Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (11 μέλη και 24 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
στα 120... λέει τώρα... αν το κανουνε 80 + 20 το χοτέλι... οριακά συζητήσιμο...

80, φουλ προγραμματάκι και να αξίζουν, να είναι πραγματικές μουνάρες

αλλιώς πάμε σε άλλες λύσεις ;)

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
40 ευρω,μασαζ,χαλαρωτικο(βιζιτα δηλαδη),1 ωρα σε ξενοδοχειο...βαριοταν τοοοοοοοοοσο πολυ,που με το ζορι μιλαγε...φαντασου να την ρωταγα πως ειναι,και αν παιζει εκτονωση...θα με τουφεκιζε!!...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.874
Like
28.795
Πόντοι
5.006
40 ευρω,μασαζ,χαλαρωτικο(βιζιτα δηλαδη),1 ωρα σε ξενοδοχειο...βαριοταν τοοοοοοοοοσο πολυ,που με το ζορι μιλαγε...φαντασου να την ρωταγα πως ειναι,και αν παιζει εκτονωση...θα με τουφεκιζε!!...
έτσι ακριβως. :tooth: :tooth:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
40 ευρω,μασαζ,χαλαρωτικο(βιζιτα δηλαδη),1 ωρα σε ξενοδοχειο...βαριοταν τοοοοοοοοοσο πολυ,που με το ζορι μιλαγε...φαντασου να την ρωταγα πως ειναι,και αν παιζει εκτονωση...θα με τουφεκιζε!!...
Και μόνο που πάει σε hoteli μου αρκεί για να μην τη καλέσω.Αν είναι να κάνω τον κασκαντέρ το κάνω και σπίτι μου και κλαίω και λιγότερα φράγκα.Και απ'ότι λες έχει και υφάκι.Thanks man
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Και μόνο που πάει σε hoteli μου αρκεί για να μην τη καλέσω.Αν είναι να κάνω τον κασκαντέρ το κάνω και σπίτι μου και κλαίω και λιγότερα φράγκα.Και απ'ότι λες έχει και υφάκι.Thanks man
παει και σε σπιτια,απλως εγω ρωταω παντα, αν παει σε χοτελ....
 

soustas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
229
Κριτικές
5
Like
76
Πόντοι
1
Ευχαριστούμε για την κατατοπιστικότατη κριτική. Την κοπέλα θα την συναντήσω και εγώ σήμερα πρώτη φορά και θα σας κρατήσω ενήμερους φυσικά.  :pipa1:
faidraguru η elvira23? ενα τηλ ρε παιδια της κοπελας σε πμ. η αγγελια επεσε....
 

soustas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
229
Κριτικές
5
Like
76
Πόντοι
1

Μετά από τα τόσα καλά που διάβαζα αυτές τις μέρες για την κοπέλα είπα να τη συναντήσω.

Επικοινωνία μαζί της εύκολη. Την κάλεσα Σάββατο μεσημέρι, ναι μεν δεν το σήκωσε, αλλά μου έστειλε μετά από 5 λεπτά μήνυμα ότι θα αργήσει να τελειώσει για Σάββατο και θα με καλέσει αυτή ή να την πάρω κατά τις 11. Κατά τις 11 λοιπόν μου έστειλε ότι θα αργήσει κι άλλο και να την πάρω Κυριακή πρωί να μιλήσουμε, όπως και έγινε. Την κάλεσα λοιπόν και μου είπε το προγραμματάκι της. 60 ευρώ μασάζ και στοματικό και 80 μασάζ και σεξ (αν θυμάμαι καλά). Μου είπε ότι πηγαίνει Λακόμπα και κανονίσαμε για το απόγευμα.

Το απόγευμα πήγα, έπιασα δωμάτιο, της έστειλα τον αριθμό και σε 10 λεπτάκια ήταν πάνω. Ανοίγοντας αντίκρυσα μία κοπέλα μεταξύ 28 και 32, τόσο την έκοψα. Τέσπα ηλικία δε ρώτησα και δε με αφορά. Δεν είναι όμως μακριά από το 28 που γράφει. Ντύσιμο όμορφο με το τζιν της που τόνιζε την πολύ ωραία περιφέρεια που έχει και ένα εφαρμοστό μπλουζάκι που τόνιζε το μεγάλο στήθος, όπως ακριβώς έχει αναφερθεί. Χαιρετηθήκαμε, συστηθήκαμε και άρχισε να ξεντύνεται. Από μέσα φόραγε ένα ωραίο σετ εσώρουχα (νομίζω ήταν λεοπαρδαλέ αλλά δεν ορκίζομαι).

Εμφανησιακά είναι κοντά στο 1,70, λεπτό προσωπάκι, κοντό μαλλί, κάτασπρη επιδερμίδα. Σώμα με 2-3 παραπάνω κιλάκια που περισσότερο την κολακεύουν παρά της φαίνονται σαν αρνητικό. Μεγάλο φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια και κωλάρα. Γενικά πολύ ωραία παρουσία για τα γούστα μου.

Μιλήσαμε λοιπόν λίγο κι αφού κλείσαμε κινητά μου είπε να ξαπλώσω μπρούμυτα να αρχίσουμε. Με ρώτησε αν θέλω δυνατό ή χαλαρωτικό μασάζ (επέλεξα δυνατό) και ξεκίνησε. Το μασάζ της είναι από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο που μου έχουν κάνει. Περιποίηση από πάνω μέχρι κάτω, χωρίς καμία βιασύνη και πραγματικά δυνατό. Εννοείται μα λάδι για μασάζ που άπλωνε μπόλικο. Χωρίς να κοιτάξω ρολόι, νομίζω ότι κράτησε πάνω από μισή ώρα. Μετά με γύρισε ανάσκελα και μου έκανε μασάζ σε προσαγωγούς. Ευχάριστη έκπληξη καθότι σχεδόν όλες σου κάνουν μόνο μπρούμυτα και μπροστά δεν ασχολούνται καθόλου. Γενικά το μασάζ το κατέχει και δεν το γράφει στην αγγελία απλά για να το πει.

Όταν τέλειωσε μου παρέδωσε το μπουκαλάκι με το λάδι στα χέρια και μου ζήτησε να της κάνω κι εγώ. Φυσικά και δέχτηκα. Ξάπλωσε λοιπόν κι αυτή με τη σειρά της και μου αφέθηκε τελειώς να την περιποιηθώ. Ασχολήθηκα πολύ ώρα μαζί της και προσπάθησα να την περιποιηθώ όσο καλύτερα και φάνηκε να το απολαμβάνει αρκετά. Μασάζ πίσω μπρος λοιπόν κι από μέρους μου κατά τη διάρκεια του οποίου είχαμε μία πολύ ωραία συζήτηση. Όταν είχε γυρίσει από μπροστά και ασχολούμουν με τις μπουτάρες και το στήθος της, και φυσικά μετά από λίγο και με το μουνάκι της (έχει ωραία και "παχιά" μουνόχειλα που με έφτιαξαν πολύ), άρχισε από μόνη της να ζητάει να την περιποιηθώ εκεί κάτω και ξεκίνησα το στοματικό.

Πεντακάθαρη, φουλ ξυρισμένη, απόλαυσε το γλύψιμό μου χωρίς βογγητά, ψεύτικες κραυγές και αηδίες. Μετά από λίγο γυρίσαμε σε 69 για λίγη ώρα και έπειτα από λίγο με έγλειφε μόνο αυτή όπου εν μέσω στοματικού, φιλιών και χαδιών τέλειωσα. Πήγα πρώτος για μπανάκι και μετά πήγε κι αυτή. Μου έκανε εντύπωση ότι έκατσε κοντά 10 λεπτο για να φύγουν όλα όλα τα λάδια από πάνω της. Δείγμα καθαριότητας που εκτιμάται. Της έδωσα το δωράκι της κι έκατσε άλλο λίγο και μιλήσαμε.

Έφυγε με συνολικό χρόνο παραμονής σίγουρα περισσότερο από 1.5 ώρα και όταν τη ρώτησα αν θέλει κάτι εξτρά για τον παραπάνω χρόνο αρνήθηκε. Αποχαιρετισμός και υπόσχεση για νέο ραντεβού σύντομα.

Γενικά ήταν μία πολύ ωραία εμπειρία, με μία νέα κοπέλα. Συμπαθητική φυσιογνωμία χωρίς δήθεν και ψευτομαγκιές κτλ. που έχουν άλλες. Δεν τρώει χρόνο, επικοινωνιακή και ευχάριστη στη συζήτηση. Εμφανησιακά πολύ όμορφη κοπέλα (για τα γούστα μου τουλάχιστον) και με πολύ καλές υπηρεσίες. Στο μασάζ παίρνει άριστα καθώς και στο ότι αφέθηκε να την περιποιηθώ. Στις μετά υπηρεσίες παίρνει ένα κλικ πιο κάτω από το άριστα. Δικαιολογημένα όμως καθότι πρώτη φορά και δεν με ήξερε.

Είμαι σίγουρος ότι θα την ξανασυναντήσω και πως οι επόμενες φορές θα είναι ακόμα καλύτερες.

Ευχαριστώ και τα μέλη που ανέφεραν την αγγελία και έγραψαν για την εμπειρία τους με την κοπέλα, ώστε να μπορέσω κι εγώ να τη γνωρίσω!
 

soustas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
229
Κριτικές
5
Like
76
Πόντοι
1
εχεις απολυτο δικιο. επεσα σε ναρκη τεστοστερονης....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επειδή βλέπω ότι παρόλα όσα έχουμε γράψει κάποιοι για τη συγκεκριμένη, συνεχίζετε να ποστάρετε αγγελίες της και να ρωτάτε, ας το γυρίσουμε το σκηνικό

η Άντζελα είναι φοβερή, απίστευτη, θα περάσετε καταπληκτικά

τρέχτε όλοι τώρα στον Κορυδαλλό  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
επειδή βλέπω ότι παρόλα όσα έχουμε γράψει κάποιοι για τη συγκεκριμένη, συνεχίζετε να ποστάρετε αγγελίες της και να ρωτάτε, ας το γυρίσουμε το σκηνικό

η Άντζελα είναι φοβερή, απίστευτη, θα περάσετε καταπληκτικά

τρέχτε όλοι τώρα στον Κορυδαλλό  :2funny: :2funny: :2funny:

Που εχει ξαναγραφτει; μπορεις να βοηθησεις ;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Που εχει ξαναγραφτει; μπορεις να βοηθησεις ;

στις ανεξάρτητες

πάμε άλλη μια, ελπίζω τελευταία

δεν είναι 19, πρέπει να είναι τουλάχιστον 30, είναι βρώμικη, άσχημη, κάνει τη χειρότερη πίπα, είναι έπιπλο, θα σας πρήξει για ένα γκόμενο που δεν έχει

πραγματικά, δεν αξίζει ούτε να την πάρετε τηλέφωνο και να χάσετε το χρόνο σας

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom