπόν αυτές που αναφέρονται είναι "κουβάδες" και οι καβάτζες θα μείνουν πάντα καβάτζες, τότε η συζήτηση είναι απλώς διαφήμιση ή θάψιμο για τις συγκεκριμένες. Κοινώς χωρίς νόημα.


Εγώ φίλε μου το ξέρω ότι είναι χωρίς νόημα. Άλλοι δεν το καταλαβαίνουν. Πέστα σε αυτόν που με βομβαρδίζει με pm για να του πω λεπτομέρειες για μια από αυτές... Ας δοκιμάσει τουλάχιστον να μάθει ρε γμτ...
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε μου, είναι απλά θέμα λογικής. Αν εσύ έχεις βρει το 25χρονο, 30χρονο, 40χρονο αστέρι απο πλευράς εμφάνισης και υπηρεσιών, αν αρχίσεις να το μοιράζεις σε όλο τον κόσμο εδω μέσα, ακόμα και επιλεκτικά, σε χρόνο dt το έχεις κάψει αφού δεν θα ξέρει που πατάει και που βρίσκεται από τα μηνύματα που θα πέφτουν και σίγουρα θα την δει σαν άλλη Linda Evangelista και άντε μετά να κατέβει από το καλάμι. Από την άλλη, για σκέψου, αν εσύ δώσεις σε δύο άτομα και εκείνοι σε άλλα δυο ο καθένας και ούτω καθ' εξής, σε μια βδομάδα θα έχει 500 υποψήφιους πελάτες και άντε μετά να το μαζέψεις και να την προσγειώσεις.
Για αυτό λέω ότι τις καβάντζες του δεν τις δίνει κανένας και ας λένε ότι θέλουν μερικοί. Για αυτό και οι μόνες που κυκλοφορούν εδω μέσα είναι όλες αυτές οι μπουρούχες τύπου Ναταλι, Κατερινας, Δρακουμελ και δεν συμμαζεύεται. Κοντά στο νου και η γνώση βρε παιδιά.
Όσο για κλείσιμο του νήματος που είπε κάποιος άλλος, δες για ποιες γίνεται συνέχεια η συζήτηση και αποφάσισε μόνος σου τι αξίζει και τι όχι...

Συμφωνώ  απόλυτα απλά σε τιμή 30 ευρώ η μια ώρα είναι η Ναταλία και Βίκη - Στεφανία  με καλό μασάζ και αν έχει και κέφι  παιζει και καλή  φραπεδια ... :cum:
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
399
Κριτικές
1
Like
1.731
Πόντοι
201
Συμφωνώ  απόλυτα απλά σε τιμή 30 ευρώ η μια ώρα είναι η Ναταλία και Βίκη - Στεφανία  με καλό μασάζ και αν έχει και κέφι  παιζει και καλή  φραπεδια ... :cum:
Και το κέφι συνεχίζεται :jerking:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.981
Πόντοι
506
ο δρακουμελ ξερεται ποσο χρεωνει?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
την ωρα η το διωρο? :think:

εγώ κάπου μιάμιση ώρα την είχα, ακόμα θυμάμαι αυτή την τρομακτική εμπειρία

μην ξεχνάς ότι μέχρι να πει το παραμυθάκι της παίρνει καμιά ώρα με τα δελφίνια, τις παραλίες και τα ρέστα που είπα και ο φίλος gepap

:S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom