Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου. 
μαν,ηρωας!...δευτερη φορα,με τα ξωτικα.?... :kneel: :kneel: :kneel:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου.  

Φιλαρακι στην ερωτηση σου, απαντω καθαρα με το δευτερο, ανωμαλος και σαδομαζοχιστης !!!

Αλλα αφου με την φαντασια σου, ( ματια κλειστα ) τελειωσες, τοτε χαλαλι σου !!!

Εισαι τελικα ηρωας, η τρελος ???

Να' σαι παντα καλα και να περνας καλυτερα !!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου. 
Ειδική μνεία πρέπει να γίνεται στο nick name σου όταν αναφερόμαστε σε τούτο το topic
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου.  
οτι και να πω ειναι λιγο  :kneel: :kneel: :kneel:
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
αν μη τι άλλο, έχουν χιούμορ στο mymassage

Καλησπέρα σας,όπως θα σας ενημερώσει και ο "ρεπόρτερ'' δε προσφέρεται τέτοια υπηρεσία από τις κοπέλες μας.

Με εκτίμηση




Στις 17 Ιουλίου 2015 - 1:05 μ.μ., ο χρήστης XXXXXXXXXXXXXXXX έγραψε:

    καλησπέρα, θα με ενδιέφερε αισθησιακό μασάζ, με εκτόνωση από τη ζωή ή κάποια άλλη κοπέλα.
    υπάρχει τέτοια υπηρεσία?
    ευχαριστώ
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Εμενα μου αρεςε το αλλο!! Οτι το αισθησιακό μαςαζ στις γυναίκες εχει ζήτηση!! Χαχαχαχαχαχα ευτυχώς εμείς οι άνδρες δεν ζητάμε τετοια πραγματα.. Λοιπον το μαγαζί επειδη εχω παει καποιες φορες δεν προσφέρει κατι παραπανω γιατι φοβούνται στα λίγα ραντεβού !! Πιστευω ομως οτι σιγουρα κάποιες το κάνουν απλα σε πολυ τςεκαρισμένους πελάτες και απο κοπελες που δεν κάθονται εκει για καιρο.. Εγω ιςως μετα απο πεντε φορες δεν ειμαι ακομα τέτοιος πελάτης ιςως γιατι εχω κανει με διαφορετικές κοπελες και οχι κάποια στάνταρ !! Εχω κανει και νουρου και χαλαρωτικά μασαζ! Απ το νουρου καταλαβα οτι η νοοτροπία ειναι να χύσουμε!! Επομένως δεν μπορούμε να μιλαμε για σοβαρή και καλα επιχείρηση μασάζ! Όσον αφορά το απλο μασάζ απ τη στιγμή που γινετε αισθησιακό μασάζ δεν ξεπερνάνε τα όρια του νόμου που μας λεει σε μια αλλη σελιδα ο Μαικ για τους άνδρες;;; Επισης δεν εχω παρει ούτε μια απόδειξη!!! Για ποια νομικά πλαίσια λοιπον μιλάνε;; Όπου λοιπον τους συμφέρει επικαλούνται τον νόμο!! Το αισθησιακό μασάζ με εκτόνωση λοιπον αν απαγορεύετε βάση νόμου απαγορεύεται τοσο σε ανδρα οσο και σε γυναικα.. Και φυσικά πολυ μαύρο χρήμα το εν λόγω μαγαζί
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Εμενα μου αρεςε το αλλο!! Οτι το αισθησιακό μαςαζ στις γυναίκες εχει ζήτηση!! Χαχαχαχαχαχα ευτυχώς εμείς οι άνδρες δεν ζητάμε τετοια πραγματα.. Λοιπον το μαγαζί επειδη εχω παει καποιες φορες δεν προσφέρει κατι παραπανω γιατι φοβούνται στα λίγα ραντεβού !! Πιστευω ομως οτι σιγουρα κάποιες το κάνουν απλα σε πολυ τςεκαρισμένους πελάτες και απο κοπελες που δεν κάθονται εκει για καιρο.. Εγω ιςως μετα απο πεντε φορες δεν ειμαι ακομα τέτοιος πελάτης ιςως γιατι εχω κανει με διαφορετικές κοπελες και οχι κάποια στάνταρ !! Εχω κανει και νουρου και χαλαρωτικά μασαζ! Απ το νουρου καταλαβα οτι η νοοτροπία ειναι να χύσουμε!! Επομένως δεν μπορούμε να μιλαμε για σοβαρή και καλα επιχείρηση μασάζ! Όσον αφορά το απλο μασάζ απ τη στιγμή που γινετε αισθησιακό μασάζ δεν ξεπερνάνε τα όρια του νόμου που μας λεει σε μια αλλη σελιδα ο Μαικ για τους άνδρες;;; Επισης δεν εχω παρει ούτε μια απόδειξη!!! Για ποια νομικά πλαίσια λοιπον μιλάνε;; Όπου λοιπον τους συμφέρει επικαλούνται τον νόμο!! Το αισθησιακό μασάζ με εκτόνωση λοιπον αν απαγορεύετε βάση νόμου απαγορεύεται τοσο σε ανδρα οσο και σε γυναικα.. Και φυσικά πολυ μαύρο χρήμα το εν λόγω μαγαζί

Απόλυτα αξιόπιστος ο φίλος ίδιες εμπειρίες,αφου όμως στο νουρου επιτρέπουν κάτι παραπάνω ,όπως και γω έχω πάρει,πιθανο και στο άλλο αφου ξηλωθεις πρώτα
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Άπλώς ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Εδώ και 2 μέρες έχω επικοινωνήσει με κοπέλες οι οποίες, είτε δεν μπορούν είτε ακυρώνουν την τελευταία στιγμή. Να θέλεις να δώσεις τα λεφτά σου ... και να μην στα παίρνουν .Ελεος!!
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
3.145
Εμενα μου αρεςε το αλλο!! Οτι το αισθησιακό μαςαζ στις γυναίκες εχει ζήτηση!! Χαχαχαχαχαχα ευτυχώς εμείς οι άνδρες δεν ζητάμε τετοια πραγματα.. Λοιπον το μαγαζί επειδη εχω παει καποιες φορες δεν προσφέρει κατι παραπανω γιατι φοβούνται στα λίγα ραντεβού !! Πιστευω ομως οτι σιγουρα κάποιες το κάνουν απλα σε πολυ τςεκαρισμένους πελάτες και απο κοπελες που δεν κάθονται εκει για καιρο.. Εγω ιςως μετα απο πεντε φορες δεν ειμαι ακομα τέτοιος πελάτης ιςως γιατι εχω κανει με διαφορετικές κοπελες και οχι κάποια στάνταρ !! Εχω κανει και νουρου και χαλαρωτικά μασαζ! Απ το νουρου καταλαβα οτι η νοοτροπία ειναι να χύσουμε!! Επομένως δεν μπορούμε να μιλαμε για σοβαρή και καλα επιχείρηση μασάζ! Όσον αφορά το απλο μασάζ απ τη στιγμή που γινετε αισθησιακό μασάζ δεν ξεπερνάνε τα όρια του νόμου που μας λεει σε μια αλλη σελιδα ο Μαικ για τους άνδρες;;; Επισης δεν εχω παρει ούτε μια απόδειξη!!! Για ποια νομικά πλαίσια λοιπον μιλάνε;; Όπου λοιπον τους συμφέρει επικαλούνται τον νόμο!! Το αισθησιακό μασάζ με εκτόνωση λοιπον αν απαγορεύετε βάση νόμου απαγορεύεται τοσο σε ανδρα οσο και σε γυναικα.. Και φυσικά πολυ μαύρο χρήμα το εν λόγω μαγαζί


με το συμπάθειο...ρε  παίκτες  αλλά γιατί τους δίνεται τα  φράγκα  για ενα αερο μασάζ(΄κατα 90%)...και για το κήρυγμα  κατηχητικού  που ακολουθεί μετά...και υποβάλεται τον εαυτό σας στο  τεστ...των  5-6 επισκέψεων(300 ευρώ) προκειμένου να ακούτε  οτι πιο μετά ...ΙΣΩΣ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ  κ.λ.π
δεχομαι το σκεπτικό του ρεπόρτερ...την προσδοκία  απ' το αγνωστο, την  ΟΜΟΡΦΗ αγωνία του  νέου και καινούργιου....ΑΛΛΑ...
αυτο  το μονο μασαζ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ .... (που δεν ξέρουν κιόλας οι περισσότερες....
 το θεωρώ κοροιδία..
υ.γ ταπεινή  μου άποψη!!!
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
με το συμπάθειο...ρε  παίκτες  αλλά γιατί τους δίνεται τα  φράγκα  για ενα αερο μασάζ(΄κατα 90%)...και για το κήρυγμα  κατηχητικού  που ακολουθεί μετά...και υποβάλεται τον εαυτό σας στο  τεστ...των  5-6 επισκέψεων(300 ευρώ) προκειμένου να ακούτε  οτι πιο μετά ...ΙΣΩΣ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ  κ.λ.π
δεχομαι το σκεπτικό του ρεπόρτερ...την προσδοκία  απ' το αγνωστο, την  ΟΜΟΡΦΗ αγωνία του  νέου και καινούργιου....ΑΛΛΑ...
αυτο  το μονο μασαζ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ .... (που δεν ξέρουν κιόλας οι περισσότερες....
 το θεωρώ κοροιδία..
υ.γ ταπεινή  μου άποψη!!!

Σωστός. Αν κάποιος πονάει πολύ, είναι η τσέπη του. Αν δεν κάνουν αυτά που θέλει ο πελάτης και κάνουν ... επαγγελματικό μασάζ, μετά από λίγο καιρό θα βαράνε μύγες και θα παρακαλάνε!
 

loginkv

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
μια ερώτηση επειδή μόλις έκανα εγγραφή.
Τα αστεράκια που έχετε σε διάφορα λινκ, σε τί αντιστοιχούν;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπέρα,
μια ερώτηση επειδή μόλις έκανα εγγραφή.
Τα αστεράκια που έχετε σε διάφορα λινκ, σε τί αντιστοιχούν;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων.
καλως ηρθες μαν...τι ακριβως ρωτας?..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ναι αυτο μαλλον ειναι.παιχτη,ειναι αστερακια που μπαινουν για καποιος λογους.καλυτερα να ξεκινησεις να ριξεις μια ματια στους κανονες του φορουμ,και θα σου λυθουν  ολες οι αποριες.
 

loginkv

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό ακριβώς. Ακολούθησα και τη συμβουλή του guru13 κ διάβασα κ τους κανόνες.
Θένξ.

Αν κατάλαβα καλά ρωτάει για τα αστεράκια ******* της λογοκρισίας που υπάρχουν σε ορισμένα Links
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom