Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (10 μέλη και 36 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Τι μας λέει τότε +40? Λογικό είναι δεν μπορεί με +40 να πάει φουλ αφού όλες κοιτάνε να τα αρπάξουν

υπαρχουν ακομα+40 για σεξ, μιλφ μεν καλα δε. και η χρυση αν θυμασαι ζηταγε οτι ειχες ευχαριστηση
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
υπαρχουν ακομα+40 για σεξ, μιλφ μεν καλα δε. και η χρυση αν θυμασαι ζηταγε οτι ειχες ευχαριστηση
Υπάρχουν απλά λίγες. Δυστυχώς δεν πρόλαβα την Χρυσή και άκουγα τρομερά λόγια...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
λιγες ναι, εδω στο μαμπα κατι σοβιετικες ζητανε 100αρια
Έτσι είναι έχει ξεφύγει η κατάσταση οπότε το θέμα είναι να μην τα δίνουμε εμείς σε αυτές που δεν τα αξίζουν αυτά τα ποσά
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Μυστες μου για μια καινουρια κοκκινομαλλουσα που εχει το lotus ξερετε τιποτα? Την ειχα τσεκαρει καμια εβδομαδα πριν αλλα δεν εχω παρει.
 

A1T1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Like
50
Πόντοι
0
Νικολέτα Μασσαουα. Όντως είναι +40 για φραπέ , δεν θυμάμαι πόσα ήθελε για φουλ αλλά θυμάμαι που σκέφτηκα εκείνη την στιγμή, ότι με τόσα πάω με βίζιτα μοντέλο. Το μαγαζί ζητάει 60 για απλό μασάζ και 120 για body body !!Καλά για μασάζ μην το ψάχνετε, ΤΙΠΟΤΑ! Τον γλύφει καλά, εντελώς διεκπεραιωτική όμως Ίσως μαζί μου δεν ξέρω . Καλά γαμησια
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
12
Like
747
Πόντοι
311
Βλέπω ότι οι καλές περιπτώσεις πλέον είναι μετρημένες
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω φιλε....οι περισσοτεροι μου θυμιζουν εκεινους τους λαθραναγνωστες στα περιπτερα......διαβαζουν τα πρωτοσελιδα διχως ποτε να αγοραζουν......ετσι και δω...ερωτησεις,ερωτησεις,ερωτησεις....
και κριτικη και συνεισφορα καμια.....

Φίλε δεν είναι πάντα έτσι. Εγώ παρόλο που είμαι εδώ μέσα χρόνια, κριτικές δεν έχω. Ο λόγος είναι γιατί μένω επαρχία και έρχομαι Αθήνα μόνο αυθημερόν. Οπότε στον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο που έχω προσπαθώ να βρω οτι καλύτερο μπορώ. Δυστυχώς δεν με παίρνει για κασκαντεριλία. Το να γράψω για κοπέλες του χώρου όπως πχ η Αρτεμίς ή η Αννα ή η Στέλλα, το θεωρώ χάσιμο χρόνου και για μένα αλλά και για αυτούς που θα το διαβάσουν, από τη στιγμή που οι κριτικές είναι ατελείωτες. Πρόσφατα ξεκίνησα να ασχολούμαι με το άθλημα του μασάζ, οπότε πάλι ακολούθησα την safe επιλογή (Τέα, Στεφανία ). Το ότι εγώ όμως δεν τρώω φόλες, οφείλετε σε εσένα και στους υπόλοιπους εδώ...
 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις,
αν ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η κοπέλα στην φωτό ?
Επίσης αν ξέρει κανείς τι έγινε με το γραφειο art massage therapy and wellness καθός δεν απαντάνε καθόλου και συγκεμένα για το πατόμουνο την Νινα με το ωραίο κωλαράκι της :cool2:?

Όποιος μου απαντήσει για κάποια απο τις δύο ερωτήσεις θα του πω ένα από τα εξής
Ποιά Θεραπεύτρια το φτάνει μέχρι σεξ χωρίς προφυλακτικό
Από ποιό γραφείο μασαζ (απο τα γνωστά) μπορείς να πάρεις Μάνα και κόρη ταυτόχρονα για μασαζ και πεομαλάξεις

Πληροφορίες που δεν έχω δει ποτέ να λέγονται στο νήμα :rockon::hi:
 

Συνημμένα

  • ελενη.jpg
    ελενη.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 111
Τελευταία τροποποίηση:

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
8
Like
3.033
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις,
αν ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η κοπέλα στην φωτό ?
Επίσης αν ξέρει κανείς τι έγινε με το γραφειο art massage therapy and wellness καθός δεν απαντάνε καθόλου και συγκεμένα για το πατόμουνο την Νινα με το ωραίο κωλαράκι της :cool2:?

Όποιος μου απαντήσει για κάποια απο τις δύο ερωτήσεις θα του πω ένα από τα εξής
Ποιά Θεραπεύτρια το φτάνει μέχρι σεξ ΧΩΡΙΣ προφυλακτικό
Από ποιό γραφείο μασαζ (απο τα γνωστά) μπορείς να πάρεις Μάνα και κόρη ταυτόχρονα για μασαζ και πεομαλάξεις

Πληροφορίες που δεν έχω δει ποτέ να λέγονται στο νήμα :rockon::hi:
μανα και κορη??? ενδιαφερον!!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
32
Like
27.307
Πόντοι
8.346
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις,
αν ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η κοπέλα στην φωτό ?
Επίσης αν ξέρει κανείς τι έγινε με το γραφειο art massage therapy and wellness καθός δεν απαντάνε καθόλου και συγκεμένα για το πατόμουνο την Νινα με το ωραίο κωλαράκι της :cool2:?

Όποιος μου απαντήσει για κάποια απο τις δύο ερωτήσεις θα του πω ένα από τα εξής
Ποιά Θεραπεύτρια το φτάνει μέχρι σεξ ΧΩΡΙΣ προφυλακτικό
Από ποιό γραφείο μασαζ (απο τα γνωστά) μπορείς να πάρεις Μάνα και κόρη ταυτόχρονα για μασαζ και πεομαλάξεις

Πληροφορίες που δεν έχω δει ποτέ να λέγονται στο νήμα :rockon::hi:
...μαγκα εαν εχεις αυτη την πληροφορια (διασταυρωμενη) επρεπε να την ειχες αναρτησει απο ΧΘΕΣ!!!!!!
Τετοια φαινομενα πρεπει να τρωνε μαυρο απ'ολους μας!!!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις,
αν ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η κοπέλα στην φωτό ?
Επίσης αν ξέρει κανείς τι έγινε με το γραφειο art massage therapy and wellness καθός δεν απαντάνε καθόλου και συγκεμένα για το πατόμουνο την Νινα με το ωραίο κωλαράκι της :cool2:?

Όποιος μου απαντήσει για κάποια απο τις δύο ερωτήσεις θα του πω ένα από τα εξής
Ποιά Θεραπεύτρια το φτάνει μέχρι σεξ χωρίς προφυλακτικό
Από ποιό γραφείο μασαζ (απο τα γνωστά) μπορείς να πάρεις Μάνα και κόρη ταυτόχρονα για μασαζ και πεομαλάξεις

Πληροφορίες που δεν έχω δει ποτέ να λέγονται στο νήμα :rockon::hi:
Ίσως είναι και η Νίνα αυτή που λες αφού έχει πλούσιο παρελθόν...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις,
αν ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η κοπέλα στην φωτό ?
Επίσης αν ξέρει κανείς τι έγινε με το γραφειο art massage therapy and wellness καθός δεν απαντάνε καθόλου και συγκεμένα για το πατόμουνο την Νινα με το ωραίο κωλαράκι της :cool2:?

Όποιος μου απαντήσει για κάποια απο τις δύο ερωτήσεις θα του πω ένα από τα εξής
Ποιά Θεραπεύτρια το φτάνει μέχρι σεξ χωρίς προφυλακτικό
Από ποιό γραφείο μασαζ (απο τα γνωστά) μπορείς να πάρεις Μάνα και κόρη ταυτόχρονα για μασαζ και πεομαλάξεις

Πληροφορίες που δεν έχω δει ποτέ να λέγονται στο νήμα :rockon::hi:

Η Νίνα δουλεύει ακόμα στο αρτ από όσο ξέρω. Απλά έχει σταματήσει να είναι γενικώς διαθέσιμη και βλέπει μόνο γνωστούς της
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Η Νίνα δουλεύει ακόμα στο αρτ από όσο ξέρω. Απλά έχει σταματήσει να είναι γενικώς διαθέσιμη και βλέπει μόνο γνωστούς της
Για μένα ότι καλύτερο έχει εμφανιστεί στο μασαζ, μετά ελενα velvet
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom