Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (10 μέλη και 48 επισκέπτες)

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
125
Like
252
Πόντοι
21
Έχει δοκιμάσει κανείς μια από Πάτρα που έρχεται περιστασιακά αθήνα για μασαζ με εκτόνωση??
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.940
Like
9.761
Πόντοι
1.056
Έχει δοκιμάσει κανείς μια από Πάτρα που έρχεται περιστασιακά αθήνα για μασαζ με εκτόνωση??
Διαβασε καμμια δεκαρια σελιδες παραπίσω.
τι λες τωρα ...... εβαλε χερι η ελενη ????? δεν την ειχα για τετοια ρε φίλε με τιποτα ομως .. και 130€ ???? σε αλλους 80€ σε μενα 100€ ....σε εσενα 130€ καλα κρασιά και εβαλε και χερι ... ΜΑΥΡΟ
Και τον πίστεψες;
Η καλύτερη εμπειρία μόνο άμα θέλεις να βιώσεις την χειρότερη !

Συνάντηση με την ελένη την κομμώτρια για το πρόγραμμα που κάνει body του body μασάζ μιας και μου τι προτείνε η ίδια τοπίο ήταν στα 130€ και μου το είπε εννοείται μετά.
• Καθυστέρησε περίπου 30 λεπτά και όταν ήρθε μίλαγε στο τηλέφωνο.
• το πρόγραμμα ήταν ότι χειρότερο καθώς το μόνο που έκανε ήτανε να τρίβετε πάνω μου και να βογκα τόσο άσχημα που απλά περίμενα να περάσει η ώρα
• το κερασάκι στην τούρτα ήταν που όταν πήγα για μπάνιο μου έκλεψε 50€ και το είδα μετά.


Για εμένα μακριά

Εχουμε πει πολλές φορές ...κάνουμε εκ των προτέρων συζήτηση τι θέλουμε και πόσα ζητάνε για να μας το δώσουν.
Η συγκεκριμένη όμως ποτέ δε χρεώνει τόσα. 60 χρεώνει για φραπέ και 80 για μπριζόλα.

Να καθυστερήσει να έρθει, ναι εχει τύχει. Να μιλάει στο τηλέφωνο όταν μπαίνει στο δωμάτιο , ναι έχει τύχει. Το ζητούμενο όμως, είναι να ΜΗ σηκώνει τηλέφωνο κατα τη διάρκεια της συνεδρίας και να το βάζει στο αθόρυβο.
Για το μασαζ οκ συμφωνω.... δεν το κατέχει.. κοπανιέται άγαρμπα πάνω στο σώμα και οι κινήσεις της με το χέρι ειναι χωρίς τεχνική και ακανόνιστες.

Αλλα αυτό που γράφεις ότι σου έβαλε χερι στα λεφτα , ειναι η μεγαλύτερη παπαριά που θα μπορούσες να πεις για τη συγκεκρικένη. Εκεί φάνηκε ότι πετάχτηκες σαν τσουτσου μετά απο 5 χρόνια λήθαργου , όχι για να γράψεις την κριτική σου, αλλά για να γράψεις μαλακίες.

Ακόμα κι αν σου τύχει κάποια που κλέβει., είναι αποκλειστικά δικό σου λάθος 100%. Μπάνιο κάνουμε πάντα πριν έρθει η γκόμενα και μετά αφότου φύγει.
Συναντιέσαι ρε ουρακοτάγκε με κάποια που βλέπεις πρώτη φορά στη ζωή σου... είναι δυνατόν να την αφήνεις να αλωνίζει μέσα στο δωμάτιο με τα προσωπικά σου αντικείμενα εκτεθειμένα;;;;
 

Nikoslikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Στους γνώστες και παλαίμαχους του αθλήματος, όσο αναφορά το empire! Γνώμη θέλω μόνο για Αφροδίτη, Χαρά, Βικη. Προχωράνε όλες σε φραπέ , αφήνουν πιασίματα, και το κυριότερο αν κάνουν το μασάζ γυμνές! Ευχαριστώ πολύ!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.940
Like
9.761
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Στους γνώστες και παλαίμαχους του αθλήματος, όσο αναφορά το empire! Γνώμη θέλω μόνο για Αφροδίτη, Χαρά, Βικη. Προχωράνε όλες σε φραπέ , αφήνουν πιασίματα, και το κυριότερο αν κάνουν το μασάζ γυμνές! Ευχαριστώ πολύ!
Τυπε, πάτα πάνω δεξιά στην αναζήτηση, γραψε τα ονοματα που σε ενδιαφέροιυν και θα σου βγάλει όλα οσα θες να μάθεις
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
27
Like
62
Πόντοι
0
Έχει κανείς ιδέα που βρίσκεται η μελινα η μιλάνα που δουλεύε στο deluxe και μετά στο royal?
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
108
Like
8.159
Πόντοι
24.806
Δεν ξέρω πως βρέθηκα σε τόσο παλιά σελίδα, δεν το πήρα πρέφα
Όταν μπαίνεις πρώτη φορά σε ένα νήμα σε πάει από την πρώτη σελίδα. Απλά δεν πρόσεξες την ημερομηνία !
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
403
Like
1.994
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Στους γνώστες και παλαίμαχους του αθλήματος, όσο αναφορά το empire! Γνώμη θέλω μόνο για Αφροδίτη, Χαρά, Βικη. Προχωράνε όλες σε φραπέ , αφήνουν πιασίματα, και το κυριότερο αν κάνουν το μασάζ γυμνές! Ευχαριστώ πολύ!
Μέσα στη βδομάδα θα κανονίσω με όλες για να σου κάνω ένα καλό review!!!!
Να σου στείλω iban να μου βάλεις τα λεφτά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom