Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Τελευταία φορά που ασχολούμαι με ιδρύματα τύπου μασαζ κλπ ... απάτη το osmose άλλη διάλεξα στην φώτο άλλη στείλανε ... υπηρεσίες μέτριες χρεώσεις, 50 μασαζ μέτριο, 30 κλαρίνο με σκούφο πολύ μέτριο , μπριζόλα plus 50 διεκπαιρεωτικο εν ολίγοις νέοι και παλιοί μακριά από όλα αυτά τα ιδρύματα
Τελείωσα την συνεδρια νωρίτερα έστειλα μνμ στην τσατσά ότι μου έστειλε άλλη κοπέλα ...το αρνήθηκε και τέλος.
Για την ιστορία επειδή είχα καεί από άλλο πριν 10 μέρες τράβηξα εχτές που έκλεισα το ραντεβού screenshot την κοπέλα που ήθελα την έστειλα στην τσατσά αν θα έρθει αυτή ... μου είπε οκ και προχώρησα στο κλείσιμο ... σήμερα μου είπε ότι έστειλε την Άννα την κοπέλα που συμφωνήσαμε ... να πα να γαμηθουν λεω ... προχωράμε
Ποσο δίκιο έχεις..

Καλα οσμοσε vip λόγω κακών κριτικών και εμπειριών πλέον ούτε πλησιάζω..

Ανδρονίκη που έχει γίνει ντόρος από massagejoy οκ νεα κοπέλα της διπλανής πόρτας ελληνιδα…θα γύριζα άνετα να τη κοιτάξω στο δρόμο…αλλά ρε παιδιά μου ζάλισε το κέφαλι με τη πολυλογία της δηλαδή…μασαζ;κανένα μασαζ..γνώσεις αρχάριας…εμπειρια στη πεομαλαξη ναι στο μασαζ όχι…δεν θα ξανάπαιρνα μόνο αν μάθαινε μασαζ..

Μασαουα η κυρα Μαρια με δυνατές τόρπιλες το παλεύει…και δω για μασαζ ούτε λογος..μεγάλη κυρία σίγουρα έχει διανύσει χιλιόμετρα στο χώρο..δεν έκανα νηξη για φουλ λογω άσχημου σωματότυπου..δύσκολα θα μου εκανε Κούκου αν την έβλεπα γυμνή…δεν θα ξανάπαιρνα επισης..

Όπως λέει και ο papastaus ίσως δεν είναι να ασχολειτε κάποιος και πολύ με αυτά που κυκλοφορούν..
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MASSAGE ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ


90 λεπτα μυοχαλαρωτικο μασαζ μονο στα 70 ευρω

90 λεπτα body to body & Lomi Lomi
απο 100 ευρω μονο στα 80 ευρω

Οταν κλεινετε 2 μασαζ την ιδια μερα το πρωτο ειναι κανονικα στη τιμη των 60
το δευτερο μασαζ ειναι σε εκπτωση -10% δηλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασαζ τον ιδιο μηνα , το 6ο μασαζ ειναι δωρο το 50%
δηλαδη 30 ευρω

Οι θεραπευτριες μας ανανεωνονται συνεχως

ενημερωθειτε στο τηλ η VIBER / WhatsApp
698 0 280 270
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά
Σκέφτομαι να κλείσω μασαζάκι από massagenow με την Λια. Έχεις κανεις κάποια εμπειρία με την συγκεκριμένη η να προτιμήσω κάποια άλλη;
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά
Σκέφτομαι να κλείσω μασαζάκι από massagenow με την Λια. Έχεις κανεις κάποια εμπειρία με την συγκεκριμένη η να προτιμήσω κάποια άλλη;
Ποια Λία φίλε...?
Την πρόσεξες καλά?
Η γνωστή Αριάδνη είναι αυτή η Λία που βλέπεις ... η φωτογραφία της υπάρχει σε πολλά γραφεία που έχει περάσει ακόμα και τώρα,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εξυπηρετεί.Επισης το massage now μοστραρει ακόμα φωτογραφίες κοριτσιών που έχουν πάει σε άλλα γραφεία η έχουν σταματήσει τελείως,ρωτά τι πραγματικά είναι διαθέσιμο...
Εάν κάνω εγώ λάθος προκαταβολικά συγγνώμη.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Ποια Λία φίλε...?
Την πρόσεξες καλά?
Η γνωστή Αριάδνη είναι αυτή η Λία που βλέπεις ... η φωτογραφία της υπάρχει σε πολλά γραφεία που έχει περάσει ακόμα και τώρα,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εξυπηρετεί.Επισης το massage now μοστραρει ακόμα φωτογραφίες κοριτσιών που έχουν πάει σε άλλα γραφεία η έχουν σταματήσει τελείως,ρωτά τι πραγματικά είναι διαθέσιμο...
Εάν κάνω εγώ λάθος προκαταβολικά συγγνώμη.
Όχι δε κανείς λάθος
Κατά καιρούς βλεπω κοπέλες σε site's οι οποίες έχουν σταματήσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Αλλο ενα κακο κασκαντεριλικι.
Ραντεβου με Δαναη απο ντελουξ, μηδεν μασαζ, πολυ μπλα μπλα, ξενερωτη κατασταση εντελως με κλιμα αρπαχτης. Τιμες αστειες και χρονος πολυ κατω απο οσο εχει συμφωνηθει.
Το ντελουξ δυστυχως δεν εχει καμια σχεση με το παλιο γραφειο και αν δεν αλλαξει κατι παει για φουντο οπως το βιπ και το οσμοσε απο μενα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Αλλο ενα κακο κασκαντεριλικι.
Ραντεβου με Δαναη απο ντελουξ, μηδεν μασαζ, πολυ μπλα μπλα, ξενερωτη κατασταση εντελως με κλιμα αρπαχτης. Τιμες αστειες και χρονος πολυ κατω απο οσο εχει συμφωνηθει.
Το ντελουξ δυστυχως δεν εχει καμια σχεση με το παλιο γραφειο και αν δεν αλλαξει κατι παει για φουντο οπως το βιπ και το οσμοσε απο μενα.
Πραγματικα δεν τους καταλαβαινω ολους τους ιδιοκτητες των γραφειων. Προκειται για απληστια μαζι με ηλιθιοτητα; δεν βλεπουν οτι βαρανε μυγες; εχουν γεμισει με καθε λογης αρπακτικο που δεν εχει σχεση με μασαζ. Δηλαδη , στην προτερη κατασταση που ειχαν καποια ποιοτητα , δεν πηγαιναν καλυτερα και ειπαν να γεμισουν με αρπακτικα και ασχετες; δηλαδη τωρα οι "πωλησεις" τους πανε καλα;
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Ποια Λία φίλε...?
Την πρόσεξες καλά?
Η γνωστή Αριάδνη είναι αυτή η Λία που βλέπεις ... η φωτογραφία της υπάρχει σε πολλά γραφεία που έχει περάσει ακόμα και τώρα,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εξυπηρετεί.Επισης το massage now μοστραρει ακόμα φωτογραφίες κοριτσιών που έχουν πάει σε άλλα γραφεία η έχουν σταματήσει τελείως,ρωτά τι πραγματικά είναι διαθέσιμο...
Εάν κάνω εγώ λάθος προκαταβολικά συγγνώμη.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Πρέπει να έχεις δίκιο αδερφέ. Εμένα πάντως όταν ρώτησα ποιες κοπέλες έχουν, τη συγκεκριμένη μου στείλανε φωτογραφία και μου είπαν πως είναι άμεσα διαθέσιμη.
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Αλλο ενα κακο κασκαντεριλικι.
Ραντεβου με Δαναη απο ντελουξ, μηδεν μασαζ, πολυ μπλα μπλα, ξενερωτη κατασταση εντελως με κλιμα αρπαχτης. Τιμες αστειες και χρονος πολυ κατω απο οσο εχει συμφωνηθει.
Το ντελουξ δυστυχως δεν εχει καμια σχεση με το παλιο γραφειο και αν δεν αλλαξει κατι παει για φουντο οπως το βιπ και το οσμοσε απο μενα.
Αδερφέ πιστεύω δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κανείς με μαγαζιά που προσφέρουν μασαζ στο σπίτι.
Άκυρες φωτογραφίες, μεγάλο κόστος, δεν ξέρεις τι θα σου έρθει καθόλου γνώση μασαζ.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν αυτό.
Εγω το έχω κόψει το σπορ κ παω μόνο σε κατάστηματα μασαζ που βλέπω ποιες κοπέλες υπάρχουν κ επιλέγω. Συν το χαμηλότερο κόστος που το έχεις συμφωνήσει από πριν
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Πρέπει να έχεις δίκιο αδερφέ. Εμένα πάντως όταν ρώτησα ποιες κοπέλες έχουν, τη συγκεκριμένη μου στείλανε φωτογραφία και μου είπαν πως είναι άμεσα διαθέσιμη.
Ναι, εντάξει....το ξέρουμε το άμεσο της Αριάδνης.
Οπότε τώρα ξέρεις ποια είναι και τι προσφέρει,η επιλογή είναι δική σου.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Ρε σείς νομίζετε ότι τα site που έχουν βίζιτες με παραπλανητικές φωτογραφίες με τιμοκατάλογο και τα σχετικά, πως δεν βγάζουν χρήμα;;;
Επειδή υπάρχουν νούμερα αγαπούληδες που τις επιλέγουν για αυτό έχει χαλάσει η φάση του μασάζ κατ οίκον… εάν δεν έβγαζαν €€€ θα είχαν προσαρμοστεί στη ζήτηση και θα περνούσαμε όμορφα όπως κάποτε… πλέον οι σαβουρογάμηδες λιγούρηδες έχουν χαλάσει τη φάση.
Απλά τα πράγματα!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Ρε σείς νομίζετε ότι τα site που έχουν βίζιτες με παραπλανητικές φωτογραφίες με τιμοκατάλογο και τα σχετικά, πως δεν βγάζουν χρήμα;;;
Επειδή υπάρχουν νούμερα αγαπούληδες που τις επιλέγουν για αυτό έχει χαλάσει η φάση του μασάζ κατ οίκον… εάν δεν έβγαζαν €€€ θα είχαν προσαρμοστεί στη ζήτηση και θα περνούσαμε όμορφα όπως κάποτε… πλέον οι σαβουρογάμηδες λιγούρηδες έχουν χαλάσει τη φάση.
Απλά τα πράγματα!
Σωστός ο μάστορας!πόσες φορές έχουμε πει όταν έχουν ψεύτικες φωτό είναι μλκ να τη κρατάς κ να μη τη στέλνεις στο διάολο κ αυτή κ το εν λόγο γραφείο..αλλά οι αγαπουληδες έχουν τυφλωθεί από καύλα που θα γαμουσαν κ πουστη!καλά να πάθετε λοιπόν όλοι εσείς που συνεχίζετε να υποστηρίζετε τη μλκ
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Πέφτει δούλεμα χοντρό...
Εδώ η άλλη στο φβ είχε φωτογραφία από τη Σαρλιζ Θερον κ έλεγε να κλείσουμε ραντεβού για μασαζ.
Δεν κάνουν μασαζ τζάμπα λεφτά παιρνουν κ μάλιστα πολύ καλά κ αφορολόγητα.
Από τους πελάτες απαιτουν σεβασμό κ ευγένεια αλλά στις δικές τους υποχρεώσεις σφυρίζουν αδιάφορα.
Ας συνεχίσουν με τους αγαπουληδες
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
176
Like
286
Πόντοι
21
Συμφωνω με τους τυπους πανω, μακρια απο vip ειναι το νεο "osmose" πλεον...τιμοκαταλος και ακραια επεξεργασια.
Σε αλλα νεα δοκιμασα Χριστινα απο ντελουξ, απογοητευση. Μασαζ μετριο, στα εξτρα ηθελε 30-40 ευρω για χερι και χωρις καν αγγιγματα (για να βγαλει ρουχα ουτε λογος). Προφανως δεν πηρα τιποτα και την εστειλα.
Ειναι ομορφη τουλαχιστον οπως δειχνε ι κ στις φωτο?
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αδερφέ πιστεύω δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κανείς με μαγαζιά που προσφέρουν μασαζ στο σπίτι.
Άκυρες φωτογραφίες, μεγάλο κόστος, δεν ξέρεις τι θα σου έρθει καθόλου γνώση μασαζ.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν αυτό.
Εγω το έχω κόψει το σπορ κ παω μόνο σε κατάστηματα μασαζ που βλέπω ποιες κοπέλες υπάρχουν κ επιλέγω. Συν το χαμηλότερο κόστος που το έχεις συμφωνήσει από πριν
Λεφτα για πεταμα κοροιδια χασιμο χρονου σπασιμο αρχιδιων και μετα ξενερωμα .:shit:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Σωστός ο μάστορας!πόσες φορές έχουμε πει όταν έχουν ψεύτικες φωτό είναι μλκ να τη κρατάς κ να μη τη στέλνεις στο διάολο κ αυτή κ το εν λόγο γραφείο..αλλά οι αγαπουληδες έχουν τυφλωθεί από καύλα που θα γαμουσαν κ πουστη!καλά να πάθετε λοιπόν όλοι εσείς που συνεχίζετε να υποστηρίζετε τη μλκ
Καλα να παθουν, αλλα γαμανε κι εμας.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Καλα να παθουν, αλλα γαμανε κι εμας.
Ναι αλλα αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνουμε και εμείς τα ίδια..άσε τους μλκς να τρώνε τη φόλα κ άσε μας κ εμάς να ψάχνουμε κάτι σωστό
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Αδερφέ πιστεύω δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κανείς με μαγαζιά που προσφέρουν μασαζ στο σπίτι.
Άκυρες φωτογραφίες, μεγάλο κόστος, δεν ξέρεις τι θα σου έρθει καθόλου γνώση μασαζ.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν αυτό.
Εγω το έχω κόψει το σπορ κ παω μόνο σε κατάστηματα μασαζ που βλέπω ποιες κοπέλες υπάρχουν κ επιλέγω. Συν το χαμηλότερο κόστος που το έχεις συμφωνήσει από πριν
Ακριβώς.
Πεταμένα λεφτά. Αν είσαι τυχερός ίσως πέσεις σε φιλότιμη που τουλάχιστον ξέρει μασάζ και πάρεις ένα αξιοπρεπές μασάζ. Οι περισσότερες όμως είναι άσχετες με το μασάζ. Εντελώς όμως.
Κάτι γυφτισες κάτι πρώην πρεζόνια κάτι ακυρες τυχάρπαστες που είδαν φως και μπήκαν.
Εξυπακούεται οι φωτογραφίες των γραφείων σε μεγάλο βαθμό παραπλανητικές όπως επίσης άλλη βλέπεις και άλλη σου έρχεται
Ρίξτε άκυρο δεν αξίζει να ασχοληθείς σοβαρά
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MASSAGE ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ



90 λεπτα μυοχαλαρωτικο μασαζ μονο στα 70 ευρω

90 λεπτα body to body & Lomi Lomi
απο 100 ευρω μονο στα 80 ευρω

Οταν κλεινετε 2 μασαζ την ιδια μερα το πρωτο ειναι κανονικα στη τιμη των 60
το δευτερο μασαζ ειναι σε εκπτωση -10% δηλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασαζ τον ιδιο μηνα , το 6ο μασαζ ειναι δωρο το 50%
δηλαδη 30 ευρω

Οι θεραπευτριες μας ανανεωνονται συνεχως
ενημερωθειτε στο τηλ η VIBER / WhatsApp
698 0 280 270
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom