Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (12 μέλη και 30 επισκέπτες)

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
Μια ανεδεστατη  που σιγουρα  η φωνη της δεν μοιαζει για 25 χρονων που απλα σου λεει 50 ευρω χωρις παραπανω λεπτομερειες
Εντελως αγενέστατη μασαγε και τσιχλα και βαριοταν που μιλαγε
σε ξενοδοχειο, αν και εμενα μου ακουστηκε μικρη
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
παει καιρος απο την τελευταια φορα που βρηκα ενα vfm απο το xe.gr
εξακολουθω να ψαχνω ομως ...

τελευταια περιπτωση τουτη δω
φρεσκια αγγελια ολιγων ημερων


ζηταει 50 για να ερθει στο χαλανδρι
και 40 για ξενοδοχειο του κεντρου
δηλωσε 36 χρονων με κανονικο σωμα
προσφερει μασαζ και μονο μασαζ
ουτε κουβεντα για περισσοτερα

της απαντησα οτι τα 50 ειναι πολλα για τις υπηρεσιες της και αντιπροτεινα 30
"απαπα δεν γινεται μετακινουμαι με ταξι"

δωσε κι αλλο μνημονιο λεω γω ....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
«Θεραπευτικό ενεργειακό ριλάξ μασάζ με θεραπεία Reiki και αρωματοθεραπεία αναλαμβάνει κατ’ οίκον φυσιοθεραπεύτρια, τιμές λογικές, περιοχή Χαλάνδρι και γύρω τηλ. 6945 *** 521»

Κόστος 45 ευρώ.

Λοιπόν, όταν την πάρετε τηλέφωνο θα σας πει αμέσως το παραμύθι ότι υπάρχει και αισθησιακό κομμάτι. Πάει παντού, άσχετα αν λέει μόνο για Χαλάνδρι και γύρω περιοχές. Η φωνή της καυλωτική, αλλά μόλις τη δεις…

Εμφάνιση: Ύψος στο 1.65, ηλικία γύρω στα 45 και βάλε, περίπου 80 κιλά. Κυτταρίτιδα, ξύγγια, πατσοκοίλια. Αρκούδα κανονική. Μόνο καλό, μεγάλα 4άρια βυζόμπαλα. Άσχημη στο πρόσωπο.

Μασάζ: Θα λιώσετε στα γέλια, γιατί όταν ξεκινάει, αρχίζει να λέει κάτι παπαριές ότι δήθεν βρίσκεστε σε μια παραλία, ότι σας λούζει το δροσερό αεράκι και διάφορες άλλες χαριτωμενιές. Κρατήθηκα με μεγάλη δυσκολία να μη σκάσω στα γέλια. Το μασάζ της πάντως είναι αρκετά καλό, σαφώς άνω του μετρίου, με αμυγδαλέλαιο.

Σεξ: Απορώ πως μου σηκώθηκε με αυτό το μπάζο, αλλά είχα μαζεμένες καύλες. Παίζει πολύ με τις βυζάρες της και προσπαθεί να σε τελειώσει με το χέρι. Βέβαια, όταν της πεις ότι είσαι καυλωμένος και θέλεις να την τον βάλεις, τότε κάθεται και γαμιέται. Θέλει συνέχεια να έχεις τις βυζάρες της στο στόμα σου, καυλώνει έτσι.

Έχυσα και πάμε γι άλλα.   :sunglasses:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
«Θεραπευτικό ενεργειακό ριλάξ μασάζ με θεραπεία Reiki και αρωματοθεραπεία αναλαμβάνει κατ’ οίκον φυσιοθεραπεύτρια, τιμές λογικές, περιοχή Χαλάνδρι και γύρω τηλ. 6945 *** 521»

Κόστος 45 ευρώ.

Λοιπόν, όταν την πάρετε τηλέφωνο θα σας πει αμέσως το παραμύθι ότι υπάρχει και αισθησιακό κομμάτι. Πάει παντού, άσχετα αν λέει μόνο για Χαλάνδρι και γύρω περιοχές. Η φωνή της καυλωτική, αλλά μόλις τη δεις…

Εμφάνιση: Ύψος στο 1.65, ηλικία γύρω στα 45 και βάλε, περίπου 80 κιλά. Κυτταρίτιδα, ξύγγια, πατσοκοίλια. Αρκούδα κανονική. Μόνο καλό, μεγάλα 4άρια βυζόμπαλα. Άσχημη στο πρόσωπο.

Μασάζ: Θα λιώσετε στα γέλια, γιατί όταν ξεκινάει, αρχίζει να λέει κάτι παπαριές ότι δήθεν βρίσκεστε σε μια παραλία, ότι σας λούζει το δροσερό αεράκι και διάφορες άλλες χαριτωμενιές. Κρατήθηκα με μεγάλη δυσκολία να μη σκάσω στα γέλια. Το μασάζ της πάντως είναι αρκετά καλό, σαφώς άνω του μετρίου, με αμυγδαλέλαιο.

Σεξ: Απορώ πως μου σηκώθηκε με αυτό το μπάζο, αλλά είχα μαζεμένες καύλες. Παίζει πολύ με τις βυζάρες της και προσπαθεί να σε τελειώσει με το χέρι. Βέβαια, όταν της πεις ότι είσαι καυλωμένος και θέλεις να την τον βάλεις, τότε κάθεται και γαμιέται. Θέλει συνέχεια να έχεις τις βυζάρες της στο στόμα σου, καυλώνει έτσι.

Έχυσα και πάμε γι άλλα.   :sunglasses:
η περιγραφη σου μου θυμιζει την χριστινα ή χαρα με το φορητο cd player
βοδι κανονικο
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
η περιγραφη σου μου θυμιζει την χριστινα ή χαρα με το φορητο cd player
βοδι κανονικο


μου συστήθηκε σαν Ντίνα, αλλά επειδή μου έδωσε και μια κάρτα, πιθανόν να θυμάσαι καλά ;)

 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.055
Πόντοι
201
«Θεραπευτικό ενεργειακό ριλάξ μασάζ με θεραπεία Reiki και αρωματοθεραπεία αναλαμβάνει κατ’ οίκον φυσιοθεραπεύτρια, τιμές λογικές, περιοχή Χαλάνδρι και γύρω τηλ. 6945 *** 521»

Κόστος 45 ευρώ.

Λοιπόν, όταν την πάρετε τηλέφωνο θα σας πει αμέσως το παραμύθι ότι υπάρχει και αισθησιακό κομμάτι. Πάει παντού, άσχετα αν λέει μόνο για Χαλάνδρι και γύρω περιοχές. Η φωνή της καυλωτική, αλλά μόλις τη δεις…

Εμφάνιση: Ύψος στο 1.65, ηλικία γύρω στα 45 και βάλε, περίπου 80 κιλά. Κυτταρίτιδα, ξύγγια, πατσοκοίλια. Αρκούδα κανονική. Μόνο καλό, μεγάλα 4άρια βυζόμπαλα. Άσχημη στο πρόσωπο.

Μασάζ: Θα λιώσετε στα γέλια, γιατί όταν ξεκινάει, αρχίζει να λέει κάτι παπαριές ότι δήθεν βρίσκεστε σε μια παραλία, ότι σας λούζει το δροσερό αεράκι και διάφορες άλλες χαριτωμενιές. Κρατήθηκα με μεγάλη δυσκολία να μη σκάσω στα γέλια. Το μασάζ της πάντως είναι αρκετά καλό, σαφώς άνω του μετρίου, με αμυγδαλέλαιο.

Σεξ: Απορώ πως μου σηκώθηκε με αυτό το μπάζο, αλλά είχα μαζεμένες καύλες. Παίζει πολύ με τις βυζάρες της και προσπαθεί να σε τελειώσει με το χέρι. Βέβαια, όταν της πεις ότι είσαι καυλωμένος και θέλεις να την τον βάλεις, τότε κάθεται και γαμιέται. Θέλει συνέχεια να έχεις τις βυζάρες της στο στόμα σου, καυλώνει έτσι.

Έχυσα και πάμε γι άλλα.  :sunglasses:

Έτσι όπως τα λέει ο φίλος είναι, σίγουρα η εμφάνιση είναι στα μείον της και αν κάποιος ψάχνει καλή εμφάνιση στην μασέζ δεν θα την πρότεινα,  τα υπόλοιπα και κυρίως το μασάζ είναι από τα καλύτερα που έχω βρει μέχρι τώρα στην Αθήνα, έχω δοκιμάσει πολλές φορές και πάντα το αποτέλεσμα ήταν καλό με έναν πρόσχαρο και ευγενικό άνθρωπο,  το αγαπημένο μου να τον παίζω μέσα στα τεράστια βυζιά της ειδικά όπως είναι και γεμάτα λάδι.
Μακάρι να υπήρχαν και άλλες με τόσο καλές υπηρεσίες και ποιο όμορφες!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
anatol,μεγαλη βιβλιογραφια...εχει δικο της χωρο στην αλεξανδρας,60 μασαζ,80 φραπε/τσιμπουκι,και 100 πηδημα...πλαστικα βυζια...μακριαααααααα!!!!!!!!!
Μακριά γιατι ειναι πλαστικά τα βυζιά ή γιατι έχει χαλια υπηρεσιες? :think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.354
Πόντοι
41.447
«Θεραπευτικό ενεργειακό ριλάξ μασάζ με θεραπεία Reiki και αρωματοθεραπεία αναλαμβάνει κατ’ οίκον φυσιοθεραπεύτρια, τιμές λογικές, περιοχή Χαλάνδρι και γύρω τηλ. 6945 *** 521»

Κόστος 45 ευρώ.

Λοιπόν, όταν την πάρετε τηλέφωνο θα σας πει αμέσως το παραμύθι ότι υπάρχει και αισθησιακό κομμάτι. Πάει παντού, άσχετα αν λέει μόνο για Χαλάνδρι και γύρω περιοχές. Η φωνή της καυλωτική, αλλά μόλις τη δεις…

Εμφάνιση: Ύψος στο 1.65, ηλικία γύρω στα 45 και βάλε, περίπου 80 κιλά. Κυτταρίτιδα, ξύγγια, πατσοκοίλια. Αρκούδα κανονική. Μόνο καλό, μεγάλα 4άρια βυζόμπαλα. Άσχημη στο πρόσωπο.

Μασάζ: Θα λιώσετε στα γέλια, γιατί όταν ξεκινάει, αρχίζει να λέει κάτι παπαριές ότι δήθεν βρίσκεστε σε μια παραλία, ότι σας λούζει το δροσερό αεράκι και διάφορες άλλες χαριτωμενιές. Κρατήθηκα με μεγάλη δυσκολία να μη σκάσω στα γέλια. Το μασάζ της πάντως είναι αρκετά καλό, σαφώς άνω του μετρίου, με αμυγδαλέλαιο.

Σεξ: Απορώ πως μου σηκώθηκε με αυτό το μπάζο, αλλά είχα μαζεμένες καύλες. Παίζει πολύ με τις βυζάρες της και προσπαθεί να σε τελειώσει με το χέρι. Βέβαια, όταν της πεις ότι είσαι καυλωμένος και θέλεις να την τον βάλεις, τότε κάθεται και γαμιέται. Θέλει συνέχεια να έχεις τις βυζάρες της στο στόμα σου, καυλώνει έτσι.

Έχυσα και πάμε γι άλλα.   :sunglasses:

Καλα υποκλινομαι!!!
εισαι μεγιστος κομμαντο!χαχαχαχα!!!!

ειμαι 100% σιγουρος πως αυτο το τρίμπαζο το έχει χτυπησει ήδη (και μάλιστα πολλές φορες) ο ανατολγαμει!!!!
κατι τετοιες του αρεσουνε   :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλα υποκλινομαι!!!
εισαι μεγιστος κομμαντο!χαχαχαχα!!!!

ειμαι 100% σιγουρος πως αυτο το τρίμπαζο το έχει χτυπησει ήδη (και μάλιστα πολλές φορες) ο ανατολγαμει!!!!
κατι τετοιες του αρεσουνε  :2funny:

και δεν σταματάμε εδώ!

έχω "λοκάρει" κι άλλους στόχους ;)

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μηπως ειχε και καμπουρα? Δεν κανω πλακα σοβαρα ρωταω. Καποια μου θυμηζει και η περιγραφή ταιριαζει αρκετα.

δεν το παρατήρησα για να σου πω την αλήθεια, γιατί δεν ήθελα να την κοιτάζω και πολύ  :S
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ραντεβου  την  περασμενη βδομαδα με την κυρια...........


Μασαζ  αρκετα καλο για  μια  ωρα  και  μετα  μονο  φραπε  με  καλαμακι..........για
ολοκληρωμενο προγραμμα μου  ειπε να γνωριστουμε  πρωτα.
Χωρος πολυ καλος καθαρος και κοστος συνεδριας 50 ευρω........
Εμφανισιακα καλη θα ελεγα με λιγη κοιλιτσα και μικρο στηθος.......
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ραντεβου  την  περασμενη βδομαδα με την κυρια...........


Μασαζ  αρκετα καλο για  μια  ωρα  και  μετα  μονο  φραπε  με  καλαμακι..........για
ολοκληρωμενο προγραμμα μου  ειπε να γνωριστουμε  πρωτα.
Χωρος πολυ καλος καθαρος και κοστος συνεδριας 50 ευρω........
Εμφανισιακα καλη θα ελεγα με λιγη κοιλιτσα και μικρο στηθος.......

:thumbsup:

έχει δικό της χώρο;

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom