Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (14 μέλη και 39 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ποιότητα μασάζ;

έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για Ελπίδα

για πες...

to massage είναι καλό και κρατάει αρκετή ωρα......χαλαρώνεις,γιατι βαζουν απαλή μουσική,δεν χτυπάνε κουδούνια,δεν μπαινοβγαίνει κόσμος,κλπ. και γενικά έχεις την αίσθηση ότι είσαι σε ησυχαστήριο.......Η Ελπίδα είναι ευχάριστη κοπέλλα.Το massage της είναι πιο απαλό από της Φαίδρας,αλλά πολύ αισθησιακό........εγω γενικά δεν είμαι του φραππέ (προτιμώ μπριζόλες..... :2funny:),αλλά το ολο πακέττο ήρθε κι εδεσε ωραία,οπότε έμεινα ικανοποιημένος.......
Υ.Γ Η Ελπίδα έχει τον σωματότυπο που σου αρέσει......
 
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
321
Like
8
Πόντοι
1
Ξεχνιέται τέτοια ομορφιά?  :cheesy:
Αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη οι γνώστες. Και θυμάμαι (καλά) ότι δεν ήταν λίγοι, όταν πριν από χρόνια επιβεβαίωναν την ''επαφή''.  :grin:

ΥΓ.. :coffee:....μετα πολλών ευχαριστιών για τα καλά σας λόγια

Τι να απαντήσουν οι γνώστες ?
 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
ποιότητα μασάζ;

έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για Ελπίδα

για πες...
πολυ καλο.βεβαια για οποιον ψαχνει οποσδηποτε κατι φουλ δεν ενδεικνυται.μασαζ ευγενια καθαριοτητα ολα αριστα αλλα απο μπριζολα δυσκολα :grin:
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Μετα απο προσπαθεια για ραντεβου καταφερα να παω προχτες.Πολυ καλος χωρος μια κοπελα μου συστηθηκε ως Φαιδρα και μια Ελπιδα με την οποια περασα στο δωματιο.Πολυ καλο μασαζ αλλα μονο φραπε για πρωτη φορα,δεν ειχα και ορεξη για κατι αλλο καθως το ζητουμενο μου ηταν να χαλαρωσω.κοστος επισκεψης 50ευρω,λιγο τσιμπιμενο για την εποχη αλλα πριβε κατασταση.
χουφτωματα δεχεται?..γδυνεται?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Οι θεραπευτριες αξίζουν εμφανησιακα? Ηλικιες?
 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Οι θεραπευτριες αξίζουν εμφανησιακα? Ηλικιες?

οι θρεπαυτριες αξίζουν και είναι γύρω στα 30-35. Τόσο τις έκοψα. Πάνω από όλα η κοπέλα που πήρα έκανε και γαμώ τα μασάζ!!!! ειλικρινά παίδες είχα πολύ καιρό να κάνω μασάζ τέτοιου επιπέδου. Παλιότερα σύχναζα στη μάτζαγριωτάκη μετά έφυγα επαρχία και ξαναγύρισα στους στίβους.
 

faidraguru

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
719
Like
0
Πόντοι
6
οι θρεπαυτριες αξίζουν και είναι γύρω στα 30-35. Τόσο τις έκοψα. Πάνω από όλα η κοπέλα που πήρα έκανε και γαμώ τα μασάζ!!!! ειλικρινά παίδες είχα πολύ καιρό να κάνω μασάζ τέτοιου επιπέδου. Παλιότερα σύχναζα στη μάτζαγριωτάκη μετά έφυγα επαρχία και ξαναγύρισα στους στίβους.
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: 30!!!σκετο!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
η αλήθεια είναι ότι μικροδείχνουν........την άλλη φορά που θα παω θα ζητησω ταυτότητες,για να είμαστε σιγουροι !  :rockon:
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...είπαμε στην Ελλάδα σημασία έχει τι φαίνεσαι όχι τι είσαι...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Ξέρει κανείς ενα πληθωρικό ουκρανεζακι τι αγγελία είχε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom