Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (10 μέλη και 24 επισκέπτες)

raum

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
εμενα με ενδιαφερει κα8ε πληροφορια. :pipa1:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.015
Πόντοι
736
η ανθη παντως φαινεται δυνατο καβλακι, αν παιζει και φραπεδια και χουφτωμα οπως λες τοτε ισως αξιζει τον κοπο :rockon: :kissass: :cum:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.015
Πόντοι
736
η τα καψαμε η τα φτιαξαμε  :2funny: :rockon: :2funny:
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Παίδες καλησπέρα.πριν πάραααα πολύ καιρό πριν είχα βρει ή απο εδώ ή απο τους ''δίπλα'' μια καταχώρηση για μια κοπέλα για μασάζ και sex σε δικότης χώρο ένα/δυο στενά κάτω απο τον σταθμό τρένου του Μοσχάτου.πήγα πέρασα πολύ καλά,χωρίς βιασύνες,ήπιαμε πρώτα καφέ στο σαλόνι για να γνωριστούμε και μετά προχωρήσαμε στα ενδότερα.ήταν το σπίτι της.για κάποιο λόγο που δεν ξέρω δεν έχω αποθηκεύσει το κινητό της,ούτε θυμάμαι όνομα.μήπως κάποιος συνάδελφος θυμάται και γνωρίζει αν συνεχίζει η κοπέλα και αν υπάρχουν στοιχεία επικοικωνίας???μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση...ήταν τόσο ευγενική και άνετη που αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 60 και είχα 100αρικο.δεν είχε ρέστα και μου είπε δεν τρέχει τίποτα την επόμενη φορά...πρώτη φορά πήγα και δεν ήξερε αν θα ξαναπάω.βέβαια το τακτοποιησα την ίδια μέρα το θέμα με την πληρώμη γιατί η κοπέλα ήταν σπαθί!!!
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Σ αφησε να φυγειs διχωs πληρωμη????? Μπραβοο
 

nikola52

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα.πριν πάραααα πολύ καιρό πριν είχα βρει ή απο εδώ ή απο τους ''δίπλα'' μια καταχώρηση για μια κοπέλα για μασάζ και sex σε δικότης χώρο ένα/δυο στενά κάτω απο τον σταθμό τρένου του Μοσχάτου.πήγα πέρασα πολύ καλά,χωρίς βιασύνες,ήπιαμε πρώτα καφέ στο σαλόνι για να γνωριστούμε και μετά προχωρήσαμε στα ενδότερα.ήταν το σπίτι της.για κάποιο λόγο που δεν ξέρω δεν έχω αποθηκεύσει το κινητό της,ούτε θυμάμαι όνομα.μήπως κάποιος συνάδελφος θυμάται και γνωρίζει αν συνεχίζει η κοπέλα και αν υπάρχουν στοιχεία επικοικωνίας???μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση...ήταν τόσο ευγενική και άνετη που αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 60 και είχα 100αρικο.δεν είχε ρέστα και μου είπε δεν τρέχει τίποτα την επόμενη φορά...πρώτη φορά πήγα και δεν ήξερε αν θα ξαναπάω.βέβαια το τακτοποιησα την ίδια μέρα το θέμα με την πληρώμη γιατί η κοπέλα ήταν σπαθί!!!
ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μαγια
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Παίδες καλησπέρα.πριν πάραααα πολύ καιρό πριν είχα βρει ή απο εδώ ή απο τους ''δίπλα'' μια καταχώρηση για μια κοπέλα για μασάζ και sex σε δικότης χώρο ένα/δυο στενά κάτω απο τον σταθμό τρένου του Μοσχάτου.πήγα πέρασα πολύ καλά,χωρίς βιασύνες,ήπιαμε πρώτα καφέ στο σαλόνι για να γνωριστούμε και μετά προχωρήσαμε στα ενδότερα.ήταν το σπίτι της.για κάποιο λόγο που δεν ξέρω δεν έχω αποθηκεύσει το κινητό της,ούτε θυμάμαι όνομα.μήπως κάποιος συνάδελφος θυμάται και γνωρίζει αν συνεχίζει η κοπέλα και αν υπάρχουν στοιχεία επικοικωνίας???μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση...ήταν τόσο ευγενική και άνετη που αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 60 και είχα 100αρικο.δεν είχε ρέστα και μου είπε δεν τρέχει τίποτα την επόμενη φορά...πρώτη φορά πήγα και δεν ήξερε αν θα ξαναπάω.βέβαια το τακτοποιησα την ίδια μέρα το θέμα με την πληρώμη γιατί η κοπέλα ήταν σπαθί!!!
ευχαριστώ εκ των προτέρων
.....λεπτομέρειες θα βρεις εδώ το παλαιό τηλνο σπανίως το χρησιμοποιεί
:
 

oollee_oollaa

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα.πριν πάραααα πολύ καιρό πριν είχα βρει ή απο εδώ ή απο τους ''δίπλα'' μια καταχώρηση για μια κοπέλα για μασάζ και sex σε δικότης χώρο ένα/δυο στενά κάτω απο τον σταθμό τρένου του Μοσχάτου.πήγα πέρασα πολύ καλά,χωρίς βιασύνες,ήπιαμε πρώτα καφέ στο σαλόνι για να γνωριστούμε και μετά προχωρήσαμε στα ενδότερα.ήταν το σπίτι της.για κάποιο λόγο που δεν ξέρω δεν έχω αποθηκεύσει το κινητό της,ούτε θυμάμαι όνομα.μήπως κάποιος συνάδελφος θυμάται και γνωρίζει αν συνεχίζει η κοπέλα και αν υπάρχουν στοιχεία επικοικωνίας???μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση...ήταν τόσο ευγενική και άνετη που αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 60 και είχα 100αρικο.δεν είχε ρέστα και μου είπε δεν τρέχει τίποτα την επόμενη φορά...πρώτη φορά πήγα και δεν ήξερε αν θα ξαναπάω.βέβαια το τακτοποιησα την ίδια μέρα το θέμα με την πληρώμη γιατί η κοπέλα ήταν σπαθί!!!
ευχαριστώ εκ των προτέρων
Η Μαγια εχει φυγει στην πατριδα της
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
οπως παντα,ενημερωμενος και σωστος!

Ξεχνιέται τέτοια ομορφιά?  :cheesy:
Αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη οι γνώστες. Και θυμάμαι (καλά) ότι δεν ήταν λίγοι, όταν πριν από χρόνια επιβεβαίωναν την ''επαφή''.  :grin:

ΥΓ.. :coffee:....μετα πολλών ευχαριστιών για τα καλά σας λόγια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ξεχνιέται τέτοια ομορφιά?  :cheesy:
Αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη οι γνώστες. Και θυμάμαι (καλά) ότι δεν ήταν λίγοι, όταν πριν από χρόνια επιβεβαίωναν την ''επαφή''.  :grin:

ΥΓ.. :coffee:....μετα πολλών ευχαριστιών για τα καλά σας λόγια
το σωστο να λεγεται bro!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Το πόσταρα στο "Μασατζίδικα που γαμάς", αλλά νομίζω ότι κανονικά έχει θέση εδώ ...

Ερώτησης : Τι γνωρίζεται για το παρακάτω site :
       
   
Στην πρώτη σελίδα, υπάρχει αυτό το κείμενο :

είναι ένα κοινωνικό δίκτυο, αφιερωμένος σε άτομα που τους ενθουσιάζει το μασάζ και ψάχνουν για συντρόφους με τους οποίους μπορούν να ανταλλάξουν μασάζ. Εσύ τρίβεις την πλάτη μου, εγώ τρίβω τη δικιά σου. Είναι τόσο απλό!

Η εγγραφή είναι απλή και δωρεάν. Θα σας πάρει απλά μερικά λεπτά για να δημιουργήσετε ένα προφίλ ώστε οι άλλοι να μπορούν να σας βρουν, και μετά μπορείτε να ξεκινήσετε τη δικιά σας αναζήτηση συντρόφου για μασάζ.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τίποτε δεν είναι δωρεάν τύπε! Μάλλον τζάμπα θα πληρώσεις την συνδρομή αφού το χέρι σου δεν υπάρχει περίπτωση να φτάνει μέχρι την Αγγλία ή που άλλού παρέχονται οι υποτιθέμενες αυτές υπηρεσίες.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τίποτε δεν είναι δωρεάν τύπε! Μάλλον τζάμπα θα πληρώσεις την συνδρομή αφού το χέρι σου δεν υπάρχει περίπτωση να φτάνει μέχρι την Αγγλία ή που άλλού παρέχονται οι υποτιθέμενες αυτές υπηρεσίες.
σωστό...
 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
το κατάστημα που εχει ανοίξει η φαιδρά στη Καλλιθέα είναι
Μετα απο προσπαθεια για ραντεβου καταφερα να παω προχτες.Πολυ καλος χωρος μια κοπελα μου συστηθηκε ως Φαιδρα και μια Ελπιδα με την οποια περασα στο δωματιο.Πολυ καλο μασαζ αλλα μονο φραπε για πρωτη φορα,δεν ειχα και ορεξη για κατι αλλο καθως το ζητουμενο μου ηταν να χαλαρωσω.κοστος επισκεψης 50ευρω,λιγο τσιμπιμενο για την εποχη αλλα πριβε κατασταση.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μετα απο προσπαθεια για ραντεβου καταφερα να παω προχτες.Πολυ καλος χωρος μια κοπελα μου συστηθηκε ως Φαιδρα και μια Ελπιδα με την οποια περασα στο δωματιο.Πολυ καλο μασαζ αλλα μονο φραπε για πρωτη φορα,δεν ειχα και ορεξη για κατι αλλο καθως το ζητουμενο μου ηταν να χαλαρωσω.κοστος επισκεψης 50ευρω,λιγο τσιμπιμενο για την εποχη αλλα πριβε κατασταση.

ποιότητα μασάζ;

έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για Ελπίδα

για πες...

 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παίδες καλησπέρα.πριν πάραααα πολύ καιρό πριν είχα βρει ή απο εδώ ή απο τους ''δίπλα'' μια καταχώρηση για μια κοπέλα για μασάζ και sex σε δικότης χώρο ένα/δυο στενά κάτω απο τον σταθμό τρένου του Μοσχάτου.πήγα πέρασα πολύ καλά,χωρίς βιασύνες,ήπιαμε πρώτα καφέ στο σαλόνι για να γνωριστούμε και μετά προχωρήσαμε στα ενδότερα.ήταν το σπίτι της.για κάποιο λόγο που δεν ξέρω δεν έχω αποθηκεύσει το κινητό της,ούτε θυμάμαι όνομα.μήπως κάποιος συνάδελφος θυμάται και γνωρίζει αν συνεχίζει η κοπέλα και αν υπάρχουν στοιχεία επικοικωνίας???μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση...ήταν τόσο ευγενική και άνετη που αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 60 και είχα 100αρικο.δεν είχε ρέστα και μου είπε δεν τρέχει τίποτα την επόμενη φορά...πρώτη φορά πήγα και δεν ήξερε αν θα ξαναπάω.βέβαια το τακτοποιησα την ίδια μέρα το θέμα με την πληρώμη γιατί η κοπέλα ήταν σπαθί!!!
ευχαριστώ εκ των προτέρων

κατα 95% λες για την Μαγια. στείλε της pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom